Tak se opět potvrzuje že MATRIX kolabuje. Dnešní zážitek

…..začíná asi velmi zvláštní období, ve kterém se budou dít hodně zvláštní věci, kdy všemu bude jinak. Asi nemohou udržet systém v chodu. Zajímavá událost z dnešního rána….

12:54

Skutečně se něco změnilo. Tohle není přece možné. Vžijte se prosím do situace:

Dnes ráno jsem vstával v 05:54, kdy mně zazvonil budík. Šel jsem na záchod, zapnul počítač a dívám se na hodiny. Bylo přesně 06:03. Jdu dolu po schodech si uvařit čaj. Když jsem došel do kuchyně byl čas na horkovzdušné troubě 06:13. Pomyslel jsem si: jdou asi napřed. Ale ihned jsem utíkal zase po schodech nahoru. Nechápal jsem, bylo také na hodinkách na počítači 06:13.

Abych scházel schody deset minut, které jsou dlouhé cca 9-10 metrů a ušel dalších cca 10 kroků do kuchyně, tak to je až příliš.

Známý mně včera vykládal skoro ten stejný případ, opsaný přes kopírák, se schody a také nevycházel z údivu. Není vyloučeno, že zakódovaný čas do magnetického pole zemského se jim nějak trhá či kolabuje nebo vysazuje nějaká důležitá synchronní veličina.

Prosím buďte tak laskavi a zkuste kontrolovat čas na hodinkách, když někam jedete nebo jdete, jestli uvidíte nějaké anomálie. Možná se skuečně systém MATRIXU hroutí a my jsme u toho…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

31 komentářů

 1. Jara napsal:

  Nejde poslat příspěvek dolů k sudetským němcům…EU hned od počátku silně ,,zaspala“ a má na vše dvojí metr a dvojí pomatenou svobodu a demo-kracii,proto ji hrozí zánik. A neokoni v USA vůbec nepotřebují silnou Evropu,právě naopak. Proto Kosovo-Ukrajina,nyní jim Katalánsko hraje do not. Rozbij a panuj,osvědčená hra na otrokáře a otroky. Taky sudeťáci …

 2. nela napsal:

  Iný zážitok som mala včera. Umývala som po obede riady a syn za mnou pribehol, aby som mu vytiahla spod sedačky autíčko. Utrela som si ruky, chytila varechu, vytiahla spod sedačky autíčko. Vrátila som sa , že idem ďalej umývať riad. V tom syn pribehol za mnou, aby som mu vytiahla spod sedačky autíčko. Pozriem do drezu a tam dva taniere, ktoré som pred tým už umyla a položila odtiecť, ležali ešte neumyté.

  • M.G. napsal:

   Cha,tak to jste zazila scenu jak z filmu Matrix.
   Neo vidi 2x kocku jak se otrepe a rika“Deja vu“…načeš osatni“cos to rekl?“
   „Deja vu….co je,co se deje?“
   „Deja vu znamena ze se neco meni v Matrixu“.

   https://youtu.be/z_KmNZNT5xw

   • Frajeris napsal:

    jde to zazit i na LSD

   • nela napsal:

    Ja som na túto scénu už zabudla, bolo to veľmi, veľmi podobné a taký ten pocit ,,kdy nevíš, jestli bdíš, nebo spíš“. Mne sa takáto vec stala asi tretíkrát v mojom živote, ale prvýkrát, kedy som si úplne istá, že to bolo reálne, že som nesnívala s otvorenými očami, proste bola som pri tom plne vedomá.

 3. ketty napsal:

  Mě se dnes ráno zase spíše zdálo, že oproti jindy, kdy vůbec takhle brzo ráno s výpravou do práce a vařením oběda vůbec nestíhám, tak že dnes ubíhal čas celkem pomalu. Jsem zvědavá na další poznatky ohledně času..

 4. lena napsal:

  Mohu potvrdit, mám z dnešního rána stejný pocit, vstávám každé ráno v 05:30 a vždy tak 7 minut trvá než vstanu z postele a jdu do kuchyně, dnes jsem vstala hned po zazvonění budíku a na hodinách v kuchyni bylo 05:40, což mi nešlo nějak do hlavy a musela jsem nad tím stále přemýšlet.

 5. zdeněk540 napsal:

  Kolabuje kolabuje.
  Už by mohl dokolabovat! 🙂
  Stačí změnit vid slovesa.

 6. irile napsal:

  tome,me uz se to děje několik měsíců a už radeji vstavam 2 h předem do práce,abych vše stihla!A vše jen tak na knop,pred tim jsem to same stihala v poho,když jsem vstávala déle.
  Dnešní noc zajímavá.Spala jsem jen 3hodiny.Po 3h rano me to vzbudilo a naprosto cila a nemohla jsem už usnout.Čas neutikal.
  Pred 2.měsíci v práci na mocní službě se noc od 1 až 5 h.tak tahnul,ze jsem myslela,ze tam jsme věčnost.Sledovala jsem hodiny,které jako by staly.
  Čas sleduji už další dobu a vim o tom,jen jsem to nikomu neříkala…
  Prý to souvisí s otevíráním bran a ohybani prostoru,pry co bylo rovné je nyní zakrivene.Lidský mozek to zakriveni nejak nepostrehne,protože mu je schválene gumovan.Vnímavější jedinci mohou zaznamenávat změny.
  Stává se mě ,ze si hodně věcí nepamatuji (v poslednich týdnech )…Myslela jsem, ze je to z důvodu narkozy a uvedení do uměleho spánku pred par tydny…
  Nyní vim,že to souvisí s něčím jiným.

 7. iku napsal:

  Vnímám to trochu jinak, a to jestli třeba nekolabuju já… Starám se už dlouho o to, být tady a teď, a to se mě dařilo. Jenže to tady teď se nějak hýbe a já to prostě nestíhám. Jsem buď před časem nebo mám zpoždění. U mně ta situace trvá už od loňského léta, kdy jsem při nedostatku prac. sil ve firmě zaskakovala za chybějící sílu. Vedení firmy ve stresu nic nedělalo a nechaly to na mně. A na jaře pokračovaly. Sice jsem to v červnu stopla a musím říct, že ten stres z mých buněk vydoloval hluboce zakopané problémy. Se mnou se nyní vše kýve a houpá. V mé přítomnosti se objevila i má minulost a nyní nevím, co dělat. Některé mé reakce se oproti dřívějšku změnily a ne zas tolik, abych se stala jiným člověkem. Kromě toho má na mně vliv letní čas v měsíci říjnu. Trpím a když se podívám na hodiny, má hlava automaticky odečítá hodinu. Takže takových časových nesrovnalostí mám bezpočet a už to ani nesleduju. Přičítán to hlavně určité změně v mé nešťastné osobnosti.

 8. M.G. napsal:

  Nevim zda sledujete Coreyho Gooda.V jednom z x rozhovoru rika,ze cas je elasticky,ze casoprostorove anomalie se casem samy opravi.Rika to prave v souvislosti se soubehem casovych linii.Aby se vsechny casove linie potkaly v jednom bode,dochazi z jejich korekcim.Mozna je to to,co zde popisujete.Minutove korekce casu,ktere jsou pro lidi takrka nepostrehnutelne.

 9. mila napsal:

  Nĕco se opravdu dĕje, fakt dnes ráno to samé….kouknu na telefon 5:45, řikam si tak vstanu, otočim se a kouknu na hodiny na kostele a tam 6:15! Nemohl sem tomu v Curychu uvĕřit! Souhlas Tomáši!

 10. noreply@noreply.cz napsal:

  Uložila jsem práci na PC a šla se koupat, teď když jsem se k PC vrátila, tak mi cloud (disk.yandex.ru) hlásil, ze soubor je jenom 12 minut starý, což se určitě nedalo tak rychle stihnout (jenom sušení vlasů mi obvykle trvá pět minut). Je něco divného „ve státě Dánském“.

 11. Andrea napsal:

  Také já sleduji, že se s časem něco děje. Máme na stěně hodiny řízené radiovým signálem. V poslední době velmi často “srovnávají čas”. Tato funkce probíhá automaticky a je slyšitelná, proto zpozorním, jdu se podívat, o kolik to zas posunuli. Kroutím nad tím hlavou, zkontroluji čas na počítači a mobilu, je stejný a pak jdu srovnat zbývající ručičkové hodiny bez dálkového řízení- ty máme dvoje a jdou kupodivu stejnou rychlostí. Rozdíl bývá tak 1-2 minuty. Právě nedávno jsem si říkala, že je to zvláštní a říkàm si o kolik času už nás takto okradli, nebo se nám bojí sdělit pravý důvod. Když jsem si přečetla článek a příspevky, mám skoro dojem, že to není můj výmysl a přelud, ale že se fakt něco děje. V posledních dnech si připadám jak ve snu. Jako kdybych před chvilkou sestoupila z kolotoče, nebo se stále ještě rychleji otáčíme. Je to těžko popsatelné. V každém případě, děkuji Tomášovi za článek.?

 12. Tomáš Slunce napsal:

  Ahoj, u tvého předchozího příspěvku jsem se zamýšlel kdeco jsem v sobotu 21.10. dělal. Procházel jsem si mojí cestu do Brna a zpět a jasně jsem vnímal nějaký časový posun, (jen jsem moc na hodiny nekoukal) ale byl to mžik. 100km tam (na hned na nájezdu na dálnici mě předjížděl černý vůz SPZ 55555) Makro IKEA a 100km zpět v sobotu, kdy bylo všude tak mnoho lidí se mi zdálo jako okamžik. Ale jak řikám žádné měření jako sji udělal ty nemám, jen když jsem po příjezdu byl ještě pro neco v Kaufflandu a čekal jsem u kasy na řadu připadalo mi to nesrovnatelně delší jako cesta do Brna a zpět – divné že?!
  Noc nato jsem usnul, a když jsem se probudil cítil jsem se velmi osvěžen a pocitově, jako kdybych spal do rána a ještě si parádně přispal…..jak jsem se podivil, když jsem vstal a na hodiních zjistil, že jsem v posteli 2hodiny. Hlava to OPĚT viděla docela jinaK NEŽ TO POCITOVALO TĚLO…

 13. mariankosnac napsal:

  Tak dnes kohúti kikiríkajú už o 3-tej. Neviem či je to normálne zdá sa mi to skoro, tiež chyba v matrixe?

  Inak chybičky v matrixe ktoré popisujete môžu občas nastať, ešte to nemusí znamenať kolaps matrixu no uvidíme.

 14. Nula napsal:

  …ako poznamenala „iku“ : A čo keď kolabujeme z vnútra ?
  V duálnom vnímaní naše intro s okolím idú súčasne. Anomálie vznikajú práve v ich nerovnováhe.
  Skúsim to tu znovu opísať, čo sa deje – najjednoduchšie.
  Predstavte si, že ste posadení na kolotoči. Ten kolotoč, (mal!) určité otáčky – s malými zmenami v rýchlosti otáčania a tak ste mali možnosť si ten kolotoč „požívať“ zábavou života. Tzv. jemné závrate so stúpajúcim adrenalínom, vznikajúce vplyvom odstredivej sily na vašu hmotnú stránku tela – simulovalo/riadilo sa to politickým-vyšším riadením spoločnosti cez otáčky spomínaného koloča. To, čo vidíte/cítite Vy je niečo ako kolabujúce okolie a prísediaci. Ak sa nechcete dostať do stavu úplného „kolabsu“ je potrebné spomaliť – dostať sa nejak do stredu/osi toho kolotoča, kde tá odstredivá sila nepôsobí na Vaše vnútro tak ako na obvode toho kolotoča. Nieje to vôbec jednoduché/ale aj je :)To je na každom jedincovi akú cestu si zvolí – ak si zvolí ?
  Otázne je: Kto dnes skutočne riadi tie otáčky na kolotoči/alebo niekto to nazýva systém ???
  Trochu napoviem. Niekto sa totižto rozhodol ten kolotoč vlastniť….
  Je v tom aj projekt CERN – ako tu niekoľko krát naznačil v článkoch Tomáš.
  Vstupné na tento kolotoč/systém je peniaz …., peniaz ako prostriedok zhmotnenia myšlienok, a pre drvivú väčšinu obyvateľov tejto planéty viera/božstvo – cesta za cieľom zhmotnenia myšlienky. ČO je zlé – pretože je to polovičné pre vnem a pochopenie sa ako jedinca (uvedomenie SA).
  Do teraz to bola len zábava v už naprogramovanom/postavenom kolotoči.
  Ten kto sa dostane do osi má možnosť už pozorovať/bádať a vidieť, čo sa deje – nieje zaťažený „neviditeľným“ obmedzením odstredenia mysle od skutku. Skúste si ponad hlavu roztočiť skalu priviazanú na konci nite o dlžke 1m, alebo tú istú skalu priviazanú na 3m – (pre silnejších:) niti. Tú „zaťaž/rozdiel“, ktorú popisujem pocítite na svojej ruke zrýchľovaním/spomaľovaním točenia…;) Môžete si to predstaviť trebárs aj ako na vstupe do hurikánu a jeho oku/strede, v ktorom sa Vám nič nestane aj keď okolo Vás lietajú stromy, domy a autá…? Až potom, keď si to uvedomíte nastane rozhodnutie ďalšie.
  Ale to na potom – zatiaľ sa točte, alebo sa rozhodnite preliezť nejak do stredu toho kolotoča…
  Ešte nám dali nejaký „čas“ ….

 15. Radek napsal:

  nedávno se mi stalo cestou do práce – na palubních hodinách bylo 6:52 – a říkám si, „to je paráda, dnes to stihnu na 6:55“ – ale po sto metrech jakýsi mžik a na hodinách bylo 6:58.
  První, co mne napadlo, bylo, že mi asi začal v autě blbnout počítač, žádné časové posuny mne vůbec nanapadly, teď s údivem čtu, že se to děje „ve velkém“ i dalším lidem. Tak snad je počítač v pořádku, byla by to „darda“ ho měnit 😉
  Radek

 16. Chulinkaa napsal:

  Včera večer, už po setmění jsem šla z obchodu a najednou periferním viděním vidím nějaké záblesky na obloze. Říkám si, bouřka koncem října? Ale jako bouřka to nevypadalo. Připadalo mi to jako výboj v drátech, jenom bez těch drátů. Mžourám očima, třeba mám vlas v očích a při mrholení se leskne a vidím prasátka. V očích nic nemám a vidím to zase. Na blesk to bylo moc pomalé a nemělo to takovou světelnou intenzitu. Co víc bylo zajímavější, viděla sem to jen jedním okem – pravým. Šilhám, tudíž nemám ohnisko v jednom bodě, jako ostatní lidé. Ale můžu se dívat očima, při čemž jedno je vždy dominantí. Většinou mám dominantní levé. A od té doby mě po zbytek večera bolela také hlava.

  • tomáš marný napsal:

   Milá chilnkoo,
   nechtěl jsem psát další můj zážitek, ale po otevření tohoto tématu do diskuze napíši nový článek. I já mám to stejné, ale levým okem…..
   tm

   • ketty napsal:

    Přítel měl před pár dny na procházce večer taky nějaké zajímavé vidění, viděl oblohu jinak, barevně, přirovnával to k polární záři. Tyhle věci se špatně popisují, možná to bylo něco podobného.

   • Chulinkaa napsal:

    Chulinkaa mediální hvězdou 🙂 Mám teorii, že pravé oko je u mě slabší, proto umožňuje někdy vidět i jinak.

    • tomáš marný napsal:

     Milá chulinkoo,
     vždycky vidíš stranou oka do jiných dimenzí, ale neuvědomuješ si to. Strana oka vidí jinak než střed oka. Proto ta možnost vidět neviditelné. Nesmíš se ale na to přímo podívat, protože se to ihned ztratí…..
     tm

 17. Lenka napsal:

  Mně se stalo dnes ráno také něco zvláštního. Než jsem začala cvičit, mrkla na hodiny a bylo 6:58. Vložila jsem do uší sluchátka s angličtinou. Střídají se mi tam dva mluvené texty, každý má cca 3 minuty. Poslouchám cca 20 minut, nechám je tedy projet každý 3x (střídají se automaticky) a ještě ten první navíc… Cvičení mi vždy trvá cca 15-20 minut. Docvičila jsem a poslech podle mě proběhl také tak, jak měl (cca 20 minut). Podívala jsem se na hodiny a bylo 06:07. Nechápavě jsem koukala… Pak jsem si řekla, že jsem ty nahrávky asi špatně zavnímala (že se prostřídaly méněkrát) a cvičila jsem prostě nějak rychleji… Pustila jsem to pak z hlavy… Ale teď, když jsem četla tento článek, hned jsem si na to vzpomněla…

 18. lenka f napsal:

  Mě se zase párkrát stalo, že jsem zaslechla v hlavě a jednou mě to k ránu až probralo silné cinknutí zvonečku v uších. Domovní zvonek ani telefon to nebyl.

 19. Lenka napsal:

  Oprava (omlouvám se za přehlédnutí)! První čas byl samozřejmě 6:58 a druhý 7:07….

 20. capke napsal:

  Pred vcerom som stopol film na Frefilm.sk a siel dom von doniest drevo a ine malickosti poriesit a ked som sa vratil film pol pauznutý to bolo v poriadku ale bol 6 minut pozasu tak kde som to uz pozeral to sa stalo 2 krat a do tretice ten den som sa vratil pozerat tiez stopnuty film a miesto neho bol tam uplne iný stopnutý film ..

 21. iku napsal:

  No vida, to se dějí věci… Dnes mi je líp neb žiju konečně středoevropský čas a už mě nic netlačí dopředu. Mám za to, že lidský organismus je spjat s rytmy přírody a už máme celý měsíc podzim. Kamarádka mě upozornila na to , kolik je srážek aut se zvěří. Zvířata jsou zcela jistě spjata s přírodou ještě vic než my a našinec si to celý měsíc hnal proti přírodě, tak proto tolik srážek se zvířaty.

 22. Cala napsal:

  Včera večer jsem šla do kuchyně, koukám na hodiny a je 23.22. Šla jsem na balkon na cigaretu, to trvá max 10 min. Pak se vrátím a koukám na hodiny a tam 23.52. Divné, říkám si. Potom jsem si v posteli četla, mrknu na hodiny je 0.25, říkám si – dočtu odstavec a spát, byla to otázka 3 minut. Ještě zkontroluji budík a na něm opět čas 23.52.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..