Jak se starý systém hroutí, ve střední Evropě, Asii i jinde nastávají historické změny

benjamin
26. června, 2017

Někdy jsou historické změny ohlášeny v obskurních novinových titulcích, jako je tento: „Ministři obrany šesti zemí v Praze projednávají další spolupráci.“

Přesnější by byl nadpis „Rakousko-uherská říše po 100 letech znovu ožívá“. Obsah zprávy hovoří o tom, že Česko, Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Slovinsko a Chorvatsko budou provádět společné cvičení na obranu svých hranic. Jejich hranice dohromady tvoří téměř ty samé, jako měla Rakousko-uherská říše. Uvnitř těchto hranic bude probíhat spolupráce mezi civilními, policejními i vojenskými jednotkami jednotlivých zemí. Obvykle sdílené vnější hranice, které v tomto případě fungují nezávisle na EU, definují zemi.

Za zmínku také stojí, že habsburská dynastie byla po první světové válce svržena dynastiemi Saxe-Gotha-Rothschild, které válku vyhrály. To může být také důvod, proč se Maďarsko zbavilo své Saxe-Gotha-Rothschildovi centrální banky.

Dobrá otázka je, jestli v tom Karl Von Habsburg,

hlava Panevropské unie a následních habsburského trůnu, nevidí šanci na obnovení říše jeho předků, když teď jeho Saxe-Gotha-Rothschildovi protivníci ztratili tolik své moci.
Jinde v Evropě můžeme vidět rostoucí propast mezi Německem a USA, kdy lidé v Německu nyní již otevřeně hovoří o tom, že EU uvaluje sankce vůči USA v odvetě za jejich snahy zastavit Německo v nákupu levnějšího ruského plynu.

Evropané rovněž prosazují vytvoření společné armády, která bude schopna operovat v zámoří, což znamená další rozkol s Amerikou prezidenta Donalda Trumpa.

Také Rothschildův otrok, prezident Francie Emmanuel Macron, je nyní veřejně, co se týče Sýrie, na straně Ruska. Toto je jasná známka toho, že oportunističtí Rothschildové pochopili, komu musí lézt do zadku, aby ochránili své zájmy.

Vzestup ruského vlivu však vedl k obrovskému boji o moc, kdy se pokouší převzít kontrolu Maltézští rytíři, jak uvádí tamnější zdroje FSB. Níže uvedení Rusové byli oceneni křížem Maltézských rytířů:

Ministr obrany Sergei Shoigu, B.A. Berezovsky, Pavel Borodin, G.E. Burbulis, Mikhail Gorbachev, Boris Yeltsin, VV . Ilyushin V.V. Kostikov, M.Yu.Lesin, S.F. Lisovsky, Yevgeny Primakov, A.V. Rutskoy, S.A.Filatov, Shaimiev, S.M. Shahry, V.B. Yumashev a S.V. Yastrzhembsky.

„Proč jsou tito lidé zapleteni do organizace, která vždy kopala za zničení Ruska (toho co z něj zbylo), zhroucení ruského průmyslu, vědy, vzdělávacího systému, zánik ruského národa a jeho spirituálního zbídačení?“ ptá se zdroj FSB, který je ve spojení se Společností bílého draka. „Zednářský řád Rytířského kříže je udělován ze zákulisí napomáhání k destrukci ruské státnosti, svrchovanosti a státní moci,“ pokračuje zdroj.

Dále hovoří o tom, že maltézští rytíři se snaží kontrolovat všechny ruské soukromé bezpečnostní agentury. Činí tak prostřednictvím sdružení bodyguardů Ruska vedeného panem Fonareffem, který je „malou loutkou Maltézského řádu“. Jeho mateřskou organizací je International Bodyguard and Security Services Organization.

„Když čtete jejich webové stránky, stačí odstranit „anti“…protože jsem slyšel, že Hospitaliéři a Červený kříž jsou zapojeni do obchodování s lidmi a krádeží orgánů,“ uvádí zdroj, který je dlouholetým členem ruské vlády.

Hlavou celé organizace je profesor George Popper, vysoko postavený maltézský rytíř.
http://www.ibssa.org/static/about_us/curriculum_vitae/popper.html

Leo Zagami, který přiznal, že je satanista, tvrdil, že lóže Svobodných zednářů P2, která uctívá černé slunce, vydávala maltézským rytířům rozkazy.

To neznamená, že většina členů maltézských rytířů jsou satanisté, pouze jistí klíčoví lidé v nejvyšší vrstvě hierarchie.

V každém případě je snaha IBSSA kontrolovat všechny soukromé bezpečnostní agentury v Rusku typická pro fašistickou lóži Svobodných zednářů P2, kteří chtějí vytvořit absolutní centralizovanou světovou diktaturu. Ruská frakce WSD je proti centralizované monolitické kontrole a očekává se, že  v boji o moc zvítězí.

Boj o moc kdekoliv jinde stojí rovněž proti satanistům. Na Středním východě král Salman jmenoval svého syna Mohammeda bin Salmana korunním princem a jeho nevlastního bratra Nayefa, který má dobré vztahy s americkým zřízením, vyhodil. Vzhledem k tomu, že král Salman, který se nedávno objevil na veřejnosti, je viditělně mladší, než senilní Salman, který se dostal na trůn, lze spolehlivě předpoládat, že se jedná jen o jeho dvojníka a že 31 letý Salman junior je nyní králem Saúdské Arábie.

Zdroje z Pentagonu však říkají, že „to je jen marný pokus o odklad globální měnové reformy.“ Navíc, „Saúdská Arábie je izolována rusko-íránsko-katarským kartelem a možná bude brzo donucena prodat něco málo oleje za jeny a ne-dolary,“ uvádí zdroje. Právě teď podporují saúdský režim pouze Spojené arabské emiráty, Bahrain, Egypt a Izrael.

Pentagonské zdroje rovněž hovoří o tom, že zeť amerického prezidenta Donalda Trumpa, Jared Kushner, byl na příkaz amerického vojensko-zpravodajského orgánu poslán do Izraele, aby se setkal s izraelským premiérem Benyaminem Netanyahu a požadoval změny tamnějšího režimu. Není žádná náhoda, že síly Íránu a Hizballáhu, které jsou pod ochranou nové ruské letecké základny, dorazily na izraelskou hranici, aby dohnaly Netanyahův kriminální režim k uvědomění, že je od světa vojensky izolován. Armáda USA se na boj za ochranu Netanyahuova kriminálního režimu nechystá, říkají zdroje z Pentagonu.

Podobý krok se možno spatřit na Ukrajině, odkud byl prezident Petro Porošenko předvolán do Washingtonu, „aby se projednaly změny režimu“. Tyto kroky jsou součástí celosvětové snahy ukončit všechny konflikty a připravit cestu k novému finančnímu systému, uvádí.

Je také pravděpodobné, že se odehrají změny v režimu USA. Jak zde staré zřízení selhává, poslední vývoj odhaluje celou kampaň „Za všechno může Rusko“. Místo toho „tato sekta leží  na lopatkách, jelikož Bernie Sanders a jeho žena Jane jsou pod vyšetřováním FBI za bankovní podvody a bývalý nejvyšší státní zástupkyně Lorreta Lynch je v řízení s ministerstvem spravedlnosti pro bránění výkonu spravedlnosti,“ uvádí zdroje z Pentagonu.

Očekává se, že Trump bude nakonec odstraněn, jelikož USA vyžaduje skutečnou změnu režimu, zatímco Trump představuje frakci menšího zla starého režimu.

Také v Asii probíhá spoustu změn. Minulý týden měl prezident Jižní Korei Moon Jae In rozhovor se svým severokorejským protějškem Kim Jon Unem, během něhož se dohodli na brzském sjednocení Korejského poloostrovu, uvádí japonské pravicové zdroje z blízkého okolí vůdce. Tento krok, stejně jako počínající znovuobnovení habsburské říše, je nyní realizovatelný díky tomu, že tajná vláda Federálního rezerního výboru, který byl vytvořen po roce 1913, kolabuje, uvádí zdroje WDS v Asii.

Mezitím se v Japonsku odehrál bizardní incident, při kterém byl USS Fitzgerald, nejmodernější raketový torpédoborec, zatlačen filipínskou nákladní lodí. Pentagonské zdroje spekulují, „že se mohlo jednat o pokus o únos pod falešnou vlajkou, který zinscenoval Izrael, který nemá možnost používat své ponorky, aby následně falešně obvinil Severní Koreu jen pár dní po 50. výročí izraelského útoku na USS Liberty námořnictva Spojených států.“

Druhá možnost je, že „Fitzgerald mohl být imobilizován impulzem emp nebo elektrickým výbojem, čímž měla být americká armáda donucena odhalit jejich základnu na Marsu, zatajené technologie a tajný vesmírný program (ssp), který je pro lidstvo přínosem.“

V posledních letech musela v Japonsku určitě vzniknout nějaká futuristická tajná technologie. Japonské podzemní vojenské zásoby a základny v Kyushu byly nedávno zničeny jakousi tajnou zbraní. Také záření kolem Fukushimy zmizelo poté, co nad oblastí proletěla obrovská flotila neznámých letadel, tvrdí japonské vojenské zpravodajské služby.

Fašistický režim premiéra Shinzo Abe je také pod rostoucím tlakem. Místní noviny uvádějí jako skandál, že Abe využíval nepřiměřený vliv, aby pomohl vzdělávací instituci Kake Gakuen v prefektuře Okayama otevřít novou školu veterinární medicíny.

Co noviny ale nezveřejňují je, že Kake Gakuen je pod vedením těch stejných lidí, kteří se podíleli na jednotce 731 jeponského notoricky známého institutu pro biologický a chemický boj a že „veterinární škola“ byla jen záštitou pro vývoj bio-chemických zbraní, říkají zdroje z blízkosti vůdce. Jinými slovy, namísto mletí slov o „vlivu černého trhu“ by noviny měly mluvit o válečných zločinech. V každém případě Abe umírá a zásadní změna režimu, tj. odstranění fašistů, je v Japonsku jen otázkou času.

přeložila: raja

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 4

 1. jirik napsal:

  Washington – Americké ministerstvo zahraničí zveřejnilo tento měsíc kompletní svazek tajných dokumentů, které dokládají roli americké tajné služby CIA v převratu v Íránu v roce 1953. Je v nich mimo jiné i depeše s pokynem přestat podporovat nepříznivě se vyvíjející převrat, kterou ale šéf amerických agentů v Íránu podle agentury AP ignoroval, a puč byl nakonec úspěšný.

  „Mnozí považují tento převrat za okamžik, kdy íránská politika definitivně ztratila naději na demokracii,“ uvedl ke zveřejnění dokumentů Malcolm Byrne z archivu národní bezpečnosti na Univerzitě George Washingtona. Převrat v srpnu 1953 svrhl demokraticky zvoleného premiéra Mohammada Mosaddeka, který se snažil v zemi zavést demokracii.

  Mosaddek ale také znárodnil ropný průmysl, což byl jeden z důvodů, proč se USA ve změně režimu angažovaly. Další příčinou byla jejich obava z hegemonie Sovětského svazu v oblasti. Proto do čela Íránu dosadily jim nakloněného šáha Mohammada Rezu Pahlavího. Svržení národního hrdiny Mosaddeka a nenávist k Američany podporovanému Pahlavímu přispěly k vítězství islámské revoluce v Íránu v roce 1979, která zničila americko-íránské vztahy na desetiletí.

  Washington účast CIA v převratu z roku 1953 dlouho popíral, a to i v roce 1989, kdy zveřejnil část příslušných dokumentů o této takzvané Operaci Ajax. Svazek tehdy neobsahoval žádnou zmínku dokládající účast CIA na puči, o níž ale už psaly některé americké noviny. Další část dokumentů se dostala na veřejnost v roce 2013 a posléze bylo v plánu zveřejnění kompletní dokumentace. To ale pozastavila administrativa prezidenta Baracka Obamy kvůli rozhovorům s Teheránem o jeho jaderném programu.

  Nově zveřejněná tisícovka tajných dokumentů, mezi nimiž jsou dopisy a tajné depeše, poprvé přinesla veřejnosti důkaz o tom, že CIA se na poslední chvíli snažila převrat odvolat.

  Puč začal 15. srpna 1953, nevyvíjel se však příznivě, když Mosaddek desítky organizátorů pozatýkal. „Pokusili jsme se o operaci, nepovedla se, neměli bychom se účastnit žádných akcí proti Mosaddekovi. V akci nepokračovat,“ zněla depeše z ústředí CIA šéfovi agentů v Íránu Kermitu Rooseveltovi. Tento vnuk někdejšího americké prezidenta ale pokyn z 18. srpna ignoroval. Následující den davy v ulicích a armáda režim svrhly.

  Z odtajněných dokumentů rovněž vyplývá, že CIA „zásobovala po šest měsíců 10.000člennou gerilovou organizaci dostatkem zbraní“ a vyplatila na úplatky a jiné výdaje 5,3 milionu dolarů, což je podle agentury AP v dnešních cenách asi 48 milionů dolarů (asi 1,2 miliardy korun).
  http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/usa-odtajnily-dokumenty-o-roli-cia-v-prevratu-v-iranu-v-roce-1953/1502333

 2. jirik napsal:

  Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 19.06.2017 Titulky CZ
  ke konci o EU – NDR (Německu) a důležitosti V4 pro budoucí Evropu

 3. lukas44 napsal:

  Bylo by celkem skvělý, kdyby se R-U v menším měřítku obnovilo, ale obávám se, že je to další scénář globalistů na ovládání lidí ?! Moc se v tom nevyznám 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *