Sebelikvidace

06:54

Sebelikvidace

 

Tento článek jsem obdržel nedávno emailem s poznámkou, že koloval na internetu, ale byl už odstraněn. Jako autor článku je uveden nějaký Jiří Otčenášek. Neznám ho, nevím kdo to je, ale naprosto přesně vím, že textem toho článku vystihl přesně to, jak já osobně vnímám stav věcí v naší zemi.

 

Proto si dovoluji tento článek umístit do mého blogu, protože já bych to lépe nedovedl slovy tak popsat. Pravděpodobně, někdo tento článek už četl, ale určitě tento text zaujme i nové čtenáře. Přál bych si, aby tato slova vyburcovala k zamyšlení nad stavem věcí u nás doma v CZ, nad celkovým vývojem po r.89 a nad tím, jak to mají u nás politici lehké, když jim ochotně strávíme jakékoliv svinstvo, které poškozuje nás všechny. Tedy celý národ až na ty, kterým to vyhovuje.

14.7.2016 O.Krofta

 

Česko sebe samo likviduje už 25 let

Jiří Očenášek (pozn. Z internetu už článek zmizel)

 

Když v listopadu 1989 nadšené davy zvonily klíči, všichni tvrdili, že je to zvon svobody. Kdyby tehdy někdo špitnul, že tam slyší i první tóny umíráčku, tak by ho dav něžně ušlapal.

 

V roce 1918 měla Československá republika svou modlu T.G.Masaryka. V roce 1989 si našla další ikonu, Václava Havla. Dnes už jen pán Bůh ví, co v jeho projevech a činech byla romantická vize a co záměrná lež.

Nebo vizionářská lež, či lživá vize. 

Každému z té doby zůstalo v paměti něco jiného. Na co dnes vzpomínají rodiče tehdy osmiměsíční holčičky ležící na dětském oddělení na Bulovce, kterou po populistické amnestii znásilnil a zavraždil právě propuštěný pedofilní recidivista.

 

Jaký měli tehdy pocit skuteční čeští uprchlíci ze Sudet, když se v roce 1990 omlouval sudetským Němcům, že jejich poválečný odsun „považuje za hluboce nemorální čin“.

 

Již nikdy nevstoupíme do žádného paktu.

Ale už v listu The New York Times z listopadu 1993 horoval pro vstup Česka do NATO a dokonce nehorázně tvrdil , že “NATO není nepřítel Ruska, ale jeho partner a přibližování jeho hranic k Rusku není přibližováním nepřítele, ale naopak přibližováním pásma demokracie a prosperity“.

 

Pak 29.dubna 1999 pro francouzský deník Le Monde prohlásil „nálety, bomby, ty nebyly vyvolány ze zištných zájmů. Jejich povaha je výlučně humanitární“. 

 

Bylo by hezké, kdyby byla pravdivou tolik citovaná příhoda z kruhů Olze Havlové nejbližších, že když přišel domů a prohlásil, že se s Čalfou dohodli, že bude prezidentem, reagovala budoucí skutečná první dáma údajně slovy “Jen aby ses z toho, Vašku, neposral.“

 

A v této větě je v kostce povaha dnešní české a evropské politiky. Kolik “politiků” se již podělalo blahem, že jejich profesionální i lidská nedostatečnost dnes září ve světle reflektorů.

 

Tvrdí se, že ekonomiku řídí neviditelná ruka trhu. Ani náhodou. Ekonomiku řídí zatraceně viditelné ruce těch, kdo si z ní chtějí udělat Stolečku prostři se a Oslíku otřes se. A aby se prostíral doširoka a třásl se jak v zimnici, je třeba nejprve zničit nezávislost národních ekonomik a učinit z nich jednu globální nepřehlednou obludu. A pro tento cíl potřebují neviditelnou ruku ovládající politiku. Jen na těch jejich politických Hurvíncích a Spejblech nesmí být vidět ty vodící provázky ani postava vodiče. Stačí těmhle loutkám podstrčit své mocenské ideje a přesvědčit je, že jsou geniální a přišli na ně politici sami, oni už se pak vodí sami a navzájem.

Právě tímto způsobem se přes politiku formuje ekonomika a ze spojení obou se rodí neskrupulózní nadvláda.

Čím a kým se rozbíjí 25 let český stát ?

1.)  Nejprve se zesměšní celý národ

Jste nevzdělanci. V Nepálu je každý pasák yaků bakalářem. Tak se založí v každé opuštěné stodole soukromá vysoká škola, aby i holka tančící u tyče, či líný synek čilého podnikatele měli Bc. Nejde o kvalitu, jde o statistiku. Klasické university opustí svou tradici Alma mater a zaplevelí se obory o kterých uvažoval kdysi v Haliči Jára da Cimrman.

Názory a práce univerzitních profesorů, které titul ctí, převálcují mediálně nejrůznější buznoexhibicionisté.

Ze státních základních škol se inkluzivními a jinými věčnými experimenty vytvářejí budoucí školy pomocné, na nichž hlavní slovo budou mít nejrůznější metodičky z oborů inkluze, integrace, imigrace, a vypravěčky korektních pohádek o princi Bajajovi z Ugandy a jeho registrované partnerce Popelce z Damašku.

2.)  Pak je třeba zničit národní ekonomiku, hlavně průmysl

Nic neumíte. Všechno, co jste kdy vymysleli a vyrobili, byl neprodejný šunt. Nikdo ve světe nestojí o vaše nákladní tatrovky, motorky, sigma pumpy, letadla, obráběcí a textilní stroje, sklo a bižuterii. Zavřete vaše továrny a místo nich otevřete montovny. Aby se neřeklo, na chvíli necháme zazářit pár vašich slovutných „kapitánů průmyslu“. Ti se nakonec za pár let se svými Titaniky propadnou do septiku, protože nevěděli, že správný kurz určuje kompas a ne teploměr.

Vy jste tak neschopní, že si ani neumíte načerpat minerálku z vaší země, vy si dokonce neumíte ani nahnat pitnou vodu do vodovodních trubek. Ještě, že jsme tu my a za mírný bakšiš to pro vás uděláme sami.

Rozinky vyzobeme, ze zbytku uděláme sklady ojetých pneumatik, a co by nám mohlo jó konkurovat odkoupíme, utlumíme a zavřeme.

A pokud se to českému „proletariátu„ nelíbí, tak bacha. Stačí jeden letecký most z Ulánbátaru a můžete se pakovat. Za devět měsíců se nám počet budoucích zaměstnanců ze země olgoje chorchoje zdvojnásobí.

3.) Zvláště důležité je zlikvidovat zemědělství a potravinovou soběstačnost.

Začne se žvaněním, že celá desetiletí jsme jedli jedovaté potraviny. A s námi se trávili autobusy plné Rakušáků luxujících cukrárny ve Znojmě a dalších jihomoravských městech. A kolony Němců, kteří se v Karlových Varech či Mariánkách cpali kachnou se zelím a vzdychali Mein Gott, ta kachna voní po kachně.

K čemu vlastně potřebujete zemědělství. V Maroku je brambor a jahod, že vám je levně dovezeme a draze prodáme. K čemu sady. V Chile a Jihoafrické republice je tolik hrušek, že se pod nimi lodě prohýbají. Na Novém Zélandu je jablek jak euromravenců. Po Evropě bloudí kamiony s tunami kuřat, prasat a skotu a vy byste se chtěli mořit nějakou samovýrobou. Mléko je navíc nezdravé a jogurt dnes dokážeme udělat i z bramborového škrobu. Pěstujte naftořepku, a budete druhý Kuvajt. A opuštěné kravíny a vepříny jsou přece nejlepší skleník pro pěstování bylinek typu Hanojská majoránka.

4.) Ta nejdůležitější etapa je pak znesvéprávnění národa.

Zformuje se banda speciálních věrozvěstů, kteří nám začnou vyčítat, jak jsme nemultikulturní šovinisté, kteří utlačují své spolubližní. K nim se připojí i saudskoarabský komisař a prohlásí „u vousu Prorokova, u nás se mají ženské líp, než ta vaše vykořisťovaná etnoskupina“. Neúspěch desítky let trvajících snah o integraci se vysvětlí tím, že při integrování byla pošlapána jejich práva na zachování specifických rysů jejich obohacujcí odlišnosti „.A tak posilujeme zachování odlišnosti zvětšením průměru penězovodů a zvyšování počtu jejich aktivistických údržbářů.

Zásadou likvidace národa je ustupování rostoucím požadavkům všech exotických odlišností a označování opravdových hodnot za měšťácký přežitek staré Evropy.

Pochod anální hrdosti se povolí se vší slávou, demonstrace proti němu se zakáže jako vyvolávání třídní nenávisti proti pavím pérům v rektu.

5.) Poslední etapou, je vstup do celoevropské organizace.

Protože v jednotě blbosti je síla.

Když ze samostatných přiblblých jedinců dokážete vytvořit uřvaný dav, pak ze samostatných států nakonec dokážete vytvořit sebedestruktivní unii.

 

Současný příliv obžerných uprchlíků je jen poslední sloka unijní hymny Óda na radost. Jmenuje se rekviem za zbabělost. 

 ***

Je těžké pochopit a rozumově vysvětlit takovou hlubokou a zrychlující se degradaci Evropy, která se žene do zkázy a ještě jí k tomu hraje orchestr z Titaniku. 

 Možná opravdu existuje Bůh, který si říká: Dal jsem vám Evropané svobodu volby. A takhle to dopadlo. Tak víte co ? Jděte mi k šípku

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 7

 1. jirik napsal:

  Nadnárodné spoločnosti nás zásobujú potravinami nižšej kvality, tvrdí už aj Bulharsko. Bulharský premiér hovorí o apartheide
  http://www.hlavnespravy.sk/nadnarodne-spolocnosti-nas-zasobuju-potravinami-nizsej-kvality-tvrdi-uz-aj-bulharsko-bulharsky-premier-hovori-o-apartheide/1020098
  Na nižšiu kvalitu potravín sa už sťažovalo viacero krajín “stredo-východnej Európy” vrátane Slovenska. Tentoraz na to upozornil bulharský minister pre poľnohospodárstvo, potraviny a lesníctvo Rumen Porožanov

 2. Maroš napsal:

  Presne! Teraz treba len učiť 3 pomery:
  1/Pomer debilizátorov ku zdebilizovaným.
  2/Pomer debilizátorov ku nezdebilizovaným.
  3/ Pomer zdebilizovaných, ktorí sa pridajú k
  a/ debilizátorom,
  b/ nezdebilizovaným,
  c/ k nikomu, resp. len k vlastnej debilite.

  Dnes som hodil reč s novou mladou čašníčkou v krčme – plánuje odísť z Slovenska. Politika ju nezaujíma, životné prostredie tiež. Sorry – ale bude u nás o jedného domáceho debila menej – ktorého pravdepodobne nahradí nový debil zo zahraničia. Aj tak sa dá…

 3. jirik napsal:

  Autor článku v Life News.com Alex Schadenberg priniesol šokujúce zistenia z jeho rozhovoru s onkológom a zakladateľom spoločnosti “Not Necessarily Terminal” profesorom Dr. Janom Bernheimom v Bruseli o praxi eutanázie. Bernheim je jej dlhoročným propagátorom a ako sa ukázalo, zamlčiava isté fakty
  http://www.hlavnespravy.sk/32-ludi-zabitych-eutanaziou-zomrelo-proti-svojej-voli/1021596

 4. Maroš napsal:

  Jirik – principiálne – človek, ktorý je v úzkych – aj v zlom zdravotnom stave – nemôže sa rozhodovať slobodne! Ďalej – pokiaľ sú ľudia zdebilizobvaní výchovou na dobrovoľných „uvedomelých“ otrokov – je jasné, že sa – ako zdravotne ťažko postihnutí – všeobecne – cítia byť – spoločensky bezcenní – takto funguje sugescia a ovládače. Lenže Stvoriteľ nestvoril žiadnu bytosť na to – aby chodila – do zamestnania.
  Ďalší aspekt eutanázie sú záujmy zdravotných, či životné poistenie uzatvárajúcich poisťovní – bez sľubov im kšeft nefunguje – realita však môže prekročiť ich súvahu – keď má postihnutý človek tuhý korienok a vekovo „preťahuje“ ich odhady – no tak ho treba presvedčiť – aby si nechal hodiť mašľu! Prípadne treba zaťažiť príbuzných tak, aby ho radšej odkrágľovali sami – zvlášť, ak majú po ňom čo dediť.

 5. KMnO4 napsal:

  Taky máte někdo problém se sdílením odkazů tohoto webu na FB? „URL nenalezena…“ Pak to zase jde…že by FB metoda odrazovací od „podvratných“ komentářů?

 6. jirik napsal:

  http://svobodnenoviny.eu/podpisem-strasburske-rezoluce-byla-evropa-zaprodana-islamu-jiz-v-roce-1975/
  Jedním z bodů Štrasburské rezoluce, kterou podepsaly západoevropské vlády tvořící tehdejší EHS v rámci Euro-arabského
  dialogu, je zvláštní opatření, které má zajistit volnost pohybu arabským “pracujícím”, kteří v budoucnu zamíří do Evropy.
  Dále rovné pracovní podmínky, zdravotní péči, ubytování, bezplatné vzdělání a respekt k jejich základním lidským
  a kulturním právům a náboženskému vyznání.
  Přistěhovalectví jako směnné zboží za ropu
  Ceremonie na Hradě byla protokolárně
  dodržena, ostuda to je, ale Sobotkova
  9.5.2017
  2
  Jednání o obsahu Štrasburské rezoluce vedla Parlamentní asociace pro Euro-arabskou spolupráci, (orgán složený z
  poslanců a senátorů států tehdejšího Evropského hospodářského společenství a protože smloua je smlouva, je
  nevypověditelná a její body platí i v současné době invaze islámu do Evropy.
  Rezoluce se v pasáži o přistěhovalcích obratně vyhýbala výrazům jako Alláh, Muhammad, korán, islám, islámský
  atd.
  Dále upozorňuje na povinnost vytvořit přistěhovalcům a jejich rodinám příznivé klima pro začleňování do nové neznámé
  společnosti a to prostřednictvím tisku, TV a všech dostupných info kanálů.
  Režisér Oliver Stone: Putin je hrdina,
  ne nepřítel
  V usnesení se expertní výbor usnesl na nezrušitelnosti práva praktikovat svou víru a exportovat do Evropy vlastní
  kulturu a propagovat ji a šířit (čtete dobře).
  5.5.2017
  0
  V Káhiře (Káhirská rezoluce) rozšířil smíšený expertní sbor Euro-arabskou spolupráci v bankovnictví, vědě, jaderné
  energetice, průmyslu a obchodu.
  Ani slovo o nějaké reciprocitě – šíření evropské kultury a západních hodnot natož osvěty křesťanství v islámském světě.
  Tomio Okamura exkluzivně: Pravdivě o
  Nevíte snad, že nás tam nenechají postavit ani kapličku nebo oltáříček.
  Co na to říká papež, milovník minaretů a ječení muezinů?
  Závěrečné usnesení vstoupilo v platnost pod názvem Doporučení č. 1162 o přínosu islámské civilzace evropské
  kultuře.
  islámské imigraci, domácí politice a
  důležitých mezinárodních otázkách
  0
  4.5.2017
  Silně zesláblá a zestárlá Evropa tak bude čelit vinou nerozvážného rozhodnutí sedmdesátých let a hrabivosti a
  nenasytnosti politiků nekonečné invazi cca 500 milionů muslimů a maghrebinců, z nichž zhruba polovině je pod dvacet let.
  Všechny články v rubrice OBLÍBENÉ
  ČLÁNKY →
  V pohybu bude i 100 milionů Nigerijců-ropa i voda vyschla, je třeba se pohnout tam, kde to funguje.
  Přistěhovalecký exodus nabírá poslední 2 roky na rychlosti.
  REKLAMA
  Např. Francie už ztratila přehled o počtu migrantů a valící se cizí etnikum již přestala počítat.
  Islámská zbožnost a importovaná “kultura”, pravda trochu tvrdší než jsme zvyklí, zabila jen v posledním roce v evropských
  metropolích stovky lidí, aniž by byl někdo z vrahů odsouzen, potrestán nebo vyhoštěn.
  Kolaborující politici, zcela postrádající morální odvahu, důstojnost, inteligenci a mozek už vědí, že v této nerovnováze se
  ještě chvíli dá přežít v zaslepenosti pštrosí politiky a v soudný den obviní své lidi z rasismu, xenofobie a podněcování proti
  islámu, majáku světla uprostřed temnoty.
  Jejich vrcholnou stupiditu a morální úpadek mediálních vypravěčů báchorek potvrzují slova redaktorky švédského rozhlasu
  po vyvraždění redakce Charlie Hebdo. To nebyl útok na lidi, ale na časopis!

 7. Nula napsal:

  …..děkuji za námět k článku, myslíme dneska stejně, připravoval jsem ho od včerejší noci a tímto jste mi kápl do noty. Pozoruji, že čtete moje myšlenky…..
  tm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *