Šílení neomarxisté udělali z Evropy hromadu hnoje

…..jak jinak, v brzké době uvidíme, co z toho všeho „vypučí“. Abychom ale nebyli všichni do jednoho hořce překvapeni….

05:55

Šílení neomarxisté udělali z Evropy hromadu hnoje

Šílení neomarxisté udělali z Evropy hromadu hnoje

Při pohledu na Junckera se člověku křiví ústa. Muslimové vás stejně vykopou jak psy, vzkazuje generál Blaško. Ke schválené směrnici Evropské komise o zbraních se pro server ParlamentníListy.cz vyjádřil generálmajor Hynek Blaško. Podle jeho slov by se člověku chtělo smát, ale jen se mu křiví ústa nad bláhovostí předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera.

Člověku by se chtělo smát, ale jen se mu křiví ústa

Dlouho očekávaná Směrnice Evropské komise o zbraních spatřila světlo světa. Není to tedy žádné překvapení. Bohužel překvapením je drzost EK, s jakou obhajuje tuto Směrnici, prý zlepšení podmínek pro boj s terorizmem. Člověku by se chtělo smát, ale jen se mu křiví ústa nad bláhovostí pana Junckera. Kdo jen trochu poznal reálný stav věcí ví, že tímto nikdo teroristy neodradí, ba naopak. Čím bezbrannější budeme, tím víc budou smělejší v uskutečňování svých šílených vražedných plánů.

Znárodňovat se nebude, to už tady bylo

Co si vymyslíte příště, když už dnes mluvíte o tom, že Směrnice je příliš měkká. Budeme za dva roky odevzdávat dlouhé i krátké kulové zbraně? Mnozí máme v těchto zbraních slušný majetek a vy nám ho budete brát? Tak to tedy ne, znárodňovat se nebude, to už tady bylo.

V ČR máme velice přísný Zákon o zbraních a střelivu, takže se jen tak někdo ke zbrojnímu průkazu, a tudíž možnosti nabýt zbraň, nedostane. Toto mě vede k přesvědčení, že u nás tuto pitomou Směrnici implementovat nemusíme. Pokud ano, naskýtá se otázka, k čemu máme náš národní zákonodárný sbor. Vydejte Směrnici a zrušte národní zákonodárné sbory v celé Unii a stanovte, že pouze nějaký úředník si bude jezdit do Bruselu pro pokyny, co se má dělat, aby si luza nevyskakovala. Ušetří se miliardy vydávané na jejich činnost a vy je budete moci v Bruselu prožrat. Veškerou moc ať národní státy předají do Bruselu spasitele Evropy.

Evropa zbraně nepotřebuje, protože je plná sluníčkářů

Vydejte Směrnici a zrušte zbrojní průmysl, Evropa zbraně nepotřebuje, protože je plná sluníčkářů, pravdoláskařů, vítačů a dobroserů. Zrušte chemický průmysl a zvláště výrobu dusíkatých hnojiv, aby nebylo možno vyrábět improvizované nástražné systémy. Zrušte muničky. Vydejte Směrnici a zrušte armády, stejně chodí jen sem a tam. Rusa se přestaňte bát, když tvrdíte, že na to nemá. A vůbec stejně má z těch vašich armádiček jenom srandu.

A propos národní státy, ty už stejně zanikají, a pokud Erdoğan pustí do Evropy ty miliony migrantů, zaniknou úplně. Vy si myslíte, že vás nechají vládnout dál? Ne, vykopnou vás jako prašivého psa, protože svou úlohu jste splnil. Myslíte si, že tu dál bude ráj gayů a lesbiček a že je nikdo nebude házet ze střech jako odpad. Zasloužili jste se o rozklad tradičních hodnot jako je rodina, vlastenectví. Místo toho abyste řešili problém migrace a její dopady na fungování společnosti, tak řešíte kraviny. Ty vaše sociální státy se položí, protože tvorba nebude stačit spotřebě.

Udělejte si konečně pořádek v Bruselu a pak se uctivě ptejte národních států na jejich názor na ty vaše zhovadilosti, pokud se vyskytne jediný stát, který nesouhlasí, nesmíte cokoli vydat jako závazný akt.

Odkaz proměněný v hromadu hnoje

Naši předci se musí obracet v hrobě, když vidí, jak se jejich boj o nezávislost obrací vniveč. Kolik jen padlo Poláků a příslušníků jiných národů v boji proti osmanské říši. Vy šílení neomarxisté jste jejich odkaz proměnili v hromadu hnoje. Já říkám nechci tu žádné mešity, imámy, Korán, prostě nechci. Nikdy to tu nebylo, tak ať to tak zůstane. Tady jsem doma a nikdo mi nebude vnucovat myšlenku, že většina je vlastně menšinou. Nevěřím, že jsem v této republice jediný, komu to vadí.

Ať žijí a vzkvétají myšlenky Bruselu a ať už jdou konečně do prdele. (Jaroslav Hašek „Doslov k prvnímu dílu Osudy dobrého vojáka Švejka“: Jeli třeba užít nějakého silného výrazu, který skutečně padl, nerozpakuji se podat jej právě tak, jak se to stalo. Opisovat nebo vytečkovat považuji za nejpitomější přetvářku. Slov těch užívá se i v parlamentech.“)

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12 komentářů

 1. jirik napsal:

  Informace z protestní akce v Brně od Sdružení pro republiku – republikánská strana čech, moravy a slezska –

  jednalo se o záměr brněnských radních přeměnit největší moravské město v multikulturní centrum nejrůznějších přivandrovalců, nejčastěji žadatelů o ekonomický „azyl“. A protože se tento jejich záměr nemůže setkat s pochopením normálně uvažujících občanů, jenž nemají zájem utopit se v multikulturním kotli, nesetkává se přirozeně ani s pochopením nás, republikánů.
  http://rscms.cz/
  Bohužel, jinak zdařilou demonstraci pouze kalila (jako obvykle) nízká účast těch, kterých se týkala nejvíce – Brňanů. Jestli ji zapřičinilo nevlídné počasí, či lhostejnost k vlastnímu osudu, to nechť si každý posoudí sám.

 2. jirik napsal:

  Predseda Európskej komisie (EK) Jean-Claude Juncker vyzval amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby nepovzbudzoval ďalšie krajiny EÚ k ukončeniu členstva podľa vzoru Spojeného kráľovstva. V dnešnom rozhovore pre denník Financial Times (FT), ktorý prevzali viaceré európske médiá, Trumpa upozornil, že rozpad EÚ by viedol k novej vojne na západe Balkánu
  http://www.hlavnespravy.sk/financial-times-juncker-vyzval-trumpa-aby-nepovzbudzoval-europske-krajiny-k-odchodu-z-eu/944414
  —-
  Západ sa bojí obetí svojich zločinov: V Čiernej Hore zabránili spomienke na Sašu Stojića, prvého zavraždeného pri agresii NATO
  http://www.hlavnespravy.sk/zapad-sa-boji-obeti-svojich-zlocinov-v-ciernej-hore-zabranili-spomienke-na-sasu-stojica-prveho-zavrazdeneho-pri-agresii-nato/944884
  Čiernohorskí aktivisti vystupujúci proti bloku NATO sa rozhodli, tak ako každý rok na výročie začiatku bombardovania Juhoslovanskej zväzovej republiky, ktorej súčasťou spolu so Srbskom bola vtedy aj Čierna Hora, položiť kvety v kasárňach v Danilovgrade, na miesto, kde NATO zavraždilo prvú nevinnú obeť. Vojaci ich však – po prvýkrát – nepustili do vnútra kasární
  —-
  Americká ambasáda zverejnila propagandistické video o NATO : „Slovensko hodnotovo, ekonomicky a civilizačne patrí na západ a nie na východ“
  http://www.hlavnespravy.sk/americka-ambasada-zverejnila-propagandisticke-video-o-nato-slovensko-hodnotovo-ekonomicky-civilizacne-patri-na-zapad-nie-na-vychod/944622
  Americká ambasáda na svojej FB stránke zverejnila video, v ktorom sa snaží presvedčiť ľudí, že byť súčasťou vojenskej organizácie NATO je pre Slovensko jediná možnosť. Neutralitu či spoluprácu s Ruskom odmieta. Celé video pôsobí ako propaganda s pred roku 1989 len z opačnej strany.

 3. Soto napsal:

  Další neomarxisté a jejich plány v páchání dobra zde

  milý soto, mnohokráte děkuji za tip, hned jsem ho dal na stránky…..
  tm

 4. jirik napsal:

  EU bude jednotná a nedělitelná, podepsali její lídři v Římě
  Odhodlání pokračovat v Evropě společně i po odchodu Velké Británie v sobotu v Římě potvrdili vrcholní představitelé 27 členských států Evropské unie. V den 60. výročí podpisu římských smluv, které se staly základem evropské integrace, se lídři sedmadvacítky v deklaraci přihlásili k myšlence, že EU musí být jednotná a nedělitelná.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/433160-eu-bude-jednotna-a-nedelitelna-podepsali-jeji-lidri-v-rime.html

 5. jirik napsal:

  Nemecká vláda musí rešpektovať obavy menších členských krajín Európskej únie a nestavať sa voči nim do pozície kazateľa, a to napriek výzvam, aby sa Nemecko ujalo vedúcej úlohy, pretože 28-členný blok je “oveľa väčší” ako iba Nemecko, upozornil dnes nemecký minister zahraničných vecí Sigmar Gabriel
  http://www.hlavnespravy.sk/sigmar-gabriel-nemecko-musi-respektovat-obavy-mensich-clenskych-krajin-eu/945194
  —–
  “Nevidím iný životný priestor pre Slovensko, ako je Európska únia. A klame každý, kto tvrdí, že Slovensko by dokázalo prežiť ako nejaký neutrálny štát. A je veľmi nebezpečné, ak niekto hlava-nehlava útočí na európske inštitúcie. Nikto netvrdí, že sú dokonalé, ale nič dokonalejšie nemáme. Uvedomme si, že v Európe sa žije najlepšie, pravdepodobne, na svete. Je to oáza pokoja, je to oáza, kde ľudia sa cítia bezpečne. A preto pokiaľ budem predsedom vlády, budem robiť všetko pre to, aby Slovenská republika bola dôveryhodným partnerom v tomto jedinečnom projekte,” povedal premiér Fico o Európskej únii.
  http://www.hlavnespravy.sk/fico-nevidim-iny-zivotny-priestor-pre-slovensko-ako-je-europska-unia/945084

 6. jirik napsal:

  Asi 600 estonských vojáků prezenční služby má být přestěhováno z kasáren do stanů, aby uvolnili místo pro vojáky NATO, informuje estonská televize a rozhlas.

  Kvůli příchodu vojenského kontingentu NATO do Estonska budou vojáci nuceni přestěhovat se do stanů na polygonu Liasna. V každém stanu pro 20 lidí budou mít polní lůžka a elektřinu. „Podmínky jsou lepší než v obvyklém táboru,“ sdělil náčelník štábu První pěší brigády Mati Tikerpuu.
  http://sptnkne.ws/dTWc

 7. jirik napsal:

  Činnost neziskové organizace Evropské hodnoty je intenzivně podporována některými poslanci Parlamentu. Nad veřejnou debatou na téma „Jak porazit kremelskou dezinformační kampaň?“ uspořádanou Evropskými hodnotami například převzala záštitu poslankyně Langšádlová.
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/langsadlova-jaderna-valka-proti-rusku-by-byla-nasi-povinnosti/

 8. jirik napsal:

  Česká média svižně drží krok s evropskými plánovači islamizace Evropy zvané Euromed, což je projekt EU na přijetí 56 miliónů muslimů do roku 2050.
  http://www.rukojmi.cz/clanky/3639-islamsky-terorismus-uderil-v-evrope-ctyrikrat-behem-tydne-reakce-eu-zadna
  O nejvtipnější hlášku se ovšem zasloužili zase muslimové. Ti údajně požadují, ať anglická královna konvertuje k islámu nebo opustí Anglii.
  Optimistický konec nenabídnu. Jen další perlu na úplný závěr. V roce 2015 se oficiálně do Evropy dostalo 1 257 030 migrantů a migrační či uprchlická krize se propírala všude. Vloni pak Merkelová s Erdoganem uzavřela jménem EU onu ďáblovu dohodu o uzavření tureckých břehů a vracení migrantů z Řecka do Turecka a všichni se tváří, že problém vyřešen.
  A mezitím se v roce 2016 oficiálně dostalo do Evropy dalších 1 204 280 nelegálních migrantů. A ticho po pěšině, migrační krize přece zažehnána.
  Takže tak.

 9. jirik napsal:

  Miniaturizace kamer –
  Výzkumníci ze Stuttgartské univerzity vyvinuli nový typ miniaturní kamery fungující jako ‚chytrý prach‘ o rozměrech menších než zrnko písku.
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10083-chytry-prach-kamery-zrnko-pisku-filmovat-kazdy-krok
  Experti říkají, že tato německá kamera vytvořená pomocí nových technik 3D tisku vědcům umožní si lidi prohlížet v tak precizní detailnosti jako nikdy před tím.

 10. jirik napsal:

  Česko v Německu stále skladuje strategické zdroje nafty. Reportér Seznamu se k nádržím vypravil. Zjistil, že značná část by mohla být nepoužitelná.

  Je šest ráno a s kameramanem sedáme do auta, abychom vyrazili za Plzeň. Za čtyři hodiny máme být v německém Kraillingu. Malé obci vedle Mnichova, která vlastně není ničím příliš zajímavá.
  https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/zachranovali-jsme-v-nemecku-miliardovy-cesky-naklad-zcasti-je-vsak-mozna-na-odpis-29286?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp

 11. dit napsal:

  zdravím, ve Švédsku jim budou platit, odškodní je za to, že si dovolila policie evidovat problémové etnikum. Kdo jim to asi tak poradil? Nějaký aktivisté?!
  zdroj
  http://www.romea.cz/cz/zpravodajstvi/zahranicni/svedska-policie-nezakonne-evidovala-romy-stat-je-odskodni-muze-jit-az-o-tisice-osob