Silná káva pro všechny. Silnější už nemůže existovat. Rozešlete tuto informaci co největšímu okruhu logicky uvažujících přátel

…..hezká předvolební agitace ANO, ale pravdivá. Až vyplave veškeré svinstvo na Bureše, tak se pak pos.rou i ti se zácpou !!!!!

13:54

 

 

Jednoduchý návod je: NEVOLIT ty, co tam dosud rozhodovali = všechno podělali.

VOLIT ty, co ukazují cestu ven! Jinak jste sami také zodpovědni.

Důležité je však to, KDO bude ty hlasy POČÍTAT…

„Silná káva“

Pokud se bude někdo ptát proč nejsou peníze na vyšší důchody a na lepší zdravotní péči v následující řeči Babiše se to dočtete. Chce někdo ještě volit ODS nebo Top 09 ?

Z vystoupení A. Babiše:

„Takže, pane Bendo, prostřednictvím paní předsedající, vy tady sedíte 24 let, tak já se ptám, co jste tady řešili z těch tunelů polistopadové historie naší země (…)
Vy jste tady řešili kupónovou privatizaci, Harvardské fondy Koženého? Ty nás stály 100 miliard.
Státní banky, které jste nechali rozkrást a které jste následně vyvedli do ČKA, kde jste to rozkradli po druhé. A co lehké topné oleje.

A konkurs Chemapolu.
A Agrobanka za 50 miliard.
A Bohemia za 20.
A co kauza IZIP, peníze, které skončily někde na účtech ve Švýcarsku.
Proč jste nevysvětlili tento tunel vašim členům ODS!
ČKA nás s tála 230 (236?) miliard.
IPB měla 270 miliard špatných úvěrů.
A co naše předsednictví Evropské unii spojené s kauzou ProMoPro.
Pan Kalousek mluvil v Bruselu o ostudě ohledně Čapího hnízda.
Ne, vy jste udělali největší ostudu.
Vy jste řešili kauzu ProMoPro za 180 milionů Kč, které odešly na účty nastrčených firem a které vybírali bílí koně v hotovosti. (…)

A co třeba mimořádná schůze kvůli solárním spekulantům?

Celkem Češi – daňoví poplatníci zaplatí kvůli špatnému zákonu zhruba 600 miliard korun navíc za podporu solárních baronů, což je kvalifikovaný odhad Energetického regulačního úřadu.
A navíc pět z dvaceti největších solárních elektráren mělo anonymní akcie.
Kdopak asi byl jejich vlastníkem?

Martin Roman?
Nebo Háva od Kalouska?
Kmotři?
Nebo dokonce někteří poslanci?
Nebo samotný Klaus?
Když náklady na solární elektrárny začaly prudce klesat, ale podpora ceny garantované státem ne,
očekávalo se, že vláda Mirka Topolánka nějak zareaguje.
K ničemu nedošlo.
Důsledky – jedno z největších tunelů na veřejné prostředky se tak potýkáme dodnes.
Za rok 2016 vydá český státní rozpočet na podporu obnovitelných zdrojů téměř 44 miliard, z toho je dotace ze státního rozpočtu 22 miliard a zbytek zaplatí občané.(…)

Dotační podvody

Já se ptám, prostřednictvím paní předsedající, paní Němcové, ta tu sedí 18 let. Svolali jste mimořádnou schůzi třeba kvůli největšímu dotačnímu podvodu ROP Severozápad, kde byl tehdejší šéf Petr Kušnierz už odsouzen na pět let za to, že si říkal o úplatky? Právě dnes ho soud poslal do vězení na sedm let za ovlivňování dotačních projektů v hodnotě 1,4 miliardy korun.
Zajímalo by vás, kdo ho do funkce dosadil?
No přece ODS.
Konkrétně tehdejší předseda regionální rady Jiří Šulc.
A pan Kušnierz začal u soudu mluvit – o tom, jak ho ovládala chobotnice vedená lidmi napojenými na ODS. A vysvětloval to tady někdo?
A proč jste ve Sněmovně neřešili privatizaci karlovarské Becherovky?
Nebo asi tady všichni trpíte ztrátou paměti.

Tak já vám to připomenu.

O privatizaci karlovarské Becherovky pravděpodobně rozhodlo to, že vítězná firma měla ve vlastnické struktuře Karla Schwarzenberga přítele finančníka Zdeňka Bakaly, který o několik let později brutálně ovlivnil privatizace OKD a z firmy vytuneloval 110 miliard korun. Vše kolem privatizace Becherovky se odehrálo ve středu 3. září 1997.

O přestávce jednání Poslanecké sněmovny.
Tehdy se pro strach z parlamentu narychlo sešla Klausova vláda a většinou hlasů upřednostnila nabídku pana Bakaly a Schwarzenberga. (…) Pro tento projekt zvedli ruce všichni ministři za Občanskou demokratickou alianci. Je zvláštní, že členem ODA byl tentokrát taky pan Schwarzenberg. Byť většina Klausovy partaje podle pamětníků upřednostňovala firmu Stock. Nicméně vyhrál tedy pan Schwarzenberg a s panem Bakalou a to přesto, že jejich podnikatelský záměr byl meziresortní komisí vlády označen za nejhorší. Proč jste tedy ve Sněmovně nikdy neřeš ili podivné okolnosti této p rivatizace, kterou prokazatelně ovlivnila vysoká politika, nikoliv ekonomické zájmy českého státu?

Privatizace OKD.

Proč policie nezasáhla, když bývalý šéf Fondu národního majetku Češka podal trestní oznámení a pokusil se tento proces zastavit? Případ OKD je případ bezprecedentního bezcitného vytunelování firmy, kde jeho finančník Bakala a jeho kumpáni díky privatizaci získali a vytáhli z firmy OKD přibližně 110 mld. korun. Ano,vážení horníci, 110 mld. korun.

A co je dneska výsledkem?

OKD hrozí kolaps. Hrozí uzavírání dolů a propouštění horníků.

Ptám se.

Proč nehovoříme o této kauze a jejich důsledcích, která se významnou měrou dotýká státu? Je tu snad mimořádná schůze kvůli tomu? Jasné, že není. Pan Bakala byl přece sponzorem politických stran. Přece ODS a TOP 09. Jen v roce 2010 dal 15 mil. ODS a TOP 09 7,5 mil. A Věcem veřejným 6 mil. Já vás tedy žádám, abyste ty peníze vrátili firmě OKD. Vraťte to horníkům, abychom platili méně pro jejich předčasné důchody, které jsme jim slíbili… atd.“

Rozešlete tuto informaci co nejširšímu okruhu logicky uvažujících přátel !!!

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 16

 1. jirik napsal:

  Babiš: Budu-li premiérem, tak po čtyřech letech v politice skončím
  Stane-li se šéf hnutí ANO Andrej Babiš po říjnových parlamentních volbách premiérem České republiky, bude to jen na jedno volební období. Pak by chtěl podle svých slov z politiky odejít a věnovat se rodině a podnikání. Babiš to řekl v rozhovoru pro sobotní vydání deníku Právo.
  https://www.novinky.cz/domaci/451183-babis-budu-li-premierem-tak-po-ctyrech-letech-v-politice-skoncim.htm
  —–
  po roce 1990 taky kdosi říkal, jen to dáme po komunistech do pořádku předáme to těm mladším……

 2. Jiří napsal:

  Babišovi nevěřím ani jeho jméno!
  Volím SPD

  • Pavel napsal:

   Blahořeji k takové volbě. Já sice nevěřím ani Okamurovi, ale jen doufám, že dříve než zradí (jako například Tzipras v Řecku) že jeho strana stihne přijmout necinknutý zákon o všeobecném referendu. Pak si už nějak poradíme sami. Konečně – všichni ostatní již zradili, Tomio prozatím ne. Takže volím naději – SPD.

 3. tauri napsal:

  A víte co?
  Předvolební slogany jsou přesně to, co ony potřebují pořešit v sobě…To není služba Vám, ale chybí jim.
  Takže když mají slogan, zvýšíme důchody, tak to je přesně to, na co oni se*ou a musí změnit přístup…tak až uvidíte slogan, tak je to jen lež, kterou neslíbí a mají s tim problém 🙂

 4. slav napsal:

  nevolit, protože když jdeš k volbám tak souhlasíš s tím co dělají, akorát hodíš svůj hlas do urny, né náhodou se to jmenuje urna

  • Soky napsal:

   to se mýlíš kolego, právě když nejdeš volit, tak se tvůj „nehlas“ započítá těm, co mají hlasů nejvíc, což bude, asi, ANO … když už, tak to hoď nějaké mrňavé straně, aby se to nedostalo k darebákům

   • Sys napsal:

    Chyba lávky !! Špatná rada. Používá se volební d´Hondtova metoda, a to je podvod na voliče. Právě, že hlasy dané malým stranám, které se nedostanou do parlamentu, jsou posléze přerozdělovány stranám vítězným. Největší příděl dostane vítěz, další podle výsledků sestupně.
    To znamená, že „antivolič“ vítězné strany jí vlastně přihraje hlas, aniž by chtěl, a to jen tím, že nezná pravidla a vhodil hlas malé straně.
    Právě proto je tady podporováno velké množství stran, aby se hlasy voličů rozdrobily do malých a někdy na poslední chvíli vzniklých účelových stran.

 5. Sys napsal:

  Toto rozhodně rozesílat nikomu nebudu, nehodlám propagovat Babiše. Sice má pravdu, dokonce mu tam ještě pár kauz chybí, ale z důvodu jeho náklonosti k Makarónovi, Makrele, Sorosovi a krvavé Madle, jinak řečeno balkánské řeznici je pro mne nevolitelný. Odmítá referendum, s EU nemá problém. Já ano. A sám také nemá zameteno před vlastním prahem. Co ta otrávená podzemní voda v celé ČR ? O lithiu musel vědět, seděl s těmi zločinci v parlamentu 4 roky. A teď těsně před volbami najednou má starost ? Kdyby se do kauzy lithia neopřela alternativa, která zburcovala Okamuru (SPD) a Skálu (KSČM), bylo by ticho po pěšině – Babiš by mlčel a nechal to normálně bez odezvy.
  Propagace ANO a Pirátů je v současné době naprosto nevhodná.

 6. Maroš napsal:

  REPLAY VLASTIZRADA TISÍCROČIA – „Robiť sa stále hlúpim je 100x výhodnejšie, ako raz sa robiť múdrym!“ – Užitoční Idioti

  Megatunel za 3 biliony korun pouhých 17 dní před volbami do sněmovny? Australští těžaři na poslední chvíli dostali od ministra průmyslu bianco šek na privatizaci těžby lithia pod Cínovcem! Český stát si za lithiový národní poklad řekl jenom o vytvoření nekvalifikovaných pracovních míst!
  https://aeronet.cz/news/megatunel-za-3-biliony-korun-pouhych-17-dni-pred-volbami-do-snemovny-australsti-tezari-na-posledni-chvili-dostali-od-ministra-prumyslu-bianco-sek-na-privatizaci-tezby-lithia-pod-cinovcem-cesky-stat/
  Poznámka – rozdiel medzi vraždou a popravou spočíva len na zákonnom TRESTE SMRTI!
  – – –
  V HRE JE PALIVO PRE JADROVÚ FÚZIU – kto bude vlastniť líthium, bude energeticky ovládať svet!
  “ Čo je líniová deka a ako to funguje? Čo sa stane s neutrónmi po tom, ako sú absorbované lítiovou dekou?
  Prikrývka je vrstva obklopujúca nádobu vo fúznej elektrárni. Bude absorbovať energiu z fúznych neutrónov produkovaných v plazme, vriacej vody cez výmenník tepla, ktorý bude použitý na pohon parnej turbíny a výrobu elektriny.
  Čítaj viac:
  Experimentujte s elektrárňou

  Návrhom je vložiť lítium do prikrývky, pretože to bude reagovať s neutrónom na výrobu trícia, čo je palivo pre plazmu spolu s deutériom. Chov trícia sa prejavuje reakciou Li 6 + neutrona sa stáva He 4 + trícia. To by bolo výhodné, pretože tritium je rádioaktívne, s krátkym polčasom a je ťažké a nákladné získať – bolo by oveľa rozumnejšie vyrábať ho na mieste ako vedľajší produkt procesu fúzie.“
  https://www.euro-fusion.org/faq/what-is-a-%e2%80%9clithium-blanket%e2%80%9d-and-how-does-it-work-what-happens-to-the-neutrons-after-they%e2%80%99re-%e2%80%9cabsorbed%e2%80%9d-by-the-lithium-blanket/
  Nuclear Fusion | Fusion energy explained with Hydrogen atom example | Physics animation video
  https://www.youtube.com/watch?v=Cb8NX3HiS4U
  Lithium – World Nuclear Association
  Lithium-7 has two important uses in nuclear power today and tomorrow due to its relative transparency to neutrons. … Li-6 is a source of tritium for nuclear fusion, through low-energy nuclear fission. Lithium is the lightest metal, …
  http://world-nuclear.org/information-library/current-and-future-generation/lithium.aspx
  Patent US4182651 – Pulsed deuterium lithium nuclear …
  1. A nuclear fusion reactor comprising a reaction chamber containing lithium deuterotritide, dielectric members closing opposite ends of said chamber, opposed electrodes extending through said dielectric members and spaced apart within the chamber to form a discharge path between them at the …
  https://www.google.com/patents/US4182651
  – – –
  LITHIUM VO FARMÁCII
  „Usual Pediatric Dose of Lithium for Mania:
  12 years and older:
  Acute Control:
  -Usual dose: 1800 mg/day
  -Extended release formulations: 900 mg orally in the morning and at nighttime
  -Regular release formulations: 600 mg orally 3 times a day, in the morning, afternoon, and nighttime“
  https://www.drugs.com/lithium.html

  Moc toho o tom asi chlapec vedel…
  Nirvana – Lithium
  133 806 629 zhliadnutí
  https://www.youtube.com/watch?v=pkcJEvMcnEg
  7-Up lithium YouTube science experiment – Business Insider
  Prior to 1948, lithium was a main ingredient in 7-Up. Since the soda’s recipe no longer contains the chemical, the YouTuber’s behind „Periodic Videos“ decided to see what happens when you add a chunk of lithium to a glass of the lemon-lime drink. Take a look. First up, the YouTubers …
  A crazy thing happens when you add lithium to 7-Up
  http://www.businessinsider.com/7-up-lithium-youtube-science-experiment-2016-2?op=1

  Evanescence — Lithium — Listen, watch, download and …
  Watch the video, get the download or listen to Evanescence – Lithium for free. Lithium appears on the album The Open Door. Written by: A. Lee Amy Lee has been quoted saying the song is about losing the comfort of sorrow. Lithium is a mood stabilizer that would take away the sorrow that the …
  https://www.last.fm/music/Evanescence/_/Lithium
  – – –
  Lithium Australia
  Lithium Australia NL is an Australia-based company, engaged in the project acquisition, mineral exploration and process development of lithium.
  https://lithium-au.com/
  Sophisticated investor…
  https://lithium-au.com/section-708/

  PRE ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY…
  Lithium Tube, Lithium Tube Suppliers and Manufacturers at …
  Lithium Tube, Wholesale Various High Quality Lithium Tube Products from Global Lithium Tube Suppliers and Lithium Tube Factory,Importer,Exporter at Alibaba.com.
  https://www.alibaba.com/showroom/lithium-tube.html
  https://lithium-au.com/section-708/

 7. Jim napsal:

  Vše jim zabavit a poslat na pracovní úřad pro lopaty.
  „Pan Bakala byl přece sponzorem politických stran. Přece ODS a TOP 09. Jen v roce 2010 dal 15 mil. ODS a TOP 09 7,5 mil. A Věcem veřejným 6 mil. Já vás tedy žádám, abyste ty peníze vrátili firmě OKD.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *