Šišinka mozková, tajemství, které chtějí mocné rodiny ukrýt před lidstvem

Pradávné kultury věděly o šišince a její důležitosti už před tisíciletími. Dnes většina lidí o šišince mozkové a o tom, proč pradávné kultury věřili, že je tak důležitá, ví jen hodně málo. Mocné rodiny jsou odhodláni udržet nás v neznalosti o tomto mocném portálu, který leží hluboko v centrální části našeho mozku.

V dnešním světě je rozehrána jen jedna velká konspirace.

Mocné rodiny – ta kabala vzájemně provázaných globálních elit – a jejich plánů na kontrolu lidstva se zavedením totalitního Nového světového řádu.

Mocné rodiny s nasazením celé škály mazaných lstí vytažených přímo z ďáblovy příručky ženou svými propagandistickými orgány svět k přesvědčení o své neexistenci, během čehož neustále utahují lidstvu smyčku kolem krku.

Před tisíciletími kultury jako staří Egypťané a Řekové věděli, že šišinka má pro lidi ohromný význam. Ale elitářská kabala tyto znalosti potlačila v odhodlání, že lidi přesvědčí o tom, že nejsou nic jiného než bezduché konzumující mašiny, otroci mizejících dolarů a chabých svalů.

Ale existence šišinky mozkové, čili třetího oka, mocné rodiny děsí.

Moderní věda nám říká, že je to malá kónická část našeho mozku, která odpovídá za produkci derivátu serotoninu zvaného melatonin, který přímo spolupůsobí s našimi hormony, které následně modulují náš vzor spánku a probouzení spolu s našimi sezónními funkcemi.

Je v tom ale daleko, daleko více.

Dnes se o šišince uvolňuje jen málo informací, ač ta by podle mnoha výzkumníků mohla lidstvu pomoci k dosažení jeho plného potenciálu a k porážce našeho tyranského panstva.

Mnozí ji považují za portál, který u lidí propojuje fyzický a spirituální svět.

Při aktivaci nabízí šišinka pocit euforie a jednoty zaplňující mysl poskytující pocit znalosti a osvícení.

Říká se, že lidé mohou tyto funkce šišinky aktivovat jógou, meditacemi a dalšími metodami.

Šišinka je považována za způsob, jak cestovat mezi dimenzemi, o čemž mnozí mluví jako o astrální projekci nebo o poznání na dálku.

Je však zajímavé, že to vidění na dálku zkoumá i vláda.

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. julius napsal:

    Asi bych doplnil. Nekdo ji nemusi mit aktivovanou /v rovine spojeni dusevna/ nekdo malou jiny velkou podle toho prave mate moznost dosahnout ruznych spojeni. Je vsak mozne ze na planete je vice druhu lidi a muze jiny druh i kdyz jej na prvni pohled nelze rozeznat mit tuto sisinku zakrslou. Proto nemohu rici, ze ji maji vsichni lide na celem svete. Ostatne mezi takove lidi co jim sisinka nepracuje se da radit cela elita EU 😀 Tam se domnivam ze se da ohovorit i o zakrslem mozku jako celku. Proto jako jedini nemohou dostat mozkozrouta jako obycejni lide. Takovy mozkozrout by u nich zakonite do par minut chcipnul hlady. 😀 Pro ty co vsak touzi po navazovani spojeni pomoci sisinky lze yvest ze je nutne ocistit telo nejprve bylinou metodou at korpivy a jine cistici prostredky a nasledne zacit cvicit meditace. Pro prvni takovou pomoc je vhodne pouziti caj dobromysl ktery vas predem uz uklidni a pomuze k meditaci. Pozdeji ho potrebovat uz nebudete je to pro zacatecniky takova jednoducha pomucka. Zivot pomoci meditaci vsak prinasi i ruzne odrikavani a to hlavne v oblasti potravinovych a lekarskych jedu. Pastu na zuby jsem uz vam psal ktera neobsahuje nic jedovateho v rychlosti opakuji himalajska sul 1 caj.lzicka 3 caj.lzicky sody co neobsahuje hlinik a par kapek olivoveho panennskeho oleje s par kapky destilky tajk aby vam vznikla masticka. Pro chut pridavejte ruzne bylinky nekdo prida bazalku jiny aromaticke bylinky predem jemne namlete ci drcene. Nanasi se malicko na kartacek netlacit pri cisteni. No a k dalsi meditaci lz epouzit nekolik pozic me vyhovuje plne lehnout nahy na zem kde jsem sam mam klid a nikdo nerusi. Pozvolna se meditaci cistim tedy predtsva ze spinu vypoustite paty a telem nasavate cistou energii. Po takove ociste se pozvolna poustite hloubeji a hloubeji do meditacnich vln. Nekdo trvdio ze jd eo neco mezi bdenim a spankem ale kdyz s evam otervou dvere do vesmirne knihovny muzete vse studovat vnimat minulost i budoucnost

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *