Na Slovensku je v plném proudu státní převrat. Nové souvislosti v případu zavražděného Jána Kuciaka. Jak události souvisí s britsko-kanadským občanem Tomem Nicholsonem a svobodnými zednáři? A proč Nicholson před vraždou utekl ze země?

Na Slovensku je v plném proudu státní převrat. Nové souvislosti v případu zavražděného Jána Kuciaka. Jak události souvisí s britsko-kanadským občanem Tomem Nicholsonem a svobodnými zednáři? A proč Nicholson před vraždou utekl ze země?

…..mno, tak se nám to vydává jiným směrem, ale už se jim to úplně nepovede. Temné síly ztratily energii a mnozí toho budou litovat, na jakou stranu se dali….

11:54

Symboliku jsem začal v České republice přednášet v roce 1997 a jsem rád že se toho chytli i jiní lidé a organizace a jdou tím správným směrem. Vidím že nejsou všichni slepí a hluší. Jen tak dál….

Na Slovensku je v plném proudu státní převrat. Nové souvislosti v případu zavražděného Jána Kuciaka. Jak události souvisí s britsko-kanadským občanem Tomem Nicholsonem a svobodnými zednáři? A proč Nicholson před vraždou utekl ze země?

Hybatelem svržení slovenské vlády je i prezident Andrej Kiska. Foto Profimedia

Na takzvanou italskou stopu v případu vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně navedl britsko-kanadský občan Tom Nicholson. Média se teto verze chytla stejně jako ulice, která je najednou plná sloganů o mafii v politice. Ministr vnitra a muž číslo dvě vládní strany Smer Robert Kaliňák pro uklidnění situace odstoupil, opozici to ale nestačí. Chce vyměnit vládu a podepisuje návrh na mimořádnou schůzi parlamentu s vyjádřením nedůvěry premiéru Robertu Ficovi. Převrat na Slovensku nabírá na obrátkách. Kdo za ním ale stojí?

Kromě italské stopy se objevila i „feťácká“ a justiční stopa, a dokonce i stopa sorosovská, když slovenský premiér chtěl vědět, o čem s miliardářem Georgem Sorosem minulý rok soukromě hovořil slovensky prezident Andrej Kiska a když maďarský premiér Viktor Orbán řekl, že události na Slovensku nesou Sorosův rukopis. Tahle stopa by se ale vzhledem k faktům prezentovaným níže mohla klidně jmenovat i zednářská.

Už minulý týden členové opoziční strany Sloboda a solidarita (SaS) začali podepisovat návrh na mimořádné zasedání parlamentu kvůli vyjádření nedůvěry premiérovi Ficovi. A kdo ho podepsal jako první? Místopředsedkyně parlamentu Lucie Ďuriš Nicholsonová. Její (ex?)manžel, novinář Tom Nicholson, který před lety vytroubil spis Gorila, jenž vedl k protestům v ulicích, totiž pořádně nemůže. Je v Kanadě, kam se vydal těsně před vraždou investigativního kolegy Jána Kuciaka.

Jaký byl ale důvod jeho náhlého odletu po 25 letech strávených na Slovensku? Prý má toho všeho dost, nikam to nevede, a navíc přesně po 33 letech potkal dávnou lásku. Číslo 33 si zapamatujte.

Když se prý naposledy viděli, jemu bylo 17 a jí 16 (17 + 16 je opět 33). Jak je známo, 33 je oblíbené číslo a poznávací znamení svobodných zednářů. Nejrozšířenější skotský systém iniciace má totiž 33 stupňů.

Ján Kuciak (na snímku s též zavražděnou partnerkou Martinou Kušnírovou) kolem sebe neměl asi úplně dobré kamarády. Svědčí o tom i jeho tričko. Foto FB

Bývalý zástupce šéfredaktora deníku KDH Slovenský denník, publicista Anton Selecký, před několika dny zveřejnil video, kde popsal své někdejší zkušenosti se zasahováním cizích zpravodajských služeb, konkrétně britské MI6 do politického dění na Slovensku. K Tomu Nicholsonovi, který se narodil v anglickém Suffolku a má pořád i britské občanství, přitom poznamenal, že přišel se spisem Gorila v kufříku a pak i s nedokončeným článkem zavražděného novináře Kuciaka. No a odešel, zrovna když jeho obrovské investigativní úsilí někam vede? To je ale smůla, že? Na Slovensko se ale Tom Nicholson zřejmě jen tak nevrátí, pravděpodobně by jej totiž vyslýchali.

Na zajímavou souvislost upozornil politicky nekorektní blog Pokolra Velük s článkem Smrť sa volá Tom Nicholson? Autor připomíná, s kým mluvil prominentní právník Ernest Valko pár hodin před svým zavražděním. Článkem v deníku Sme dokládá, že možná poslední člověk, se kterým mluvil Valko před svou vraždou, byl právě Tom Nicholson. Nicholson v rozhovoru pro Sme přiznává, že spolu s Valkem mluvili telefonicky v den Valkovy vraždy, přičemž Nicholson právníka doučoval angličtinu a hovořili spolu o různých kauzách. To je náhoda, že?

Mimochodem deník Sme je napojený na neziskové organizace George Sorose, konkrétně v osobě generálního ředitele vydavatelství Petit Press Alexeje Fulmeka, jenž sedí v představenstvu Sorosovy americké neziskovky Media Development Investment Fund (MDIF), jež do deníku Sme též „investovala“. Tato organizace byla mimochodem v roce 2016 označena Ruskou federací za nežádoucí organizaci v zemi, neboť provádí rozkladnou činnost a diverzní operace na území cizího státu.

Rozhovor s Nicholsonem dělal jeho kamarád Marek Vagovič, tehdy redaktor deníku Sme. Kdo dodával Kuciakovi materiály o italské mafii? Kdo s ním byl v kontaktu krátce před jeho smrtí? Ano, Tom Nicholson. Naposledy byl Nicholson ve spojení s Kuciakem v týden vraždy, kdy si vyměnili informace o údajné krádeži eurofondů. „Týká se to přítomnosti pravděpodobně italské mafie na východním Slovensku. Šlo o podezření, že kradou eurofondy a posílají je zpět do Itálie,“ uvedl Nicholson v rozhovoru pro Denník N. Mentorem Kuciaka v redakci aktuality.sk byl shodou okolností Marek Vagovič.

Ján Kuciak a americký velvyslanec Adam Sterling. Foto archiv JK

„Otesánkové“ v politice a mediích

Poslanec Martin Poliačik, který přešel ze strany Sloboda a Solidarita (SaS) do Progresívneho Slovenska, na sociální síti a na diskusích a tiskových konferencích je až posedlý Lucií Nicholsonovou, které jde ve všem na ruku. V letech 2003 až 2006 byl ředitelem Slovenské debatní asociace, kterou navštěvují také organizátoři protivládních „studentských“ protestů Karolína Farská a Robert Straka. Slovenská debatní asociace je „nezávislé apolitické“ občanské sdružení, vznikla 17. listopadu 1999, navázala na debatní program Nadace otevřené společnosti George Sorose fungující od roku 1994, působí na území celého Slovenska prostřednictvím 35 středoškolských a 2 vysokoškolských debatních klubů, sdružuje více než 400 studentů středních a vysokých škol, pedagogů, trenérů a rozhodců a je jedním ze zakládajících členů Mezinárodní debatní vzdělávací asociace (IDEA).

Poliačik kromě toho navštívil veřejnou přednášku o svobodném zednářství v Bratislavě na podzim 2016. Když se v létě 2017 jeho tehdy ještě kolegyně ze strany SaS Nicholsonová vyjádřila na sociální síti, že se jí nelíbila kniha, kterou napsal přední mainstreamový publicista Michal Havran, uražený Havran se nevybíravě obul do jejího (středoškolského) vzdělání. Na pomoc přišel Nicholsonové právě Poliačik, Havrana oslovil slangovým výrazem bratm (zde asi „brat murár“) a doporučil mu „otesávat svůj hrubý kámen“. Na svých sociálních profilech byl Poliačik několikrát konfrontovaný v souvislosti s jeho členstvím v zednářské lóži, do které by vzhledem ke kontextu mohl patřit i Havran, víckrát řečnící o Novém Jeruzalému.

Poliačik nikdy pokud známo členství v lóži nepotvrdil ani nepopřel, a to se přitom již přiznal i ke konzumaci heroinu. Tento politický aktivista byl už okukovat i na demonstraci v Praze, Havran zase v Košicích. Poliačik se dokonce v pondělí nerozpakoval sdílet článek Denníku N s názvem Převrat je nevyhnutelný. Mimochodem, z uniklého dokumentu vyplývá, že Sorosova kontaktní osoba na Slovensku je člen redakční rady Denníku N Ondrej Starinský. Denník N ostatně vznikl oddělením od sorovského deníku Sme. Šifra již informovala o tom, kterak se jeho přední tvář, novinář Martin M. Šimečka, jenž působil i jako šéfredaktor českého týdeníku Respekt, veřejně chlubí, že George Soros je jeho přítel a že bez jeho peněz by se na Slovensku nepodařilo porazit Vladimíra Mečiara.

Není to přitom tak dlouho, kdy vyšlo najevo, že ve Velké Británii svobodni zednáři korumpují policii, a dokonce i celý Scotland Yard. Zednáři však také zasahuji do vrcholné politiky. Nejčerstvější příklad takového zasahovaní je, ač je to ironické, právě z Itálie, která dává svobodné zednáře na černou listinu poté, co policejní vyšetřování odhalilo, že politici dostávali od zednářů příkazy k ovlivňování vládní politiky. Tihle otesánkové mají hlad po moci a vlivu, lóže tedy mohou být pro řádné fungovaní státu bezpečnostním rizikem.

 

Podle nového italského zákona budou politici nuceni veřejně deklarovat, zda jsou svobodnými zednáři. Nedodržení tohoto pravidla by mohlo vést k vězení. K návrhu zákona došlo poté, co policie provedla razie na čtyři největší řády svobodných zednářů v Itálii a objevila 193 s gangy spjatých zednářů mezi tajným členstvem těchto řádů na Sicílii a v Kalábrii na jihu Itálie.

Tato zjištění byla publikována v únoru komisí italského parlamentu, která se domnívá, že gangsteři využili tajných schůzí lóží, aby vedli své podnikání v součinnosti s politiky a podnikateli. Zákony navržené touto komisí by zakázali pracovníkům magistrátů vstupovat ke svobodným zednářům a nutily by činitele ve veřejných funkcích sdělovat, zda jsou jejich členy. Předsedkyně komise Rosy Bindiová doufá, že zednáře přinutí sestavit řádný seznam členstva, protože asi čtvrtina jmen, která na seznamech našli, byla jen iniciály nebo kódy.

Milan Pullmann, časopis Šifra

18 komentářů

 1. Kopírujem s FB

  Martinka a Janko …ja som navstivila v stredu Gregorovce bydlisko Martinky a spytala sa ze kde sa fotili na tej fotke a mamka sa zamyslela a povedala ze ona tu fotku nepozna a ani tuto retiazku na krku Martinky nikdy nevidela!!! Vraj Matka sperky neznasala!!! Pekne ich obliekli Martinku do ciernych smutocnych siat a Janka do bielej kosele a ciernu smutocnu kravatu dali na krk…a aj retiazku pekne na krk kde je symbol a vyobrazenie templarskeho tytiera a ukazuju svetu ze su obetou Satanistov ktori dostali od Stbakov a SiS za ulohu rozputat tu peklo a na zivote tychto mladych ludi im vobec nezalezalo!!! A Studujte dejiny a vzdelavajte sa vo vednom odbore parapsychologia a spiritualizmus a pochopite ako sa da manipulovat s ludskou psychikou…sila myslienky ma velku moc a Diabol pracuje z touto metodou a preto ani Kalinak nechape ze Spirko klame…pravda je taka ze Spirko hovori len to co Diabol v ludskej kozi chce! Nepoukazuje Diabol na to ze je tu? Ved ohen je nastroj Boha? Ja viem ze ohen je nastroj Diabla!!
  https://vk.com/socha?z=photo325721098_456242795%2Falbum325721098_00%2Frev

  fotka v příspěvku

  Odpovědět
 2. S davem na ulicích se velmi snadno manipuluje. Tyto praktiky svobodní zednáři velmi dobře ovládají a praktikují je stovky let. Od Babylonu přes Egypt vyvolávají nepokoje , davy v arénách a ulicích ve svůj prospěch.Vše dávno dopředu plánují,organizují. Vraždy jsou rovněž dopředu dobře naplánované,následují nepokoje,potom ,,řízení davů“, zneužívání mocné,lidské energie, pro jejich vlastní potřebu. Zvláště mladí lidé,kteří v sobě nosí mnoho životních sil , jim pak dobře slouží k jejich zvrácené potřebě pro manipulaci s lidmi . Svět je ovládán energií davu svobodnými zednáři velmi dlouho. Není nic snažšího. Dokáží využívat energii lidí v arénách i ze sportovních stadiónů ( proč myslíte,že se sport tak vysoce financuje boháči? I ten jim slouží) , své ovce dokáží velmi snadno dostat do ulic mnoha způsoby,včetně vražd,své ovečky pak vyprovokovat do emočního stadia nahromadění lidské energie do ,,načasované bomby“. Pak jen začnou ukazovat na ,,Domnělé nepřátele“,ukázat na ně prstem a Energie Davu dokoná dílo skázy,přesně podle plánu. Plánu svobodných zednářů. Je to jen velkolepé divadlo,kde herci jsou lidé-ovce,nevědoucí mladí lidé zejména.Vše dopředu zorganizují,nešetří penězi,kterých mají dostatek.Sami ovládají banky,bankéře,instituce. Byli vždy strůjci revolucí a válek,jak bolševiků,tak fašistů,plánovali,financovali a ovládali vždy obě strany. Zednáři jsou pravou rukou Zla na Zemi. První stupně, 1-5 jsou oblbovací,kde lapají své ptáčky do svých tenat,dokonce s nimi hrají hru na dobročinnost a dobro,za které se schovávají ( čistý,satanský styl pro hlupáky) pak následují další zasvěcení,kde se přitvrzuje. A 30 stupeň je už čisté,otevřené zlo. Na 33 a posledním stupni přísahají padlému anděli,Satanu samotnému,slouží mu ve svých černých mších,obětují nejen zvířata,ale i lidské oběti a zejména oběti mladých lidí a hlavně dětí.Dětem takto odebírají jejich energii,která měla původně sloužit na jejich celý život . Jde jim jen a jen o lidskou energii, o jejich životní sílu,ze které pak sami žijí anebo ji Odvádí svým vládcům- bestiím dravců,Drakers.

  Odpovědět
 3. Ta fotografie, kde je v tričku ILMNT dává jasnou odpověď, jak Martina a Ján vnímali svět. Ale také je mohlo vnímat okolí. A pokud šli proti svému zaměstnavateli, tak holt skončili jako John O’Neill.

  Odpovědět
 4. V súvislosti s prepojením na Nicholsona je tu celá banda OĽANO – takže – vďaka upozorneniu nicku Hum – ešte raz – a odporúčam si to posťahovať!
  Igor Matovič – PRIZNANIE K VRAŽDE – video čas 36:02 – FREUDOVSKÉ PRERIEKNUTIE!!! – „Mílnik, ktorý sme dosiahli vraždou Kuciaka…“!!!
  Ako Smer talianskej mafii dohodil biznis za 150 miliónov a účet nechal preplatiť ľuďom., 12. 3. 2018
  https://www.youtube.com/watch?v=zlRHLxotV98&feature=youtu.be

  Ďalej – v akej pozícii je toto médium – mesačná návštevnosť /originál persona/ – 380 tisíc /vrátane súdruhov z monitoringu tlače/, opakovaných návštev – vyše milión 200 tisíc – tomu zodpovedá aj priemerný počet komentárov k článkom.
  Dá sa to zistiť bežne na internete – treba len zadať správne slová. Redakcia link má – nechám na jej rozhodnutie. Ide o to, aby sme si tu uvedomili jednu vec, že táto činnosť už je cítiť a je o tom aj to video o „konšpiračných“ weboch, takže budú aj útoky…

  Odpovědět
 5. Zatiaľ čo je spoločnosť masírovaná úkladnou politickou vraždou – a okrem toho, že na cestách denne zomierajú ľudia – v pozadí – o ktorom médiá už roky „taktne“ mlčia – sú únosy detí! Stovky ročne len na Slovensku! A nie všetky utekajú od rodičov, nie všetky končia na ulici – ale mnohé určite končia ako sakrálne obete rituálnych vrážd v Molochovej satanistickej sieti pedofilov a kanibalov!
  “ Grandtov kľúčový zážitok otvárajúci dvere k téme satanizmu a rituálnej pedofílii
  Bodom, kedy sa Grandt začal zaoberať témou satanizmu a rituálneho zneužívania detí bol kľúčový zážitok z jednej cesty po Austrálii, z mesta Darwin, kde „som v jednom kníhkupectve našiel knihu o rituálnom zneužívaní detí, to bolo na začiatku deväťdesiatych rokov. Vtedy to bolo v Nemecku úplne neznáme. Knihu som prečítal s veľkým záujmom a zistil som, že v USA, Anglicku, Austrálii existuje fenomén rituálneho zneužívania detí, teda detí, ktoré sú zatiahnuté do satanistických okultných rituálov. To ma veľmi zaujímalo. Vedel som, že Nemecko nie je tak šťastnou krajinou, že to určite existuje aj tam čo sa týka rituálneho zneužívania detí. A vtedy som túto tému skúmal, a zistil som prekvapivo hrozivé výsledky. Tiež som to publikoval.““
  https://marioolah.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=502543

  „Každý týždeň v piatok sekta zvoláva svojich členov a niekedy aj potenciálnych prívržencov. Niekto tvrdí, že je v tom telepatia a halucinogénne látky. Za spomenutým žiakom často chodil neznámy muž a nosil mu čudne chutiace žuvačky. Chlapec po čase z ústavu ušiel a v Košiciach na zastávke mestskej hromadnej dopravy smrteľne zranil úplne cudziu osobu.
  I keď činnosť siekt na Slovensku nemá masový charakter ako v okolitých štátoch, nemôže nás táto skutočnosť priviesť do stavu sebauspokojenia. Pred niekoľkými rokmi nikto neveril, že prvky cezhraničného zločinu a extrémizmu, od ktorého je už iba krok k terorizmu, tak citeľne zasiahnu do života všetkých občanov. Bezdomovci, chudoba, výbuchy pekelných strojov, ostrá streľba, únosy a škandalózne aféry, rozkrádanie štátneho majetku… Výpočet by bol siahodlhý. Kde sa na divoký východ hrabe Amerika… V importe zla sme už dávno, dávno v Európe a v celom ostatnom svete. Nedospelé deti sa dostávajú do ničivých spárov siekt a drogových dílerov. Marek S. (13) z Trebišova pri vypočúvaní na polícii uviedol: „Predtým sme roztopili asfalt a fetovali výpary. Teraz, keď sme v sekte, máme sa dobre…“
  https://www.sme.sk/c/2062735/jedna-z-tisic-tvari-satana-sa-vynara-na-vychode-slovenska.html
  http://www.magnificat.sk/absolutny-sok-udajny-detsky-satanisticky-pop-na-slovensku/

  Ad „návšteva“ u Rostasa
  „Hoci hlavnoprúdové médiá robia, čo vedia, aby túto temnú a nechutnú aféru bagatelizovali a zdiskreditovali aktivistov, ktorí ju vyšetrujú namiesto FBI, je príliš komplexná a znepokojivá, aby ju mohli ignorovať. A občianski investigatívci sú naozaj odhodlaní. Neodradia ich ani vyhrážky ohľadom straty súkromia či vyhliadka na smrť.“
  „o výkonnom riaditeľovi stránky Reddit Steveovi Huffmanovi, ktorý zablokoval veľmi živú skupinu venovanú Pizzagate, tiež vysvitli zaujímavé súvislosti. Bol moderátorom skupiny o kanibalizme, no po zverejnení tohto faktu sa stadiaľ odstránil a skupina sa stala privátnou. Inde na Reddite žartoval, že má v mrazničke zopár kostier. K staršej fotke, kde je zachytený spolu s kamarátmi, pridal komentár: „Noc, kedy som sa dozvedel pravdu a jedol ľudské mäso. Samozrejme, s barbecue omáčkou.“
  „V rámci kódovanej reči sa v uniknutých emailoch okrem výrazov pizza, syr, cestoviny, omáčka v najdivnejších súvislostiach („Myslíte, že by som mal hrať domino na syre alebo cestovinách?“ – domino zjavne značí dominantné postavenie, teda sadistu) a známeho vreckovkového kódu sexuálnych preferencií (napr. žltá vreckovka znamená záľubu v močení) používa aj výraz hotdog, zrejme ak je obeťou chlapec. Používateľ mailovej schránky SternTD@state.gov sníva o Podestovom stánku s hotdogmi na Havaji. V tejto súvislosti vyvoláva otázniky aj zvláštny mail o tom, že Obama minul 65 000 dolárov na leteckú prepravu hotdogov z Chicaga na súkromnú party v Bielom dome. Zamestnanec texaskej súkromnej spravodajskej služby Stratfor („tieňovej CIA“) Fred Burton to v roku 2009 komentoval slovami: „Myslím, že Obama nedávno použil 65 000 dolárov z peňazí daňových poplatníkov na privezenie pizze/hotdogov z Chicaga. “
  http://zemavek.sk/pizzagate-satanisticke-ritualne-zneuzivanie-deti-pokracuje/

  „Aby sa kruh uzavrel, De Niro sa priatelí s režisérom Martinom Scorsesem, ktorý spolupracoval s DiCapriom na filme Je s nami koniec?. Bodaj by bol, ale s vašou pyramídou perverzných psychopatov!“
  http://zemavek.sk/dalsie-suvislosti-pizzagate-satanisticke-kulturne-podhubie-a-pedoosn/

  Samé staré články…
  https://domov.sme.sk/c/3891966/pocet-nezvestnych-deti-vzrastol.html
  https://linkadetskejistoty.blog.sme.sk/c/378319/nezvestne-a-stratene-deti-na-slovensku.html
  http://www.tvnoviny.sk/domace/1815435_neuveritelne-cislo-na-slovensku-je-nezvestnych-20-tisic-ludi

  Odpovědět
 6. obrázek se zajímavým nápisem
  https://vk.com/id351982270?z=photo351982270_456239554%2Fphotos351982270

  Peter Socha
  9 minutes ago
  Actions
  Dnes sa mi odblokoval judeFB, no ani sa mi tam nechce chodiť. Aj tak ma opäť zablokuju a opäť mi komplet zmažu všetko.
  Normálne som rád, že je VK. Kiskoidom ide rite zotrhnut od nervov, že tu nás nemôžu blokovať a mazať príspevky. Až to raz ľudia pochopia a na Okienku Mosadu nechajú iba JeBenčíka a jeho homoklady. Tak sa tam pozeru navzájom 😂🤣😜
  https://vk.com/socha

  Odpovědět
 7. VŠETCI „MATOVIČOVCI“! DAJTE SI V POSLANECKÝCH BUFETOCH POZOR NA DROGU PRAVDY – MŃAU MŇAU!

  „Mezi látkami, které se nabízejí volně /POZOR! _ UŽ NIE!/ k prodeji, je i mefedron. Čím je nebezpečný a proč není zakázaný?

  Mefedron způsobuje euforii, aniž by však vyvolával halucinace. Droga má podobu bílého prášku nebo se upravuje do formy tablet a lze ji aplikovat mnoha způsoby – polykáním, šňupáním, injekčně. Působí tak trochu jako „droga pravdy“, protože snižuje práh sebekontroly. Člověk pod vlivem této drogy je otevřený, hovorný a snáze navazuje kontakt s jinými osobami.
  Mefedron je na drogovém trhu krátkou dobu, od roku 2009, a tak je o něm velmi málo seriózních informací. I během tak krátké doby získal velkou oblibu na drogové scéně a např. ve Velké Británii je již čtvrtou nejpopulárnější pouliční drogou – pod názvem meow meow – česky mňau mňau.“
  https://ceskobudejovicky.denik.cz/zlociny-a-soudy/dejte-si-pozor-na-drogu-pravdy20110214.html
  https://domov.sme.sk/c/5787020/mefedron-uz-patri-medzi-zakazane-latky.html
  Poznámka – mefedron je pôvodne obsiahnutý v rastline khat.
  – – –
  khat
  Cathay ( Catha edulis ), tiež nazývaný habešský čaj , je rastlina čeľade vŕbových rastlín (Celastraceae). Pestuje sa najmä v Keni , Omane , Jemene a Etiópii .
  Použite
  Kath , tiež Kat , Qat , Khat , Qad (ar. قات , DMG qat ), Gat , Chat alebo Miraa , je každodennou drogou v Jemene, ako aj v Etiópii , Somálsku , severnej Keni a Džibuti . Toto sú vetvy a mladé listy Kathstrauchov, ktoré sa konzumujú ako ľahké intoxikácie . Ich stimulačný účinok je porovnateľný s kofeínom .
  Pri žuvaní Kathblätter je predovšetkým účinná látka katin , amfetamín, absorbovaný cez ústnu sliznicu . Ďalšie účinné zložky sú norefedrín a katinón . [
  spôsobuje stav všeobecného blahobytu, ktorý ide ruka v ruke s vzrušujúco veselým postojom. Túžba komunikovať sa zvyšuje, únava zmizne a pocit hladu je potlačený. To tiež vysvetľuje vznik skupiny a bežnú spotrebu popísanú nižšie. Tento stav klesá po približne dvoch hodinách. Stav intoxikácie končí skôr depresívnou náladou. [2]
  90 percent jemenskej spotreby vody je spôsobené poľnohospodárstvom, z čoho polovica je pripísaná kultivácii Katia; toto stále viac vedie k zhoršeniu problému nedostatku vody v krajine s nízkymi zrážkami. Pestovanie Katia je tiež zodpovedné za to, že Jemen musí teraz importovať väčšinu svojich potravín, pretože pestovanie obilia pre poľnohospodárov nie je v porovnaní s Kathom užitočné: kultivácia a predaj Katia prináša aspoň desaťnásobok výnosu obilia
  Aj v Jemene má obchod Kath dôležitú úlohu v rozhodovaní od roku 2004 občianskej vojny v severnej provincii Sa’da . Zaydi povstalci v posledných rokoch do veľkej miery priniesli Kathmuguggel do Saudskej Arábie pod ich kontrolou. Peniaze z pašovania katarov prispievajú k ďalšej destabilizácii Jemenu a k politickej fragmentácii krajiny. Jemenská armáda distribuuje Kath svojim vojakom ako „motivátor“ v kampani proti povstalcom
  https://de.wikipedia.org/wiki/Kathstrauch

  Odpovědět
 8. Maros a nieco pozitivne nemas. Same odkazy na negativne veci a zverstva. Co ludia pachaju su z nevedomosti a zdestrukcnych programov. To,ze nevedia odkial ako to ide je ina stranka veci. Niekedy to nie je e ani o konspiraciach ani mimozemstanoch je to proste len zlyhanie ludskeho faktora vo forme absolutnej blbosti a nevedomosti. To spusti taku lavinu aj fungujucich a spravne nastavenych veci,ze by si sa len cudoval. Na co myslime a sledujeme na to sa menime a tym sa stavame. Reflektor pozornosti sa bude potom zavisle zameriavat na zle a zvratene veci a tym sa to lee posilnuje. Psychika ludi je uplne zdecimovana, lebo sa nerobi spravna psychohygiana. Ci uz na urovne mysle alebo emocii.
  Uz je potom vo vsetkom takyto bordel a amrazmus a uz ani inteligentny clovek sa v tom pomaly nema sancu vyznat. Ludia to ani nestacia sledovat a ani citat krizom krazom clanky a vyjadrenia a nove skutocnosti. KAZDY JEDEN TYM TOCI PODLA TOHO AKO MU VYHOVUJE A PASUJE DO KARIET, BEZ VINIMKY.

  Mŕtvy Kuciak, sabotáž a Matovičov hrdina Špirko a ako sa manipulujú súdne spisy #10.39
  https://www.youtube.com/watch?v=Fl9fXWicGVs

  Odpovědět
  • Marek – pozitívne treba hľadať v sebe! Napríklad aj tým, že sa človek vedome oddelí od toho zlého! ???
   Jedným z predpokladov „úspech“ – nemyslím len kariéru – všeobecne – je schopnosť povedať – NIE! DOSŤ!

   Akože čo mám pozitívne riešiť tu! Ja pozitívne veci riešim doma! Ale nemôžem sa zavrieť do bubliny pozitivizmu doboha, keď mi už v 80-tych rokoch chceli úchyláci uniesť syna /a nielen jeho – spred škôlky/, a teraz to reálne môže hroziť jeho dieťaťu! Takže čo mám robiť – ako že mňa sa nič zlé netýka? A potom prekvapko?! A kupuj vence? Veď o to ide, že koho tu vraždia! Dedka, 92, ktorý celý život pomáhal ľuďom v dedine, a potom ho niekto zakiluje polenom kvôli 20 euro! To si mám fúkať mydlové dúhové bublinky a pozerať cez farebné sklíčka kaleidoskopu? Kedysi som chcel založiť regionálne reklamné noviny s výhradne pozitívnymi informáciam. Nikto to nechápal, nikto do toho ísť nechcel. Lebo len „objektívne“. A tak sa tu za 20 rokov vybudovalo informačné pole ZLA – ako spoločenská norma! A ja sa snažím toto burinisko preorávať, lebo do tej zadúšajúcej buriny sa kvety nasadiť nedajú! Áno – kedysi som chcel osievať kvetinami – kedysi som chcel lúku! Nie – povedali – burina a strach je lepšia. Takže Marek – odvaha – to je schopnosť čeliť strachu – nie nerozvážnosť. Ja viem, čo robím. Aby som sa poučil, aby sa aj ostatní poučili, aby sme ten strach vedeli zadefinovať – aj jeho pôvodcu. Teda – žiaden boj proti drogám /tie len ležia v pytli!/, ale boj proti dílerom, žiaden boj proti korupcii – to je len imaginácia, ale boj proti korupčníkom. Atď. atď. JA NEVYHĽADÁVAMM SENZÁCIE – JA VYHĽADÁVAM SÚVISLOSTI!
   „uz ani inteligentny clovek sa v tom pomaly nema sancu vyznat. Ludia to ani nestacia sledovat a ani citat krizom krazom clanky a vyjadrenia a nove skutocnosti.“ ???

   Odpovědět
 9. Ľudia toto je nezmysel. Veď druhoa treťou stranou na Slovensku sú Sulík a Matovič. To sú viac euroskepticeké strany ako Fico. Fico je krotký, má silné reči, inak bude brusel počúvať. Nedáva zmysel aby Soros zvrhol Fica a dostane nemiesto Sulíka, Matoviča a Kollára. na druhú stranu Soros má veľký vplýv a možno ho proste baví destabilizovať krajiny. je to jeho koníče, neviem… http://www.epshark.cz/clanek/219/sorosuv-globalni-vliv

  Odpovědět
  • Martin Rubáš – nevieš čo?
   1/ Deep state je nadnárodná organizácia, ktorá vládne aj nám, bez ohľadu ktorá strana je pri moci. Farby sa striedajú podľa kreovania záujmov DS a podľa situ mocenského boja aj vnútri DS.
   2/ Matovič je predĺžená ruka Sorosa – cez Radičovú. Radičovej nabijak – odídený františkán a neúspešný politik – 2 týždne pred voľbami 2016 – „vyhotovil“ za údajný honorár 1.200 eur Matovičovi volebný program, rozumej – vytiahli to zo šuplíka. Podmienka bola, že Matovič ostane v NATO a EU. Bodka.
   3/ Sulík je davoelitár, údajne vyštudovaný v Oxforde, teda vysok pravdepodobne člen Bratstva. Jeho agendou je neoliberalizmus so všetkým, čo ku tomu patrí. Najväčšie nebezpečenstvo z jeho strany spočíva v pokuse zaviesť u nás sociálny experiment s nepodmieneným príjmom a najme – s totálnou privatizáciou dôchodkového a zdravotného poistenia. Teda – rozvrátiť sociálne cítenie – právo na prežitie len pre tých najsilnejších, najschopnejších – rozumej tých, ktorí majú silné bohaté zázemie a zásadne iné vzdelanie, ako tie opice – neschopné sa o seba postarať. Lebo elita bez opíc inak nemôže vytŕčať ako elita. Sulík nás chce posunúť hlboko pred nemecký Bismarkov sociálny systém – do 19. storočia otrokov-proletárov. Odporúčam prelúskať si jeho tézy z roku 2005 – je to pokus vyskúšať na Slovensku to, čo si nedovolili vyskúšať v žiadnej krajine vo svete, pretože po 2 generáciách – keď ľudia by skutočne stratili všetko – tak túto „elitu“ – pozabíjajú!
   4/ Kollár – okrem jeho minulosti – je v podstate „čo“? Tiež davoelitár, presvedčený o úžasnosti svojich génov – ktoré mieša s vyložene vypočítavými vydržiavanými ženami, ktoré majú zabezpečiť „nepsychopatický“ vývoj jeho detí. Zatiaľ, čo Arab môže mať 4 ženy – on ich „má“ ako paša v neoficiálnom vzťahu 9. Čiže – práve nám dokazuje, čo je jeho predstava rodiny v tolerantnej spoločnosti – „previazanej hlbokým vzťahom k peniazom ku…“ – teda nie s jednou milovanou ženou 10 detí, ale 10 detí s 9 ženami! A keďže rodina by mala byť základom štátu – tento pózer by sa chcel uchádzať o vytváranie štátu – podľa Kollárovej chorej predstavy? Kollár je vexlácka PODPRAHOVKA! Boris Kollár nie je Ján Kollár doboha! Doboha! Už sa preberte!
   https://sk.wikipedia.org/wiki/J%C3%A1n_Koll%C3%A1r

   Odpovědět
 10. MILÍ PRIATELIA, MILÍ SLOVÁCI, MILÍ OBYVATELIA ČIECH! Pred niekoľkými dňami sa premiér Fico jasne postavil prot iratifikácii Istanbulského dohovoru. Pripomínam, že dobovor nezavádza len genderovú schizofré iu, ale i nadnárodný „kontrolný“ mechanizmus, tzv. GREVIO. Čo to znamená v praxi? Deti budú preventívne, teda bez dôvodu, kradnúť kvôli tzv. domácemu násiliu z akejkoľvek rodiny, a to nenávratne! Tak sa to už deje napr. v Nórsku, Fínsku, Francúzsku, Anglicku, Nemecku… Informácie sú ale prísne konfidentné, takže verejnosť o zločinoch tohto neofašistického systému väčšinou vôbec nevie! Podpísať ratifikáciu Istanbulského dohovoru je v dôsledku horšie, ako podpísať rozsudok smrti nad stotisícami bezbranných detí! Premiér SR taktiež už skôr odmietol migračné kvóty. Tým zachránil Slovensko pred masovou islamizáciou podobne, ako český prezident zachránil Česko! Je tu ale niekto, kto neustále očierňuje jedného alebo druhého a organizuje proti nim psychologickú a masmediálnu vojnu. Ide o vnútroštátnu diverziu sorosovských mimovládok (neziskoviek). Tie sú hybnou silou prevratov v spolupráci s oficiálnymi masmédiami. Cieľ je jasný – zvrhnutie vlády! Na pozadí zločinu 2-násobnej vraždy. Potom už nič nebráni tomu, aby nová vláda podpísala Istanbulský dohovor i DUBLIN IV a pohreb kresťanstva i Slovenska sa zavŕši! Časť duchovenstva sa pridala k zradcom štátu a preto vás, milí veriaci, môže burcovať na protištátne akcie! Nedajte sa ZNEUŽIŤ k tomu, aby ste si zahubili štát! Ďakujem vám!

  Ako cez kopirák . Fico si podpísal svoj rozsudok odmietnutím Istanbulského protokolu vyrieknutím slovka NIKDY ! Je to presne taká istá situácia ako keď si Mečiar podpísal svoj rozsudok výrokom “ keď nás nebudú chcieť na západe , obrátime sa na východ”
  https://vk.com/socha?w=wall325721098_8816%2Fall
  Ale ide aj o vodné zdroje. Totiž na Slovensku je voda už strategická surovina !

  Odpovědět
 11. Maros, pamatam si este casi okolo roku 2000 a 2001 SDKU a KDH kde skrachovali na podrazoch, ktore robili. Nadejou a inou zamienkov bolo vznik SMER-SD,co ako tak v prvej ficovaj vlade sa snazili a upratovali bordel,co zanechali KRESTANSKE STRANY. Kedze zistili ako a co funguje a kde sa da nabalit prevratili kabaty. Teraz ide generacia nova deti a tu inklinuju k SAS ako cast odbornej strany a OLANO uplny hnev na system,kde jedinou alternativou je to ako veci funguju a to je Matovic. Matovic je tzrkadlovy obraz Fica. Kollar strana,ktora vznikla podpravohovu reklamou,ktora bola spustena na topkach pred volbami. Teraz preferencie ON nic nerobi a maju 10 percet, Matovic pluje na vsetko a vsetkych,ale ma aj pravdu 10 percent. Cast odbornikov sa drzi v SAS a po drine maju len 14 percent. Ostatne zlepence a preskupenia nepocitajme. Takze niec z coho vyberat a ludia maju toho dost jednych aj druhych. Uradnici v statnej srpave,cez ktoprych sa spravuje krajina musia plnit nezmyselene pokyny raz jednych raz druhych. Ludia sa v tom uiz nevyznaju. Mametams i casi este za Meciara,kde Ministerstvo prace pripravilo material na vlad os tave krajiny a republiky,kde sa vzdy robila odborna analyza odbornikmi z praxe a ON v radiu povedal pravy opak udajov, ake skutocnosti boli. Raz tych ludi tlacia doprava potom dolava a efekt nulovy, stale dokola tie iste problemy ludi karma sa opakuje pretoze chyba vlada duchovenstva hore,ktora sa rozpadla este za cias spolocneho Ceskoslovenska. ostalo par naivnych jednotlivcov,kotry veria este v dobro politiky a myslia si,ze sa nieco zmeni,ked sa dostanu do valdy.Boli tam uz vsetci a teraz nastupuju ich deti.

  Odpovědět
 12. Keď niekomu nebude stačiť „za elitu zo solárka Bony a Klid“ v slovenskej politike „jeden“ – máme tu v ponuke druhého – jeho pradedo sa obracia v hrobe…
  Poznámka – inak na kobercoch hotelov s podlahovým kúrením sa spí naozaj ako drevo – nemôže sa vám nič stať pri páde z postele…
  http://www.zivot.sk/clanok/18440/vystredny-pravnuk-vavra-srobara-ide-do-politiky-reputaciu-si-nepokazim-lebo-ziadnu-nemam
  https://aktualne.centrum.sk/postavicka-bulvaru-fedor-srobar-takto-skoncil/showbizz/svetove/

  Odpovědět

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PENĚŽNÍ PODPORA

Připojte se prosím k ostatním a staňte se i Vy sponzorem tadesca.

Potěší i částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení ČR: 3211078872 / 6800

Bankovní spojení SK: 2901269209 / 8330
IBAN: SK0683300000002901269209
BIC: FIOZSKBAXXX

Děkujeme.

Rubriky

Odběr článků e-mailem

Odebírejte novinky e-mailem

Dostávejte články a novinky z tadesca rovnou do Vaší emailové schránky!

Přihlášení k odběru proběhlo úspěšně!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento článek se svými přáteli!

Pokud se vám tento článek líbil, sdílejte jej se svými přáteli!