Slovenský stát přestal existovat. Je konec. Harabin – Ústavný súd – Mečiarove amnestie – Čižnár – zrušenie strany ĽSNS

…..co dodat. Za všechno může diktát EU a USA. Stali jseme se kolonií USA a EU….

07:54

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 12

 1. vajanský napsal:

  Ala,ale Tomáši, dejepis Slovenska ti moc nejde! Slovenský štát prestal existovat v r.1945.

 2. Jaro napsal:

  Hádam by mohli niektoré slovenské celebrity začať podávať tresné oznámenia za vlastizradu. Vydeli by sme, kto by prchal a kto by zostal na Slovensku.

 3. Jenny napsal:

  Takový click bait 🙂 tahle stránka je zamořena hromadou destruktivní energie, vašimi články do lidí pumpujete jen strach, nenávist, bezmoc..a tvrzení že s láskou a úsměvem to máme marné mluví za vše..omlouvám se za svou upřímnost, ale napsat jsem to musela.Pokud je to všechno o migrantech, chemtrails, reptiliánech a já nevím co vše pravda, tak co s tím zmůžeme? Myslím že bohužel nic…na co zaměřujeme svou pozornost, to posilujeme a proto by bylo dobré aby se každý zaměřil sám na sebe a na to konstruktivní co je v životě důležité, být tou změnou kterou chce ve světě vidět, jít příkladem.

  • raja napsal:

   Strach, nenávist a bezmoc vyvolávat nechceme, pokud máte takovéto pocity, tak mě to mrzí. Jde o to, že pravda není vždy o kytičkách. Každý by měl, jak říkáte, žít konstruktivně. Ale pokud zavíráme oči před něčím, co se nám nelíbí, tak se před tím nemůžeme ani ochránit ani přispět k nějaké změně. Samozřejmě rozumím, že by se vám líbil i článek jiného druhu, ráda bych sem občas dala třeba recept, milé video, atp…Co by se vám líbilo?

  • tomáš marný napsal:

   Milá jenny,
   na Váš dotaz odpovím stejně jako do mejlíku pana Slávka, který mi napsal:

   dobrý věčer pane Tm, koukam na vse stranky pravidelne a cato si rikam, kdo je pise ? jesti to neni nahodou nekdo pouze nastrceny , ktery nas timto velmi mocnym inormačnin prostredkem snaži strhnout naší pozornost (Ať to je valka, imigrace,nwo,,nebo dalsi temata, ktere me vzdy uvodila do pocitu strachu a beznadej. myslite si ze to co delate je prinosem pro nás vsechny ? pro lidi ? pro planetu?

   Děkuji za odpovek
   Slávek

   Moje odpověď zněla:

   Milý slávku,
   vím moc dobře co dělám a jak pomáhám mnoha lidem. Základem je být beze strachu, mít přehled být klidný a také tak jednat. Kdo se ničeho nebojí a ví jak se možným nastraženým problémům vyhnout, jedná vždycky správně. Ale nástrahy, musí člověk znát, jasně je definovat a mít možnost dopředu reagovat.
   Je nutné lidem otevřít oči a ukázat jim co se připravilo na veškerý lid na planetě Zemi. Co nám pomůže mluvit jenom o lásce, posílat sluníčka a srdíčka a nezabývat se nástrahami na lidstvo, tak jak to dělají sluníčkáři. Je to jednání pštrosa, který se vyděsí z uragánu a strčí hlavu do písku. Myslí vysílá lásku, ale zapomíná, že zadek a celé tělo mimo hlavy má nad pískem, kam se brzy uragán přiřítí. Jak dopadne, je zbytečné rozepisovat.
   Vážený slávku, když sedíte jako pilot v letadle, které nemá radar na počasí a vletí do bouřkového mraku, byl to pro Vás a cestující pravděpodobně poslední let. Jestliže sedíte jako pilot v letadle, které má tak zvaný weather radar a ukáže Vám červené ohnisko-jádro bouřkového mraku, (pro lidské oko neviditelné a nepostřehnutelné nebezpečí) můžete jádro obletět díky radarovému zařízení, které Vás upozorňuje na smrtelné nebezpečí a zachráníte tak všechny cestující i s Vámi.
   Snažím se ukazovat, jako mnoho jiných webů, na nebezpečí, které nám byly „bouřkovým mrakem“ nastraženy a obletět tento mrak bez újmy na zdraví spolucestujících a bez újmy na zdraví svém. Že bude let turbulentní a mnoho lidí se pozvrací je jasné. Ale všichni přežijeme.
   Určitě jste pochopil, co jsem tím naznačil a co jsem chtěl příkladem říci. Nacházíme se ve velice turbulentních dobách a je nutné pro všechny lidi najít cestu ven. Společnými silami cíl můžeme všichni dosáhnout. Jednotlivec nikoliv.
   Nikomu neberu jeho svobodnou vůli rozhodnutí, jestli má číst to či ono nebo jestli má věřit tomu či onomu. Je to každého jedince osobní rozhodnutí.

   …..s Láskou a úsměvem tm….

   A ještě k Vašemu diskuznímu příspěvku:
   otáčíte věci proti mé osobě, díky neznalosti zakódované symboliky, třeba následující větou:
   s láskou a úsměvem to máme marné mluví za vše..omlouvám se za svou upřímnost, ale napsat jsem to musela.

   TO MAS MAR N Y
   znamená z angličtiny úplně něco jiného a není to to co si vy myslíte. Kódovaná slova a řeč asi neznáte, proto dávejte pozor na to co se snažíte komentovat…..
   tm

   • zdeněk540 napsal:

    tome, připomenete mi prosím, co znamená písmeno N ? Nemohu si vzpomenout a ani si to odvodit…..

    • tomáš marný napsal:

     Milý zdeňku 540,
     N v symbolické řeči znamená od nejvyššího do nejnižšího a začíná se těmi nahoře…..
     tm

  • iku napsal:

   Vzpomínám si, že v devadesátých letech nás většina věřila, že se jedná o vývoj a bude nám všem lépe. Bohužel, ekonomickým a dalším zprávám, které se linuly z médií jsme nepřikládali žádnou váhu, a proto jsme tam, kde jsme a náš hlavní zájem nyní už bude jen mít chatu a zahrádku jako za doby normalizace. Nebo vy to vidíte jinak? Možná jezdíte na dovolené, máte dům za miliony a pod. Všimnou si toho, co se ve světě děje nepovažujete za nutné a vůbec např. postavit hráz zlu-to vás nezajímá a takových lidí je většina. Asi se dám“ na modlení“.

  • iku napsal:

   Moje reakce na Jenny je , bohužel, níž.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *