Slušní Němci potřebují naši pomoc

…..začíná se schylovat ke konci časů. To píši dlouhou dobu. Ale nyní jsem právě na konci….

00:54

 

V Německu vládnoucím krajně levičáckým neomarxistickým extrémistům dnes již ani to tzv. „registrované partnerství homosexuálů“ nestačilo, a proto jim z jejich podnětu celostátní parlament spolkový Bundestag uzákonil tzv. „manželství homosexuálů“. Toto právě schválené tzv. „manželství homosexuálů“ je však zcela zjevně v rozporu s článkem 6 Ústavy Spolkové
republiky Německo.
Bylo by proto velmi potřebné aby byla v této věci podaná ústavní stížnost k německému Spolkovému Ústavnímu soudu v Karlsruhe a bylo poukázáno na protiústavnost přijatého zákona o tzv. „manželství homosexuálů“, respektive na skutečnost, že tento právě přijatý zákon o tzv. „manželství homosexuálů“ je v rozporu s Ústavou Spolkové republiky Německo, a
to zejména že tento zákon chtějící zavést tzv. „manželství homosexuálů“ je v rozporu s článkem 6 Ústavy Spolkové republiky Německo.
Teoreticky tuto ústavní stížnost by mohla podat například kterékoliv ze šestnácti spolkových zemí Spolkové republiky Německo, respektive kterýkoliv ze 16-ti předsedů krajinských vlád jednotlivých spolkových zemí Spolkové republiky Německo.
Slovo „teoreticky“ bych v této souvislosti zvláště podtrhl, neboť z těchto šestnácti spolkových zemí Spolkové republiky Německo minimálně patnáct nepřichází absolutně v úvahu, neboť předsedy těchto patnácti spolkových zemí Spolkové republiky Německo jsou krajně levičáčtí neomarxističtí extrémisté, kteří homofašistickou agendu a tedy i tzv. „manželství homosexuálů“ ovšemže plně podporují.

Jediným slušným člověkem se tudíž v této souvislosti zdá být, respektive v pozitivním, kladném slova smyslu jedinou snad alespoň trochu bílou vránou mezi předsedy jednotlivých spolkových zemí Spolkové republiky Německo se zdá být pan Horst Seehofer, předseda bavorské vlády, kterému v této záležitosti již byl zaslán příslušný e-mail.
Na tento email bavorský premiér pan Horst Seehofer odpověděl sice v tom smyslu, že ani on údajně nesouhlasí s právě přijatým spolkovým zákonem, který má zavést tzv. „manželství homosexuálů“, a že i on údajně podporuje rodinu založenou na manželství jednoho muže s jednou ženou, avšak to, zda-li v této věci Bavorsko podá anebo nepodá ústavní stížnost, se ještě musí poradit, rozmyslet a zvážit všechny okolnosti, v každém případě však ale absolutně vylučuje tu možnost, že by tato ústavní stížnost Bavorska k Spolkovému Ústavnímu soudu v Karlsruhe mohla být podána ještě před volbami.
Jinými slovy pan předseda Horst Seehofer – když jeho diplomatické vyjádření mám natvrdo e bez servítek interpretovat – explicitně sděluje, že až do voleb neudělá v této věci vůbec nic, no a zda-li vůbec udělá něco alespoň po volbách, tak zde až natolik vyhýbavě kličkuje, že to jeho že si to ještě „rozmyslí“ může být eufemismem pro to, že „neudělá vůbec nic ani po
volbách…“
Za této situace se zdá být poslední možností obrátit se ještě na jeho stranické kolegy z CSU a poproste je, aby svou osobní autoritou bavorského poslance pozitivně působili na svého vlastního bavorského premiéra Horsta Seehofera, aby tato bavorská ústavní stížnost nakonec u Spolkového Ústavního soudu v Karlsruhe skutečně byla podána.
A zde jsou e-mailové adresy poslanců bavorských poslanců zvolených za CSU, kterým by bylo vhodné napsat:

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 2

 1. Soto napsal:

  Popravdě řečeno ani nevím, co bych jim psal. Mám takový dojem a asi budu psát za hodně velkou skupinu lidí, že ač se mi to nelíbí, tak zamotáváním se do těchto debat přidávám jen další vodu někomu konkrétnímu na náhon.
  Pochybuju, že se někdy dozvím o co vlastně jde a že mi to někdo někdy vysvětlí. Takže každý musí pochopit sám za sebe. Všichni přeci víme , že vztahy všeobecně mezi ženou a mužem jdou do háječku zeleného. Většinou jsou na vině prachy. Nejvíc je to vidět, dámy prominou, při námluvách, kdy chlap bez peněz je největší idiot ve vesmíru a to nejdůležitější je jeho auto pak oblek a jen idiot váhá jaké auto a pak taky konto. Může mít klidně dluhy, ale musí být schopen ty prachy točit a dost je kapat do rodiny. Dále je to vidět, mega vidět, při rozvodu , kdy by si majetek dělili nejraději motorovou pilou včetně zvířat a dětí. Každý dále ví, alespoň mohl by vědět, když to notabene ví i 20letá studentka ekonomie, která jinak o životě ví úplné hnvoo, že na uživení párečku po svatbě s čekajícím dítětem potřebují společný příjem 50 000,- kč měsíčně, pokud nemají pomoc od rodičů a již nějaké zajištění. Jinak to není život , ale živoření. Systém na západě ty prachy nemá a ani nechce podporovat své párečky s dětmi. Existuje tu termín pracující chudák, pro přesnější představu, pracující bídák. Když se sejdou dva, což statisticky kein Problém, tak to taky tak podle toho vypadá.

  Co systém na druhou stranu umí, tak využívat vzájemné potyčky ženy a muže k vymýšlení stále drastičtějších zákonů k jejich vybičování. Nemusíte se ani ženit a fůra zákonů se o vás postará jako byste se oženili, zejména když máte dítě. Rozvod je co, je nějaký vůbec? Kdykoliv jeden od druhého může žádat co? Prachy. Alimenty , že jsou nízké? Ať chlap zkusí kolísat v příjmu nahoru a dolu a pokud je jeho ex trochu šik, tak zažije tornádo, že si bude přát aby nejen nebyl nikdy otcem, nejen aby v životě nepoznal erekci, ale aby se sám ani nikdy nebyl narodil.

  Víte co? Mě jsou přesně tyhle dohady úplně volné, i když chápu jejich nebezpečí, jako mnozí jiní. Já mám jiné starosti. Například by se mi strašně líbilo, kdyby úřad zásadně do vztahu muž – žena svůj rypák nestrkal. Chce se starat? Ať platí alimenty za muže? Zní vám to cize? Tak , co to pojmenovat jako základní příjem , ano i pro děti. A máte hned z gruntu jiný sociální systém. Většina mužů, jak je známo z veřejných anket i od jinud, chce děti akorát tak dělat, ale moc dobře ví, že dítě patří víc ženě, mnohem víc. Také se může dočkat po rozvodu, když se ex odstěhuje, že může pendlovat po republice, jen aby je vůbec občas viděl. Dítě by mělo ze zákona patřit zásadně matce a mít zásadně její příjmení. Zhruba jako v patriarchátu. Role otce by byla zásadně jen hraná. Což je stejně i dnes. Kolik % dětí má otčina, který si tím pádem na jejich otce jen hraje? Kdo by chtěl zažádat o vyjímku, příjmení po otci a dítě napůl , jako teď, tak klidně ,ale tady jsme v systému a nikdo se neptá, co kdo chce.

  Bez románu a bez obalu shrnuto, zásadní problémy se neřeší. Přijde mi to takto naopak, že ti co chtějí uniknout systému a vymýšlí samy za sebe nemyslitelné ve stylu života, stejně jako ve vězení, kde máte z nouze orientaci také proti přírodě, kde chlap ani nestačí říct švec a už někomu hulí. Tak celý systém je vězením, není z něj úniku, nebo těžko a druhak jen smrtí. Tak ti co chtěli uniknout spárům normálního „zdravého“ manželství , tak díky registrovanému partnerství mají jednoduše smůlu. Budou časem buzerováni zákony úplně stejně, jako dnes muž a žena.
  Lidi si to však dělají sami. Chtějí mít všechno i vztahy zajištěné milióny zákony, ano? Tak jste si také na sebe upletli bič z ocelových prutů.

 2. jirik napsal:

  Sudeťácké mapy v českých restauracích a tabule na hranicích už se také mění!

  Toto není jediný problém, který se týká Sudetoněmecké otázky. Na německé straně bavorských hranic s Českou republikou zemské bavorské úřady začaly v tichosti měnit hraniční tabule z původních Staatsgrenze (státní hranice) na Landesgrenze (zemská hranice). Cedule s nápisy Landesgrenze původně označovaly a oddělovaly zemská území uvnitř III. Říše, po válce musely být tabule z německé strany změněny na Staatsgrenze. Během posledních měsíců ale začali turisté z Česka na zelené hranici s Německem hlásit změny tabulí, zejména pak na bavorské straně začaly bavorské úřady měnit tabule zpátky na Landesgrenze jako po obsazení Sudet v roce 1938. Lidé z okruhu landsmančaftu to dávají do souvislosti s politickým vývojem v Evropě, kde Lisabonská smlouva dala sudetským Němcům naději na vrácení majetků, ale teoreticky i na návrat domů do pohraničí v ČR.
  http://aeronet.cz/news/heimat-sudetenland-s-podporou-jihomoravskeho-kraje-a-dotaci-z-eu-zdeseni-navstevnici-restaurace-neverili-vlastnim-ocim-co-vsechno-se-da-financovat-z-regionalnich-fondu-reprint-mapy-z-roku-1936/

  vypadá to na obnovení Böhmen und Mähren – další spolková republika Německa…….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *