Stovky bilionů dolarů ve zlatě je nyní k dispozici na pomoc planetě

Tuto sobotu se delegace Společnosti bílého draka, včetně autora tohoto článku, vydá do Bougainvillu na Šalamounových ostrovech na setkání s králem Davidem Peii II, aby projednala znovuotevření dolu Panguna, který ukrývá 170 bilionů dolarů ve zlatě a mědi. Kromě tohona ostrově existuje šest dalších důlních lokalit, které má pod kontrolou král Davida a jeho lid, což znamená, že stovky bilionů dolarů mohou být ku prospěchu lidem a živým bytostem planety Zemi.

Celkový peněžní obnos, který OECD utratilo za rozvoj v roce 2016, byl roven 142,6 miliardám dolarů, takže pokud by byl využit i pouze malý zlomek bohatství jedné z těchto šesti lokalit, bylo by k dispozici nejméně desetkrát větší množství peněz na pomoc chudým a k ochraně životního prostředí než je v současné době vynakládáno.

Důl Panaguna byl vyhlouben společností Rio Tinto, která je řízena Rothschildy. Nicméně místní, naštvaní znečištěním, které důl způsobil, a stejně tak i mizerným zacházením ze strany důlních majitelů vůči nim, po dlouhé době vytrvalého odporu nad dolem převzali kontrolu. Zástupci krále Davida rovněž tvrdí, že majitelé dolu z rodu Rothschildů uvažovali o zničení celého ostrova, aby mohli získat celé jeho nerostné bohatství. Můžete si být jisti, vzhledem k jejich nevalné historii, že Rothschildové rozhodně neplánovali vytěženým bohatstvím této planetě prospět.

Zástupci společnosti Rio Tinto na četné pokusy WDS o kontakt nereagovali. Pokud k dohodě s Rothschildy nedojde, WDS použije, v případě potřeby, tolik světových armádních prostředků, kolik bude potřeba na pomoc králi Davidovi ve snaze učinit ekologicky šetrným způsobem ostrovní zlato a další kovy dostupnými ve prospěch planety.

Chazarská mafie, v každém případě, v posledních měsících utrpěla celou sérii zdrcujících porážek, neboť jejich globální kontrolní síť stále viditelněji kolabuje.

A co je nejdůležitější, ale co je stále většině světa skryto, je fakt, že Chazarům dochází zásoby zlata a že většina zemí světa již nepřijímá jejich papírky, které nejsou kryté ničím jiným než rychle slábnoucím mechanismem kontroly kolektivního vědomí.

Chazarské pokusy získat zlato v Indonésii, Japonsku, na Filipínách a v dalších asijských zemích jsou zatím odráženy, shoduje se více zdrojů.

Minulý týden zástupci ze Citibank a americký velvyslanec v Indonésii Joseph Donovan slíbili indonéskému prezidentovi Joko Widodovi, že vynulují celý indonéský dluh výměnou za 12,500 tun zlata. Odešli však s prázdnýma rukama, tvrdí indonéské zdroje WDS.

Zdoje WDS dodávají: „Západní Malajsie je zapojena do pokusů zbavit Jakartu zlata. Johorský sultán tvrdí, že toto zlato patří jeho královské rodině a to mu dává právo vzít si jej zpět pro Indonésii, kde bylo uchováváno posledních 70 let. Toto sultánovo tvrzení by znamenalo, že by se mohlo jednat o součást kolateralizovaných zlatých účtů, na které asijské královské rodiny uložili své zlato do úschovy Indonésii, a Sukarno byl zvolen jako M1.“

Sukarno, stejně tak jako americký prezident John F. Kennedy, byli zabiti Chazary, kteří chtěli ukončit jejich snahy použít toto zlato pro dobro planety (předpokládáme, že naši čtenáři znají historii těchto událostí). Nyní se deponentům tohoto zlata dostane jejich pomsty.

Indonéské zdroje WDS dodávají, že „mají silný pocit, že nějakým způsobem je do toho zapleten i (malajský) premiér Najib Razak, jelikož je členem Chazarské mafie.“

Chazarové stále provádějí teroristické útoky v Londýně, na Filipínách, v Indonésii a kdekoliv jinde na světě, aby získali zlato, avšak jsou systematicky izolováni.

Setkání Bilderbergu, kterého se účastnili přední služebníci Chazarské mafie, které skončilo 4. června, byl ve skutečnosti meetingem poražených v boji o planetu Zemi. Na tomto prvním meetingu od doby, kdy zemřel vrchní Chazarský kápo David Rockefeller, Rockefellerův přisluhovač Henry Kissinger pokračoval v jeho snaze stát se novým skrytým vládcem planety Země. Avšak bez zlata a bez Rockefellera v zádech, je Kissinger bezmocný.

Rothschildův pokus převzít po Rockefellerově smrti kontrolu nad planetou Zemí byl také považován za velkou ránu, když se americký prezident vzdal Pařížské dohody. „Trump opustil Pařížskou dohodu, aby zastavil obchod s uhlíkem a odhalil tak hoax jménem globální oteplování,“ vysvětlily zdroje Pentagonu.

Uvnitř Trumpova režimu byla také „díky Trumpovým čistkám odstavena sionisticko-globalisticko-Goldmanovská frakce vedená bývalými spolupracovníky Goldmana Garym Cohnem a Jaredem Kushnerem,“ pokračují.

Bushova frakce Chazarské mafie je také „v plně pohotovostním režimu“, díky tomu, že na povrch vychází stále více jejích zločinů. Minulý týden zdroje z Pentagonu uvedly, že Bushovi odstřelovači zabili bývalého panamského prezidenta Manuela Noriegu, „aby nemohl udat CIA a obvinit ji z obchodu s drogami a korupce.“

Také jsou patrné kroky, které vedou k zatčení předních Bushových neokonzervativních agentů jako je David Petraeus,  bývalý šéf NSA Mike Hayden a k odstranění a zatčení amerického poradce pro národní bezpečnost H. R. MacMastera. Trestáni mají být za nelegální zisk informací a jejich následné úniky.

Ti nejvýše postavení stoupenci Rockefellerova/Bushova/Clintonova klanu americké Chazarská mafie mají stále problém udržet se mimo věznice a zcela jistě prohrávají boj o moc ve Washingtonu DC.

Podle vietnamských zdrojů také právě teď probíhají obrovské mocenské boje v Číně. Boj se týká Wanga Qishana 王歧山 , který de facto zaujímá druhé místo v čínské mocenské struktuře a nyní je nejdůležitějším agentem Rothschilda v Číně.


Záhadný muž jménem Guo Wengui 郭文贵,

https://www.forbes.com/sites/nathanvardi/2017/04/25/chinese-fugitive-guo-wengui-lost-500-million-in-ubs-margin-call/amp/

který byl nedávno zachycen na fotografii s Jacobem Rothschildem a Dalai Lamou, a který se nyní zřejmě zdržuje v Trumpově rezortu Mar A Largo na Floridě, zveřejnil minulý týden video (které bylo z internetu bleskově odstraněno), na kterém tvrdí, že Wang má rozsáhlé konexe ve Skull & Bones a mezi Svobodnými zednáři.

Jestli se Wang stane premiérem a na podzim na 19. kongresu Čínské komunistické strany oficiálně číslem 2, „potom bude (čínský prezident) Xi Jinping mrtvý,“ říkají zdroje.

Wangova moc vychází z ohromného množství peněz, které za poslední čas za záhadných okolností získal a následně šířil kolem sebe.

Ty samé zdroje, které mají přístup k nejcitlivějším informacím o Číně, tvrdí, že Xi Jinping „je ve velmi nebezpečné pozici.“ „Může se buďto pokoušet udržet komunistickou vládu, a v tom případě se ho budou chtít zbavit určité skupiny s jinými středy zájmů předtím, než jeho vláda skončí, nebo může ukončit éru komunismu po vzoru Sovietů v 90. letech.“

Ty samé zdoje říkají, že další čínský odpadlík, Ling Jihua, podává USA „příliš mnoho informací o ponorkách, nukleárních kódech, atd.“, což činí na základě jeho odporu vůči Rotshchildem kontrolovanému Wangovi.

https://www.theguardian.com/world/2016/feb/12/state-secrets-or-golf-secrets-murky-case-of-ling-wancheng-tests-china-us-ties

Ikdyby se tyto zdroje mílily, není pochyb, že situace v Číně bude s výhledem na období mezi současností a polovinou léta i nadále neklidná, jelikož intrikářská kampaň pro volbu dalšího politbyra, jehož zvolení bude oficiálně oznámeno na podzim, i nadále pokračuje.

Do Evropy také přicházejí změny, jelikož vrchní Chazarský lídr a německá kancléřka v jedné osobě – Angela Merkelová, stejně tak jako otrok Rothschildů, francouzský prezident Emmanuel Macron, si začínají uvědomovat důsledky Trumpova prohlášení, že je již více před Ruskem chránit nebude. Výsledkem bylo, že po nějakém tom vrčení a štěkání Francouzů i Němců, bylo náhle v zájmu obou zemí s Ruskem vycházet.

Také se zde odehrává jakýsi rozkol na Blízkém východě mezi Egyptem, Saúdskou Arábií, Kuvajtem, Bahrajnem a Spojenými arabskými emiráty, které z ničeho nic odstřihli vztahy s Katarem. Katar je domovem zpravodajské sítě Al Jazeera a obrovské americké letecké základny. Katarský šejk Tamim bin Hamad Al-Thani se patrně odklonil od oficiální Chazarské linie na Středním východu tím, že říká hezké věci o Íránu, Hamásu a Hizballáhu a stejně tak i o Izraeli. Saúdové nyní viní Katar kvůli Daeš .

http://www.arabnews.com/node/1104556/saudi-arabia

Ve skutečnosti je tento konflikt téměř jistě spojen s faktem, že Katar dosáhl dohody o dodávkách místního plynu s Ruskem a Syřany, zatímco Saúdům se to nepodařilo.

Výsledek vypadá tak, že Saúdové se nyní také honem snaží zalíbit Rusku. Zatím to vypadá tak, že Rusové je vyzvali, aby investovali nemalé peníze v odlehlých arktických regionech.

http://tass.com/economy/949691

překlad: raja

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 14

 1. Vlad din Transilvania napsal:

  Pěkné čtení, tak snad je to z větší části opravdu tak…

 2. jirik napsal:

  Jednotka námořní pěchoty USA a vrtulníky, to jsou americké jednotky účastnící se operace na osvobození syrské Rakky od ozbrojenců Islámského státu, řekl žurnalistům představitel Pentagonu Jeff Davis.

  Podle jeho slov se bojů účastní vrtulníky Apache.
  Davis upřesnil, že kromě toho námořní pěchota používá houfnice M777 pro palebnou podporu útočících jednotek.

  Ve štábu koalice v čele s USA dříve prohlásili, že aliance opozice — Syrské demokratické síly — vstoupila do Rakky v rámci operace na osvobození města.
  https://sptnkne.ws/e998

  ps: zajímavý bude poměr mrtvých a živých civilistů a to stejné u vládních vojsk
  —–
  Koalice pod vedením Spojených států nanesla v úterý nový úder proti syrským provládním silám v At-Tanfu, prohlásili ve velení koalice.

  „Koalice 6. června zničila další síly, které podporují syrský režim uvnitř vymezených bezkonfliktních zón na jihu Sýrie,“ stojí ve zprávě.
  https://sptnkne.ws/e99F
  „Nehledě na předešlá varování prorežimní síly vstoupily do bezkonfliktní zóny. Jedná se o tank, dělostřelectvo, systém protivzdušné obrany, vozidla podpory převážející zbraně a přes 60 vojáků, kteří ohrožovali koalici a partnerské síly, jež jsou umístěny v At-Tanfě,“ stojí ve zprávě.

  „Koalice několikrát vyslala varování prostřednictvím linky pro odvrácení konfliktů a pak zničila dva systémy dělostřelectva, jednu zbraň protivzdušné obrany a rovněž poškodila tank,“ uvádí se ve zprávě.

  • jirik napsal:

   Rusko požaduje podľa Klinceviča vysvetlenie od Američanov, tento konflikt možno považovať za začiatok otvoreného vojenského konfliktu s Američanmi. Informáciu priniesol portál rusvesna.

   Klincevič potvrdil, že americký útok jednoznačne nebol “chybou”, z americkej strany išlo o cielený a premyslený postup. “Úder nanesený koalíciou v čele s USA je priame vstúpenie proamerickej koalície do otvoreného vojenského konfliktu v Sýrii. Ide o akt agresie, Rusko bude tento problém riešiť v Bezpečnostneju rade OSN,” oznámil ruský politik.

   Američania sa snažia zastaviť víťazný postup sýrskych jednotiek a ich spojencov v Sýrii, pretože situácia v Sýrii sa im vymyká spod kontroly. Pentagon tvrdí, že útok bol smerovaný na vojenskú kolónu, ktorá vošla do bezpečnostnej zóny pod kontrolou USA.

   Sýrska vláda Američanov o pomoc nežiadala, Američania sa v Sýrii nachádzajú v rozpore s medzinárodným právom.
   http://www.hlavnespravy.sk/franc-klincevic-zacina-sa-otvoreny-vojensky-konflikt-s-usa/1029272

   • jirik napsal:

    Operativní štáb spojenců Sýrie, kam patří síly libanonské Hesbolláh a Íránu, informoval o připravenosti zaútočit na stanoviště amerických vojáků, pokud to bude třeba.

    V úterý mezinárodní koalice v čele s USA zaútočila na syrské provládní síly v At-Tanfe na jihu země. K podobnému bombardování došlo ve stejném místě 18.května — tehdy se Washington odvolal na „ohrožení“ koaličních sil ze strany proruských oddílů. https://sptnkne.ws/e9Xd

 3. jirik napsal:

  Putin řekl o následcích případné války s USA
  https://sptnkne.ws/e9Ku
  Prezident Vladimir Putin hovořil s americkým režisérem Oliverem Stonem o vztazích mezi Ruskem a USA a o úloze NATO ve světě.

  Americký režisér se zeptal ruského prezidenta na dominování USA v případě „horkého“ konfliktu.

  „Myslím si, že to (válku — red.) by nikdo nepřežil“, odpověděl Putin.
  Zdůraznil přitom, že počítá se zlepšením dvoustranných vztahů.

  „Naděje je vždy, dokud nás neodnesou na hřbitov“, usmál se Putin, kdy odpovídal na otázku o možné roli Trumpa ve spolupráci obou zemí.

  Včera bylo oznámeno, že Trump ministrovi zahraničí Rexu Tillersonovi nařídil, aby urovnal vztahy s Moskvou.

  „Prezident mi dal jasně na srozuměnou: nemáme dovolit, aby to, co se děje v politice, nám bránilo v této práci. Naznačil zcela jasně, že musíme dosáhnout pokroku“, řekl Tillerson.

  Putin řekl také o úloze NATO a podotkl, že aliance si nyní hledá vnějšího nepřítele, aby odůvodnila svou existenci.

  „Už není žádný Východní blok, už není Sovětský svaz. Proč tedy existuje NATO? Myslím si, že aby odůvodnila svou existenci, potřebuje NATO vnějšího nepřítele, a probíhá neustálé hledání toho vnějšího nepřítele, nebo se dělají nějaké provokace, aby bylo možno nazvat někoho nepřítelem“, řekl Putin.

 4. Pavel napsal:

  Benjamin Fulford již přes rok slibuje „odmazání“ všech dluhů lidí na celé planetě, tož by se do toho mohl i pustit. Nakonec já nepotřebuji miliony dolarů a asi nikdo z lidí. Mi by stačilo cca 10 tisíc dolarů a jsem bez dluhů a vysmátý. Nemáte někdo link na něj na Fulforda? Bych mu zkusil napsat ať již s tím oddlužením začnou – mohli by u mne – heh 🙂

  • jirik napsal:

   Tady je odkaz, je to i s telefonním číslem
   http://benjaminfulford.net/about/

  • _hatek_ napsal:

   Pavel, ak by si k tomu, co citas ocami, zapojil aj mozog, tak by si vedel, ze napriklad kryptomeny su ako sekundarny ciel pouzivane na oslabenie chazarskych bank. Primarnym cielom je boj o zlato a striebro. Ak si cital Fulforda cely rok, tak by si urcite nakupoval kazdy mesiac virtualne meny za cca 50Eur (1400Kc) a po 10tich mesiacoch drobnych nakupov, by si teraz mohol mat cca 20-30 nasobok vlozenych penazi.

   Lenze ty tu pises smajliky, a prosikas o cca 10 000 dolaru. Naco vobec ten text citas, ked mu nechapes?

   Fulford, ani Spolocnost bieleho draka, ani Putin ti nedaju „navod“ ako byt bez dlhov. Oni len umoznuju cestu k tomu, aby stare dlhy postupne prestali plnit ucel tvorby chazarskych penazi. A je len na tebe, kedy tu cestu vyuzijes. Ak cestu/prilezitost vyuzijes az na uplnom konci, ked budu ludia donuteni pouzit nove platobne systemy, tak budes rovnako chudobny a budes nuteny si rovnako poziciavat nove „peniaze“ (je jedno ci to bude strieborny rubel, kryptomena, striebro, zlato, perly, alebo svetovy menovy kos).

   • „navod“ ako byt bez dlhov napsal:

    Uvidime.

   • Pavel napsal:

    hatek – nikoliv – vloni v červenci to bylo myslím nebo v srpnu kdy Fulford jasně napsal, že Společnost Bílého draka jedná o oddlužení všech dlužníků co jsou na světě. Že mají (oni nebo někdo s kým jednají) biliony dolarů zbytečných peněz (je jedno jestli ve zlatě stříbře nebo oněch zelených papírkách) a že to do měsíce provedou. Nějaké virtuální měny mne nezajímají. Můj dluh není virtuální ale skutečný. Tak jsem se jen připomenul a tomu Fulfordovi na jeho meil napsal – zatím neodepsal a zcela jistě ani neodepíše. Jinak já to nebyl kdo sliboval nesplnitelné. On to byl tak nezaváděj řeč na jinou kolej.

    • _hatek_ napsal:

     Pavel – ako som pisal vyssie, ak tomu nerozumies, tak nereaguj. Sa necudujem, ze ti neodpisal.

     Pretoze nechapes, co je to metafora, co je to „globalne smerovanie“. Fulford nie je v pozicii nejakej akciovky, ktora bud ma peniaze, alebo nema. Ked vravi, ze zabezpecia peniaze na zrusenie vsetkych dlhov, tak tym je myslene prave rozbitie „samotvorby dlhovych chazarskych penazi“, ktore vznikaju len a len na zaklade dlhu.

     Ziskanim vacsieho mnozstva zlata sa moze vyhlasit parovanie mien (aj virtualnych) k zlatu, a tym rozbit povodne naviazanie mien na dolar. Tym sa nabura zadlzenost ludi, pretoze banky nebudu mat ako generovat nove dlhove peniaze, cim vlastne uz ludia nebudu nuteni sa zadlzovat dobrovolne, ale len ti, co sa skutocne zadlzit rozhodnu. To ale samozrejme suvisi aj s krajinami ako Rusko, Cina, Thajsko, Filipiny, Iranu, pretoze bez nich to samozrejme nepojde. Aj preto ich casto vo svojich spravach spomina.

     Treba na jeho spravy pozerat z globalneho pohladu, a nie pohladu nejakej firmicky a nejakeho hovorcu, co ty skutocne viacerymi prispevkami vobec nerobis.

 5. arijec napsal:

  to naozaj nikoho nezaujima na co sa v skutocnosti pouziva zlato

 6. jirik napsal:

  Letadlo se 116 lidmi na palubě zmizelo v Barmě z radarů

  V Barmě ve středu zmizelo z radarů vojenské letadlo se 116 lidmi na palubě. Podle agentury AFP to oznámil generální štáb armády a potvrdil to zdroj z leteckého provozu.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/440103-letadlo-se-116-lidmi-na-palube-zmizelo-v-barme-z-radaru.html

 7. Maroš napsal:

  Mám len jednu otázočku na pána Fullforda – kam sa podel – v tom veľkom zmätku – stále neviditeľný klan Li?!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *