Stream cz šíří lži a nesmysly. Tohle ale nevyvrátí. Drahoš, kterého chtějí dosadit na hrad má číslo 666. Tím bude dílo zkázy dokonáno. Rozšiřte prosím mezi co nejvíce lidí

…..když je pan Michal Zlatkovský velký „SPECIALISTA NA DATOVOU ŽURNALISTIKU“ a madamme Karolína Vrbasová tak dobrá „manipulátorka autorka a režisérka“, bylo by dobré, kdyby nám opět udělali reklamu, za kterou předem děkujeme. Prosím „vysvětlete  jako odborníci “ proč je dle gemantriky, která platí po celém světě a řídí se dle ní i židé a jiné nadnárodní spolky a společnosti, číslo kandidáta na prezidentský úřad  JIRI DRAHOS = 666. Zajímavé až děsivé!!!!!

Ze symboliky plyne, že lidé, kteří rezonují na zmíněném čísle, jsou velmi nebezpeční pro své okolí. Mají sklony spíše k destrukci a také se nechají snadno ovládat lidmi druhými. Kam vítr, tam plášť. Často nerozeznávají mezi pravdou a lží. Za peníze udělají všechno a budou hlásat cokoliv, co jim bude řečeno a hlavně dostanou za to peníze. Jsou také posedlí slávou. Neříkám, že kandidát na prezidenta všechny tyhle vlastnosti má, ale je na stejné vlnové délce, jakou jsem nastínil.

Tohle asi nevysvětlí. Nebo budou se snažit vysvětlit nevysvětlitelné nevysvětlitelným. Zde jim ale dojde dech, a proto se raději stáhnou z bojiště…..

Možná….

 

Bude to asi proto, že vytvářejí pro lidi na streamu ILLUSION, která také na tom čísle rezonuje…..

 

 

 

a informace na zveřejnění a pokyny dostávají od svých chlebodárců z NEW YORKU, který také na čísle rezonuje.

proto se paní VRBASOVA obléka do černého. Po dosazení jejího jména do gemantriky nám zase „omylem“ vyšlo číslo 600, a proto následující čísla, kde v nule je všechno a nic, rezonují na číslici první, jak jsem učil na přednáškách symboliky. Čili madamme 666 krásně rezonuje na těchto podstrčených zprávách a pokynech z USA a zapadá do celkového obrazu. Bravo, blahopřejeme…..

 

Je až nepochopitelné, co člověk může udělat za pár peněz od pánička a hlavně zradit sebe a celý svůj národ…..

Uvědomte si také, dříve než uvěříte cokoliv autorce K.Vrbasové, co to je za člověka.  Je o ní známo, že kdysi vlezla do reality show Vyvolení, kde se účastníci nechávají natáčet kamerami nonstop. Normální člověk se zdravou sebeúctou tam nevleze. Pouze pologramotný pošuk, který pro trochu pozornosti udělá cokoliv. Žena, která se navíc nechá fotit takto (viz. obrázek níže) by měla, lidově řečeno ,,držet hubu krok a zákryt“, protože sama sebe již veřejně znemožnila natolik, že je naprosto nepochopitelné, že se pokouší vytvářet ,,seriozní“ zprávy. My autoři Tadesca na rozdíl od pí Vrbasové nejsme zoufalci po slávě a pozornosti, naše prsa nevisí na google a s nikým se před kamerou neolizujeme. Tak si vážení čtenáři zvažte, co to pro Vás znamená ,,věrohodný zdroj dat“. Minimálně by je měl dělat někdo normální.

Příště až zase bude mít pí Vrbasová pocit že má nárok někoho kritizovat, pomlouvat a dělat o něm reportáže, by si měla sáhnout do svědomí a zamést si před vlastním prahem.

…..Na obrázku níže je také ona….

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18 komentářů

 1. jirik napsal:

  škoda, že http://www.gematrix.org/ nepoužívá diakritiku, tím že se musí zadat jméno a příjmení bez diakritiky je výsledek zkreslený a tedy i nepřesný – dalo by se to nazvat diskriminací……

  • tomáš marný napsal:

   Milý jirko,
   není to pravda, pomlčky a čárky či háčky se nerespektují…..
   Výsledek rozhodně zkreslený není a ani nepřesný není….
   tm

 2. Yintrovert napsal:

  Drahoše vnímám doslova jako Milošův protipól.Právě jsem si dočetl poslední dnešní články na aeronetu a je mi docela na nic…A znovu se mi potvrdilo jak je pro naši zemi explicitně důležité,aby Miloš získal dalších pět let,jinak budeme za chvíli s láskou vzpomínat tady na ty časy,kdy to stálo ještě za h*vno☻ K paní Vrbasové je naprostá škoda jakýkoliv slov a když jsem viděl toho synka-pardon „specialistu na datovou žurnalistiku“ tak jsem opravdu nevěděl jestli se mám smát,nebo rovnou brečet☻ Stream.cz jako internetová televize je třeba v tisku na úrovni takových plátků jako Šíp,Aha,Blesk atp…

 3. mariankosnac napsal:

  Věštkyně: Prezident nezklame
  „Bude to člověk známý a oblíbený. Má charisma a je vysoce inteligentní. Občany nezklame, má vynikající morální kodex a je tu šance na to, že pro naši zem dojedná něco výhodného,“ prohlásila věštkyně, spisovatelka, scénáristka a jak sama říká, lektorka zdravého životního stylu Ivana Regina Kupcová Sádlová.
  Tvrdí, že v případě nového prezidenta vidí ohromně vysoké ziskové karty a žádný varující aspekt.

  https://www.denik.cz/regiony/vestkyne-prezident-nezklame-20180112.html

  • tomáš marný napsal:

   Milý mariane,
   no něco tak ubohého pro věštkyni jsem nečekal. Snad měla jasně říci kdo to bude a né napsat popis vhodný na oba dva kandidáty. Pak to není podle mně věštkyně…..
   tm

 4. Sysi napsal:

  Vážení, omlouvám se, ale stojí to za to ! Ve tříminutovém videu to dává Muhammad Ali se svým selským rozumem parádně sežrat moderátorovi za vydatného potlesku publika:

  http://www.zvedavec.org/vezkratce/14989/

 5. Maroš napsal:

  Tomáši – zlaté pravidlo – pozri sa aj kto to hovorí! /Mať také meno – tak sa picnem!/
  Otázka – keď sa tým živí 40 rokov – čím sa živila 10 rokov pred prevratom 1989?
  4 hodiny upratovačka – potom hotel?
  IVANA REGINA KUPCOVÁ SÁDLOVÁ
  https://www.youtube.com/watch?v=n7UkXBdpORw

 6. Maroš napsal:

  Len v rámci informačného kontrastu…
  Michael Szatmary – jak jsem stanoval
  https://www.youtube.com/watch?v=jqPZFzQoGkI

 7. Petr Ošmera napsal:

  Já mám taky 666. Co to znamená?

  petr ošmera in Jewish Gematria Equals: 411
  petr ošmera in English Gematria Equals: 666
  petr ošmera in Simple Gematria Equals: 111

  • tomáš marný napsal:

   Milý petře,
   buďte klidný, nepoužívají se čárky a háčky. Musíte do okénka zadat petr osmera. Proto je výsledek následující:

   petr osmera in English Gematria Equals: 780 ( p96 e30 t120 r108 0 o90 s114 m78 e30 r108 a6 )
   Výsledek je tedy 780, uklidněte se tedy a jděte si dát kávičku. Přeji nádherný a klidný den…..
   tm

 8. Michal Mlčoch napsal:

  Já mám taky 600 :-/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..