Z tatínka se stala maminka a maminka zjistila, že je chlap i ženská. FOTO + VIDEO pro silné povahy

Britská média píší o první rodině v Británii, která prosadila, že její dítě nebude mít pohlaví „chlapec“, ale bude úředně vedeno a vychováváno jako „člověk“ (v originále „person“). Důvodem je fakt, že rodiče čtyřletého človíčka jménem Star Cloud, Nikki a Louise Dravenovi, nevěří v závaznou pohlavní identifikaci.

Z tatínka se stala maminka a maminka zjistila, že je chlap i ženská. FOTO + VIDEO pro silné povahy
Foto: Vít Hassan
Popisek: Duhový průvod Prahou v rámci festivalu Prague Pride, který přibližuje život leseb, gayů, bisexuálů a transsexuálů

K nedůvěře v pohlavní vymezení jedince je nejspíš přivedly osobní zkušenosti. Louise Dravenová byla původně mužem, ovšem po narození dítěte se přeorientovala, podstoupila hormonální terapii a přeměnila se v ženu. Manželka Nikki se narodila jako žena, postupem času ovšem došla k závěru, že je mentálně oboupohlavní a cítí se současně jako muž i žena.

Rodiče tvrdí, že dítě Star Cloud vnímá Louise jako matku a Nikki jako otce, ačkoliv v době jeho narození byla jejich pohlaví opačná. Ačkoliv jej Nikki odnosil/a, dnes jej prý dítě dobrovolně oslovuje „tati“.

Aby to bylo ještě složitější, otec Nikki se prý obléká a líčí jako muž či žena podle toho, v jakém pohlaví se daného dne cítí. Někdy si tedy vezme oblek, jindy se nalíčí rtěnkou a vezme si podprsenku a boty na vysokém podpatku.

Pár se poprvé setkal v roce 2011 na setkání LGBT komunity. Louise tehdy ještě byla formálně mužem, jako žena se však prý cítí už od osmi let. Nikki se v té době cítila jako čistokrevná lesba. O rok později se vzali a po změně pohlaví Louise se považují za první pohlavně neutrální rodinu v Británii.

Jednatřicetiletá Louise vysvětluje: „Ani jeden z nás se neuzavřel do pohlaví, ve kterém jsme se narodili.“ Proto rodiče nechtějí, aby bylo podobně omezeno jejich dítě.

Čtyřletý Star Cloud se prý rád líčí a maluje si nehty, hraje si s panenkami a obléká se do mužského i ženského oblečení. „Nikdy mu neříkáme, že je chlapec. Říkáme mu, že může být čímkoliv, čím chce,“ říká Nikki, který/á se v obou svých pohlavích živí jako barový vyhazovač.

Samo čtyřleté dítě prý ještě tápe, novinářům řeklo, že si přeje vyrůstat jako muž i žena současně. Podle rodičů se nijak neidentifikuje, hraje si rád s panenkami i s auty. Rád nosí leginy a má rád na oblečení hvězdné vzory, prý díky svému jménu.

Kreativní rodina vyřešila i problém školní uniformy, která se v Británii tradičně ctí. Star Cloud prý bude chodit v chlapecké uniformě, doplňky, jako je vesta a ponožky, ale bude mít v růžové. Oba rodiče alespoň připouštějí, že spodní prádlo by dítě mělo nosit výhradně mužské, protože holčičí střih je pro něj vzhledem k jeho pohlavním orgánům nepohodlný.

VÍCE O RODINĚ DRAVENOVÝCH SI PŘEČTĚTE ZDE.

Škola, kterou dítěti vybrali, se prý k jeho neutrálnímu pohlaví staví vstřícně. „Řekli nám, že udělají vše, co bude v jejich silách, aby nám pomohli. Zdá se, že jsou potěšeni, že mají inkluzivní rodinu.“

Nikki připouští, že rodina je občas terčem posměchu. On sám prý s posměváčky problém nemá vzhledem ke své profesi vyhazovače, Louise to ale prý nese těžce.

Problémy prý zpočátku byly s babičkami a dědečky. Louise se se svými rodiči nestýká, ale ti od Nikkiho se pár snažili přesvědčit, že by dítěti měl kupovat hračky pro kluky a oblečení v modré barvě. Teď však prý prozřeli, pochopili, že je Star Cloud bez určeného pohlaví šťastný a k Vánocům mu chtějí darovat růžové kolo.

Příběh rodiny, která je známá z mnoha pochodů za sexuální svobodu (kam je obvykle doprovází i čtyřletý Star Cloud) zaujal všechna britská média. Někteří si ovšem nad jejich příběhem neberou servítky, například hvězda internetu Milo Yiannopoulos nad jejich fotografiemi poznamenala, jak lze přeložit do normálního jazyka korektní termín „genderově neutrální“.

Novinář a hvězda sociálních sítí Milo Yiannopoulos byl roky uctívaným představitelem LGBT komunity. Netajil se svou homosexuální orientací, ani tím, že jeho přítel je černoch. Jenže ani to mu nepomohlo. Když podpořil Donalda Trumpa, liberální komunita jej označila za černou ovci a zavrhla. Když měl mít besedu se studenty na vyhlášené levicové univerzitě v kalifornském Berkeley, rozrušilo to místní levicové aktivisty tak, že v rámci protestů do základů vypálili několik budov univerzitního kampusu.

 

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 8

 1. Vojta napsal:

  Základní pohlaví v přírodě jsou muž a žena, samec a samice.
  Všechna další uměle vytvořená pseudopohlaví mají jako základ kastráta, kterému je implantováno ženské (M to F) nebo mužské (F to M), nebo jiná moderní (zatím o ní nevím, jak vypadá) varianta pseudopohlaví. Kastrát s tímto uměle impantovaným pseudopohlavím ale nadále zůstává neschopen přirozeného roznmožování. Kastráta lze množit podle mého názoru pouze klonováním. Asi je v dnešní době být IN, když se nechám vykastrovat. Možná tím získám některé schopnosti opačného pohlaví, něco podobného, jako je výrobek 2 v 1. a tím pádem budu úspěšnější v dnešní společnosti, výkonnější v zaměstnání a rozšířím své komunikační schopnosti. Nedovedu podrobněji posoudit. Schopni rozmnožování zůstávají pouze muž a žena, samec a samice s funkčnímí reprodukčními orgány. Já sám jsem bílý heterosexuální muž.

  • jirik napsal:

   A kam zařadit hermafrodity ?????

   • Vojta napsal:

    Jako hermafrodit se rovněž označuje defektní jedinec gonochoristických druhů, který má základy obou pohlavních orgánů (ženských i mužských). Zpravidla však nejsou funkční obě – buďto funguje jenom jedna nebo žádná. U člověka nebyl hermafrodit s oběma funkčními soustavami zaznamenán, zbylé dva případy ano. Nejvíce popularizovaným hermafroditem je jihoafrická atletka Caster Semenyaová. Podle australského listu Sydney Morning Herold má mužské i ženské pohlavní orgány. Testy prý mimo jiné prokázaly, že má místo vaječníků varlata.

    Intersexualita je stav, kdy se člověk narodí s více či méně nejednoznačným pohlavím. Někdy se nazývá též hermafroditismus. Intersexualita se jako anomálie vyskytuje i u zvířat, např. u prasat či u raků.

    Zdroj: Wikipedia.

   • Patricie napsal:

    Člověk není hermafrodit! Člověk je jednopohlavní bytost. Vždy byl! Vše ostatní je zvrhlost proti Bohu i proti přírodě.

 2. Soto napsal:

  V přírodě jsou sice dvě pohlaví , ale teprve jejich funkčnost určuje celkové chování jedince a to je problém, který se řešit nějak na západě nevyhnutelně musí.

  Jsou tři možnosti , dělat , že se nic neděje, což je blbost, protože úplní debilové lidi přeci jen nejsou a budou se blbě ptát a zaujímat vlastní stanoviska a to je z hlediska řízení nepřijatelné. Žádné vlastní stanovisko tady nikdo mít nesmí, když nezná jeho dopady, když tak s problémy že? První možnost je tedy okamžitě vyloučená.

  Za druhé říkat pravdu. Chá chá. Přiznat, že je západ totálně impotentní a frigidní. Což jde velice těžko, lepší je přeci tvrdit, že na všechno máme léky. Vždyť postup je pořád ten samý vlastně zdraví je přeci nemoc a nemoc je zdraví. Západ nevyniká pravdomluvností, ve všem vždy mlží. Stylem válka je mír.

  Za třetí dotáhnout do dokonalosti ideu, že si každý může vybrat čím je. A zakázat názor, že teploušství je nemoc. V Anglii už to tak je.

  Zákaz je perfektní na to aby se o tématech veřejně volně nediskutovalo (vyvolávat strach jako u antisemitismu) a zároveň propagací a uzákoněním dříve nemyslitelného – registrované partnerství se davu předhodí k diskuzím nikoliv podstata problému, ale totální kamufláž ve, které se laická veřejnost už nevyzná.

  Všechno je tedy super z hlediska řízení davu, nikoliv z hlediska polonevědomého davu samotného.

 3. Z tatínka se stala maminka a maminka zjistila, že je chlap i ženská. napsal:

  Citat: „Rodiče tvrdí, že dítě Star Cloud vnímá Louise jako matku a Nikki jako otce, ačkoliv v době jeho narození byla jejich pohlaví opačná. Ačkoliv jej Nikki odnosil/a, dnes jej prý dítě dobrovolně oslovuje „tati“. = LIDSKA BLBOST NEMA HRANIC.

 4. jirik napsal:

  Brad Pitt vyjádřil zděšení nad zprávami, že jeho dcera Shiloh Jolie-Pitt s požehnáním Angeliny Jolie zahájila proces změny pohlaví.

  Shiloh zahájila hormonální léčbu 11. května krátce poté, co vstoupila do puberty.

  Hln.be referuje:

  Když byly Shiloh – nejstaršímu biologickému dítěti Brada a Angeliny – dva roky, tak se na veřejnosti neustále objevovalo oblečené do roztomilé růžové barvy.

  Toto dítě ale už jako batole dalo jasně dávat na srozuměnou, že chce život prožít jako kluk. A Angelina Jolie ji v tomto rozhodnutí podporovala: Angelina při interview otevřeně promlouvala, že Shiloh nechá vybrat, jak by se chtěla oblékat. I když jejich dcera požadovala, aby jí říkali John nebo Petr, tak se tomu Angelina podvolila: „Své pohlaví, s nímž se chce identifikovat, si vybere až později,“ říkala v té době.

  Shiloh od roku 2009 nosí mužský oděv, ale její tělo pořád zůstávalo vypadat žensky. To ale pro mladší dítě není žádný velký problém. Ovšem začala už puberta a Shiloh provedla svou volbu: Buď nechat tělo, aby prošlo svými přirozenými hormonálními změnami, což by v budoucnu činilo takovou transformaci těžší, nebo zahájit hormonální terapii hned, aby se stala chlapem dříve. http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10918-brad-pitt-angelina-jolie-zmena-pohlavi-dcera

  zdroj http://www.hln.be/hln/nl/1312/Angelina-Jolie/article/detail/3233878/2017/08/16/Dochter-van-Angelina-en-Brad-wordt-straks-een-jongen.dhtml

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *