Téma energie, je nejzajímavějším tématem na planetě Zemi

….jak neustále vykládám a obzvlášť, když se jedná o energii implozivní. Přednášek na tohle téma jsem dělal v minulosti mnoho. Principy jsou jednoduché, člověk se „musí“ ale odprostit od klasické fyziky. Dnes si uvedeme jednu krátkou pasáž. Pro všechny, kteří chodí na jakékoliv WEBY a diskutují, jsou to nadmíru cenné rady….

05:55

Téma energie je nesmírně zajímavé, obzvlášť, když se jedná o energii implozivní. Přednášek na tohle téma jsem dělal v minulosti mnoho. Principy jsou jednoduché, člověk se ale „musí“ odprostit od klasické fyziky.

Imploze = konstrukce
Exploze = destrukce
Vzhledem k tomu, že na celé planetě ZEMI používáme explozivní energii, (málo který vyvolený má možnost používat implozivní energii), jsme dnes tam kde jsme. Na kraji obrovské propasti, z které už asi není návratu. Vede ke zotročení lidí.

Mnoho lidí nečte komentáře, kde se lidé pomlouvají, zesměšňují a nadávají si.  Bylo to jedním z témat mých přednášek.

Lidé, kteří kdekoliv diskutují, by si měli uvědomit následující krátkou stať. Opět jsme u uvědomění…..

Konstruktivní / implozivní energie, je něco velmi cenného, například kostka ledu / zmrzlina v létě. Snadno roztaje, ale dá to práci ji vytvořit.

Je proto nutné dávat si pozor na bytosti, které svou explozivitou v člověku rozpustí ten mechanismus imploze / konstruktivity.

Stejné přitahuje stejné – dokud člověk má dost konstruktivity, dokáže si úbytky relativně snadno nahradit. Pokud však klesne pod kritickou mez, dá to hodně práce navrátit se k ní.

Škodlivé bytosti se dají poznat přibližně takto:

Zesměšňují člověka s pokorným a vážným stavem mysli, protože si tak vítězstvím snaží získat falešnou sebeúctu, kterou ztratili svým předchozím škodlivým jednáním. Jedno z možných řešení je včas, podle vnějších projevů, tyto bytosti rozpoznat (samolibost, vlezlost, otáčejí vše, co řeknete, proti vám, pomlouvají a smějí se tomu), omezit kontakt na minimum, nejlépe si přestat uvědomovat to, co říkají, protože pak to rozum přestane považovat za pravdivé tvrzení a přestane se snažit se bránit. Hlavně tato rozumná obrana člověka vyhodí z jeho klidu, protože musí hrát na hřišti protivníka podle jeho pravidel. Výsledkem je ztracená sebeúcta a minimální vnitřní pohoda, včetně toho, že se na člověka nabalí jakési divné fluidum, kterého dá práci se zbavit. Pokud chce člověk dělat něco očistného, automaticky ucítí nechuť a odpor, jako by to bylo něco škodlivého. (V kombinaci s elektrosmogem se to ještě komplikuje – člověk je jakoby v křeči). Dost pomáhá kontakt s přírodou (naboso, koupání se venku, stromy) – jako by se to škodlivé fluidum rozpustilo. Pak se konstruktivita / imploze obnoví.

A prosím, hlavně si pamatujte následující:

Říkat někomu pravdu je stejné, jako mu tvrdit, že je debil…..

Poznámka tm: Podobným způsobem probíhá po celé planetě Zemi domestifikace v jakýchkoliv školách a zotročování mozků.
Děkuji Vám všem, kteří jste přečetli článek o energii. Prosím, bylo by dobré si vše uvědomit a také se tím řídit…..

Děkuji

tm

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 9

 1. hanka napsal:

  Dobrý den, děkuji za článek, je pro mě přímo revoluční se dozvědět, že dobrou obranou proti destrukci je přestat si uvědomovat, co destruktivní lidé říkají. Neboli nenechat to proniknout do svého vědomí. Mám dojem, že na toto upozornění jsem snad celou dobu čekala! 🙂 Stává se mi často, že když jsem v kontaktu s jinými lidmi (zejm. lidi z rodiny, kolega v práci) a bavíme se o něčem, o čem já bych sama nikdy neuvažovala, tak tito lidé jsou schopni mi natolik „vysvětlit“ jejich úhel pohledu, že je „pochopím“ a pak se cítím špatně. Myslela jsem si, že je to nějaký můj problém a že je dobře, pokud jsem schopná pochopit cizí stanovisko a vcítit se do druhého. Jenže výsledek byl ten, že jsem přestala vnímat co je pravda, protože jsem celou věc byla schopná vidět z mnoha úhlů pohledu jiných lidí. Takže jsem v sobě měla akorát zmatek, ve výsledku to bylo nepříjemné. Velice děkuji za článek, vysvětluje mi mnohé, jak vidím, není cílem být ochoten vše chápat, ale chránit si své vnímání a spíše vnímat energii a motivaci druhých lidí. Aby se pro tento styl komunikace člověk rozhodl, nesmí o sobě pochybovat.

  • anna napsal:

   Takto sa stáva z mozaikovitého kaleidoskopické myslenie. A z toho je potom človek velmi zmatený a prestáva vidieť a vnímať Pravdu 😉 veľa zdaru

   • Maroš napsal:

    Anna – snáď opačne nie? Mám notoricky známy obraz Leninna, z ktorého vystrihnem 90 % a zahodím. Pokiaľ ten zvyšok ponechám v celku – zopár ľudí ešte aj v tomto torze dokáže toho Lenina identifikovať, a z pamäti – takto funguje mozog – si ten zvyšok opäť dotvoria – teda tento objekt vnímajú ako – MOZAIKU!

    A teraz! – tých 10% obrazu Lenina rozstrihám a pomiešam a umiestnim chaoticky na plochu. Potom aj ten zvyšok ľudí – ktorým nemienim povedať, že majú hľadať práve Lenina – tak sa môžu aj rozkrájať – nedajú dohromady nič – budú len do omrzenia skladať a variovať – akúsi MOZAIKU! Veď kaleidoskop je o tom – o hrkotaní farebnými sklíčkami v „ďaleko“-hlade – ktorým si nedovidíš ani na kraj nosa – ale je to pekná podívaná – „pekný symetrický chaos“ – zdanlivý poriadok – organizácia o ničom. Takže tak…

    Ešte k tým autám objaveným z „ničoho“ – pekný kúsok materializácie z iného priestoru z Moskvy –
    SE ABRE PORTAL DIMENSIONAL Y APARECE UN AUTO EN MOSCU
    https://www.youtube.com/watch?v=bno1MWt9v8Q
    ————————–
    Ešte nášup – zaujímavé zábery UFO zntohto roku, ktoré nepatria do holografickej projekcie Projektu Blue Bean
    ¡¡¡IMPRESIONANTE!!! OVNI GIGANTE EN PLENA CARRETERA 2017 NUEVO GIANT UFO IN FULL ROAD 2017 NEW
    https://www.youtube.com/watch?v=vA2spXTehuA
    INEDITA EXPLOSION DE OVNI EN COLOMBIA 2017¡¡¡¡¡ NUNCA GRABADA ANTES¡¡¡ by melodicspiritz07
    https://www.youtube.com/watch?v=oblOyfD1U40
    Ovnis 2017 Esto Ya Asusta! Una Nave Triangular Aparece En El Cielo Y Se Mueve De Manera Extraña
    https://www.youtube.com/watch?v=Ie1b0gDVm54
    Ovnis 2017 Esto Ya Asusta! Una Nave Redonda Aparece En Cielo De México Y Se Mueve De Manera Extraña

    • anna napsal:

     Myslela som to tak, že keď sa snažíme uvedomovať si argumenty a pohľad druhých do takej miery, že sa ten náš rozbije na malé kúsky – rozbije sa práve na kaleidoskop. A našu mozaiku už ťažko nájdeme.

 2. Škodlivé bytosti se dají poznat přibližně takto napsal:

  Zesměšňují člověka s pokorným a vážným stavem mysli, protože si tak vítězstvím snaží získat falešnou sebeúctu, kterou ztratili svým předchozím škodlivým jednáním. Jedno z možných řešení je včas, podle vnějších projevů, tyto bytosti rozpoznat = „samolibost, vlezlost, otáčejí vše, co řeknete, proti vám, pomlouvají a smějí se tomu“= TO JE PRAVDA. MAM POUCENI ZE SvE VLASTNI ZKUSENOSTI.

 3. Jiří Jandera napsal:

  Tomáši, moc děkuji za tentoskvělý článek. Vysvětlilo mi to mnoho jednání mých kolegů a kolegyň. Vidím na čem jedou.
  Jandera

 4. Marie napsal:

  Zhruba před 20 lety jsem chodila na kurzy či-kung. Na závěrečném setkání nám sdělil školitel: „Tak a teď Vám začnou ubývat přátelé!“ Docela jsem se lekla, tohle měl říct na začátku při náboru. Vždy si na to vzpomenu když mě nikdo nechápe. Snažím se usměrňoval lidi v jejich protiruských , protizemanovských postojích a nechápou mě a já jsem pak nešťastná. Mé pocity dobře vyjádřila Hanka a děkuju jí za to.

 5. jirik napsal:

  Jsou známa povídání o určitých záhadných dávných textech, které svým čtenářům a přívržencům slibují schopnosti mimo hájemství běžných lidských bytostí.

  K dispozici je velké množství dokladů o tom, že lidé v minulosti silně investovali do magických schopností, které ty dávné bichle údajně nabízely, a existuje spousta středověkých dokumentů osvědčujících, co z toho fungovalo, a co ne.

  Skryté síly Ars Notoria

  Jednou z nejslavnějších z těchto údajně magických knih je Ars Notoria, dávný text, který tvrdí, že čtenáře naučí, jak zvládnout učení a vyvinout si perfektní paměť. Panují domněnky, že tato kniha byla napsána jako součást učebnice magie s informacemi o tom, jak vytvářet talismany a amulety a jak realizovat magické kletby. Tato kniha byla podle nejlepších odhadů sestavena mezi dvanáctým a třináctým stoletím jako kompilace několika autorů dohromady a kopie tohoto textu byly nalezeny v hebrejštině, řečtině a latině.
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10197-ars-notoria-nadlidske-schopnosti
  Jedním z lidí, kteří to zkoušeli, byl mnich ze čtrnáctého století jménem John z Mirigny. Avšak poté, co pečlivě procházet cvičeními v této knize, tak zjistil, že u sebe vyvolal strašlivé démonické vize a tento text opustil. Ten tvrdil, že sice získal všechen ten prospěch, který Ars Notoria slibovala, radil ale, aby se nikdo nenořil do tajných mystérií obsažených v tomto textu lehkovážně jako do nabízených darů, neboť si to od praktikujícího vyžádá hodně vysokou daň.

 6. Maroš napsal:

  Výslednicou snaženia a konfliktu duálnych síl by mala byť tretia sila – iskra, zápal, tvorivosť, pretože pokiaľ sú autonómne sily len samými sebou, sú v relatívnom pokoji a nevzniká nič – samá voda je samá voda – potopa, samý oheň je samý oheň – zhorenisko. Až keď sa stretnú – vznikne para. A tá už niečo Takže pokojne v kontakte s inými explodujte, alebo implodujte – bude v tom pohyb a zmena. Nie je nič horšie na svete ako – meravosť. Či už ako stav duše, tela, ducha. A to je sakra rozdiel medzi radostným pokojom. Pretože pokoj človek zažíva pri radostnej činnosti, nie v kóme.
  Odporúčam polopatistickú prednášku Jána Kozáka o Gnostických skúsenostich ľudstva…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *