Tomio Okamura: Kriminalita migrantů. Turecký islamismus ohrožuje Evropu

…..všichni politici a vedoucí složky států EU nemají zájem na Vašem dobru ale likvidace celé bílé Evropy a všichni si to ještě daněmi platí. Probudí se ještě lidstvo, značně pochybuji, musíme věřit v zázrak….

11:27

 

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 10

 1. jirik napsal:

  Na sociální síti Twitter se ParlamentnímListům.cz ozvalo několik uživatelů, kteří sdíleli čerstvá videa z Nizozemí. Ta jsou pozoruhodná zejména dvěma faktory: zřejmými migranty a násilím. Zajímavé je především to, že ani jedno video se nedostalo do širšího zájmu veřejnosti, ačkoli reakce diskutérů svědčí o tom, že by s tím chtěli něco dělat.

  Nejprve se dva místní muži snaží třetímu zabránit ve vstupu do obchodu, do supermarketu. Ten je ledabyle odstrkává a pokračuje dál. Následuje nepřehledná rvačka, křik, natažené ruce s mobilními telefony a po necelé minutě konec, opuštění obchodu, zavření jeho dveří a řada otázek. Kde byli policisté, případně ochranka? Zdali je toto v současném Holandsku na denním pořádku?
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uz-i-tvrdi-Polaci-prispechali-na-YouTube-kdyz-videli-totez-video-co-my-Pouze-na-PL-484751
  VIDEO – https://www.youtube.com/watch?v=ayIconN6ASk

 2. dit napsal:

  To se jim to množí v přesídlovacím programu na úkor hostitele

  http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/31343-muslimove-zmenili-strategii-a-dobyvaji-viden-migraci-a-porodnosti-fotografie-z-nichz-mrazi-.aspx

  místo práce se množí nezřízeně rychle a to mimo svůj původní domov. Původní Evropan maká aby jim to ještě mohl umožnit…

 3. jirik napsal:

  V Rakúskej spoločnosti sa spustila debata po štúdii, ktorá naznačuje, že moslimské materské školy vo Viedni pomáhajú vytvárať “paralelné spoločnosti”, alebo dokonca vychovávajú nebezpečných islamských radikálov.
  http://www.hlavnespravy.sk/islamske-skolky-v-rakusku-vytvaraju-radikalov-paralelnu-spolocnost-ukazala-studia/977448
  ——
  Austrálska vláda sa rozhodla zrušiť vízovú kategóriu s označením 457. Víza 457 boli zamýšľané pre zahraničné pracovné sily, ktorých kvalifikácie sú v Austrálii nedostatkové a hľadané na miestnom pracovnom trhu. Ale už dlhšiu dobu sú tieto víza kritizované. Kritici namietajú, že sa udeľujú príliš ľahko a podniky ich využívajú, aby namiesto Austrálčanov zamestnávali cudzincov s nižšími platmi – informuje švajčiarsky denník Neue Zürcher Zeitung
  http://www.hlavnespravy.sk/prisnejsie-pravidla-pre-imigrantov-v-australii/977440

 4. áťa 77 napsal:

  setkal jsem se u Tomia Okamury s označením „populistický oportunista“. Je zvláštní, že Česko při volbě prezidenta nyní dělí skoro přesně napůl.

 5. jirik napsal:

  Ministr vnitra federální země Bavorsko Joachim Herrmann požádal, aby jednání o integraci Turecka do Evropské unie byla okamžitě zastavena.

  „Evropská unie by měla zastavit jednání o vstupu Turecka. Nikoli udělat pauzu a pozastavit. Zastavit! Nesmíme klamat sebe sama: za Erdogana nemáme s Tureckem společné vyhlídky,“ prohlásil politik v interview pro Bild am Sonntag v komentáři k výsledkům ústavního referenda v Turecku.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201704235171073-Bavorske-MV-zastaveni-jednani-Turecko-EU/

 6. jirik napsal:

  Basel: Dvě dívky pobodány severoafričanem
  22.4.17

  Švýcarsko:
  Dnes ráno v 7:30 byla v Baselu ve Švýcarsku pobodána 18 letá dívka a její 19 letá kamarádka.
  18 letá dívka má vážná zranění, 19 letá, která se snažila napadené pomoci, je zraněna lehce.
  Útočník utekl. Byl popsán jako 30 letý severoafričan. Místní upozornili na náhlý odjezd šedivého auta s francouzskou poznávací značkou.
  http://zvedavec.org/vezkratce/14221/
  http://www.fdesouche.com/844999-suisse-bale-deux-jeunes-filles-poignardees-par-un-nord-africain

  Skupina Accora prodala 62 svých hotelů nižší kategorie za účelem ubytování migrantů
  22.4.17

  Francie:
  Skupina Accora prodala 62 svých hotelů nižší kategorie za účelem ubytování migrantů.
  Bylo tím zrušeno 400 pracovních míst.
  http://www.fdesouche.com/843635-accor-cede-62-hotels-f1-adoma-pour-loger-des-migrants-400-postes-supprimes
  —–
  Francouzské volby: V mnoha volebních místnostech v zahraničí chybí zcela plakáty kandidátky Marine Le Penové
  22.4.17

  Francie:
  LIdé si všimli, že mnoha vplebních místnostech v zahraničí chybí plakáty Marine Le Penové, zatímco upoutávky ostatních kandidátů jsou na svém místě.
  Jedná se o mnono volebních místnosti v Mexiku, kde francouzský konzulát tvrdí, že upoutávky nedostal a tak je nemohl do volebních místností dodat. Ale upoutávky na Le Penovou chybí i v dalších zemích.
  (Pro fotky místností klikněte na odkaz níže.)
  http://www.fdesouche.com/845075-francais-de-letranger-aucune-affiche-de-marine-le-pen-dans-les-bureaux-de-vote#

 7. jirik napsal:

  Nedávno přinesla média zprávu o de facto napůl utajeném imigračním centru v tak už dost sociálně výbušné lokalitě Ústí- Předlice. O jeho vzniku a činnosti nebyla, jak jsem zjistil, pořádně od ministerstva vnitra informována ani ústecká politická samospráva. Souhlasíte s tím, aby podobná zařízení na severu Čech nadále vznikala nebo i existovala, když i bez nich je v Ústeckém kraji množství sociálních ghetta no-go zón, kam už se policie prakticky neodvažuje?

  Vaše otázka vybízí k jasné a přímé odpovědi. Tady je. Zásadně nesouhlasím a se mnou celá SPO, kterou reprezentuji jako krajský předseda. Spolu s kolegy z SPD, se kterými působíme v krajském zastupitelstvu, jsme iniciovali vznik dopisu určeného předsedovi vlády a ministru vnitra. V něm jsme vyjádřili zásadní protest proti případnému rozšiřování podobných zařízení na území Ústeckého kraje. Je zde řada sociálně vyloučených lokalit a řešení ze strany vlády a příslušných úřadů stále nepřicházejí. I přes řadu pěkných slov. Nejsem sám, kdo má pocit, že v podstatě nikoho z odpovědných vlastně naše problémy nezajímají. Sociální problémy se řeší rozdáváním dávek lidem, kteří nikdy nepracovali a na něž jsou přisáty různé neziskovky. V důsledku ovšem není spokojen nikdo a hrozí porušení sociálního smíru.
  http://vool.cz/qvHAg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *