Trump přikázal odstranit islámské symboly a praktiky v Bílém domě

Obama byl viděn, jak bouřlivě odchází ze západního křídla po členech přípravného týmu Donalda Trumpa, kteří začali připravovat kanceláře pro novou administrativu. Na Trumpův příkaz byl zrušen jeden z nejvíce utajovaných Obamových rituálů a byly odstraněny všechny jeho symboly.

Za posledních 8 let se udělaly ústupky jakýmkoliv muslimům pracujícím v Bílém domě. Byla nařízena 5 krát za den doba ticha během islámské modlitby, a to každý den. Kromě toho, modlitební koberečky a symboly půlměsíce jsou dostupné v několika prostorách, aby se muslimové cítili pohodlněji.

Administrativa obhajovala praxi tvrzením, že rovněž povolila několik dalších náboženských chvil ticha a modliteb z respektu ke křesťanství každou neděli ráno, zatímco kaplan žehnal zaměstnancům snídani.

Žádná z modliteb nebyla povinná a nebyla ani vedena vládním úředníkem. Avšak je zřejmé zvýhodňování islámu, který byl dodržován 25 minut denně, 7 dní v týdnu.

 

Zkráceno. Přeložila tereza.

Zdroj: 1

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 6

 1. marek napsal:

  Trump neztrácí čas a plní sliby ve vysokém tempu. Dobře Donalde,jen tak dále!

 2. dater napsal:

  Chce se mi blít, velebnosti… 😉

 3. jirik napsal:

  Trump chce znovu legalizovat waterboarding
  Nový americký prezident Donald Trump zvažuje, že by otevřel cestu k obnovení použití tvrdých výslechových metod, považovaných obecně za mučení. Je přesvědčen, že waterboarding funguje, zopakoval v rozhovoru pro televizi ABC, kde volal po tvrdém postupu. Podle agentury Reuters se chystá podepsat exekutivní příkaz, který by mohl umožnit obnovení výslechů podezřelých z terorismu v tajných věznicích CIA v zahraničí. http://vool.cz/3PGLB

 4. Zdena napsal:

  Jste si jisti, panove, ze v naší evropske spolecnosti se podobne praktiky nepouzivaji?

 5. Jarka napsal:

  Jen tak dál. Akorát bláznivá krvavá Madla se konečně přiznala o co jí vlastně jde. Spadla další maska……https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/427610-prihlasim-se-jako-muslimka-jestli-je-trump-zacne-registrovat-rekla-albrightova.html……. A tento článek mi připomíná přesně to jak se podřadný póvl teda jelita chová u nás k našemu prezidentovi !!! https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/427624-styd-se-za-to-ze-oblekas-melanii-trumpovou-na-hlavu-navrhare-se-snesla-kritika.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *