Trump rozhodl: zákaz vstupu německých občanů do Ameriky. Německo je nebezpečná země. Merkelová v šoku.

…..tak už došlo i na Německo a Trup si dovolil říci do telefonu něco, co MADAMME MERKELOVOU šokovalo. Němci asi nesmějí cestovat do USA. Chtěla položit telefon, nakonec to neudělala. AKTUALIZACE 01.02.2017…..

19:54 AKTUALIZACE 01.02.2017…..

Pro tadesco překlad kocourek mourek

30.01.2017

Po telefonickém rozhovoru s Merkelovou: Trump chce rozšířit zákaz vstupu i na Německo

Překvapující zvrat v rozpravě o zákazu vstupu do USA. Trump nyní chce hranice své země zavřít i pro Němce. To je výsledek jeho telefonického rozhovoru se spolkovou kancléřkou Merkelovou. Trump: „Udělenou lekci nepochopila“.
Hromadné sdělovací prostředky se rozhořčují nad zákazem vstupu vyhlášeným ze strany USA pro určité státy. Merkelová v pětačtyřicetiminutovém telefonickém rozhovoru prezidentu USA Donaldu Trumpovi objasnila obsah Ženevské úmluvy o uprchlících. Konvence prý státy mezinárodního společenství vyzývá k tomu, aby osoby prchající před válkou přijímaly z  důvodů lidskosti.
Jak se internetový deník MMnews dnes dozvěděl z důvěryhodných kruhů blízkých spolkové kancléřce, Trump na toto poučení reagoval zcela nevázaně: „Kancléřka nepochopila udělenou lekci“, byl prezident USA citován.
Podle citátu Trump odvětil, že Merkelová přesně ví, že většina uprchlíků jsou ekonomičtí migranti, mnozí mezi nimi jsou dokonce teroristé. To nemá s Ženevskou úmluvou o uprchlících nic společného. Navíc prý Merkelová ví naprosto přesně, jako škodu Německu způsobila. K tomu stačí jen nahlédnout do statistiky zločinnosti.
Prezident USA nyní jako svoji reakci oznámil, že hranice zavře i pro německé občany. „Německo se stalo nebezpečnou zemí“, zní z okolí Donalda Trumpa. „Toto nebezpečí nemůžeme dovážet do USA. Proto je zákaz vstupu i pro Němce správným rozhodnutím.“
Zákaz vstupu pro Německo ale nemusí trvat věčně, říkají úřední kruhy USA. Pokud by se v blížících se volbách do Spolkového sněmu k vládní moci dostala politická strana Alternativa pro Německo, bylo by možné uvažovat o zmírnění tohoto zákazu.
O reakci spolkové kancléřky Merkelové je zatím známo málo. Z doslechu se ví, že prý prostě chtěla telefon zavěsit. Ale nakonec se s prezidentem USA zdvořile rozloučila.
Zákaz vstupu pro Němce má být oznámen zítra prostřednictvím zpravodajské sítě Twitter

Zdroj (1)

Překlad kocourek mourek

AKTUALIZACE

A zde další nové data ze Švýcarska: http://www.tagesanzeiger.ch/ausland/amerika/useinreisestopp-gilt-auch-fuer-greencardbesitzer/story/17296108

AKTUALIZACE 01.02.2017

A zde je další aktualizace pro všechny. Placení trolové nepište zde.

http://www.epochtimes.de/politik/welt/trumps-einreiseverbot-auswaertiges-amt-informiert-ueber-ausnahmeregelungen-keine-us-reisen-fuer-deutsche-doppelstaatler-moeglich-a2037565.html

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 14

 1. Maroš napsal:

  To rozhodnutie Trumpa má logiku – navyše – USA ako víťazná mocnosť sú od roku 1945 ešte stále pánom vzdušného priestoru nad Nemeckom /v dôsledkoch chemtrails/, takže ako inak, ako vzdušným mostom by sa imigranti dostali z Nemecka? Aby sa neutopili v Atlantiku aj s výletnou loďou?
  Mimo tému
  AKO SVINE VYRÁBAJÚ Z ĽUDÍ PRASCE!!!
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9734-vedci-vytvorili-prvniho-hybrida-mezi-prasetem-a-clovekem

 2. smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

  No ani by nebylo divu. 55% občanů Německa jsou zombifikovaní voliči CDU a Makrely, takže jsou nebezpeční civilizaci. :))

 3. Jarek* napsal:

  Pokud se rozhovor ubíral v tomto duchu, jen dobře. Paní Merklová – Hitlerová obdržela jen to, co zasela.

  • Peter Nebehaj napsal:

   veľmi zlé prirovnanie si dal,keby bola Merkelová ako ten pán ku ktorému ju prirovnávaš tak toto sa v Nemecku neudeje čo sa deje od 60 rokov minulého storočia a obzvlášť v poslednej dobe pod vládou tej opice…Nemecko si vďaka tomu že Nemci už totálne zleniveli ,hociakej verbeže,aby na nich robili a teraz nevedia čo s nimi.Štvrtina Nemecka je osídlená inými,nie Nemcami.Ako toto dopadne??Odpovedzte si na to sami…no myslím že to nakoniec predsa len skončí nejakou vojnou..vždy sa takto krízy riešili a ani teraz to nebude inak…a boh nás ochraňuj..

 4. Edwardo napsal:

  Trump rozhodl: zákaz vstupu německých občanů do Ameriky….. 😀 a nemyslíte, že je to fake ??

  • tomáš marný napsal:

   Edwardo,
   fake jsou trolové a ti co všechno zpochybňují. Jsou chybou v MATRIXU…..
   tm

 5. Radka napsal:

  Mámráda humor, ale jsou lidé připraveni rozlišit nsdsázku od skutečnosti? I když je pod informaci podedán Kocourek Mourek tsk dle reakci zo všem nedojde a může to vyvolat neadekvátí reakci ……. Šeptanda a zaručeně nezaručenézprávy mohou vxvolst úsměv, ale zároveň jdou svým způsobem vrlmi nrbrzpčné.

  • tomáš marný napsal:

   Milá radko, když to je už v novinách, přečtěte si aktualizaci prosím, tak to asi šeptanda není. Občané Německa s dvojím občanstvím nemohou do USA. A mnozí jiní. Prostudujte si to prosím sama…..
   tm

   • Jan Žižka napsal:

    Jistěže to BUDE PRAVDA TOME.Proč by mě jinak TYSVINĚ BLOKOVALI SDÍLET ČLÁNEK.

    • tomáš marný napsal:

     Milý jane žižko,
     je to jasné, že je to pravdy, jsou toho v německu plné weby a lidi na letištích mají problémy. Zde se to tají. Z tohoto důvodu nám ASI včera zpomalovali web, i když jsme zaplatili neomezený přenos. Stěhujeme se dnes opět jinam a prý to nebude ani poznat. Web bude sídlit ve švajzu?….
     tm

 6. Roland napsal:

  To bi mal zakázať vstup do USA polovičke Európy,tej západnej,ktorá je zamorená migrantmi a ohrozujú tým nielen USA,ale aj východnú časť Európy

 7. jirik napsal:

  NĚMECKO JE OPRAVDU ZVLÁŠTNÍ

  Vůdce kolínské mládežnické pobočky AFD byl zatčen. Neplatil televizní poplatky – nemá televizi
  1.2.17

  Německo:
  Dnes ráno byl zatčen vůdce mládežnické pobočky AFD, Junge Alternative (JA), Henning Dornauf. Trvale odmítal platit poplatky za televizní a rozhlasové vysílání, neboť nemá ani televizi ani rádio. Nyní je ve vazbě a může být odsouzen až k 6 měsícům odnětí svobody.
  Dornauf odmítl i poslední možnost platby, kterou mu poskytl okresní soud ve Wermelskirchenu. Když za ním přišel úředník vymáhat povinný poplatek 716.47 eur, dal mu v přítomnosti dalších členů vedení prázdný papír s tím, že jsou to jediné údaje a podpis, který od něj úředník dobrovolně dostane.
  “ Vyjadřuji tím protest proti tomuto anachronistickému systému. Nemám televizi ani rádio. Používám kvalitativně diskutabilní veřejno-právní nabídky na Internetu.“
  Kolínská JA Dornaufa podporuje:
  „Je třeba skončit s touto nekalou soutěží. V éře YouTube a Netflixu – dokonce i když nemáme rádio a televizi – musíme nuceně financovat 22 TV kanálů a 67 rozhlasových stanic, několik orchestrů – vše s diskutabilní nabídkou a politickým ovlivňováním.“
  Je zatčení Dornaufa jen počátkem ARD-ZDF čistky 4,5 miliónu neplatičů?
  http://zvedavec.org/vezkratce/13996/
  zdroj německy – http://www.mmnews.de/index.php/politik/95084-wegen-gez-afd-chef-verhaftet

 8. Petr H napsal:

  Však se neboj na Francii Anglii Švédsko a Norsko dojde taky velice brzy jen se hold muselo někým začít

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *