Mohlo by se vám líbit...

komentářů 5

 1. jirik napsal:

  Nezávislý žurnalista Mike Cernovich odhalil, že Trumpův národně bezpečnostní poradce H. R. McMaster se pokouší prezidenta přimět, aby podepsal plán, který by do syrského pole poslal 150 000 amerických vojáků.

  Ten údajně manipuluje zpravodajství předávané prezidentu Trumpovi tak, aby dosáhl vyslání velkého množství pozemních vojsk. Pokud by se tento plán rozběhl, tak by ta vojska byla do Sýrie vyslána na základě naprostého podvodu.
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10161-trump-poradce-syrie-valka
  VIDEO V ANGLIČTINĚ 1 HOD 4 MIN
  McMaster Plan for 150,000 American Troops in Syria
  https://www.youtube.com/watch?v=w0RQ8xe6neE
  Cernovich píše:

  Současný národně bezpečnostní poradce Herbert Raymond „H.R.“ McMaster manipuluje zpravodajské zprávy předávané prezidentu Donaldovi Trumpovi, jak teď Cernovich Media už mohou ohlásit. McMaster kuje pikle, aby mu prezident Trump zbaštil ohromnou pozemní válku v Sýrii, s čímž mu pomáhá ten bezectný bývalý ředitel CIA a usvědčený zločinec David Petraesus, který zneužil tajné informace, když se o ně dělil se svou milenkou.

  Stejně jako u NSA je McMasterovým jobem provádět syntézu zpravodajských zpráv ode všech ostatních agentur. Trumpovi dávají o situaci v Sýrii zkreslený obraz, jelikož McMaster se pokouší USA v Sýrii zatáhnout do plnocenné války.

  Plán McMastera a Petraeua volá po 150 000 amerických pozemních vojácích v Sýrii.

  Cernovich vypadá, že je věrohodný zdroj, je to žurnalista, tvůrce dokumentárních filmů, zakladatel webu Danger and Play a autor bestselleru Myšlení gorily. Podle Living Resistance to byl rovněž on, kdo vyzradil příběh Susan Rice, jak zneužívala svého postavení a funkce ke špehování amerických občanů.

 2. tauri napsal:

  Čoveče jiříku, ty teda válíš 😀 běž taky ven, užívej života :))) Je to tu samý koment od Tebe :))
  Krásný den

  • jirik napsal:

   Já bych šel ven, ale víc jak týden u nás „chčije a chčije,..“

   • tauri napsal:

    Jsi v zahraničí? Tady teda téměř nic, jen je v dálce nějaká buřina 🙂
    Ale i tak se dá koukat z okna jak krásně leje a u toho se zasnít.
    Pěkný den

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *