USA a Rusko se chystá vyvíjet tlak na Rotschildem kontrolovanou Francii a Německo

Trhlina ve východní mocenské struktuře mezi meritokratickými ilumináty a rodinami chazarské pokrevní linie byla všem předvedena minulý týden během meetingu G7. Pro ty, kteří následují běžný diplomatický protokol, byla válka slov mezi Němci a Francouzi na jedné straně a Brity s Američany na straně druhé v poválečné éře naprosto bezprecedentní. Například americký prezident Donald Trump nazval Němce „velmi, velmi špatnými“ a hrozil, že zastaví import německých aut do USA.

http://www.rawstory.com/2017/05/the-germans-are-bad-very-bad-trump-pledges-to-stop-german-car-sales-to-us/

Také ve své řeči k NATO nezmínil článek 5, doložku o kolektivní obraně, což v podstatě znamená to, že Rusko by mohlo prostě nakráčet do Francie a Německa bez obav ze Spojených států. Bez pomoci USA by Německo i Francie padly Rusku během pár týdnů.

Německá kancléřka Angela Merkelová prohlásila, že po summitu“Evropa musí vzít svůj osud do vlastních rukou,“ a dodala, že Británie spolu se svým brexitem a Amerika v čele s Trumpem již nejsou spolehlivými partnery. Německý otrok, francouzský prezident Emmanuel Macron, následoval příklad svých učitelů úmyslným odbýváním Trumpa a snahou poranit ho při podávání rukou.

https://www.bloomberg.com/politics/articles/2017-05-27/macron-erupts-onto-world-stage-with-trump-snub-and-a-bromance

Takovéto druhy zlomyslností, stejně tak, jako začínající občanská válka ve Washingtonu DC, vedly čínská oficiální média k vyjádření, že západní demokracie „se rozpadá“.

http://www.globaltimes.cn/content/1047737.shtml

Celkové vyznění článku také nahrává podpoře obvinění NSA, že čínský prezident Xi Jinping pracuje pro Rothschildy, jelikož se velmi těsně drží lží amerických korporátních médií o Trumpovi a zdá se, že předpovídá obvinění Trumpa z „proruských tendencí“. Čínskému lidu ovšem Trump leží v žaludku, protože těžce investoval do Hillary Clintonové a byl přislíben jako odměna Japonsku, pokud by vyhrála.

To, o co se tu ve skutečnosti jedná, je rozkol mezi zeměmi, které jsou stále  pod vlivem chazarské mafie a zeměmi, které se pohybují vstříc meritokracii. Jinými slovy Merkelová, která je jako Hitlerova dcera členem rodiny Saxe-Gotha-Rothschild, podporuje vládu chazarské pokrevní linie v Evropě, dokonce ikdyž ji Spojené státy setřásají. Británie a Kanada si zamozřejmě uchovávají symbolickou vládu pokrevní linie, ale zde má veřejnou podporu a navíc je všem otevřeně na očích, není skrytá za lží a vraždami, jako je tomu v případě Německa, Francie, Itálie a kdekoliv jinde.

Mezitím se boj uvnitř USA proti chazarské gardě, která se pořád drží ve Washingtonu DC, blíží ke své závěrečné etapě, na čemž se Pentagon i zpravodajské zdroje shodují. Zbigniew „je jednodušší zabít milion, než přesvědčit milion“ Brzezinski „byl poslán, aby se setkal se svým učitelem Rockym (David Rockefeller)“, dodávají zdroje. Smrt Brzezinskeho znamená, že hlavní architekt hysterické proti-ruské kampaně v DC je pryč a že tato kampaň začne chřadnout. Ve skutečnosti se nyní elita Washingtonu DC nachází ve stavu naprosté paniky, jelikož vyšlo najevo, že takzvaný Rus, který odtajnil emaily Hillary Clintonové, nebyl nikdo jiný, než člen strany Demokratů Seth Rich, který byl v návaznosti na to zavražděn.

http://www.zerohedge.com/news/2017-05-22/seth-rich-plot-thickens-dc-insider-confirms-complete-panic-highest-levels-dnc

Smrt Davida Rockefellera znamená, že jeho celá síť kontroly, od vražedných brigád po jeho Radu pro mezinárodní vztahy, Bilderberg a Trilaterální komisy, se hroutí. To je skutečný důvod k panice.

Navíc snahy Chazarů masově vyvražďovat neokonzervativní frakci, aby znovu získala kontrolu nad FBI, a tedy nad činností policie uvnitř USA, byly poraženy v momentě, kdy byl „Mossadův izraelský dvojitý agent Joe Lieberman“ zablokován vykonávat své pověření.

Aby toho nebylo málo, Jared Kushner, přední chazarský agent v režimu Trump, má velké potíže. „Kuschner nebyl možná jenom vyhozen, ale rovněž stíhán“, uvádí zdroje z Pentagonu. Vojenská policie a Kongres Kuschnera vyšetřují, stejně jako Trumpa, Lockheeda Martina, Goldmana Sache a bývalého generála Davida Petraeuse z přijímání či poskytování úplatků za obchod se zbraněmi v hodnotě 400 miliard dolarů, ohlásila Saudská Arábie.

Hovoříc o Saudské Arábii, možná, že nyní je vhodný čas podívat se na celkový výsledek Trumpovi návštěvy hlavních monoteistických mocenských center Arábi, Izraele a Vatikánu, abychom mohli spatřit, co se děje, v širším obrazu.

Související známky změny? 2017: Katolíci a Protestanti si připomínají výročí reformace – smíření rozdělené církve a co by to mohlo znamenat

První věcí, kterou je nutno poznamenat, je, že Trumpův telefonát arabskému NATU potvrzuje, že USA a Rusko dosáhli dohody ohledně rozdělení kontroly nad Středním východem a jeho ropnými zdroji. V tomto rozdělení Rusko získá vliv na Turecko a obnovenou Perskou říši, která zahrnuje Írán a část Iráku, Sýrie a Libanonu. Spojené státy získají Izrael, arabské státy Rady pro spolupráci v Perském zálivu, Jordánska a Egyptu. Pro Pentagon to znamená, že jejich soukromá zásobárna plynu jim zůstane k dispozici, aby mohli plnit své válečné stroje a jejich pokladny.

Fakt, že Trump se setkal s papežem a že jejich konverzace probíhala lépe, než se předpokládalo, také zdůrazňuje existenci křesťanské aliance Ruska, Vatikánu a amerických patriotů proti Satana uctívajícím Chazarům. Ukázalo se, že papež František nazval Boha Luciferem proto, že podle katolické doktríny Satan po své rebélii ztratil titul Lucifer.

překlad: raja

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 11

 1. jirik napsal:

  Lidé budou moci žádat o vydání občanského průkazu a cestovního pasu ve zkrácené lhůtě. Doklad za vyšší poplatek získají do jednoho pracovního dne, nebo do pěti dnů od podání žádosti. Předpokládá to novela o plošném zavedení občanských průkazů s elektronickým kontaktním čipem, kterou dnes schválil Senát v souladu se stanovisky svých výborů. Průkazy s čipem se budou vydávat zdarma, ne za 500 korun jako nyní. Předlohu nyní dostane k podpisu prezident.
  http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/lide-budou-moci-zadat-o-vydani-osobnich-dokladu-v-kratsi-lhute/1491899

 2. pépé napsal:

  Alois Irlmaier se asi nemýlil!

  • povedz_to_mame napsal:

   Myslíte tým aj 3. sv. vojnu medzi (13. májom 2017 – 13. októbrom 2017) ?

   Len Boh vie, ako to bolo.. či sú tie proroctvá/ vízie/ sny skutočne od Boha alebo sú zámerne vyprodukované a ľuďom v PODVEDOMÍ vštiepené – veď strach je najúčinnejší prostriedok k ovládaniu ľudí – ruka v ruke s PENIZMI.

   Je jednoducho pritakávať, keď SCENÁRE už boli napísané a ten, kto žije v dnešnom materialistickom MATRIXE, tak ten aj skutočne okúsI tie predpovede – proste, ak tomu niekto verí, tak sa to aj naplní…

 3. jirik napsal:

  Americký prezident Donald Trump rozhodol, že Spojené štáty odstúpia od klimatickej dohody, ktorú v roku 2015 uzavrelo v Paríži takmer 200 štátov sveta.

  Informovala o tom dnes spravodajská stránka axios.com s odvolaním sa na dva nemenované zdroje priamo oboznámené s Trumpovým rozhodnutím.
  http://www.hlavnespravy.sk/axios-trump-sa-rozhodol-ze-usa-odstupia-od-parizskej-klimatickej-dohody/1022118
  Trump, ktorý v minulosti nazval globálne otepľovanie podvodom, odmietol významnú dohodu o zmene klímy podporiť aj na minulotýždňovom summite štátov G7 v sicílskej Taormine. Svoju neochotu dohodu podporiť zdôvodnil šéf Bieleho tým, že na rozhodovanie potrebuje viac času. Následne na Twitteri uviedol, že svoje rozhodnutie oznámi tento týždeň.

  O Trumpovom rozhodnutí odstúpiť od klimatickej dohody informovala citujúc nemenovaný zdroj aj spravodajská televízia Fox News.

  Trump reagoval prostredníctvom sociálnej siete Twitter na správy o tom, že Spojené štáty odstúpia od parížskej klimatickej dohody, ktoré sa dnes objavili vo viacerých médiách. Trump uviedol, že svoje zámery v tejto veci oznámi už čoskoro, informovala agentúra DPA. “Moje rozhodnutie ohľadne parížskej dohody oznámim v najbližších dňoch,” napísal americký prezident.

 4. arijec napsal:

  s tym františkom si dal fulford zasa vlastny gol

 5. jirik napsal:

  Nová politická směrnice pro katolické biskupy zveřejněná tento měsíc uvádí, že není „nezbytnou“ povinností biskupů hlásit obvinění ze zneužití dětí duchovními policii.

  Tato politická směrnice dávající jasně na srozuměnou, že církev považuje za přijatelné, aby biskupové nad pedofilií ve svých řadách zavírali oči, uvádí, že pouze dětské oběti nebo jejich rodiny by měly činit rozhodnutí ohlašovat zneužití policii.

  Ty desítky let nemravností a skandálů, do nichž byly zataženy katolické diecéze kryjící podezření ze sexuálního zneužívání nezletilých duchovenstvem, zjevně na papeže Františka a Vatikán moc dojem neudělaly.
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10447-katolicka-cirkev-biskup-pedofilie-policie

 6. jirik napsal:

  „Filantrop“ Soros v Bruselovi –
  Americký investor a filantrop maďarského pôvodu George Soros dnes v Bruseli kritizoval maďarského premiéra Viktora Orbána, ktorý nevylučuje možnosť zatvoriť ním založenú Stredoeurópsku univerzitu (CEU) v Budapešti.
  http://www.hlavnespravy.sk/soros-v-bruseli-obvinil-orbana-z-vytvarenia-mafianskeho-statu-v-madarsku/1023396

 7. jirik napsal:

  Trump odstoupí od pařížské klimatické dohody, tvrdí agentury
  http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/trump-odstoupi-od-parizske-klimaticke-dohody-tvrdi-agentury/1492007
  Trump SKUTEČNĚ OHLÁSIL ODSTOUPENÍ OD PAŘŽÍŽSKÉ DOHODY pro USA

  • jirik napsal:

   Trump on Paris: ‚we’re getting out‘

   Trump says that “one-by-one” he’s keeping the promises he made in his presidential campaign.

   “Believe me, we’ve just begun,” he says. “The fruits of our labor will be seen very shortly.”

   “I don’t want anything to get in our way,” he says. “Therefore, in order to fulfill my solemn duty to protect America… the United States will withdraw from the Paris climate accord.”

   Trump fans in the crowd clap. “Thank you,” he says.

   “But begin negotiations to reenter either the Paris accord or an entirely new transaction on terms that are fair to the United States…

   “So we’re getting out but we’ll start to negotiate and we’ll see if we can make a deal that’s fair.’
   https://www.theguardian.com/environment/live/2017/jun/01/donald-trump-paris-climate-agreement-live-news

 8. jirik napsal:

  2017 Bilderberg Meeting
  Chantilly VA, USA 1-4 June

  CHAIRMAN
  Castries, Henri de (FRA), Former Chairman and CEO, AXA; President of Institut Montaigne

  PARTICIPANTS

  Achleitner, Paul M. (DEU), Chairman of the Supervisory Board, Deutsche Bank AG

  Adonis, Andrew (GBR), Chair, National Infrastructure Commission

  Agius, Marcus (GBR), Chairman, PA Consulting Group

  Akyol, Mustafa (TUR), Senior Visiting Fellow, Freedom Project at Wellesley College

  Alstadheim, Kjetil B. (NOR), Political Editor, Dagens Næringsliv

  Altman, Roger C. (USA), Founder and Senior Chairman, Evercore

  Arnaut, José Luis (PRT), Managing Partner, CMS Rui Pena & Arnaut

  Barroso, José M. Durão (PRT), Chairman, Goldman Sachs International

  Bäte, Oliver (DEU), CEO, Allianz SE

  Baumann, Werner (DEU), Chairman, Bayer AG

  Baverez, Nicolas (FRA), Partner, Gibson, Dunn & Crutcher

  Benko, René (AUT), Founder and Chairman of the Advisory Board, SIGNA Holding GmbH

  Berner, Anne-Catherine (FIN), Minister of Transport and Communications

  Botín, Ana P. (ESP), Executive Chairman, Banco Santander

  Brandtzæg, Svein Richard (NOR), President and CEO, Norsk Hydro ASA

  Brennan, John O. (USA), Senior Advisor, Kissinger Associates Inc.

  Bsirske, Frank (DEU), Chairman, United Services Union

  Buberl, Thomas (FRA), CEO, AXA

  Bunn, M. Elaine (USA), Former Deputy Assistant Secretary of Defense

  Burns, William J. (USA), President, Carnegie Endowment for International Peace

  Çakiroglu, Levent (TUR), CEO, Koç Holding A.S.

  Çamlibel, Cansu (TUR), Washington DC Bureau Chief, Hürriyet Newspaper

  Cebrián, Juan Luis (ESP), Executive Chairman, PRISA and El País

  Clemet, Kristin (NOR), CEO, Civita

  Cohen, David S. (USA), Former Deputy Director, CIA

  Collison, Patrick (USA), CEO, Stripe

  Cotton, Tom (USA), Senator

  Cui, Tiankai (CHN), Ambassador to the United States

  Döpfner, Mathias (DEU), CEO, Axel Springer SE

  Elkann, John (ITA), Chairman, Fiat Chrysler Automobiles

  Enders, Thomas (DEU), CEO, Airbus SE

  Federspiel, Ulrik (DNK), Group Executive, Haldor Topsøe Holding A/S

  Ferguson, Jr., Roger W. (USA), President and CEO, TIAA

  Ferguson, Niall (USA), Senior Fellow, Hoover Institution, Stanford University

  Gianotti, Fabiola (ITA), Director General, CERN

  Gozi, Sandro (ITA), State Secretary for European Affairs

  Graham, Lindsey (USA), Senator

  Greenberg, Evan G. (USA), Chairman and CEO, Chubb Group

  Griffin, Kenneth (USA), Founder and CEO, Citadel Investment Group, LLC

  Gruber, Lilli (ITA), Editor-in-Chief and Anchor „Otto e mezzo“, La7 TV

  Guindos, Luis de (ESP), Minister of Economy, Industry and Competiveness

  Haines, Avril D. (USA), Former Deputy National Security Advisor

  Halberstadt, Victor (NLD), Professor of Economics, Leiden University

  Hamers, Ralph (NLD), Chairman, ING Group

  Hedegaard, Connie (DNK), Chair, KR Foundation

  Hennis-Plasschaert, Jeanine (NLD), Minister of Defence, The Netherlands

  Hobson, Mellody (USA), President, Ariel Investments LLC

  Hoffman, Reid (USA), Co-Founder, LinkedIn and Partner, Greylock

  Houghton, Nicholas (GBR), Former Chief of Defence

  Ischinger, Wolfgang (INT), Chairman, Munich Security Conference

  Jacobs, Kenneth M. (USA), Chairman and CEO, Lazard

  Johnson, James A. (USA), Chairman, Johnson Capital Partners

  Jordan, Jr., Vernon E. (USA), Senior Managing Director, Lazard Frères & Co. LLC

  Karp, Alex (USA), CEO, Palantir Technologies

  Kengeter, Carsten (DEU), CEO, Deutsche Börse AG

  Kissinger, Henry A. (USA), Chairman, Kissinger Associates Inc.

  Klatten, Susanne (DEU), Managing Director, SKion GmbH

  Kleinfeld, Klaus (USA), Former Chairman and CEO, Arconic

  Knot, Klaas H.W. (NLD), President, De Nederlandsche Bank

  Koç, Ömer M. (TUR), Chairman, Koç Holding A.S.

  Kotkin, Stephen (USA), Professor in History and International Affairs, Princeton University

  Kravis, Henry R. (USA), Co-Chairman and Co-CEO, KKR

  Kravis, Marie-Josée (USA), Senior Fellow, Hudson Institute

  Kudelski, André (CHE), Chairman and CEO, Kudelski Group

  Lagarde, Christine (INT), Managing Director, International Monetary Fund

  Lenglet, François (FRA), Chief Economics Commentator, France 2

  Leysen, Thomas (BEL), Chairman, KBC Group

  Liddell, Christopher (USA), Assistant to the President and Director of Strategic Initiatives

  Lööf, Annie (SWE), Party Leader, Centre Party

  Mathews, Jessica T. (USA), Distinguished Fellow, Carnegie Endowment for International Peace

  McAuliffe, Terence (USA), Governor of Virginia

  McKay, David I. (CAN), President and CEO, Royal Bank of Canada

  McMaster, H.R. (USA), National Security Advisor

  Micklethwait, John (INT), Editor-in-Chief, Bloomberg LP

  Minton Beddoes, Zanny (INT), Editor-in-Chief, The Economist

  Molinari, Maurizio (ITA), Editor-in-Chief, La Stampa

  Monaco, Lisa (USA), Former Homeland Security Officer

  Morneau, Bill (CAN), Minister of Finance

  Mundie, Craig J. (USA), President, Mundie & Associates

  Murtagh, Gene M. (IRL), CEO, Kingspan Group plc

  Netherlands, H.M. the King of the (NLD)

  Noonan, Peggy (USA), Author and Columnist, The Wall Street Journal

  O’Leary, Michael (IRL), CEO, Ryanair D.A.C.

  Osborne, George (GBR), Editor, London Evening Standard

  Papahelas, Alexis (GRC), Executive Editor, Kathimerini Newspaper

  Papalexopoulos, Dimitri (GRC), CEO, Titan Cement Co.

  Petraeus, David H. (USA), Chairman, KKR Global Institute

  Pind, Søren (DNK), Minister for Higher Education and Science

  Puga, Benoît (FRA), Grand Chancellor of the Legion of Honor and Chancellor of the National Order of Merit

  Rachman, Gideon (GBR), Chief Foreign Affairs Commentator, The Financial Times

  Reisman, Heather M. (CAN), Chair and CEO, Indigo Books & Music Inc.

  Rivera Díaz, Albert (ESP), President, Ciudadanos Party

  Rosén, Johanna (SWE), Professor in Materials Physics, Linköping University

  Ross, Wilbur L. (USA), Secretary of Commerce

  Rubenstein, David M. (USA), Co-Founder and Co-CEO, The Carlyle Group

  Rubin, Robert E. (USA), Co-Chair, Council on Foreign Relations and Former Treasury Secretary

  Ruoff, Susanne (CHE), CEO, Swiss Post

  Rutten, Gwendolyn (BEL), Chair, Open VLD

  Sabia, Michael (CAN), CEO, Caisse de dépôt et placement du Québec

  Sawers, John (GBR), Chairman and Partner, Macro Advisory Partners

  Schadlow, Nadia (USA), Deputy Assistant to the President, National Security Council

  Schmidt, Eric E. (USA), Executive Chairman, Alphabet Inc.

  Schneider-Ammann, Johann N. (CHE), Federal Councillor, Swiss Confederation

  Scholten, Rudolf (AUT), President, Bruno Kreisky Forum for International Dialogue

  Severgnini, Beppe (ITA), Editor-in-Chief, 7-Corriere della Sera

  Sikorski, Radoslaw (POL), Senior Fellow, Harvard University

  Slat, Boyan (NLD), CEO and Founder, The Ocean Cleanup

  Spahn, Jens (DEU), Parliamentary State Secretary and Federal Ministry of Finance

  Stephenson, Randall L. (USA), Chairman and CEO, AT&T

  Stern, Andrew (USA), President Emeritus, SEIU and Senior Fellow, Economic Security Project

  Stoltenberg, Jens (INT), Secretary General, NATO

  Summers, Lawrence H. (USA), Charles W. Eliot University Professor, Harvard University

  Tertrais, Bruno (FRA), Deputy Director, Fondation pour la recherche stratégique

  Thiel, Peter (USA), President, Thiel Capital

  Topsøe, Jakob Haldor (DNK), Chairman, Haldor Topsøe Holding A/S

  Ülgen, Sinan (TUR), Founding and Partner, Istanbul Economics

  Vance, J.D. (USA), Author and Partner, Mithril

  Wahlroos, Björn (FIN), Chairman, Sampo Group, Nordea Bank, UPM-Kymmene Corporation

  Wallenberg, Marcus (SWE), Chairman, Skandinaviska Enskilda Banken AB

  Walter, Amy (USA), Editor, The Cook Political Report

  Weston, Galen G. (CAN), CEO and Executive Chairman, Loblaw Companies Ltd and George Weston Companies

  White, Sharon (GBR), Chief Executive, Ofcom

  Wieseltier, Leon (USA), Isaiah Berlin Senior Fellow in Culture and Policy, The Brookings Institution

  Wolf, Martin H. (INT), Chief Economics Commentator, Financial Times

  Wolfensohn, James D. (USA), Chairman and CEO, Wolfensohn & Company

  Wunsch, Pierre (BEL), Vice-Governor, National Bank of Belgium

  Zeiler, Gerhard (AUT), President, Turner International

  Zients, Jeffrey D. (USA), Former Director, National Economic Council

  Zoellick, Robert B. (USA), Non-Executive Chairman, AllianceBernstein L.P.
  http://bilderbergmeetings.org/participants.html

 9. tripologic napsal:

  Ti “dobraci“ (napr. pan Putin) stale vravia o tom ako chcu dobro na svete ako to oni idu riesit problemy…preco to vsetko tak smrdi? preco sa mi vzda ze vsetci tahaju za jednu stranu? keby naozaj chceli dobro pre ludstvo ako take, prve comu by sa mali venovat nieje riesenie PENAZI, ktore su urcite formou zotrocenia ludstva, ale na prvom mieste by urcite mal byt problem CHEMTRAILS! nasledne problem otravenia prakticky vsetkych potravin a vody! Putin vyhnal Rotschildovcov z ruska uz davno, tak preco teda stale nad ruskom tak ako vsade inde na svete lietaju lietadla a nechavaju Chemtrailove stopy?! to vazne nieje podozrive nikomu inemu iba mne? iluzia dobra….davanie nadeje a tak popravde to je len natahovanie casu aby sa cely svet dostal do NWO!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *