Na úsvite egyptskej civilizácie sa objavila tajomná mapa, ktorá zobrazuje Antarktídu bez ľadu – kto ju vytvoril?

Jedného chladného zimného dňa v roku 1929 sa riaditeľ tureckého Národného múzea Halil Edhem hrbil nad svojou samotárskou úlohou klasifikácie dokumentov. Pritiahol si bližšie mapu zakreslenú na srnčej koži. Keď Halil listinu celkom roztvoril (jej rozmery boli 60 x 90 cm), bol prekvapený, aká veľká časť Nového sveta bola na tejto mape z roku 1513 zakreslená…

Dokument bol dedičstvom po mužovi menom Piri Reis – bývalom pirátovi, ktorý sa neskôr stal tureckým admirálom (cca 1470-1554). Narodil sa v Gallipoli, námornej základni na Marmarskom mori a bol synovcom, piráta Kemala Reisa, ktorý tiež v sebe objavil tureckého admirála a spravil si meno v námorných bitkách. V tej dobe bol rozdiel medzi pirátom a admirálom menší, než by sme očakávali po pozretí nejedného hollywoodskeho filmu.

VÍCE NA CEZ-OKNO. NET

 

 

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 3

 1. Jara napsal:

  Před poslední , celoplanetární katastrofou před 12.000 léty svět vypadal zcela jinak. Muselo k ní dojít a vědělo se o tom,mnozí se na ni dokázali připravit…Přežily jen určité skupiny lidí. Tito začínali znovu ,,od nuly“.postkatastrofální období přežívali nouzově v Jeskyních. Kdysi moderní a vyspělá společnost,na vyšší ůrovni než dnes,takto dopadla. A nás ,v dnešní době opět oblbují zednářské a jiné světové ,,špičky“ tím,že nám vykládají naprosté nesmysly-výmysly o pračlověku,který žil v jeskyních ! A zcela zatajují fakta o velmi vyspělé společnosti,která byla zničena katastrofou a z ,,moderních obyvatel“ se tak stali pouze …,,dočasně zdivočelí lidé“–pouhé zbytky z vyspělé civilizace. Takto se planeta Země už poněkolikáté zbavila nadutých,pyšných vládců Země, na ůrovni černých mágů a zatvrzelých materialistů , hrající si na Bohy na Zemi v roli otrokářů ( podobná situace je i dnes…) Po této katastrofě nastala doba Velikého Ochlazení,o kterém taky hovoří dochované zprávy z Východu,kdy se Slované museli stěhovat postupně k jihu a jihozápadu do teplejších míst Země,zabydlovali nové,NEOBYDLENE tenkrát ůzemí…začali jako velmi vyspělá Kultura opět stabilizovat a harmonizovat Zemi. Byli To SLOVANI,naši předkové. Tato fakta dodnes silně tají zednáři a Vatikán především. Je jim opět milejší černá magie,materialistické bohatství a pocit moci a vlády na Zemi,nad ostatními a Slované jsou se svou dobrosrdečností,schopnostmi,znalostmi,svědomím,vlastní kulturou aj…těmto ,,světopánům“jen trnem v oku,kterých se už více jak 1000 let zbavují vyvražďováním,neustálými ůtoky válečnými i logistickými( počínaje Cyrilem a Metudem, které poslali v r.863 na MORAVU, násilně pak křtili,vše obráceli naruby, CHristianizovali-vypalovali,vraždili,likvidovali vše,naše knihovny,jazyk,kulturu..) Však kníže Rostislav byl za svou zradu vězněn a oslepen…takto se však i dnes odvděčují zednářské špičky všem,kteří se nechali ,,nachytat“-na peníze a pocit moci,jako jejich bílé koně,v našich očích falešníci a zrádci Slovanů, jež naletěli cizincům,cizákům,vetřelcům. Jsou pak odstraňováni i vražděni způsobem,který známe,bez komentáře.

  • marmelada napsal:

   Slovania boli kresťanmi ešte pred kristianizovaním (9. storočím).. ešte pred samotným Kristom boli záznami o zjednocovaní v tomto duchu.. ale to by musel Vatikán odtajniť 75 km súkromných spisov a jeho „hru o čas“, kedže prevzal pohanského Boha Mitru, na ktorom postavili svoje ohavne sídlo.. nepáčil sa im Pohanský Boh, ktorý bol tiež ako Kristus narodený z panny, mal 12 následovnikov, 3 deň vstal z mrtvých, robil zázraky.. hovoril o sebe, že je cesta , pravda a život.

   Tak si môžte dnes vybrať, koľko len chcete, aký Boh sa vám páči, aký sviatok či spôsob života.. Slovania sú deťmi svetla – svetlých Bohov. Mnoho prorokov, učiteľov a božích synov sa vystriedalo, ale pointa ostáva tá istá – nájsť seba, spoznať svoje JA (vedomie), byť a žiť 9 čakra/ Kresťania neprekročia 3 čarku

   • Kristina napsal:

    Marmelada, tiez ma nedavno udivilo, ze vo Vatikane sa skryva okolo 70 km prisne tajnych spisov, kde nema nik pristup..Ze co tam pred nami asi tak skryvaju ze ? Cely Vatikan hniezdo diablovo, odmalinka som to tak citila a ako mala aj tak vnimala fararov. A keby len Vatikan mal taketo spisy. Co vselico sa skryvalo ake odkazy v roznych vykopanych pamiatkach, pyramidach v egypte, nic sa nedozvieme, vsetko zhabali a zamkli na 100 zamkov, ludi co boli pritom, vedcov, badatelov , ktori zasvatili svoj zivot badaniu a vynasli rozne ucinne lieky na dodnes neporazitelne e nevyliecitelne choroby , pripadne technologie prospesne svetu a mohli by rozpravat „umlcali“ navzdy a deje sa to dodnes, lebo je to , chamtivost vladne svetu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *