Utvořte si obrázek o člověku který je ve vládě a myslí si o sobě, že něčím je

…..člověk se pozná podle chování a jednání s druhými lidmi. Jestli se někdo takto v minulosti v mé přítomnosti vyjadřoval, viděli jsme se naposledy….

09:54

 

tm komentuje:

Předem se omlouvám za slova, která si zde přečtete. Protože jsem je nikdy v životě neužíval. Ani když jsem byl mladý, i když je občas kamarádi na gymplu používali, stydím se za ně….

Píča zrzavá Slonková. Sobotka je ta největší svině, co jsem poznal. Zaorálek je debil, kráva Marksová chlastá. Andrej Babiš se rozpovídal a někdo si jej nahrál

Jen těžko uvěřitelný slovník má ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš, když hovoří o svých kolezích z vlády. Na veřejnost totiž unikla nahrávka povídání o jeho politických rivalech, která působí velmi věrohodným dojmem. Skutečně neuvěřitelná slova jsou tam pronášena hlasem, který velmi pravděpodobně patří ministru financí.

Píča zrzavá Slonková. Sobotka je ta největší svině, co jsem poznal. Zaorálek je debil, kráva Marksová chlastá. Andrej Babiš se rozpovídal a někdo si jej nahrál
Foto: Hans Štembera
Popisek: Přednáška ministra financí Andreje Babiše na Vysoké škole ekonomické na téma Fiskální a daňová politika

 

„Když já potkám Zaorálka, tak ho vždy pošlu do prdele. Že je debil, neschopnej, ale já mu to řeknu i veřejně,“ poznamenal například na sestříhané nahrávce Babiš k ministru zahraničních věcí Lubomíru Zaorálkovi (ČSSD). Mimo jiné jej také nazval kokotem, který dvacet let žvaní. „Zaorálek nic nedělá,“ řekl s tím, že by toho debila, kdyby byl premiérem, odvolal.Sprostého označení se na nahrávce, na kterou upozornil web Forum24.cz, dočkala také ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová (ČSSD). „Příště mi dejte číslo a já tam zavolám a pošlu je do prdele. Marksovou taky, kráva, nic nedělá,“ řekl. A pak ještě doplnil, že kromě žvanění také chlastá.A premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) se rovněž pochvaly nedočkal. „To je strašný, premiér Sobotka. To je největší svině, kterou jsem poznal,“ řekl a počastoval jej také výrazem blbeček.

Velmi nehezky pak označil i novinářku Sabinu Slonkovou, která byla dříve šéfredaktorkou jeho MF Dnes. „Píča zhrzená, zrzavá, co jsem ji vyhodil,“ řekl na její adresu. Nelichotivě počastoval i další novináře. Kamberský je kokot. Píča je, co odešla, tam byly dvě – Šafaříková a Eliášová,“ podotkl.

Zkurvený kariérista je pak prý bývalý kandidát na prezidenta republiky Vladimír Dlouhý, státní zástupkyni Máchovou pak pro změnu nazval sviní.

„Moji zaměstnanci jsou debilové,“ řekl také.

tm komentuje:

HOVOŘIL POUZE A JENOM O SOBĚ, JE TO NAPROSTÝ CHUDÁK A UBOŽÁK. LIDSKÁ TROSKA A ZŘÍCENINA…..

 

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 16

 1. Dracul napsal:

  No, já bych to řekla asi tak: lidská troska a škůdce se vyjádřila bez obalu o jiných lidských troskách a škůdcích – ani jeden nemůže druhému nic vyčítat…

 2. Mikessska napsal:

  Takhle mluví většina politiků – stačí se dívat na záznamy s parlamentu. Jsou to „(J)elita“ národa. A Babiš se takto vyjadřoval již v dokumentu Matrix AB – už jsem to sem snad někde psala.
  Volby mě nezajímají. Nepůjdu volit, nemám koho. Nepůjdu dávat někomu hlas – protože to je můj hlas – s tím souhlasím s názorem pana Jaroslava Duška.
  Spíš by mě zajímalo, co by se stalo, kdyby k volbám nepřišlo méně jak 40% populace – nebo ještě méně. Vláda by musela skončit. Stejně k volbám chodí stále méně a méně lidí. Jsou totiž více a více otevřenější!!! Taktéž nemají koho volit. Lidé by si měli vládnout sami…Bez zbytečných zákonů.
  Například – dejte pryč dopravní značky a ejhle, jak jsou všichni opatrní a ohleduplní!!!! (byl to experiment myslím v Německu a u nás snad u Jičína, nebo tam někde – a vyplatilo se – BEZ NEHOD!)

 3. hromk napsal:

  Nejde o jeho slovník,ale o to ,že ho vyšetřuje PČR..!!!myslím,že dluhopisy je jen kapička na kterou se to svádí,zbytek zůstává skrytý…viz.čapí hnízdo,které má úplně jiný význam než si hloupý lidé myslí..viz satanistický rituál při otevírání Gotthardského tunelu ve Švýcarsku,významní členové vlád Evropy a jejich poskoci s ptačími hnízdy na hlavách(čapí nebo jiné,je to jedno)…asi to bude vyjadřovat něco jiného že??( viz video..50min.)https://www.youtube.com/watch?v=7Vu3HPkR6vc

  • IP napsal:

   Ano, je třeba nazývat věci pravými jmény: je to SATANISTICKÝ TEMPL.
   Čapí hnízdo: „Place with a great spirit.“ Kdo je oním velkým duchem z hnízda?
   [url=http://jpeg.cz/obrazek/gkrF][img]http://jpeg.cz/images/2017/05/04/z6lo.jpg[/img][/url]
   Koberec v Čapím hnízdě má zajímavý ornament založený na hexagramu:
   [url=http://jpeg.cz/obrazek/gkr0][img]http://jpeg.cz/images/2017/05/04/t7G8O.jpg[/img][/url]

  • IP napsal:

   ANO, je třeba nazývat věci pravými jmény pro ty, co zatím nevidí souvislosti: je to SATANISTICKÝ TEMPL.
   Čapí hnízdo: „Place with a great spirit.“ Kdo je oním velkým duchem z hnízda?
   http://jpeg.cz/obrazek/gkrF
   Koberec v Čapím hnízdě má zajímavý ornament založený na hexagramu:
   http://jpeg.cz/obrazek/gkr0

 4. hromk napsal:

  Full Bizarre, Demonic Gotthard Tunnel Opening Ceremony, Satanic, New World Order, Illuminati Ritual ………………https://www.youtube.com/watch?v=zW5gklIKcDg

  video..od 23.min.

 5. jiří rýpar napsal:

  Proč nepoužít adekvátní výrazy pro adekvátní persony… nehrajte si na to, že ta slova neznáte…..mně nevadí, horší je tvářit se jako lidumil a pak prodat zemi i s národem za 30 stříbrných……v tom je babiš nečitelnej,komu patří…….. to mně trápí víc, než to že řekne pravdu…… kdo byl Havel víme… mluvil hezky a filozofický….humanitárně, korektně…..a byl to píppíppíp……

 6. Maroš napsal:

  Ďalšia ukážka genocídu a migráciu obhajujúcej demagógie – „čím podrobnejšie, tým pravdivejšie“ – nie z pera, ale z počítača presstitútsko-slniečkárskej elévky – Stanislavy Harkotovej – „Je nás priveľa a bla bla“. Áno – JE VÁS UŽ PRIVEĽA! VÁS!!! A nepochybujem, že aj ty – Stanislava, patríš k tým emancipovaným lesbám, ktoré si mienia život len užívať a druhým ho ničiť. Ale našťastie – pre nás, tie svoje degenerátske gény už nebudeš takto ani ty rozširovať po tejto planéte. A že teda – na základe tohoto článku, si už dieťa ani nedovolíš, pretože – tento článok ŤA BUDE PRENASLEDOVAŤ AŽ DO KONCA TVOJHO ÚBOHÉHO ŽIVOTA!!! Pretože na rozdiel od teba – ja sa nebudem báť, ak nás – Slovákov bude – aspoň – 7 a pol milióna! BÁŤ SA BUDETE – VY!!!

  Na niečo podstatné si – Stanislava – ZABUDLA, alebo to jednoducho nevieš, či nechceš vedieť!:

  1/ Suma biomasy populácie mravcov na planéte Zem je vedecky odhadovaná ako približne rovnaká v porovnaní s biomasou ľudstva na planéte Zem! Vidíš pod sebou, alebo vo svojom okolí nejaké mravce?! Pretože „až takto sme pre planétu Zem my ľudia premnožení“!

  2/ Zoskupenie Globálny prediktor, ktoré už po tisícročia ovláda civilizáciu na tejto planéte, riadi civilizačné procesy a deje – neštrukturovane, teda – prostredníctvom nie pyramidálnych-hierarchických-exekutívnych-mocenských-vládnych štruktúr, ale pomocou INFORMÁCIÍ A MOTIVÁCIÍ! To, že existuje aj štrukturované-mocenské-exekutívne riadenie, súvisí s tou časťou populácie, ktorá sa manipuláciami ovláda ťažko – riadiace informácie sa pomocou „misií“ k nej nedostávajú, alebo nemajú požadovaný účinok – a to aj z kultúrnych dôvodov – rozdielov.
  A preto bolo nutné – pre GP – vytvorenie tzv. periférie moci, ktorá záujem GP presadzuje násilím – vlády, vojny, genocídy, prostredníctvom určitých podôb štátov – ako organizovaného násilia.

  3/ V súvislosti so záväzkami Globálneho prediktora voči entitám, ktoré pred tisícročiami preformátovali DNA ľudstva tak, aby sa ľudstvu stratila 1/ komunikačná schopnosť so Stvoriteľom-Otcom /argentum astrum/, 2/ skrátil vek – čo je dôležité práve kvôli rýchlejšej zmene DNA – viď laboratórne myši, alebo mušky drozophila, 3/ aby sa ľudstvu znemožnilo používanie oboch mozgových hemisfér súčasne – podstata divide et impera – teda analytické a syntetické emocionálne-etické aj rozumové myslenie súčasne, 4/ a celkovo viedlo k tzv. dobrovoľnému-motivovanému zotročeniu ľudstva na typ mentálneho zombie a typ mentálneho zvieraťa – DNA je možné meniť aj mentálnym pre-programovaním, aj chemickými, aj fyzikálnymi – EMG technológiami – teda okrem všeobecne známych génových manipulácií.

  GP, ktorý-ktoré získalo od týchto entít kľúčové aj technologické informácie a moc ovládať zbytok ľudstva – nasmerovalo – za účelom rýchlejšej exploatácie – vývoj civilizácie ľudstva smerom k tej technologickej civilizácii, pretože návrat „Bohov“ – Anunaki, sa nezadržateľne blíži /2022/, a tí budú požadovať splnenie záväzku GP – vyplatenie tribútu – pozemského zlata, ktoré Anunaki potrebujú ako technologický kov – neskôr v monochromatickej-clusterovej podobe na záchranu svojho planetárneho systému /bližšie ku vzťahom téma NIBIRU – NÁVRATY – ARRIVALS/.

  4/ Teda – pokiaľ dôjde k „vyúčtovaniu“ medzi „Bohmi“ a GP – ľudstvo môže očakávať – pokiaľ nedôjde k zásadnej zmene v rámci zoskupenia kozmických síl – iných civilizácií v tomto priestore, resp. k návratu našich skutočných predkov – tzv. Kristovho plemena Svetla – strážcov konkrétnej kozmickej brány-priestoru vedúcemu ku Stvoriteľovi, ľudstvo čaká ďalších 3600 pozemských rokov otročenia – zhromažďovania nového tribútu pre Anunakiov /ich potomkovia – už miešanci – Summeri/. A to je ozaj dlhá doba, a ľudstvo by sa skutočne geometrickým radom pre planétu neúnosne premnožilo, a navyše – zásoby zlata na planéte nie sú až tak bohaté, aby ich takto premnožená technologicky vyspelá populácia musela získavať celých 3600 rokov.
  Poznámka – zlato bolo nie náhodou ekvivalentom zmeny, peňazí, symbolom moci, úspechu a nie náhodou je ľudstvo motivované – toto je to neštruktúrne riadenie – ako a prečo ho zhromažďovať, ťažiť, obchodovať s ním. Na to, aby sa od tých malých zlato dostávalo k tým veľkým, slúži práve periféria moci so svojím násilím, vydieraním, lúpením, habaním, podvádzaním. Za svoje peniaze „vložené do zlata“ – vy zlato už nikdy NEUVIDÍTE!

  5/ Vďaka tvorivosti – invencii ľudstva, sa technologická civilizácia začína vymykať spod kontroly GP – GP už stráca monopol na informácie. Suma informácií, ktorú ľudstvo už má, je nebezpečná pre vládu GP na planéte, preto je pre GP nevyhnutné – parametricky – genocídou, vyhubením populácie, znížiť celkovú sumu týchto informácií, ktorej nositeľmi-nosičmi sú jednotlivci, a tých najvzdelanejších – získať na stranu GP. Čo sa aj darí – dnes tzv. „vedci“ zapredali svoju dušu kvôli grantom a možnostiam cestovať po svete a zúčastňovať sa sympózií a celkovo požívať spoločenskú prestíž. Dnes vás títo zapredanci verejne presviedčajú, že to, čo je jedovaté, je zdravé, a to, čo je nebezpečné, je bezpečné! Nie náhodou mnohé totalitné systémy v nedávnej minulosti vyhladzovali najprv všetku inteligenciu, aj tých, ktorí len nosili okuliare – lebo boli podozriví, že sú – sčítaní.

  6/ Okrem genocídy – systém cielene debilizuje populáciu mainstreamom a „vzdelávacím“ systémom – vzdelanie slúž uži len pre účel exploatácie jednotlivca, nie jeho všestrannému osobnostnému rozvoju, kritické myslenie sa trestá, korporácie si vychovávajú otrokov s ich – korporátnymi vedomím a korporátnym menežovaním – spoločnosť sa fašizuje.

  Stanislava Harkotová!
  Ten kto navádza ľudí na dobrovoľnú depopuláciu a sebadeštrukciu, je zločinec, psychopat a fašista!
  Ten kto navádza národ, aby sa ďalej nerozmnožoval – je hovädo, zločinec, zradca, vlastizradca!

  Zmyslom života je 1/ život sám, ako taký – ako forma existencie hmoty, energie a informácie,
  2/ gnóza – poznanie – v zmysle vývoja. Človek je tu na to, aby sa učil a poznával v hmotnom svete.
  Ty v svojom článku popieraš význam a zmysel života ľudskej bytosti – bytosti inak schopnej a aj povinnej – ako nositeľ informácie, podieľať sa na vývoji Univerza. Človek a Stvoriteľ je vzájomne interaktívne prepojený celok – a ty by si najradšej toto prepojenie prestrihla tak, že zničíš časť celku – teda – podstatnú časť ľudstva. Nuž – na ten tvoj zámer ti Nebesá onedlho odpovedia!
  A slovenský národ – tiež!

  A v Jemene bude zúriť hladomor nie preto, že by sa Jemenčania premnožili, ale pretože niekto konkrétny v Jemene rozpútal vojnu! – ty novinárska sviňa! My sme planétu nezožrali, ale zožrali ju „tvoje“ korporácie a ich vlastníci, ktoré platia, alebo nechávajú vyštudovať a vychovávajú takých, ako si ty – ty novinárska zabednená sviňa!

  Je nás priveľa. Skutočná migračná kríza ešte len príde
  https://www.aktuality.sk/clanok/466409/je-nas-privela-skutocna-migracna-kriza-este-len-pride/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2

  Šok! Horor – Preľudnenie!! Hladomor!!!
  https://konkol.blog.sme.sk/c/341184/Sok-Horor-Preludnenie-Hladomor.html

  Podvod jmenem DARWIN
  https://www.youtube.com/watch?v=HnuFOeK-eZA
  Annunaki projekce zakázana část1 ; Annunaki don’t watch this movie part1 CZ titulky
  https://www.youtube.com/watch?v=LEMqPGJb1lA
  Annunaki projekce zakázana část2 ; Annunaki don’t watch this film part2 CZ titulky

 7. Jana B napsal:

  Facebook to už smáznul, takže kdo to chce nahlas, dnes ještě na

 8. Geo napsal:

  já si myslím že je to jen divadlo že vše řídí ilumináti-nejvyšší lože…..i tuto frašku

  • Pavel napsal:

   Naprosto souhlasím,každý má svoji roli a tu hraje,když se opona zavře,tak jsou všichni kamarádí a nesmírně se baví jak nás zase přechcali.

 9. zdeněk540 napsal:

  Jo, to spolužáci na škole jsou na vulgární slova experti. Nedávno jsem se léčil z depresí, byl jsem 2 měsíce doma. Deprese jsem měl samozřejmě ze školního prostředí (spolužáci). Po příchodu do školy jsem za 10 minut slyšel víc sprostých slov, urážek, nadávek a viděl víc… hnusáren než jsem viděl a slyšel za dva měsíce doma.
  Nevznikly náhodou sprostá slova aby držela lidi “ v šachu“ ? Protože já z nich cítím tak neuvěřitelně destruktivní energii a lidi co ty slova používají pravidelně jsou běžně taky velice velice destruktivní.

  • Geo napsal:

   Žádná situace ani řečičky ani nadávky a pomluvy nemají takovou sílu aby mě rozhodili a měl jsem z nich deprese, anglicky se tomu říká bullshit, česky-řeč se mluví a voda teče…

 10. Maroš napsal:

  Zdeněk540 – proti väčšine agresívnych manipulácií ako je zastrašovanie, čo aj hrubé vyjadrovanie v podstate je – jeho ritualizovaný spôsob, a celkovo to patrí pod schému – zadefinovanú už neviem kým – v 18. storočí, ako – hororum mirrabeli – hypnóza kurčaťa vyvolaná desom. Niekoho skrátka agresívna póza facsinuje.
  Takže postup ako proti tomu – platí to všeobecne na mobbing a všetky druhy násilnej šikany. Princíp spočíva v podvedomej empatii s chúlostivou situáciou agresora, pretože je chúlostivá všeobecne.
  Kritický moment pre všetky zvieratá – aj pre človeka, nastáva počas počas napájania a počas vykonávania veľkej potreby – pretože celá bytosť je na okamih sústredená práve len na toto – a to je príležitosť pre predátora. Teda – predstavovaním si v takejto situácii inú osobu – stávaš sa tým pomysleným predátorom ty – pretože – vedel by si túto situáciu – slabinu druhého využiť. Tým sa ti postupne začne vracať sebavedomie! Toto som nielen ja praktizoval hlavne na vojenčine – žiaden pako ťa v takomto stave nerozhádže! Takže:
  1/ Predstav si dotyčného agresora – nahého. Aj generál vtedy stratí svoje výložky a lampasy – atribúty moci. Detto spolužiaci, ktorých sebavedomie je založené na značkovom oblečení, rodičovskom zázemí a na teatrálnej póze. Stratia svoje symboly moci.
  2/ Predstav si, ako dotyčný – nahý, vykonáva svoju potrebu – Nie! – ako serie! Ako sa pritom tvári – ustrašene, utiahnuto, neisto, možno zhnusene z vlastného smradu. V tomto momente nie je NIKTO – len červ, z ktorého z jednej strany vychádza jeho odpad. Ale nevadí – je to kus mäsa, a ty si tiger! Teraz ho máš v moci ty. Teraz rozhoduješ o živote a smrti tohto kusa hovna ty!

  Vyskúšaj si to v škole hneď na druhý deň. Ide o to, že pokiaľ človek má mať stres v prostredí, ktoré nezvládne – nemá význam chodiť na žiadnu dovolenku, či liečenie, pokiaľ sa znovu musíš vrátiť do jamy levovej, a tie zvery si neochočíš. Alebo sa tam už nevracaj – zmeň školu, ale mocichtivé hovädá a psychopatov nájdeš všade! Takže riešenie je v tebe.

 11. irile napsal:

  Přesné a trefné !😉

 12. Jana B napsal:

  Kdo si nepamatuje, měl by si zopakovat

  Ne všechno, co dává meinstreem, je lež.
  Na něco si pamatuji z doby, kdy se to dělo – velmi dobrá, ale nedotažená reportáž.

  26.4.2017 vyšlo:
  https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/tajny-plan-jak-agrofert-ovladne-firmu-promluvil-muz-z-kosteleckych-uzenin-30247?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

  Jestlipak chce to samé udělat s Českou republikou?
  Skoro bych si na to vsadila.

  A kdo se chce vrátit na začátek dubna 5.4.2017:
  https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/smrt-obchodniho-partnera-agrofertu-andrej-babis-zatim-mlci-29643
  To je nedávná kauza.

  A dneska vyšlo:
  https://www.youtube.com/watch?v=rAKJRzac2T0
  Andrej Babiš – média neovlivňuju
  Publikováno 3. 5. 2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *