V řeckém parlamentu to hodně jiskří….. Velice turbulentní proslov. Bude i u nás?????

….aby nejiskřilo, náklady na „emigranty“ a hlavně zničná země vypovídá o svém…..

08:54

Záznam ze slovní přestřelky v řeckém parlamentu. 35-letý poslanec Illias Kasidiaris je zajímavá postava – sloužil v armádě u elitní jednotky a vystudoval Zemědělskou univerzitu v Aténách. Je propagátorem zdravé stravy a znalým tanečníkem. Podle svých slov se snaží dosáhnout antického řeckého ideálu – být co nejlepší jak po fyzické, tak po intelektuální stránce. Je považován za „playboye“ řecké „ultrapravice“.
Tento záznam pochází z prosince 2015.

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 3

 1. jirik napsal:

  Tomio Okamura: Máme hlad! (video z FB)
  http://spd.cz/tomio-okamura-mame-hlad/
  Máme hlad! V těchto dnech se podobné jednoduché nápisy objevily na nástěnkách řady škol. Jde o reakci žáků na rušení školních bufetů a kantýn. Sobotkova, Babišova a Bělobrádkova vláda totiž zase chrlí další neuvěřitelné paskvily. Společná vyhláška ministerstev školství a zdravotnictví, která vymezuje požadavky na potraviny nabízené ve školách žákům do 15 let, znamenala konec školních bufetů a kantýn.
  Stávající provozovatelé totiž neví co prodávat a ředitelé škol se bojí postihu, neboť vyhláška absurdně na jejich osobu klade odpovědnost za technologické složení prodávaných rohlíků, jogurtů, nápojů a dalších výrobků. V zásadě vše je příliš slané, sladké, barvené, a pokud není, tak je to tak drahé, že je to neprodejné.

 2. smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

  Menší problém je v tom, že jsou sorta lidiček jako němečtí nácci v třicátých. Kdo si pamatuje jejich tiskovku hned po tom, co se dostali do parlamentu…

 3. jirik napsal:

  Šumy v Českém parlamentu –
  Důchod dostanete maximálně po dobu 18 až 21 let. Pokud, stařečkové, přežijete déle, máte smůlu. Stát vám už nedá ani korunu. I tak by se dala přeložit informace, kterou i podle nejsilnějších médií republiky poslalo do světa Ministerstvo práce a sociálních věcí, přesněji řečeno jeho nová důchodová komise. Důchod na dobu určitou teď ale experti odmítají. Že jde o šum, tvrdí i místopředsedkyně Senátu Alena Gajdůšková.
  http://vool.cz/JWboD

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *