V roce 2014 zveřejnily německé noviny Deutsche Wirtschafts Nachrichten nepochopitelně pravdu

…..napsal jsem krátkou reportáž do okénka marného na osudu. Dnes již neexistuje. Škoda že nenechal majitel přístup k datům, která jsem tam po roky zveřejňoval….

05:55

Teprve po fotbalové…..
….idiotérii (která také v dnešních dnes v roce 2017 opět probíhá), se možná část obyvatel Evropy probudí. Možná taky už né. Lidem dáme hry a chléb a ostatní nechte na nás. Takovými idiotskými sporty, kdy celé obyvatelstvo „čumí na obrazy a zbožňuje obrazy“ tak jak to kdysi řekla Sybila, se zavede myšlení a pozornost úplně někam jinam než na skutečnosti, které se zde drsně odehrávají za zády všech obyvatel…..

Pravděpodobně málokdo zaznamenal zákon, který ustanovila právě v době her EU. Tak se tedy držte. V úterý minulý týden odsouhlasila následující:
Byl odsouhlasem v parlamentu EU „SOLIDÁRNÍ ZÁKON“. Pro případ katastrof a terorismu, popřípadě katastrof způsobených občany (asi myšleno povstání nebo revoluce či hromadný nesouhlas s vládními loutkami jako revoluce) může EU použít proti vlastním obyvatelům policii a armádu.
Jinak se vůbec nic neděje, klidně mohou spát ovečky až do dne, kdy budou oholeny a možná půjdou na „jatka“.
Přečíst si můžete ZDE samozřejmě s překladačem:
http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2014/06/28/eu-schafft-grundlagen-zum-militaer-einsatz-gegen-die-buerger/

 

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 2

 1. jirik napsal:

  Saský ministr spravedlnosti navrhuje odeslat vězně-cizince do jejich domovských zemí. Důvodem je přeplněnost saských věznic a to zejména v Chemnitz a Zwickau.

  „S ohledem na významný podíl cizinců na celkové obsazenosti našich věznic, by výrazně pomohla pomoc mezi členskými zeměmi EU, které by si převzali své vězně,“ řekl ministr Gemkow .

  Podle Gemkowa je většina zadržených cizinců Poláků a Čechů. Navrhované nařízení se má týkat zadržených, kteří mají být rok nebo méně ve vězení. Další budova vězení ve Zwickau s 820 místy bude pravděpodobně dokončena až v roce 2020.
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/do-nasich-veznic-prijde-zasilka-veznu-z-nemecka/

 2. Soto napsal:

  Je to velmi nepříjemné, ale je to tak strejda Trump musí poslouchat. Stačí nadpis „Trump mate své odpůrce svou naprostou vstřícností“ a obrazek jak si podává ruku s šéfem nato stoltenbergem – naprosto podřízeně. Takhle mu chtěla zřejmě podat ruku už makrela.

  https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2017/04/13/trump-verwirrt-seine-gegner-mit-totaler-flexibilitaet/
  Globalisté mají také páky, mohou jim zvýšit úrokové sazby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *