Mohlo by se vám líbit...

komentáře 3

 1. jirik napsal:

  V Moskvě byli zadrženi čtyři teroristé Islámského státu, kteří připravovali teroristické útoky v objektech městské dopravy, uvádí Centrum styku s veřejností FSB.

  Skupinu tvořily čtyři osoby — Rusové a občané zemí Střední Asie. Podle údajů vyšetřování se chystali provést teroristické útoky s použitím amatérských výbušnin.

  V FSB uvedli, že činnost podezřelých osob byla řízena z území Sýrie.

  „Teroristé chtěli po spáchání diverzního teroristického útoku odjet do Sýrie, aby se zúčastnili bojových akcí jako členové mezinárodní teroristické organizace Islámský stát“, dodali na úřadě.

  Nyní zvláštní služby řeší otázku o zahájení trestního stíhání.
  https://sptnkne.ws/e3Np

 2. Vladimír Sobotka napsal:

  To etnikum má v genech fašismus – nadřazenost, světovládu, holocaust odpůrců. Byl to již Xerxes a spol. již r. 480 př. n. l. Na pár století je zpacifikoval Alexandr Makedonský. Ale s Islámem to opět posílilo, k odvěkým fašistickým choutkám přidali i náboženské pohnutky a příkazy jejich víry dle Mohameda. Jsou stále stejní – Xerxes, Maurové, Osmani, Saracéni, Mohamedáni. To etnikum není k ničemu kromě terorismu, fašismu, zaplavení světa, parazitování a výjimečně i fotbalu. Je to záležitost etnická a Islám není jen náboženství, je to společenský systém, naprosto intolerantní k čemukoliv jinému. Pro cokoli jiného je Islám smrtelným nebezpečím, protože smrt ostatního mají v programu. Záleží jen na tom ,jakou kde mají pozici. Když mají převahu, realizují svůj program likvidace ostatního a ostatních. O toleranci mluví, jen když jsou ve slabé menšině. Po získání převahy jejich tolerance se mění na intoleranci ke všemu jinému. Tolerance k islámskému fašismu je pro nás smrtelná a měla by být zvlášť nebezpečným trestným činem, stejně jako tolerance k jakémukoliv jinému fašismu. Náš současný režim oligarchické vlády superkoalice bývalých StB s bývalými disidenty informuje o islámském fašismu zcela zkresleně a toleranci k islámskému fašismu prosazuje. Tím smrtelně ohrožuje náš systém i naše občany.

 3. Vladimír Sobotka napsal:

  To etnikum má v genech fašismus – nadřazenost, světovládu, holocaust odpůrců. Byl to již Xerxes a spol. již r. 480 př. n. l. Na pár století je zpacifikoval Alexandr Makedonský. Ale s Islámem to opět posílilo, k odvěkým fašistickým choutkám přidali i náboženské pohnutky a příkazy jejich víry dle Mohameda. Jsou stále stejní – Xerxes, Peršané, Maurové, Osmani, Saracéni, Mohamedáni. To etnikum není k ničemu kromě terorismu, fašismu, zaplavení světa, parazitování a výjimečně i fotbalu. Je to záležitost etnická a Islám není jen náboženství, je to společenský systém, naprosto intolerantní k čemukoliv jinému. Pro cokoli jiného je Islám smrtelným nebezpečím, protože smrt ostatního mají v programu. Záleží jen na tom ,jakou kde mají pozici. Když mají převahu, realizují svůj program likvidace ostatního a ostatních. O toleranci mluví, jen když jsou ve slabé menšině. Po získání převahy jejich tolerance se mění na intoleranci ke všemu jinému. Tolerance k islámskému fašismu je pro nás smrtelná a měla by být zvlášť nebezpečným trestným činem, stejně jako tolerance k jakémukoliv jinému fašismu. Náš současný režim oligarchické vlády superkoalice bývalých StB s bývalými disidenty informuje o islámském fašismu zcela zkresleně a toleranci k islámskému fašismu prosazuje. Tím smrtelně ohrožuje náš systém i naše občany.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *