Vaše hodnota je to jediné, co opravdu máte – zajímavé pokračování

…..znovu opakuji: na planetě Zemi vlastníte pouze a jenom svobodnou vůli rozhodnutí, kterou Vám nikdo nesmí vzít a svoji vlastní duši. Důležité k tomu je si zapamatovat, naučte se říkat lidem NE. Umí to velmi málo lidí a proto má problémy a tím pádem vše svádějí na druhé. NE oni sami jsou si vini, protože na vše kývnou a neuměji říci striktně NE….

11:54

A ještě jeden velmi důležitý dodatek:

BYLO BY DOBRÉ SE NAUČIT POSLOCHAT INTUICI A NEJEDNAT ROZUMOVĚ ČILI LOGICKY.

Logika Vás přivede do problému a neštěstí, Vaše intuice je velmi cenná, snaží se Vás ochránit a pomoci Vám na cestě k Vašemu cíli. V jakékoliv škole a dokonce už i ve školce jsme tomu byli odnaučeni záměrně, aby z Vás mohli udělat skvělé otroky…..

Vaše hodnota je to jediné, co opravdu máte

jan markel, vlastní hodnota, trh práce, jak získat práci, jak dostat práci, jak najít kluka, jak najít holku, jak najít vztah, jak udržet vztah, mezilidské vztahy, jak spravit přátelství, láska, zajímavý život, jak být zajímavý, jak ocenit sám sebe, hodnota na trhu práce

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 5

 1. marcela napsal:

  Zdravím tm … děkuji, tak nějak zrovna dnes jsem toto potřebovala “ slyšet “ … pěkný den.

 2. .lak napsal:

  Tak už konečně pochopte že třicátníci po záruce budou dělat za půl nebo na pracák do 72+. Ovšem chlubí se nám 9% nezaměstnaností a vždy k sezónním pracím že ji snižují. A pod 5% to není zdravé pro ekonomiku (koho) ještě by museli za stoprocentní výkon třicátníkům platit víc než půlku. Měl to být kanadský humor ale věřte nebo nevěřte. Teď jsem příjdou migranti s 21. litry a hotelovými službami a ubytováním zdarma + doprava, zdravotnictví a jesti jim nedají 2y tolik tak epřeloží stéblo. Ovšem co by partneři jsou 10 000. perspektivnější než třicátníci bez bydlení, či hypotekáři s doplatky na bydlení.

  • jirik napsal:

   Spočítejte si, kdy půjdete do důchodu
   Toto datum však nemusí být konečné. Patříte do kategorie, která má sice stanovený pevný strop odchodu do důchodu ve věku 65 let, ten se ale v budoucnu může měnit, protože délka života v Česku dál poroste a zákon říká, že Češi by měli v důchodu strávit čtvrtinu života. O budoucím růstu důchodového věku budou rozhodovat budoucí vlády na základě demografických prognóz, které úřady připraví vždy v roce, který končí číslovkou 4 a 9.
   http://vool.cz/PiBIE

 3. Soto napsal:

  Největší hodnotu na prac. trhu mají ti, co umi už hodně,ale přehled ještě nemají. S nimi se kraaaasne zametá a uklízí veškerý, za roky nakupený binec. A ještě k tomu, když jsou levní. Starší by na to neměli žaludek a uměli by si asi říct o přídavek. Od revoluce se výkon pořád zvyšuje, normy a tzv. produktivita jednotlivce, pořád. K čemu to všechno je , když to všechno stejně jde do krachu nikdo neví. Všichni jen ví, že se musí makat do vyplivnutí duše , nejlépe dobrovolně na nucených pracech v Reichu
  Nepopírám tím i nadále nepopírám článek, ale ještě malý dodatek ke vztahům.
  Ve vztazích platí i pravý opak a to je šiiiiiilené nadhodnocení partnera. Mají voči jen pro sebe a myslí si , že chytli partnera snů. Vystřízlivění bývá pak do děsivé reality a ne všichni najdou kuráž se zavčas rozejít / rozvést., to se to furt odkládá… Vlastní pocit hodnoty partnerovi roste exponenciálně s kladným rozdílem mezi platy s partnerem. Kdo zažil , chápe ihned. A pak ještě raketovë vystřelí pocit vlastní vysoké hodnoty ženě po otěhotnění a ještě jednou 100x tolik po porodu. Zejména pokud rozdíl v příjmu byl silně v minusu pro ní.
  Jsou to krásně počty. Ženy je mají prý v DNA.

 4. Jara napsal:

  Jsem svobodná Duše ze světa Boha.Ze světa,kde neexistuje pomíjivost(peníze ,majetek a nekončící sobectví otrokářů). Naši předci,Slované sobectví neznali,uctívali předky ze světa Boha,ze Světla,Nejdůležitější je vědět kam patřím,znát své kořeny.Potom se rozhodnout,kterou cestou jít.Existují pouze dvě strany,dvě možnosti.Pomíjivost,nebo Věčnost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *