Mohlo by se vám líbit...

komentářů 16

 1. Viman napsal:

  … nad Domažlicema nás otravují snad v té vejvětší možné míře chemtrailsováním, lítají z Německa – tam zřejmě tankují a jedou 24 hod. denně, už si myslím, že tam sedí bioroboti a né lidi, co jedou nonstop, nebo jsou to lidé tak dobře placení, že jim to stojí za to, byť ví co tím lidstvu způsobují – nakonec i sobě / vyjma rozprašování nemocí, regulování počasí, atd /, jen si říkám – pro Boha – jak dlouho ještě ?!?

 2. Julius napsal:

  Pokud by chemtrais bylo prop dobro planety a dobro lidi budou se tim elity vytahovat deno denne vmediich. Ale je ticho po pesine, Nikdo nevikdo to dela, nikdo nevi proc tomu tak je a nejhorsi je ze to nekde potichu nasi politici podepisou a nikomu nic nereknou. S toho jd eudelat jen jeden jediny zamer. Vyhladit lidstvo vytvorit umele pocity v lidech ze s epocasi zblaznilo a ze jde o klimaticke zmeny. Lide tak maji uverit lzim a dobrovolne si polozit hlavu na spalek v zajmu nejake vyssi moci. Jenze ta smecka seniorskych elit uz davno zapomela ze jejich pohledy na danou vec a pocity bohu jsou jen jejich falesna predstava a ze lide tomu nikdy neuveri. A ted je nutne najit vinika a zastavit ten sajrajt. A nekdo to moc dobre vi kdo to je, proc to delaji a co je zamerem dal.
  Me ted rozesmalo o te sopce yellowstone, jak se snazi o desinformaci ze slo o omyl s clankem ktery jsem cetl ze sopka ma uz bouchnout a ze to je stare s chybnym datumem. Clanek vysel ale ihned zareagoval nejaky cenzurovsky priogram a clanek /bohuzel jsem nedocetl/ byl stazen uz jsem ho nenasel. Ale hledal jsem i na americkych webech a sem tam se objevuji realne fotky s vybuchu. Pochybuji ze vsechny ty fotky jsou omylem jineho data 😀

 3. jandera napsal:

  Bohužel si myslím, že během posledních 6 měsíců nedošlo k „žádnému střetu“ a globalisté mají naprosto volné ruce. Volby macrona a jeho parlamentu byly fraška jako ty ostatní viz test volby v rakousku, oni už voliče nepotřebují. Macron v podstatě sebral francii suverenitu ve prospěch německa to samé chystá kiska a drahoš inu vrátí se jedna velkoříše a některé národy budou muset zmizet Macron se nijak netají silnou averzí k V4. Chemtrail nemá za úkol likvidovat „pouze“ poškozovat, aby si lidé nemohli uvědomovat sami sebe, nemocná a unavená ovce se nechá lépe ovládat a jěště na tom farmacie a výrobci jedů/potravin vydělají a ti potřebují vydělávat co nejdéle.

  • Soto napsal:

   Unavená ovce si musí pomoci kafem. Může být válka, ale kafe nikdy nesmí dojít, ti by byl úplný konec.
   V Evropě neexistuje jediný suverénní stát, jako první na cestě k suverenitě je Donbas.

   Globalisté nemají úplně volné ruce, ale klacky jim hází pod nohy státní elity, které budou brzy globalisty hlazeny do úplného vyhlazení.
   Globaliste chtějí islamizovat evropu a jedině Rusko nám může domluvit lepší budoucnost.

   Připravme si tedy šeříky a mávátka na vítání ruských armat , jiných robotů a také vojáků.

 4. jirik napsal:

  Taky jsem si všiml včera, že čar na obloze přibylo….. viz snímek jako u Liberce……

 5. aspoň že dali trošku vody… díky, ó velkomožní

 6. irile napsal:

  Vodu dali,ale je pryč!
  …velmi rychle se vypaří.
  Vcera východní čechy take pod palbou letadel.
  Když jsme o tom vedli hodinovou diskusi,kdy se nam ovce konečně probudi,událo se nad městem varování.
  Na obloze byl nasprejovan velký kříž.

 7. sudetenfranz napsal:

  technická-nejsou to jen letadla s tankem,co mají antiradar a na flyradar24 je nevidite i když nad sebou vidíte obra se 4 pruhy,ale většina civilních a hlavně nizkonákladavých linek( asi dostavají malou domů),co tankují „speciální “ kerosin a ten při spalování vytvaří tyhle svinstva. ten kerosin zas dodává exkluzivně jen jedna firma…. něco jako gates ,když varuje před epidemií ,co přijde a má exkluzivně firmu na očkovací vakcíny.. pořád dokola …P.S. už i moje 5 letá dcera se ptá – tatínku co to ty letadla dnes malujou na nebíčku?

 8. irile napsal:

  To neni náhoda!
  Ve středu opět jeden zvláštní úkaz.V podvecer to valili ve dvou vrstvach z každé strany.
  Před letadlem byla dopředu na obloze vyznačena šedivá čára a přesně po té stopě letělo letadlo a praskovalo nám to svinstvo!!!
  Dnes mě nekolik lidí potvrdilo velkou unavu a apatii.
  S deštěm nam to spadne pěkně dolů a při vypařovani jsme v rauchu.

 9. jaja napsal:

  Slovensko bolo na tom rovnako :(((

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *