Ve finsku běží, podle ORWELLA, vymývání mozků dětem na plné obrátky.

…..něco tak zrůdného jsem ještě neviděl. Jak mohou lidé své vlastní děti zneužít proti sobě samým. Tak z toho zůstává stát rozum. Lidstvu začínají ve velkém padat masky….

09:54

Místo toho, aby učitelé dětem vysvětlili, že se v přírodě nikdy nebude pářit lev s pumou, tak raději je vyučují absolutní zvěrstva a nesmysly. Učitel, který se nechá k tomuto zvrátit a oblbnout, asi mu to nemyslí a patří do vězení za přímý zločin na dětech. To platí i o lidech, kteří podporují PEDOFILII!!!!!

 Orwell ve Finsku: policejní lev hravou formou učí děti, jak zastavit ideozločin rodičů

Finsko:

„Jsi zrádce!“ Řval chlapec. „Jsi ideozločinec! Jsi eurasijský špión! Zastřelím tě, dám tě vaporizovat, pošlu tě do solných dolů!“

Napadlo ho, že ta zbědovaná žena musí mít s dětmi hrůzostrašný život. Ještě rok, dva a budou ve dne v noci číhat na projevy její politické nespolehlivosti. Dnes jsou skoro všechny děti hrozné. Nejhorší bylo, že v organizacích jako byli zvědové, z nich systematicky dělali malé neovladatelné divochy, a přitom to v nich nevzbuzovalo sklon k tomu, aby se bouřily proti stranické disciplíně. Naopak, zbožňovaly stranu a vše co s ní souviselo. G. Orwell 1984.

Postavička „policejní lev“ jako strážce pořádku a správných názorů. Ideozločinec mamka, byla naštěstí rychle zastavena svou dcerkou v policejní uniformě, když se chystala napsat něco nehezkého na FB profil politika.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=4cjbr7xFrnk

Zdroj (2)

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 3

 1. Chulinkaa napsal:

  1984 jsem nedávno četla a málem mi stály všechny vlasy na hlavě, jak kniha napsaná v roce 1949 se může přibližovat realitě dnešních dnů….

 2. .lak napsal:

  Usociopatizace to tu bylo se slovy mezi řádky od institucionálních rasistů také tak. Tady obnovují tradice a tam najeli na novou kvalitu pidikorporátníčků s kšírami pro okolí.

 3. jirik napsal:

  Skupina za práva LGBTI vyvolala pohoršenie po tom čo rozdistribuovala materiály po Španielskych materských a základných školách, ktoré hovoria o “trans zvieratách“. Príručka nesie názov “Je to prirodzené. Diverzita v kráľovstve zvierat.”
  http://vool.cz/eAFr9

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *