Mohlo by se vám líbit...

komentářů 13

 1. Dracul napsal:

  Dokud se člověk k Bohu neobrátí, svou krizi neodvrátí…

 2. Mio napsal:

  Perfektní pohled, díky Tome za zveřejnění. Škoda jen, že nepadla ani jedna zmínka o tom, že tento proces přesahuje nás všechny, že je to proces, ke kterému dochází cyklicky už po mnoho mnoho mnoho generací, řekl bych, že i eonů. Proces je procesem kvantového skoku ve vývoji vědomí všeho a všech v realitě – lidí, rostlin, zvířat, země, vody – zkrátka všeho. Je to nezastavitelný a ničím ovlivnitelný proces. Probíhá to na nejniternější a nejhlubší úrovni hmoty tam, kde je zapsán původní záměr a smyl celého jsoucna, celé naší reality, a to co přesahuje naši společnost, naší planetu Zemi, náš známý vesmír a naše známé Univerzum, jakožto místo, kde je více vesmírů než ten jediný, který pokládáme za jediný. Ano, roste nám úroveň vědomí. Kdybychom šli s tímto ruku v ruce vědomě a tomu naproti, za pár let by bylo opravdu krásně. Bohužel při růstu vědomí jsou účastny i různé excesy a to i ty nejhorší, jako např. i to, že je snaha vyvolat III. světovou válku některými lidmi, kteří zvyšování úrovně svého vědomí zatím nedávají. Něco hodně přežité odchází a ono se to nechce vzdát. Kope to kolem. Má to strach. Jen objetí, zájem a upřímnost, láska, nezištnost a odpuštění může toto vyléčit. Vytvoření dialogu a komunikačních mostů. To video je perfektní, leč odkrývá jen malou část toho, k čemu ve skutečnosti dochází. Bude to nádherné. Díky ještě jednou. Mio

 3. jirik napsal:

  Rýže s nebezpečným arsenem, velkým množstvím škodlivých pesticidů a plísní. Naopak jiné obstály naprosto bez problémů. Kterým se vyhnout a které jsou v pořádku? Uvidíte jen v A DOST! Velké nezávislé testy.
  https://www.stream.cz/adost/10017061-zavazne-odhaleni-ryze-s-nebezpecnym-arsenem

  • V.A.M. napsal:

   Dekuji pane jirik za informativni video. Ode dneska jiz nejime ryzi! Obvzvlaste po shlednuti jak se ten pracovnik pekne prochazi svyma bosima nohama po ryzi, aby ji pro nas spotrebytele dobre vysusil. Pekne odporne, hnusne a ne – hygienicke.

 4. smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

  Deset minut o ničem. Přání otcem myšlenky. A ta arabská jar je fakt zásek…

 5. Miloslav Dědek napsal:

  Musím také se svou troškou přispět do mlýna:
  „Svět patří se vším všudy všem lidem rovným dílem“. To by určitě mělo být napsáno v základní listině lidských práv a svobod. Bylo by samozřejmě nutné zakomponovat do toho principy zásluhovosti, pomoc potřebným, mechanizmy přerozdělování atd. Názor, že kvalitu státu určuje míra zdraví a vzdělání jeho občanů a všechny další ukazatele jeho kvality jsou druhotné, by měl mít platnost pro celý svět. Existence Islámského státu a všech dalších teroristických organizací je naléhavou výzvou k sjednocení všech států světa v boji proti všem formám terorismu. …..Pokračování je v článku: PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA – http://miloslav7.blogspot.cz/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html

 6. jirik napsal:

  Oskar Schindler byl kontroverzní nacista i zachránce 1 200 Židů. Byl členem nacistické strany NSDAP a německé výzvědné služby Abwehru. Za špionážní činnost proti Československé republice byl ve svitavském hotelu Ungar (dnešní hotel Slavia) zatčen a v Brně odsouzen ke dvěma měsícům těžkého žaláře. Později mu byl trest amnestií zkrácen na polovinu. Narodil se ve Svitavách 28. dubna 1908 v rodině drobného podnikatele Hanse Schindlera a jeho ženy Františky.
  http://www.rukojmi.cz/clanky/3801-valecne-pribehy-chanu-ringovou-rozanskou-pozval-reziser-spielberg-na-zaver-nataceni-filmu-schindleruv-seznam-prezila-osvetim-zasluhou-oscara-schindlera-jelikoz-byla-na-seznamu-zamestnancu-jeho-tovarny

 7. jirik napsal:

  V Budapešti sa konali protestné akcie proti predsedovi maďarskej vlády Viktorovi Orbánovi a proti údajne rastúcemu vplyvu Ruska na Maďarsko.

  Protesty sa konali v niekoľkých štvrtiach neďaleko ruského veľvyslanectva. Polícia zabránila maďarským majdanistom priblížiť sa k budove ruskej ambasády, informuje RIA Novosti s odvolaním sa na Associated Press.
  http://www.hlavnespravy.sk/v-budapesti-majdanisti-hulakali-europa-zastavme-moskvu-orban-rusky-americky-turecky-vplyv-rastie-europsky-sa-zmensuje/980916

 8. jirik napsal:

  Na Den vítězství se v Praze uskuteční pochod Nesmrtelný pluk. „Je nezbytné připomínat pravdivá fakta, týkající se II. světové války a zejména jejího konce a oslav Dne vítězství – osvobození Evropy od nacismu,“ říká v rozhovoru pro Sputnik předsedkyně společnosti České mírové fórum Vladimíra Vítová.
  https://sptnkne.ws/emzB
  Tato akce vznikla v Rusku jako symbol hrdosti na veterány, kteří se zasloužili o náš klidný život v míru. Proč, podle vašeho názoru, přitahuje i Čechy?

  Ráda bych upřesnila, že Nesmrtelný pluk poprvé proběhl v květnu 2012 v sibiřském Tomsku. Místní občané se rozhodli velmi zajímavým způsobem připomenout oběti II. světové války. Pochodu se tehdy zúčastnilo 6000 občanů a nesli 2000 portrétů svých předků, kteří bojovali proti nacismu.

  Tak vzniklo zcela spontánní hnutí a velmi rychle se rozšířilo — nejen v rámci Ruska, ale i za jeho hranice. Dokonce existuje webová stránka Nesmrtelný pluk, kde je možné se přihlásit a napsat historii svého předka. Již tak učinily stovky tisíc lidí.

  Pražský telegraf už mnoho let publikoval medailonky lidí, kteří bojovali proti nacismu, a proto navázal kontakt s výše zmíněným občanským sdružením Nesmrtelný pluk a vloni poprvé byl jedním z realizátorů pochodu v ČR.

  Hlavním deklarovaným cílem celého projektu je veřejně uctít památku vojáků všech spojeneckých armád, kteří bojovali na frontách II. světové války za osvobození Evropy od nacismu. Uctít památku předků, kteří pomáhali osvobozujícím armádám v týlu, a dále všech vězněných a nuceně nasazených i všech nevinných obětí. A především zachovat ve společnosti a v rodinách osobní vzpomínky na generaci, která zachránila svět od nacismu.

  Vzhledem ke stávající nebezpečné mezinárodní situaci považuje mnoho Čechů svoji účast též za symbolické vyjádření svého občanského postoje — tedy vyjádření odporu k válce obecně.

 9. jirik napsal:

  Důchodci v Plzni čekali podporu, místo toho jim magistrát hrozí pokutou
  V únoru se předseda spolku Rady seniorů města Plzně Stanislav Tyšer obrátil na primátora Martina Zrzaveckého (ČSSD) se žádostí o pronájem nebytového prostoru v Husově ulici, kde chtěl spolek zřídit poradenské centrum pro důchodce. Místo podpory se dočkal úřední obsílky s předvoláním k přestupkové komisi magistrátu kvůli zneužití znaku města na hlavičkovém papíru spolku a na vizitkách. Teď mu hrozí pokuta.
  https://www.novinky.cz/domaci/436110-duchodci-v-plzni-cekali-podporu-misto-toho-jim-magistrat-hrozi-pokutou.html
  Upozornil také na to, že vizitky si nechal vyrobit firmou, která má oficiálně raznici s městským znakem k dispozici. „Nikdo po mně žádné povolení nechtěl,“ dodal předseda spolku.
  Primátor: Podnět jsem nedal
  Primátor Martin Zrzavecký tvrdí, že nikdo žádný podnět přestupkové komisi nedal. „Používání symbolů města řeší s panem Tyšerem vedoucí odboru správních činností. Cílem je, aby Rada seniorů používala znak města v souladu se Statutem města Plzně. Pan Tyšer byl na tento postup několikrát ústně upozorněn,“ prohlásil Zrzavecký.

  Ze statutu vyplývá, že znak mohou používat všechny orgány a organizační složky města, jakož i příspěvkové organizace a jiné právnické osoby, ve kterých je město jediným členem, společníkem nebo akcionářem.

  „Důstojným způsobem mohou znak užívat i občané města, a to pouze v případě, nejde-li o užití ke komerčním účelům či propagaci jejich podnikatelské činnosti,“ říká statut.
  „V žádném případě z toho nemám ekonomický prospěch. Naopak, jak vyplývá z poslání spolku, svoji činnost jsem vyvíjel jen a pouze za účelem pomoci seniorům, uspokojování jejich kulturních, společenských a sociálních potřeb,“ pokračoval Tyšer.

 10. jirik napsal:

  Skoro 10 000 „migrantů“ dorazilo okolo velikonoc do itálie
  http://svobodnenoviny.eu/10-000-imigrantu-z-afriky-nalozeno-behem-velikonoc-na-lode-taxikaru-smer-italie/
  —–
  Operáciu s cieľom likvidácie obyvateľov Odesy odporujúcich novému kyjevskému režimu 2. mája 2014 riadili kurátori z kyjevskej sekcie ukrajinskej tajnej služby SBU pod dozorom špecialistov z americkej CIA. Vo vysielaní talk-show relácie „Speciaľnyj korrespondent“ to povedal redaktor televízie „Rossija“ Arkadij Mamontov.
  http://www.hlavnespravy.sk/mamontov-spalenie-odesanov-v-dome-odborov-riadili-americania-nulandova-vsetko-sledovala-v-priamom-prenose/981026

 11. jirik napsal:

  Americké VLS vyzkouší ve středu mezikontinentální balistickou raketu Minuteman III, která tvoří základ strategických jaderných sil země, píše The Washington Examiner. Mluvčí Velení globálních úderů VLS USA prohlásil, že zkoušky se plánovaly rok předem a že jejich uskutečnění není spojeno se situací na Korejském poloostrově.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201704265186624-USA-plan-zkouska-balisticka-raketa/
  Minuteman III je schopna zasáhnout cíle v okruhu 12 tisíc kilometrů. Spojení státy mají celkem 450 raket této třídy dislokovaných na základnách ve státech Wyoming, Severní Dakota a Montana. Zůstanou ve výzbroji nejméně do roku 2020.

  ps: předpokládaný cíl dopadu bude kde???

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *