Velmi přesné proroctví starodávné vědmy. Pravda se stane lží a lež pravdou, Evropa bude raněna slepotou …..

Z dávné doby se nezachovalo mnoho proroctví, které by se týkalo dnešní doby. Vyjimkou, potvrzující pravidlo je Sibyla Kumana, královna ze Sáby, která žila přibližně v letech 970 – 870 p.n.l. Napsala 9 knih, které nazvala „Moudrost života“. Je to až neuvěřitelné, jak některá proroctví starodávné Sibyly velmi dobře zapadají do dnešních časů. Posuďte sami!

 

O EVROPĚ:

Na problémy Evropy upozorňovala Sibyla velmi přesně:

Nastane doba, kdy Evropa bude raněna slepotouTo dnes vidíme na každém kroku, kdy EU vedená z Bruselu, pomalu a jistě vydává mnohdy nesmyslná opatření pro členské státy, až zdravý rozum zůstává stát.

Lid bude mít v mnohých zemích úplnou svobodu, která mu však nedá najíst, práce (hlavně manuální) nebude ceněna, jak by měla být. Pravda se stane lží a lež pravdou. Kvete lichva a záměr jak nad druhým vyzrát a vytěžit pro sebe co nejvíce, prostě jednoduše, jak toho druhého nejlépe okrást. U soudů vám pravda nepomůže, ta se stane nepravdou a zloděj, vrah i politik, platící dobrého právníka bude v „právu“.

Evropu zaplaví žluté pléměMnoho lidí si myslí, že Evropu zaplaví Číňané, jako žluté plémě. Omyl. Jsou to Asiaté, Arabové a lidé z Afriky. Dnes jsme svědci přílivu lidí těchto národů do Evropy ve velkém množství a Evropa není dnes schopna, možná i záměrně toto odstranit a sama se tak dostává do své vlastní pasti.

Věštecké schopnosti starodávné vědmy jsou jistě zarážející. Měli bychom ale udělat všechno proto, aby byla naplněna poslední vize této geniální věštkyně – „v 21.století lidé dospějí do úplného blahobytu“. Nebo se k tomu alespoň trochu přiblížit.

O ŽENÁCH A MUŽÍCH:

Přijde doba úpadku

Ženy sukní svých odloží a sukněmi mužů odívati se budou

Nápojů opojných užívati budou, takže plodnosti jejich ubude a lidstvu zánik úplný hroziti bude

A pak-li z ženy, nápoj omamný požívající, dítě se zrodí, tichému šílenství propadne

Tyto děti pak nebudou více potomků míti

Na rukou těžké a kamenné ozdoby nositi budou

Jednou velmi dlouhý, pak krátký a v době, kdy bude lidem nejhůře, vlas kratší mužů nositi budou

Rovněž ústa svá a oči mnohých se pozmění, takže žena v té době sově se podobati bude

A pak v té době mravnost dětí tak upadne, že matek svých poslušnými nebudou

Přijde doba, že z tisíce děveček jediné panny nebude, neboť děvečky panenství své už před zasnoubením mužům jiným za zlato a víno dají

Mnoho mužů manželky své, které jménem Hospodinovým do ložnic svých uvedli, vyženou a pojmou manželky jiné

O OBCHODOVÁNÍ:

Lidé budou provozovat velké obchody, což se zvrhne v úplné okrádání a člověk bude chtít člověka připravit o jmění. Obchodování bude založeno na podvodu a to jen proto, že člověk bude chtít rychle zbohatnout, ale druhé uvede do bídy. Faleš bude hořet jako rozžatá svíce, láska zhyne, lidé budou milovat lež více než pravdu a svá srdce nakloní k pokladům a penězům. Bratr zapře bratra, syn prokleje otce, matka vyžene dceru za lehkým výdělkem. Rodina přestane být přitažlivou a ztratí své tajemné kouzlo, které ji předurčil Hospodin.

Přijde doba, kdy mnoho lidí svěří své peníze druhým a tito je o ně okradou, aniž by byli potrestáni.

Přijde doba, kdy lidé budou jen přemýšlet, jak by jeden druhého okradl, aby tím jenom získal.

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 7

 1. Maroš napsal:

  Kto-čo sú – GLOBÁLNY PREDIKTOR – V. V. Pjakin 18.09.2017

  • tomáš marný napsal:

   Milý maroši,
   ano, hned na začátku to Pjakin nepřímo potvrdil, že GP je skupina lidí. Neřekl, že je to člověk sedící pod VATIKÁNEM, se svými 23 bratry a ten řídí svět. Asi si to z jeho pozice nemůže dovolit. No né asi, ale určitě. Pravda pomalu leze napovrch, ale bude ještě nějakou dobu trvat, než to bude zveřejněno oficielně. Nemám radost, že v tomto mám pravdu. Raději bych byl, kdyby tomu tak nebylo. A s těmi ANDROIDY A ANIMUSÁKY to také pomalu vylézá ven. Lidstvo se nebude stačit divit co vše se dozvědí a nebudou tomu chtít věřit. Jejich mozky jsou naprogramovány na BLOKACI čehokoliv nadpřirozeného, co neumí údajná „VĚDA“ vysvětlit.

   Je mi jasné, že kdyby Pjakin přímo řekl pravdu a vmetl to lidem do očí kdo je GP, tak jak to dělám já, byl by oheň na střeše. Žel konstruktivní síle vesmíru se všechna slova splnila (až na poslední bod), co řekl KARDINÁL JUDAS. Lidé nejsou ještě na pravdu připraveni. Raději všechny, kteří pravdu vyslovují a píší, budou pranýřovat, pomlouvat a zesměšňovat, akorát nevědí, že hovoří sami o sobě a nastavují si své zrcadlo. Podívej se na jiné weby, kam také chodíš, co druzí říkají o sobě (třeba ta část elektrické energie) však víš koho myslím…..
   tm

   • jirik napsal:

    Vem to i z druhé strany – čerstvý vdovec se třemi dětmi, co by asi následovalo, kdyby to řekl naplno? Z dětí budou nejspíše sirotci.

   • Maroš napsal:

    Tomáši – ten problém je v tom, že táto mocenská hierarchia je postavená na 2 spôsoboch riadenia – neštruktúrnom pomocou vypúšťania či zadržiavania informácií /mediálna veľmoc – mimo našich rúk, lebo systém súčasnej vlády je organizovaný ešte podľa monarchistických štruktúr z 19. storočia – z čias bubeníkov a vylepovaných vyhlášok – nie na mediálnej elektrotechnike dneška, takže sa tvárime, že médiá nepotrebujú podliehať a byť v riadiacich štruktúrach štátu = súčasťou vlády/ a pomocou štruktúrneho – klasickej výkonnej exekutívy, avšak nie verejnej, a celé to viac menej kopíruje chazarský kaganát, t. j. s kaganom, ktorý bol verejne známy ako HRÁČ-bábkoherec, a zdanlivo on viedol oficiálne kaganát, ale zároveň na skutočnom vládcov -i TAJNOM KAGANOVI – v tomto prípade tajnom GP/ – utajovanom kolektíve „náčelníkov a žrecov“ / v Japonsku do 2. svetovej to bolo „6 holubíc a 6 jastrabov“ – aby bola vojna – museli súhlasiť aj všetky „holubice“/. V Chazarskom kaganáte, než ho Rusi a Turkméni a Peržania v roku 1250 rozprášili, bol vrchný TAJNÝ KAGAN chránení trestom smrti pred prezradením – „keby som ti povedal kde ho nájdeš – musel by som ťa zabiť!“ – takto duálnym spôsobom funguje aj náš – naše „kaganáty“ v područí – teda oficiálna vláda a nad ňou niekto zo svetového Hlbokého štátu – riadeného GP, ktorí majú zjavne v poslednej dobe problém s touto svojou perifériou moci, ktorá im prerastá cez hlavu – o tom je konflikt gnostických globalistov iluminátov a neokonov – korporátnych fašistických trockistických neomarxistov.
    Čiže – GP plus hlavní Hráči-scenáristi, Bábkoherci-manipulanti a Bábky – hlavy štátov. Našich…

    Tomáši – k článku o filtrovaní vody som dal link na článok o nebezpečnosti stĺpov vysokého, resp. sieťového napätia – kedysi drevené z cédrového dreva, resp jedľové impregnované cádrovým dechtom boli za soc. doktríny o šetrení lesov menené za betónové. Niekto už na to reagoval, ale odkaz na článok zmizol, tak sa prosím na to pozri, je to z dnešného AC24, diki.

 2. .lak napsal:

  Pravda se stane lží a lež pravdou
  ________________________________
  To je přeci qalifikace pedagogů formantům. :-))))) A devjetsetjedenáctek států.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *