Vladimir Putin ohromil: Proti Trumpovi se chystá „majdan“ (VIDEO)

…..protože jsou jamíci v naprostých koncích, tak není vyloučeno, že právě přednesené události Putinem se splní. Nevědí totiž, jak vyvolat WWIII a proto vyhlásí na USA  stanné právo aby mohl zůstat za kormidlem „OBAVA“ s bandou zločinců….

12:27

Vladimir Putin ohromil: Proti Trumpovi se chystá „majdan“ (VIDEO)

V době bezpříkladného napětí ve Spojených státech v souvislosti očekáváním inaugurace Donalda Trumpa vystoupil s ohromujícím prohlášením ruský prezident Vladimir Putin. Zcela otevřeně vyslovil „dojem“, že Trumpovi protivníci chystají podrýt legitimitu nastupující hlavy státu způsobem, jakým se odehrál ukrajinský „majdan“.

Putin to prohlásil v úterý 17. ledna na společné tiskové konferenci s novým moldavským prezidentem Igorem Dodonem. Naznačil, že nadcházející události ve Spojených státech mohou být velmi dramatické.

 

„Pozorujeme pokračující ostrý vnitropolitický boj, nehledě na to, že volby prezidenta jsou završeny, a byly završeny přesvědčivým vítězstvím pana Trumpa,“ konstatoval k situaci v USA Putin. I přes tuto skutečnost však podle něj existují některé očividné snahy:  „Zaprvé – podkopat legitimitu zvoleného prezidenta USA.“

„Ať už to chtějí, nebo nechtějí, lidé, kteří to dělají, způsobují zájmům Spojených států ohromnou škodu. Prostě ohromnou,“ pokračoval ruský prezident.

Poté vyslovil „dojem“, že Trumpovi odpůrci „potrénovali v Kyjevě a připravují u sebe ve Washingtonu „majdan“, organizovaný jen proto, nenechat Trumpa nastoupit do funkce“.

Inaugurace Donalda Trumpa má být završena v pátek 20. ledna.

Zdroj:(1)

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 7

 1. Liběna napsal:

  „Stanné právo je poslední šance jak zabránit inaguraci Trumpa“ http://www.zvedavec.org/vezkratce/13944/

 2. Vítek napsal:

  Předpovědi na pátek 20.01.2017 jsou dost špatné. Bude to asi další černý pátek v dějinách lidstva. A to nemusí být 13. Dle mého názoru se něco hodně velkého semele. Uvidíme.

  • Liběna napsal:

   20 – 2 – 11 Jedenacky maji v oblibe…Je to i silne karmicke datum/cislo/. Me osobne se to datum vubec nelibi, uz kvuli tomu, ze to znam z meho osobniho zivota. Pri takovych datech pokud mozno ani nevystrukuji cumak, kdyz to neni nutne. Do auta nesedam…:) Budeme doufat…

 3. Honza napsal:

  Předpověď astroložky ohledně DT:
  Tranzity planet naznačují jako velmi kritický den 18.ledna 2017. Nicméně je to čas ideálního „nastartování“ události, takže realizace nemusí být přesně v čase; a protože zde hraje silnou úlohu Uran, může k události dojít i „předčasně“, a její zveřejnění nebo i to, kdy to světu dojde a naplní se „účel“, může být jindy. V onen den se do T-kvadratury (supernegativní aspekt) na Trumpovu slunečně/lunární osu dostává tranzitující Mars spolu s Chironem – symbolizují agresivní útok s nevyléčitelnými následky. Tento útok může být i na jiné než fyzické rovině, na jiné frekvenční úroveni boje.

  • irile napsal:

   Také to tak vidim,že to bude v jiné rovině.
   Budeme v klidu,kdo je poctivý a v lásce, ten postoupí výše…!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *