Vrátil jsem se z cest, zajímavé poznatky

…..po několika dnech jsem opět na několik dní zpátky a podělím se s Vámi o poznatky a postřehy….

10:54

Projel jsem část Německa a Švýcarska. Za celou cestu v Německu jsem nepotkal na dálnici (tam i zpět) ani jedo policejní auto, což mně překvapilo. Nevím, jestli to byla náhoda, ale doposud jsem něco podobného nezažil.

V Norimbergu, kde jsem musel jít do středu města jsem potkával polovinu lidí v pěší zóně, kteří byli silně pigmentovaní a mezi nimi byli „hromotluci“.

V jedné restauraci seděli jenom silně pigmentovaní muži a „hodovali“ za peníze daňových poplatníků. Jeden známý, s kterým jsem se setkal, mi pověděl, že jsou problémy s těmito strávníky, protože se většinou po obědě zvednou a odmítají rčení službu za službu, čili nezaplatí a po anglicku zmizí. Jak jinak. Jsme pomalu jejich otroci…..

V Germánii se začíná otevřeně hovořit o velké nastávající krizi a možném nedostatku potravin pro tolik „přistěhovalců“ a Němců. Málokdo chce vidět, ale je to žel konstruktivní síle vesmíru tak, Německo je na lopatkách a bankrot. Po problémech v automobilce VW se řeší stejné problémy u AUDI a začíná i v BMW a Mercedes. Každý ihned vidí záměr zámoří, totálně zlikvidovat německo a vyprovokovat WWIII…..

Na dálnici vedoucí z Berlína přes Norimberg do Mnichova A9,  zatím z nepochopitelných příčin, najel autobus v plné rychlosti na stojící nákladní auto. Nikdo neví, proč celý autobus se ocitl během několika vteřin totálně v plamenech. a proč řidič vůbec nebrzdil. Zajímavé znamení v novinách: Zemřelo 18 lidí (6+6+6 = 18) A cestovali v něm důchodci ve stáří od 66 do 81 roků: Náhoda? Záměrně takto napsané????

http://www.mdr.de/nachrichten/vermischtes/bus-unfall-oberfranken-unglueck-muenchberg-bayern-100.html

Na snímky se můžete podívat zde:

https://www.google.cz/search?hl=cs&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1920&bih=868&q=usungl%C3%BCk+an+der+autobahn&oq=usungl%C3%BCk+an+der+autobahn&gs_l=img.12…273.23702.0.25641.33.30.3.0.0.0.1664.6306.0j23j3j8-1.27.0….0…1.1.64.img..3.3.723…0j0i30k1j0i19k1j0i10i30i19k1j0i30i19k1.YpCT4HNdZ9o#imgdii=bYm9CDEjYvCCUM:&imgrc=YiHH1-8dwMOLKM:

Dle slov jenoho muže, se kterým jsem se setkal, je prý v Německu údajně připravený vojenský puč na německou vládu a tímto by měla být odstraněna dcera MAKRELA neslavného muže na této planetě.

Stačí se podívat na následující krátký film, kde MAKRELA je celkem dosti nervózní a neví co dělat pořádně s rukama. I její oblečení je do očí bijící. Vymyká se celému společenství na G20 a to dokonce tentokráte i svým chováním…..

Večer pokračování…..

tm

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 9

 1. zdeněk540 napsal:

  Jsem zvědav…..

 2. Liběna napsal:

  „s hruzou“ se tesím na pokracovani 🙂

 3. Viman napsal:

  … jo “ Makrela “ je tam dost roztěkaná…

 4. Melichar napsal:

  Je zajímavé, jak Trumpa postavili vlevo bokem (vloni byl Obama uprostřed). Německo a Hedvábná stezka už o Donalda a USA nestojí. Aby to nevypadalo úplně blbě, postavil se vedle něj Makron. Co ta Makrela pořád dělá s těma rukama za symbol? Že je pi.. ?

 5. pépé napsal:

  Ten obrázek jak letíš na koštěti mi moc chyběl 😊 a samozřejmě tvé články, díky tome.

 6. .lak napsal:

  No ano, už to zavání všelijak. http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/solidarita-a-pomoc-bliznimu-v-konfliktu-s-pudem-sebezachovy.html
  Koneckonců tento příspěvek je odsud. A nevím jestli by prodavači v marketu a nejen tam vůbec měli nějaký důvod pracovat, když by je poté soudně pronásledovali za zpronevěření hodnot. http://tadesco.cz/italie-soku-nejvyssi-soud-dovolil-imigrantum-krast/

 7. som napsal:

  Trumpa dali čo najďalej od Putina 🙂 aby sa nemohli tajne dorozumievať.

 8. sudetenfranz napsal:

  makrela se s tím nesere, furt věří , že ruce ala symbol Illuminati jí zachrání..
  du bloede kuh,du schaeffst es nicht !

 9. Maroš napsal:

  „Dle slov jenoho muže, se kterým jsem se setkal, je prý v Německu údajně připravený vojenský puč na německou vládu a tímto by měla být odstraněna dcera MAKRELA neslavného muže na této planetě.“ – s týmto by som bol opatrný – treba to vnímať z pozície globálneho riadenia – pokiaľ to makrela na príkaz zhora otočí – no tak to bude opäť užitočný sluha – Makrela nie je subjekt politiky, ale len vyššie postavený objekt. Jej odstránenie by len nahralo Chazarom typu Schulz. Makrela je sluha! Aj keď nenávidený. Keď tak – treba odstrániť pána v pozadí – či?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *