Putin: Všichni prezidenti USA jsou loutky – Americe vládnou temní muži v oblecích

Putin says that men in dark suits control Washington and that all US presidents are really just puppets

Ruský prezident Vladimír Putin prozradil, že všichni prezidenti USA jsou pouhými loutkami „temných mužů v oblecích“, kteří „tajně vládnou Americe“.

V rozhovoru s francouzskou publikací Le Figaro Putin uvedl, že téměř každý americký prezident, který je zvolen, se stává bezmocnou loutkou pro stínovou vládu, která vše ovládá ze zákulisí.

Commonsenseevaluation.com hlásí: Putin objasnil, že byrokracie v USA má ohromnou sílu a jako taková neumožňuje žádnou skutečnou změnu ve směru politiky.

Hovořil jsem již se třemi prezidenty Spojených států. Ti přicházejí a odcházejí, ale politika zůstává stále stejná.

Víte proč? Kvůli mocné byrokracii. Když je člověk zvolen, může mít v hlavě plno nápadů. Pak přijedou muži s kufříky, na sobě černé obleky, přesně jako je ten můj, akorát bez červené kravaty, jelikož nosí pouze černé nebo tmavě modré. A tito lidé začnou vysvětlovat jak se věci mají a jak se budou dělat. A zničehonic se všechno změní. Tohle se děje pokaždé.

Měnit věci není snadné a to říkám bez jakékoli ironie. Není to o tom, že by někdo nechtěl, ale proto, že je to velice těžké provést. Vezměte si Obamu, pokrokově smýšlející člověk, liberál a demokrat. Nezavazoval se před svým zvolením, že ukončí činnost Guantanáma? A udělal to? Ne, neudělal. A mohu se ptát, proč? Nechtěl to snad udělat? Chtěl, tím jsem si jist, ale nemělo to efekt. On to upřímě chtěl, ale neuspěl, protože se to ukázalo být velmi složitým.

Putin dále poukázal na to, jak Spojené státy přednáší zbytku světa o demokracii a současně přijímá hluboce nedemokratickou, nelidskou politiku:

Není to však hlavní problém. Ikdyž je to důležité, protože lze jen ztěží pochopit, že tam lidé po celá desetiletí chodí v řetězech bez soudu či vyšetřování. Dokážete si představit, že by Francie nebo Rusko jednaly tímto způsobem? Byla by to katastrofa. Ale  ve Spojených státech je to možné a přetrvává to dodnes. To mimochodem vyvolává otázku týkající se demokracie.

Poukázal jsem na tento příklad jen proto, abych ukázal, že to není tak jednoduché, jak se může zdát. To znamená, že jsem opatrně optimistický a myslím si, že můžeme a měli bychom být schopni dosáhnout dohod v klíčových otázkách.

přeložila: raja
zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. Pan Putin napsal:

  Velice dobre napsany clanek.

 2. Vitězslav Crha napsal:

  Tak to řekl něco,co se již dávno ví,jenom s tím rozdílem,že je to prvý vrcholný světový politik,který to vyřkl otevřeně a na veřejnosti. Ví se to proto,že spousty filmů z Hollyvúdu tyto pány černé svině vesmíru představuji jako symbol téměř ve všech filmech s politicky orientovanou tématikou kolem Washingtonu. To jsou vrcholní představitelé satanistů a tmářů. Každý politik by měl takovouto osobu ihned zastřelit a bylo by v USA lépe. Američané jsou chudáci a navíc trpí naprostou absencí všeobecných znalostí ve všech lidských oborech. Není to tak trochu záměr těchto nelidí dostat svět do této polohy??????

  • V.A.M. napsal:

   Není to tak trochu záměr těchto nelidí dostat svět do této polohy?????? I ja mam takovy pocit.

 3. jirik napsal:

  Ruský prezident Vladimir Putin provedl konečnou splátku za dluhy všech bývalých sovětských republik světovým centrálním bankám – čímž se Rusko stalo jedinou zemí, která se osvobodila z tyranského sevření bankovního systému.

  Dluh k Bosně Hercegovině v částce 125,2 milionu $ byl vyrovnán podle dohody mezi vládami Ruské federace a Radou ministrů Bosny a Hercegoviny, potvrdil v úterý ruský ministr financí Alexej Kudrin.
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10941-putin-dluh-rusko-osvobodilo-bankovni-system

 4. Robinsonka napsal:

  OZNAM pre čitateľov známych kníh o ANASTASII, ich autor – Vladimír Megre pricestuje v septembri 2017 na celodenné čitateľské konferencie do PRAHY a BRATISLAVY na tému: „NOVÁ CIVILIZACE“. Podrobnosti sa dozviete tu: https://zvonicicedry.cz/vladimir-megre-v-praze-a-bratislave/