Výbušné dokumenty

Do redakce ParlamentníchListů.cz se dostala část dokumentu, která byla předložena poslancům České republiky na Parlamentním shromáždění Rady Evropy. A netýká se ničeho jiného než migrace.
V návrhu rezoluce je například uvedeno, že existuje mylná představa, že migranti jsou hrozbou pro místní obyvatelstvo.
„Návrh rezoluce poskytuje konkrétní příklady toho, jak přistěhovalci přispívají ke zvýšení hospodářského růstu a k vytváření národního bohatství,“ píše se v dokumentu výboru pro migraci, uprchlíky a vysídlené osoby.
„Státy jsou proto vyzývány, aby uznaly, že imigrace je nástrojem pro obnovu dynamiky a modernizaci společnosti,“ píše se dále v dokumentu.

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 10

 1. Aleš V. napsal:

  Já se nebojím. Až na to přijde, bude to totální a poslední Křížová výprava, ve které se spojí celá Evropa. Ne politici – ale její lid. Oni nás slovany neporazí. Nikdy

 2. jirik napsal:

  http://svobodnenoviny.eu/vlada-nadale-prijima-natrvalo-do-cr-migranty/
  —-
  http://svobodnenoviny.eu/dohlizejici-general-rusko-znicilo-99-svych-chemickych-zbrani/
  ——
  ejméně 40 civilistů, převážně dětí a žen, zemřelo ve středu v důsledku leteckého útoku Amerikou vedené mezinárodní koalice na vesnici v syrské provincii Dajr az-Zaur, uvádí agentura SANA s odvoláním na místní zdroje.

  „Mezinárodní koalice letecky zaútočila na domy civilistů ve vesnici ad-Dubljan v oblasti Mayadinu, což vedlo ke smrti více než 40 civilistů, většinou to byly ženy a děti, a také k desítkám zraněných a velké materiální škodě, která byla způsobena na domech obyvatelstva,“ uvádí agentura.

  Zdroje sdělily agentuře, že jsou obyvatelé vesnice vystrašeni, v hrůze opouštějí své domy a utíkají do pouště, protože se bojí nových leteckých útoků. https://sptnkne.ws/eK4z

 3. jirik napsal:

  Japonské firmy by v České republice v budoucnu neměly investovat jen do tradičních oborů, jako je automobilový průmysl, strojírenství a elektronika, ale měly by se zapojit také do modernizace, robotizace a digitalizace českého průmyslu. Uvedl to premiér Bohuslav Sobotka, který dnes v Tokiu zahájil česko-japonské hospodářské fórum. Šéf vlády ale zároveň vysoce ocenil dosavadní japonské investice v ČR, které dosáhly částky 3,7 miliardy dolarů a vytvořily 47.000 pracovních míst.
  http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/sobotka-chce-zapojit-japonske-firmy-do-robotizace-prumyslu-cr/1501605

 4. Radek napsal:

  a mohli by uvést pár konkrétních případů, jak migranti přispívají k k růstu hospodářství a jak vytváří to národní bohatství?

  Protože papír snese úplně všechno, dá se na něj napsat tolik různých pohádek, že tomu autoři sami uvěří…

  • Pavel napsal:

   pro Radek – ale ANO – to je to samé jak pan Babiš dosáhl na snížení schodku státního rozpočtu vloni – on tvrdí, že lepším hospodařením a rozdělováním peněz – prostě jeho ministerstvo financí nějak „ušetřilo“ 60 miliard. Už neřekl, že to je stejných 60 miliard, o které nám snížila plánované dotace EU. A s tím zvyšováním hospodářského růstu má ten idiot z EU (prosím ne nadávka, ale diagnoza) má také pravdu. Přibudou tu lidi, které je třeba šatit a živit a pod. tak se zvýší výroba a vnitřní spotřeba a to je tahoun růstu HDP. Že si na to ty státy půjčí, ať již od bank nebo vydáním nových inflačních peněz to již neřeknou. A jediné co není pravda je to, že to rozhodně nemůže prospívat vytváření národního bohatství, když ti nově příchozí nic nevytváří (z devadesáti procent) – takže asi tak.

 5. Julius napsal:

  Bylo by take dobre uvest KDO vyzyva staty pro uznani imigrace!? Protoze ten dotycny by mel navstivit Chocholouska. A byt zavren naveky. Vsichni vime ze imigrace jako takova v ramci drobneho pohybu byla je a bude.. Pak je migrace za dob valek kdy to opravdu neslo jinak. Tohle vsak je migrace rizena a cilena na likvidaci puvodnich obyvatel a jejich kultury. jak to tak byva jeden si plni kapsy zatim co miliony umiraji. Jak stary muze byt tento valecny plan? Stovky – tisice- miliony let? Ano jiste je tu od te doby co tu jsou lide. Je zajimave ze je pravdepodobnejsi zmena fyzikalnich velicin nez zmena tohoto scenare.

 6. jirik napsal:

  Navýšení důchodů od 1.1.2018 – smutná bilance hlasováni TOP 09!
  29.6.2017 přišlo internetem

  Top09 proti navýšení pro důchodce o 300,-Kč!
  Nikdo z TOP09 opět nehlasoval pro zvýšení důchodů od 1.ledna 2018.
  Zato všichni z TOP09 hlasovali pro zvýšení platů poslanců o 7000,- Kč!

  Nesouhlasilo 13:
  Zdeněk Bezecný, Jan Farský, Petr Gazdík, Leoš Heger,
  Václav Horáček, Jiří Koubek , Marek Ženíšek, Věra Kovářová, Michal Kučera, Helena Langšádlová, František Laudát, Jaroslav Lobkowicz (Plzeň), Karel Tureček

  Ne: přihlášeni 4
  Nina Nováková, Stanislav Polčák, Karel Schwarzenberg, František Vácha

  Zdrželi se 3:
  Jiří Skalický, Anna Putnová, Gabriela Pecková

  Omluveni 6:
  Markéta Adamová, Jitka Chalánková, Daniel Korte, Miroslav Kalousek, Rom Kostřica, Herbert Pavera.

  Všichni z TOP09, ale hlasovali pro zvýšení platů poslanců o 7000,- Kč: !! … za TOP 09 bylo pro všech 26 poslanců !!

  Pošli to dále, ať jsou voliči správně informováni o názoru této „Elity národa“.

  ANI 1 HLAS VE VOLBÁCH!
  Já osobně ani náhodou!
  http://www.novarepublika.cz/2017/06/navyseni-duchodu-od-112018-smutna.html

 7. jirik napsal:

  Majitelé psů budou muset své mazlíčky očipovat, schválili poslanci

  Povinné čipování psů by mělo v Česku platit od roku 2020, příslušný zákon v pátek bez diskuze přijali poslanci v rámci novely veterinárního zákona. Pro bylo 108 ze 121 přítomných. Očipováni by měli být čtyřnozí mazlíčci v době prvního očkování proti vzteklině, tedy zhruba v šesti měsících. Normu nyní musí ještě projednat Senát.
  https://www.novinky.cz/domaci/442362-majitele-psu-budou-muset-sve-mazlicky-ocipovat-schvalili-poslanci.html

 8. jirik napsal:

  Tak jsem dostal dárek od Facebooku k druhému výročí založení našich internetových novin Rukojmi.cz v podobě blokování článků na profilu pod jménem Břetislav Olšer; Rukojmi.cz čte měsíčně v průměru 135 tisíc čtenářů, naštěstí i bez FB…
  http://www.rukojmi.cz/clanky/4152-internetove-noviny-rukojmi-cz-jsou-nepretrzite-trnem-v-oku-novodobych-cenzoru-z-facebooku-nebo-snad-smejdu-co-na-me-donaseji-velkemu-bratrovi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *