Východ Rakouska zasáhlo dnes tornádo. Klimaterorismus v Evropě na plné obrátky

…..doporučuji každému co nejvíce octovat. Ať tomu věříte či nikoliv, skutečně to funguje a VÝRAZNĚ tím oslabíte možné škody a následky. Octujte co nejvíce z osvěžovačů vzduchu. Co všechno si ještě necháme líbit????

07:54

Východ Rakúska zasiahlo dnes tornádo

 

Viedeň 10. júla 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP)

Iba asi päť tornád ročne zasiahne Rakúsko. Jedno z nich vzniklo dnes popoludní po prudkej búrke sprevádzanej krupobitím nad medzinárodným letiskom Viedeň-Schwechat

Ilustračné foto

Rýchlosť vetra v oblasti tornáda, ktoré zasiahlo husto obývanú oblasť, dosiahla podľa prvých odhadov až do 180 kilometrov za hodinu. Zasiahnuté obce však podľa slov meteorológa Steffena Dietza môžu hovoriť ešte o šťastí.

Aj keď sa niektoré práce na ploche medzinárodného letiska dočasne pozastavili, materiálnych škôd zostal vzdušný prístav ušetrený, vyplýva zo slov jeho hovorcu Petera Kleemana pre verejnoprávny rakúsky rozhlas ORF.

Plné ruky práce mali podľa informácií tlačovej agentúry APA dolnorakúski hasiči.

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 4

 1. jirik napsal:

  V Karlovarském kraji pocítili zemětřesení o síle až 3,5 stupně

  Oblast kolem Kraslic na Sokolovsku a Nového Kostela na Chebsku zasáhlo v úterý před druhou hodinou odpoledne zemětřesení. Podle prvních údajů automatických měřicích systémů středoevropského seismologického centra dosáhlo síly až 3,5 stupně.
  https://www.novinky.cz/domaci/443233-v-karlovarskem-kraji-pocitili-zemetreseni-o-sile-az-3-5-stupne.html

 2. jirik napsal:

  A nejen klimaterorismus zasáhl rakousko –
  Ruský ministr zahraničních věcí Sergej Lavrov pokáral novináře na ministerské schůzce OBSE v rakouském Mauerbachu.

  „Nechte mě dýchat. Okolo stolu sedí lidé a vy se k nim otočíte zády. Není to moc zdvořilé,“ řekl ministr novinářům, kteří se shlukli okolo jednacího stolu.

  Hned po této poznámce se novinářka naklonila přes celý stůl, k obličeji Lavrova natáhla mikrofon a začala pokládat otázky.

  „To je úplně neslušné. Kdo vás tak vychoval? Rodiče? Učitelé? Oni vám neřekli, že když začne předsedající mluvit, je lepší odejít jinam?“ zeptal se ministr.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201707115617621-lavrov-novinari-schuzka-ministri-obse/#comments

 3. Vlad din Transilvania napsal:

  Orgonitování je snad ještě lepší a má trvalý efekt – potvrzeno z vlastní zkušenosti…

 4. jirik napsal:

  Octem

  Účinným pomocníkem v boji s plevelem je také ocet. Stačí, když si pořídíte jakýkoliv rozprašovač, do kterého nalijete ocet, a rostliny jím postříkáte. Jedná se o jednoduchý postup, který je ale zapotřebí opakovat vícekrát. Ocet se totiž nejdříve dostane pouze na listy, ne k samotným kořenům. Opakovanou aplikací však plevel zničíte.
  http://www.ceskenapady.cz/hubeni-plevele-v-dlazbe-cnp-1039-9550-0q-likvidace+plevele+octem.html#octem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *