Vyjádření k údajnému HOAXU, který Hoaxem není. Musíme začít u Notářů. Část 1.

…..velmi rád Vám vysvětlím a okomentuji údajný „HOAX“ ohledně pozemků, kde vše začíná, a jak se na to EU perfektně připravila.

Víme více než ostatní.

Za svými výroky si stojím a vím, o čem mluvím. Toliko na úvod.

Na stránkách tadesco.cz, a nejen na nich, také u mne v mejlících, se strhl přímo uragán, který nevysvětlitelným se snažil vysvětlit nevysvětlitelné. Jeden údajný  „odborník“ vedle druhého se snažili vysvětlovat, co je to za blbost, katastrální úřady vydávaly prohlášení o trapném HOAXU, v ČNTV se vyjadřovali právníci, kteří plácali játra a nevěděli, o čem hovoří, a na některých svobodných vysílačích se to strhlo až k pomlouvání bez pádných důkazů a zesměšňování. Blahopřeji Vám všem…..

Za tímto účelem byly také stvořeny po celé Evropě různé weby a stránky, dokonce i videa na youtube, která mají pravdu otáčet o 180° a hlavně vše zesměšňovat, ba dokonce i eliminovat a lidi zavádět do slepé uličky. Poblahopřejme dobře placeným TROLŮM. Je to skutečně úsměvné. Ano, člověk uvěří spíše jednoduché lži než složité pravdě. Bylo tomu tak odjakživa.

Vydal jsem se do zahraničí za určitými lidmi udělat nějaké kroky.

Pro lehčí pochopení vezmeme ale všechno postupně a popořádku.

Pamatujte prosím. Od 01.01.2017 by mělo platit po celé EU včetně všech malých měst a vesnic námořní právo podle TTIP, CETA atd. a to jsou právě důsledky nově zaváděných praktik.

Od příštího roku se totiž postupně v tichosti mají likvidovat archívy, které byly kdysi dávno zavedeny a hlavně byly fyzické a hmatatelné. Od začátku tohoto roku na stávající problém, odsouhlasen v minulosti  v Lisabonu a také EU, narazili i notáři, kteří se děsí toho, co má na celou lidskou rasu v EU přijít. Pravděpodobně to bude mít nedozírné následky, které si zatím málokdo umí představit.

Jednoduše zhrnuto a podtrženo se vše připravuje perfektně bez souhlasu lidí v EU na novou světovou vládu zvanou NWO.

Veškerá papírová data v kartotékách, rodné listy, pozemky, firmy a mnoho dalšího se má nacházet postupně jenom v digitální podobě. Archívy zaniknou.

Dovedete si vůbec představit jednoduchou zneužitelnost digitalizovaných dat? Třeba použití digitálního rodného listu na jiného jedince? Notáři mají starosti s novým záměrem EU a jeho zneužití. Mimo jiné, potom notáři v budoucnu budou zbyteční. Jak chtějí či mají potvrdit digitální data, jejich správnost, která jsou někde ve světě na serverech a nevědí nic o jejich původu? Je Vám to jasné? Papíry zůstanou vytištěné někde v šuplíku a jsou hmatatelné. Digitální si mohou kdekoliv vytvořit a to i bez ověření. Pamatujete si, jak Vám všem tvrdili, jak jsou kreditní karty bezpečné a nikdo se nemůže na Vaše konto dostat? Směšné. Miliardy ukradených financí z kont důvěřivců je tím příkladem.

Je zřejmé, že nastíněný problém souvisí i s daty z katastrálních úřadů, které mají být v budoucnu jenom digitální.

K řešení popsaném problému a důsledků z toho vyplývajících se mají sejít všichni pozvaní notáři z celé EU.

Následující článek nehodlám překládat, prosím, zkuste si ho doslovně přeložit sami. Nemám na to totiž čas.

29. Europäische Notarentage Salzburg, 20.-21. April 2017

Sehr geehrte Damen und Herren! Liebe Freunde der Notarentage!

Die österreichischen Notarinnen und Notare laden zu den 29. Europäischen Notarentagen von 20.-21. April 2017 in Salzburg ein. Im Fokus der Veranstaltung steht dieses Mal:

Digitalisierung im Gesellschaftsrecht: Chancen und Risiken Die Herausforderungen der Digitalisierung machen vor keinem Rechtsbereich halt. Die Digitalisierung des Gesellschaftsrechts ist nicht nur eine der Prioritäten der Juncker Kommission für 2017, sondern deren Zielsetzung ist es sogar den gesamten Lebenszyklus eines Unternehmens online zu gestalten.

Alle Dokumente sollen nur ein einziges Mal vorgelegt werden müssen und alle Abläufe standardmäßig digital („digital per default“) sein. Die Veranstaltung möchte in diesem Sinne die Chancen, aber auch die Risiken einer Digitalisierung des Gesellschaftsrechts beleuchten.

Was braucht ein junges Start-up wirklich um sich in der digitalen Unternehmenswelt zu behaupten?

Wie kann Rechtssicherheit unter veränderten Errichtungsvoraussetzungen gewährt werden?

Welchen Wert haben solide Beratung und persönlicher Austausch in dieser neuen Welt?

Wie sind die Bestimmungen gegen Geldwäsche mit der Digitalisierung vereinbar?

Dies sind nur einige Fragen, die die mitunter diffizile Abwägung im Bereich des Gesellschaftsrechts veranschaulichen. Hochrangige Referenten der Europäischen Kommission, des Europäischen Parlaments und ausgewählte internationale und nationale Experten aus der Rechts- und Unternehmenspraxis, sowie der Wissenschaft werden erwartet.

Die Einladung mit dem detaillierten Programm werden Sie im März 2017 erhalten.

Ich freue mich darauf, Sie im April in Salzburg zu begrüßen.

Mit freundlichen Grüßen Hon.-Prof. Univ.-Doz. DDr. Ludwig Bittner Präsident Österreichische Notariatskammer

Zdroj: http://www.notar.at/de/aktuelles/veranstaltungen/29-europaeische-notarentage/

Podívejte se do minulosti, kde se dělají malé kroky na postupné rušení notářů (zavádění ověření na poštách a obecních úřadech) a hlavně zavádění nových možností elektronického ukládání dat, které je velmi zranitelné a pro každého hodně nebezpečné.

V budoucnu už nebudou rodné listy, bude jen digitální záznam. Ano, EU podle dohod zmíněné připravila.

tm

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 7

 1. .lak napsal:

  Jednoduše se vyvléknou z veškeré odpovědnosti, sen absolutistických diktátorů zvěrstev satanistů.

 2. jirik napsal:

  29 evropských notářské dny Salzburg, dvacátý do dvacátéhoprvního dubna 2017

  Vážení! Vážení přátelé notáře dnů!

  Rakouské notáři pozvat na 29. evropské notáře dnech od 20. do 21. Dubna 2017 v Salcburku. Těžištěm akce je tentokrát:

  Digitalizace v právu společností: příležitosti a rizika dělat výzvám digitalizace před každou legislativní oblasti zastávky. Digitalizace práva obchodních společností je nejen jedním z Juncker Komise 2017 priorit, ale jejich cílem je, aby i celý životní cyklus podniku online.

  Všechny dokumenty mají být podány pouze jednou, a všechny procesy ve výchozím nastavení Digital ( „Digital ve výchozím nastavení“) být. Tato událost by v tomto smyslu příležitostí, ale také rizika digitalizace práva obchodních společností rozsvítí.

  Co se opravdu potřebuje mladou nastartování prosadit se v digitálním světě byznysu?

  Jak mohou být právní jistota, za různých stavebních podmínkách?

  Jakou hodnotu mají dobrou radu a osobních výměn v tomto novém světě?

  Jaké jsou předpisy proti praní špinavých peněz s digitalizací kompatibilní?

  To jsou jen některé otázky, které ilustrují někdy křehkou rovnováhu v oblasti práva obchodních společností. se očekává, že na vysoké úrovni přednášející z Evropské komise, Evropského parlamentu a vybraných mezinárodních a národních expertů z právního a obchodní praxe a vědy.

  Pozvánka s podrobným programem budete dostávat v 2017th March

  Těším se na setkání s Vámi v dubnu v Salcburku.

  S pozdravem Hon. Univ.-Doz. DDR. Ludwig Bittner prezident Rakouské Notářská komora

  ps: vzal jsem to online translatorem

  • Jiří napsal:

   (jo, psal, to je nám všem jasné. To si může dát do překladače každý…) Pro příště, když už jsem dáváte nějaký překlad, tak to přeložte JIRIKU tak, aby se to dalo číst a ne jen nějaký tupý překlad z překladače GOOGLE TRANSLATOR!!! Jura. díky.

 3. jirik napsal:

  (video a překlad uvnitř)
  Hacktivistická skupina Anonymous vydala video ve kterém vyzývá „indigové děti“ z celého světa, aby pomohli ve vytváření nové éry míru a osvícení.
  Podle Anonymous mají indigové děti přirozenou schopnost čelit přicházejícímu Novému světovému řádu zvládáním tyranských režimů, které už tak dlouho utlačují svět.
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9393-anonymous-poselstvi-svet-indigove-deti-novy-svetovy-rady
  —-
  Kuriózní možnost zpoplatnění jejích služeb nabízí německá banka Sparkasse Soest, která u jednoho z produktů účtuje zákazníkům každé kliknutí v internet bankingu jejich účtu.
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9394-bankovni-poplatek-sparkasse

 4. Holy napsal:

  Co bude nasledovat, pokud vsem lidem sahnou na majetek? To je jednoduche. Krvava obcanska valka. Nebot potom jiz nemaji lide co ztratit.

 5. Maroš napsal:

  Dobre – neviem, kto má koľko rokov, ale predstavme si situáciu, že sa píše rok 1992 a o týždeň má vypuknúť Prvá vlna kupónovej privatizácie. Jediná zmena je – vďaka stroju času, že krajina určitým zázrakom nepoužíva dierne štítky v automatizácii, ale už súčasné IT a internet. A nejaký človiečik – Ignác Mařek, vyvolá poplašnú správu – „Ľudia neblbnite, okradnú vás, Kožený a Harvardy vás oberú na kosť!“ Správy 2 dni potom: Na čiernej skládke v Hornej Letnej našli telo muža s prestrelenou hlavou, ktorý bol neskôr identifikovaný ako Ignác Mařek. Polícia vyšetruje spojitosť vraždy s jeho nedávnou poplašnou správou,… bla bla…
  Alebo druhá situácia – základná vojenská služba stále funguje, ale v pseudohumanistických podmienkach už bez šikany a vojaci majú širší rozsah občianskych práv na ochranu svojej osobnosti, napríklad viac práv na osobný oddych a voľný čas.
  Takže – pokiaľ dozorčí pískne o tri nula nula ráno poplach, ale nakoniec sa ukáže, že domnelý útok nepriateľa bol HOAX – každý nevyspatý vojak útvaru má právo požadovať od armády náhradu nemajetkovej ujmy z titulu neodôvodneného prerušenia spánku, ktorý vojakom spôsobil náhly stres a ovplyvnil ich ďalší zdravý vývoj! /Túto právnu normu presadilo Hnutie matiek za zdravý vývoj svojich infantilných synov v službách obrany vlasti./

 6. irile napsal:

  Tak to je pravda.V našem městě archív končí.Byl tu po mnoho století a nejednou nařízení vše ukončit.