Vynikající vojenský analytik Martin Koller podrobil naši armádu zdrcující kritice a uvedl jak vše napravit

…..uvedl, kdo je přítelem a kdo je nepřítel, kam všechno směřuje a kde se brzy možná ocitneme, pokud se nic nebude dělat….

20:54

 

Na Jihlavském semináři Nové republiky 8.4.2017 vystoupil i vojenský analytik Martin Koller, který podrobil naši současnou armádu zdrcující kritice. V příspěvku nazvaném „Armáda naše nebo cizí?“ ukazuje i konkrétní kroky k nápravě, aby česká armáda byla opět schopna bránit republiku proti vnějšímu nepříteli.

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 5

 1. Ondrej napsal:

  Ludia potrebujem pomoc! Zistil som, com som zac
  Potrebujem to surne prediskutovat
  Preto sa obraciam na vas, ktori ste, neviem ako to nazvat, precitli? Ovjavili v sebe skrytu silu? Ti, ktori ste sa narodili predomnou
  Chcem pomoct dobru
  Mam co ponuknut
  pavelkoondrej@gmail.com
  Ty vies co myslim

  • inkvizitor napsal:

   Obrátil bych se na docenta Koukolíka. Má k takovým případům parádně odhlučněnou místnost bez oken a bez kliky u dveří, aby při projevech skryté síly nedošlo ke zranění osob či poškození věcí….

 2. smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

  Diskutovat netřeba. Seš prostě další reinkarnovaný Buddha. 😀

 3. jirik napsal:

  ROZHOVOR Zdeněk Drexler kromě toho, že je rychlý běžec a snadno chytí prchajícího zloděje, šéfuje i policejním odborům. Trápí ho nedostatek financí v policii. „Ekonomická situace policie je zoufalá na všech frontách. Jsou to nízké platy. Policie má málo financí na investice, provoz, na běžné výdaje. Elitní Útvar rychlého nasazení se přezbrojuje několik let. A to má zhruba 150 lidí. Když je tohle problém, jak chtějí vybavit celou policii?“ ptá se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Byl-to-Rom-Ne-mlcte-Tmavy-muz-s-knirem-Mlcte-Zastupce-policistu-proslaveny-behem-za-zlodejem-k-situaci-nasich-ochrancu-zakona-A-ve-Svedsku-485064

 4. jirik napsal:

  Liberální demokracie v akci
  24. 04. 2017 – EB
  První kolo francouzských prezidentských voleb, během kterého dala mainstreamová média jasně najevo, kdo je přijatelným kandidátem a kdo ne, je dobrou příležitostí k zamyšlení, co nám liberální demokracie přinesla a co nám vzala. Přední liberální demokracie ve světě vedou více válek, než kdo může vyjmenovat (asi 10). Ničí měny a znehodnocují naše úspory skrze devalvace a politiku nulových úrokových sazeb. Propast, kterou vytvářejí mezi super bohatými a zbytkem, připomíná feudalismus. Podnikají kroky k rapidnímu nahrazování lidí stroji, které bude vlastnit úzká skupina bohatých. Jak by se v takové situaci mohli neobjevit „extremističtí“ kandidáti? Ve skutečnosti jsou obránci naší zvrhlé verze liberální demokracie na vzestupu extremismu závislí, protože jim dovoluje zbavit se zodpovědnosti a svalit vinu za současné problémy na někoho jiného. Od mainstreamových médií ale objektivní vysvětlení situace nečekejte.
  http://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2017-04-24

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *