Zachovejte paniku, vyvlastňování už je tady!!!!!

…..pokud jste nevěřili článku o zabavování půdy v EU, vše se bude dít podle zákona. Lidé budou vyhnáni z jejich vlastního domu….
05:54
Vzhledem ke skutečnosti, že se nepodařilio vyvolat WWIII na planetě Zemi a nebyla zvolena za velkou louží ta pravá osoba jako prezident, přikročili v Německu k drakonickým zákonům. Laik se diví, odborník žasne a zasvěcený je šokován…..

Německá policie bude moct vstupovat do domů. Aby zjistila, zda se hodí k ubytování uprchlíků

A nebude k tomu potřebovat ani souhlas vlastníka…

Hovoří tak alespoň návrh chystaného zákona, který by dal policii nebývalo moc vstupovat do německých obydlí, jak se jí zlíbí, aby prováděla kontroly, zda je obydlí vhodné k ubytování žadatelů o azyl.

Berlínský novinář Gunnar Schupelius ve svém sloupku napsal, že byl tímto návrhem doslova šokován, a když se o něm dozvěděl, považoval jej zprvu za satiru. Jenže po bližším pátrání zjistil, že Berlínský senát neboli vláda tohoto městského státu navrhla změnu dosavdaního německého zákona, jenž zakazuje policii vstup do domu, pokud si to vlastník nepřeje, bez zatykače či povolení k domovní prohlídce, nebo pokud se zrovna nechystá odvrátit nějaké akutní nebezpečí.

Návrh by přidal k § 36 ASOG (Allgemeines Sicherheits- und Ordnungsgesetz) tento odstavec: „Úřady a policie mohou vstoupit, aby zjistili jeho vhodnost k ubytování uprchlíků, na pozemek, do domu nebo jeho části bez souhlasu vlastníka, pokud to vyžaduje ohrožení prevence bezdomovectví.“

Ačkoli si média tohoto skandálního návrhu téměř nevšimla nebo jej ignorovala, šéf berlínské FDP Sebastian Czaja prohlásil, že jde o otevřené porušení ústavy.

Schupelius žádá úřadujícího starostu Michaela Müllera (SPD), aby „kápl božskou“ ohledně tohoto návrhu, o němž tvrdí, že představuje „tajné vlamování do soukromé domovní svobody“.

Německo se v současnosti potýká s hledáním nového ubytování pro statisíce migrantů proudících do země. Někteří němečtí občané, kteří žijí v sociálním bydlení, už dostali rozhodnutí o vystěhování, aby uvolnili místo žadatelům o azyl.

Migranti jsou ubytováváni rovněž ve 4hvězdičkových hotelích i v místních kostelech. Minulý měsíc řekl krajský hejtman obyvatelům německé obce, že když nepřijímají příchod stovek nových migrantů, tak by se měli vystěhovat.

Poslanec německého parlamentu rovněž volal po zavedení programu „nucených prací“, v jehož rámci by mladí Němci byli nuceni strávit rok posluhováním migrantům.

Snaha o ubytování statisíců imigrantů před přicházející zimou je pochopitelná, neboť zde uprchlíci tak jako tak nějakou dobu pobudou, ale jestli to takhle půjde dál, kde budou bydlet Němci? A je vůbec představitelné, aby když půjde do tuhého, dostali před nimi přednost žadatelé o azyl? Zdánlivě absurdní otázka může být brzy aktuálnější, než by se mohlo zdát.

Jestli se Evropa místo řešení příčin problémů bude starat víc o to, aby někdo neřekl, že Němci, potažmo Evropané, nejsou humanisté a nezastávají ty správné evropské hodnoty, má vůbec šanci přežít?

Zdroj: (1)  (2)

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 13

 1. jirik napsal:

  Video z Německa – na schodiště k metru –

 2. Radovan napsal:

  No ešte povymieňať nemcov za arabov v policajnom zbore a cirkus môže začať.

 3. Vyděsilo mě, že zrovna u mne se objevilo číslo v TOPlist počítačce- Dnes: 666 :O…

 4. šlakolem napsal:

  Jsem moc ráda, že máš svoje stránky, tome. Na prvopodstatu už chodím jenom kvůli tvým článkům z dřívějška (stejně se tam většinou nedá připojit), doufám že je co nejdříve přesuneš sem. Dnes jsem narazila na tenhle odkaz http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/ma-udajne-dojit-ke-spojeni-CR-a-Bavorska-161211.htm a docela mě zamrazilo, jestli se to stane, tak se nás to co se děje v Německu bude přímo týkat.

  • tomáš marný napsal:

   Milá kolemjdoucí,
   děkuji za přízeň a samozřejmě o spojení Česka a Bavorska vím taktéž. Když to dám jako první na stránky budu opět za blázna. Je lepší dát jeden úderný článek a vyčkávat. Po datech o vyvlastnění pozemků je to zcela logické kam vše míří. Češi bez identity…..
   tm

 5. olinka215 napsal:

  Jsem moc ráda,že jsem Vás našla a že „žijete“ :-)))
  Přeju Vašim novým stránkám hodně čtenářů a ač víme.že pravda opravdu bolí,jsme ochotni tu bolest podstoupit a vědět.
  Hodně štěstí nejen Vám,ale i nám všem

 6. Jana B napsal:

  Stáří článku v originále je přes 1 rok. Spíš by bylo zajímavé popsat, jak to v Německu řeší dál.
  Předem děkuji

 7. JENTAK napsal:

  aktuálně z Itálie!!! taky se rozjíždí zabírání nemovitostí
  http://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=573045

 8. pavlína napsal:

  zdravím, ví toto náš prezident? věřím, že by nas nenechal….

 9. Stanislava napsal:

  Dobry den, pravé jsem vyslechla nezávislou televizi, kde padla velmi ožehavá informace o vyvlastňování majetku. Prosím o podrobnější informaci o zápisu do katastru v Krakově a jak by měl proběhnou výpis LV.
  Dekuji
  Stanislava

 10. Jarda PV napsal:

  Lidi, komentáře už nepomohou – je potřeba se začít bránit
  Nejen proti „imigrantům“, ale i proti současné zločinné vládě
  LOV Morava je připravena – ale je nás stále málo
  A co vy?

 11. Jarmila napsal:

  Mily Tomas, chcem sa spytat co mam spravit ked nie som doma a nestihnem Vam poslat listy vlastnictva a mapu do 16.12.2016. Dakujem a vela stastia