Zajímavá data či informace přicházejí i odjinud

…..copak nám chtějí těmito inforormacemi říci. Děje se kolem nás mnoho událostí a lidé o nich nevědí. Co si myslíte o níže uvedeném článku????

08:54

Cobra – situační aktualizace – 22. duben 2017

Originál publikoval Cobra v sobotu 22.4.2017

Nyní, když Kabala nemohla spustit III. Světovou válku přímo:

http://www.bbc.com/news/world-asia-39638012

pustili se do elektronického boje.

Kromě mnohokrát zmíněných plasmatických skalárních zbraní nyní používají v plném rozsahu zbraně na principu směrované energie, a za cíl si berou klíčové Pracovníky Světla a Bojovníky Světla, ve zřejmém pokusu odstranit je z povrchu planety, protože to jsou Pracovníci Světla a Bojovníci Světla s jejich silou jednotného vědomí, kdo je jednou z hlavních překážek pro Kabalu v jejích plánech na spuštění globální války.

Zbraně na principu řízené energie (dále jen paprskové zbraně) jsou fyzické zbraně používající svazky radiových vln, laserové paprsky, mikrovlnné, zvukové nebo plasmatické energetické svazky, které mohou zneškodnit cíl.

https://en.wikipedia.org/wiki/Directed-energy_weapon

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Active_Denial_System

https://en.wikipedia.org/wiki/Pulsed_energy_projectile
Tyto zbraně jsou používány po celém světě agenty Kabaly, kteří tímto způsobem mučí velmi důležitou část civilní populace:

http://nesaranews.blogspot.com/2017/04/urgent-national-security-and.html

https://sitsshow.blogspot.com/2017/04/gang-stalking-directed-energy-weapon-mind-control-technology-targeted-individuals.html#more

Kabala také uplatila mnoho běžných lidí, aby se stali bezvědomími spolupachateli těchto zločinů proti lidskosti. Tyhle ovce si myslí, že pouze špehují cíle za pomocí legračně vypadajícího teleskopu, zatímco ve skutečnosti likvidují cíl pomocí paprskové zbraně.

https://stop007.org/home/how-is-it-all-possible/

Určitá elitní jednotka začala s odstraňováním klíčových pachatelů těchto zločinů mezinárodně. „Jednotka nejdříve střílí a pak klade otázky.“ Vydali také varování, že kdokoliv používá paprskové zbraně proti civilním cílům, ať už vědomě nebo nevědomě, tak se dopouští zločinům proti lidskosti a může očekávat, že s ním bude zameteno.“ Také prohlásili, že „se může brzy provalit mezinárodní diplomatický a politický skandál z dalekosáhlými důsledky, odhalující určité klíčové osoby ze Spojených Států, zodpovědné za používání těchto zbraní proti civilní populaci.“

Další zdroj řekl, že „Král vyhlásil zahájení lovecké sezony.“ V souvislosti s tímto výrokem „Krále“ je zajímavé, že se Georgi Bushovy Sr. dostalo varování od Maat:

https://truthearth.org/2017/04/19/justice-of-maat-george-bush-sr-hospitalized/

http://www.cbsnews.com/news/george-h-w-bush-to-remain-in-hospital-spokesman-says/

Minulé pondělí Plejáďané kontaktovali nejvyšší ruský vojenský personál v této záležitosti paprskových zbraní. Jestliže útoky na Pracovníky Světla a Bojovníky Světla nepřestanou, leží na stole možnost zneškodnění klíčových organizací, které se dopouštějí těchto zločinů za pomoci selektivních EMP útoků nebo za pomocí nějaké podobné operace elektronického válčení. Prvními dvěma zmíněnými cíly byly DARPA a Raytheon.

Ruské schopnosti elektronického válčení byly otestovány v úterý, kdy ruský prostředek elektronického válčení Khibiny úspěšně paralyzoval NORAD v Aljašce, jak si můžete přečíst v tomto částečně správném článku:

http://www.whatdoesitmean.com/index2285.htm 
Zde musím zmínit, že zatímco byl NORAD nefunkční, tak Plejáďané podnikli určitou akci na povrchu planety. Následující článek byl vydán jako varování pro negativní frakce v rámci DARPA a US Air Force: http://tass.com/defense/942027  Také výpadky proudu v Saint Francisku, LA a New Yourku NEBYLY náhodné:  https://www.rt.com/usa/385646-blackouts-hit-la-ny-sf/

https://www.inverse.com/article/30643-power-outage-nyc-sf-la-coincidence

Nyní je pro všechny Pracovníky Světla a Bojovníky Světla nejdůležitější přivolat si a ukotvit tolik Světla, kolik je jen lidsky možné, ačkoliv sem si vědom, že jsme zkoušeni za hranice našich možností. Zde je dobrý a efektivní příklad, jak to udělat:

https://higherdensity.wordpress.com/tag/merging-with-i-am-presence/

Druhou extrémně důležitou věcí je probudit co největší množství lidí ohledně reality paprskových zbraní. Nejsnazším způsobem, jak to učinit je virálně zpřístupnit následující článek na vašich blozích a skrze vaše sociální sítě:

http://nesaranews.blogspot.com/2017/04/urgent-national-security-and.html

Naše sjednocená pozornost a vědomí tuto situaci změní, stejně tak jako jsme změnili nespočet situací předtím.

Vítězství světla!!!!

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 23

 1. Milan napsal:

  Ahoj Tomáši také cítím nějaké tlaky z mobilu brnění ruky a unavu něco je ve vzduchu. milan curych

 2. Gabby napsal:

  Nevite co je z blogem Alusky? Pred chvili sel a ted se na neho nemohu dostat.

 3. Jituna napsal:

  Včera v noci útok na mé jinak zdravé srdce nějakými typuji EM frekvencemi, nebo mi vadí vadí erupce, jak to poznat? Jde o tlak v hrudi a lehké bolestné píchání. Také zcela rozostřené myšlenky, nesoustředěnost. Peklo. Nevím co mám dělat, tak jen přežívám. Dík za info, budu nabírat světlo a zářit, ale je to mazec.

 4. smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

  Někdo z Práglu ho kontaktujte a ukažte, jak má použít ZU.
  http://www.nwoo.org/2017/04/25/a-je-to-tu-exekutori-jdou-po-me-chteji-rozpoutat-obcanskou-valku/

 5. Gabby napsal:

  Dekuji za odpověď, schvalne jsem zkoušela blog.cz Snad to brzo nahodi 🙂

 6. renata napsal:

  Když čtu rozhovory s cobrou, dotkne se​ mne pocit bezpečí, že v tom nejsme sami.bylo by fajn, kdyby lidi přesunuli svou pozornost od stupidniho“lajkování“ na fb ,civění na ducha prázdné a podprahové tv filmy , videohry​..k něčemu plodnejsimu..Protože až zazvoní budík,rozcvičku by nemuseli „rozdýchat“

 7. Fotografka napsal:

  Hodně článků na toto téma najdete na bod-zlomu.blogspot.cz. Je tam podrobně vysvětleno, jak funguje vesmír a kdo nám lidstvu i zemi pomáhá. Velmi zajímavé jsou rozhovory s Cobrou.

 8. renata napsal:

  Zdravím jitko, nosím pod copem nebo drdolem větší kousek surového turmalínu..nebo sungit, ten turmalín prvních pár minut může způsobit malinko“moták“ale přejde to do „lehkosti a čisté hlavy“, doporučuji třeba do doby než seženete čepici. Dávám ho pod gumičku mezi vlasy..Má cca 4x3cm,ale i tak se tam pěkně schová.

  • Jituna napsal:

   Renato, to je neuvěřitelné. Dcera umí kameny, tak jsem po radě TM a zjištění, jak šungit vypadá, vydala k ní do pokoje, jestli něco nenajdu. Měla tam černý kámen na krk, tak jsem si ho vzala. Během půl hodiny jsem byla schopná vylézt z baráku a nasela jsem na zahradě fazole. Šungit pomohl. Dcera přišla domů: To je turmalín, ale nevadí, ten je taky dobrej. Jestli ti pomáhá, tak ho nos. Tož tak.

 9. jirik napsal:

  Nadcházející vůdci jediné finské euroskeptické strany navrhují národní referendum o odchodu z Evropské unie stejně jako o opuštění eura ve prospěch národní měny.

  Sampo Terho, bývalý poslanec Europarlamentu a jedna z vůdčích osobností nové populistické euroskeptické strany zvané Peerussuomalaiset (Praví Finové nebo prostě Finové) tlačí na odchod Finska z eurozóny, což je krok, který považuje za nevyhnutelný.

  Terho je současný hlavní kandidát v soutěži o předsednictví strany Finů při nadcházejícím konventu této strany v červnu. Strana Finů je v současnosti slabším partnerem v centro-pravicové vládě ministerského předsedy Juha Sipily, v níž je současný vůdce Timo Soini ministrem zahraničí.
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10243-fixit-euroskeptik-finsko-referendum-eu-euro

 10. Maroš napsal:

  Bojovníci Svetla! – niekto sa nás pokúša – ZHASNÚŤ!
  Chazarina v praxi má na Slovensku aj iné formy – novoročná „elektrina“ síce otriasla vládou, a ceny sa dočasne vrátili späť, ale predstavte si, že vám niekto vytvorí takúto sekeru v rodinnom účte – a ešte by mal drzosť si to vymáhať exekúciou!
  Normálna seriózna firma vás upozorní na zmenu cien za služby dopredu, ale tieto svine ovládajúce energie nie! A už vôbec treba zabudnúť na nejaké poradenstvo – veď predsa nie sú charita. Akurát jedna maličkosť – neviem nič o tom, že by za obdobie od pádu socializmu – keď energetiku budovali vtedy naši ľudia za akúsi desatinovú mzdu oproti Západu, žeby títo oligarchovia a akcionári postavili novú elektráreň! Takže – 40-ročná investícia do komunizmu a budovateľských muklov – a potom zorganizovaný prevrat 89 a privatizácia – SA ZJAVNE VYPLATILA!!!
  Platiť za 20-ročný zaprášený istič len preto, že má 3 fázy – 63 euro mesačne parazitom z elektro-distribúcie – tak to je parazitizmus najhrubšieho zrna!
  Upozorňujem, že toto je dočasne neaktuálne, ale parazitizmus na našej existencii – že vôbec máme nejaké pripojenie na energie – čo je v záujme už ani nie výrobcu energie, ale skôr kšeftára – burzového obchodníka s energiou – je nonsens, ktorý by sa mal stať prioritnou politickou témou, pretože inak raz budeme platiť niekomu za svoj nos a ústa – že ich vôbec máme!
  Okrem finančného dôsledku však ide ruka v ruke s týmito aktivitami energy loby aj presadzovanie SMART technológie meračov energií, ktorá má dopad tak na naše súkromie, ako aj – vďaka EMG vyžarovaniu – dopad na naše zdravie!

  „Od začiatku tohto roku platí nový výnos Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (URSO). Na porovnanie uvádzame cenu 25-ampérového ističa pred úpravou a po nej. Pred úpravou platila firma mesačne paušál 6,23 eura bez DPH. Nezáležalo na počte fáz. Po novom roku platí nový vzorec na výpočet. Koeficient 0,8833 sa vynásobí počtom fáz a hodnotou ističa. V prípade trojfázového 25-ampérového ističa sa cena navýši až na 66,2475 eura mesačne, čo je desaťnásobný nárast.
  https://nasaorava.sme.sk/c/20434238/kto-setril-zaplati-viac-urad-to-vyriesil-svojsky.html

  Zabijácke smart metre!
  Doctor Explains How Smart Meters Kill People
  https://www.youtube.com/watch?v=JOiwPnZIEm8

  SMART meter murders – záchytný link
  https://www.youtube.com/results?search_query=smart+meter+murders
  HACKOVANIE SÚKROMIA PROSTREDNÍCTVOM SMARTMETROV – VAŠE HESLO JE HESLO LEN PRE VÁS, NIE PRE TÝCH VONKU! O. i. – prestane vám fungovať https pripojenie na internete, t. j. súkromné prehliadanie!
  Hacking For Privacy – Smart Meters Are Spying On You! – How To Hack Them
  https://www.youtube.com/watch?v=eQXQsu9XOcU
  POZRIEŤ VYHLÁŠKU č.358/2013 k IMS! – obsah §4!
  http://www.zakonypreludi.sk/zz/2013-358
  SmarMetre inštalujú za policajnej asistencie!
  UK Energy Firm Caught Forcibly Installing Smart Meter Against Person’s Consent
  https://www.youtube.com/watch?v=dvUs12JaFyg
  The truth about Smart Meters 2013
  https://www.youtube.com/watch?v=06TqHKcjxXg
  SMART METERS and EMF Radiation Poison – PSA – Pd
  https://www.youtube.com/watch?v=AB2zmbxiRa4

  Zabijácky Wifi smog – lebo načo je vám pevná linka, že?
  Decká chcú svoje notebooky v posteliach, nie?
  WiFi Radiation – Dangers of WiFi – See It Measured – How To Remediate WiFi Radiation
  https://www.youtube.com/watch?v=ICA19oKPi5I
  EMF Radiation Blocked! Smart Meter EMF Radiation Protection
  https://www.youtube.com/watch?v=cmS5pVEZHzg
  Ľudia v USA na protest vracajú smart metre dodávateľom energií!
  Angry Customers Return SmartMeters
  https://www.youtube.com/watch?v=Pvsho-GYtqk
  UVARTE SI SVOJE VAJCIA, VAJEČNÍKY AJ SPERMIE – MOBILOM!
  my mobile phone cooked my egg
  https://www.youtube.com/watch?v=l3ge9M54l7E

  VYHODTE SVOJ MOBIL DO VZDUCHU – POPKORNOM!
  iPhone – popcorn reflects radiation
  Free stuff for your mobile phone
  https://www.youtube.com/watch?v=A_KFQqmhGq8

  UROBTE SI POPKORN-MOBIL PÁRTY!
  Cell Phone Radiation Pops Popcorn
  https://www.youtube.com/watch?v=pqIZDIxJgXw

  NEPOUŽÍVAJTE MOBIL NA ČERPACEJ STANICI PHM!
  Mobile Phone Use Should Not Be Any Petrol Pump
  https://www.youtube.com/watch?v=tkUGsE3AlFI
  Don’t use mobile at Petrol Station
  https://www.youtube.com/watch?v=alGbKCVaQvY
  Smart rezident – bonzák a potenciálny vrah vo vašej domácnosti!
  No Privacy with Smart Meters | Big Brother Watch
  breakingtheset
  https://www.youtube.com/watch?v=8qrl1KSMr5M

  Poznámka – nedávno mi vymenili analógový el. merač za digitálny. Keďže som cez plecia elektoinštalátorovi vtedy nevidel poriadne, pri odchode som sa ho spýtal – nenapadlo mi hneď slovo smart – že či je už toto zariadenie v info sieti cez wifi. Odpovedal mi, že to nie je smart. Tak som sa pozrel – a Smart Technology, konkrétny typ –
  Priamy elektromer 3F1T
  Jednotarifný elektronický striedavý priamy trojfázový elektromer pre meranie
  činnej práce 3 x 230/400 V; 50 Hz; 0,25-5(100 ) A [alebo 5 -100 A]
  Trieda presnosti P – 2% alebo MID A
  Na internerte je len vyhlásenie o zhode – s vyhláškou, avšak žiadne upozornenie na potenciálne nebezpečenstvo z vyžarovania. Podľa info o inom type, z You Tube dokumentov – nebezpečná zóna je tri metre, dosah celkom 75 m. A tu vzniká jeden problém – v okamihu, keď aké=koľvek wifi zariadenie zatienite – teda takýto merač na stene – z vonku – zariadenie ako mobil a smart meter, tým, že stratí signál, alebo sa zoslabí – naštartuje panický stav kvôli jeho permanentnému pripojeniu k operátorovi alebo k centrále, a toto zariadenie niekoľkonásobne zvýši svoje vysielanie a tým aj energiu vyžarovania. U mobilu sa vám vybije čoskoro batéria, ale smart merač má stále svoj zdroj šťavy, takže vonku to síce bude bezpečnejšie, ale doma to schytáte naplno. Preto si myslím, že toto zariadenie treba zatieniť zo strany obývaného priestoru – nejakým obrazom z hliníkovým rámom a zo zadu s hliníkovou fóliou, alebo sitom – týka sa to hlavne ľudí na vidieku, ale aj v činžiakoch môže vaša izba, spálňa susediť s rozvodnou skriňou na chodbe. Bol by som rád, keby sa k tomuto vyjadril v komente niekto, kto má elektrotechnické vzdelanie. Diki!

  • tomáš marný napsal:

   Milý maroši,
   před mnoha lety na osudu jsem varoval lidi před smart metry, které zkušebně nainstalovali do domů ve Stockholmu a vše v domě odposlouchávali, monitorovali aji 3D lidi a vše nahrávali a vyhodnocovali. Jsou to novodobé radary na lidi. Jsou to skenery. Nyní je montují i do nových aut a je to pro lidstvo konečná. Mohu ti poradit, co udělat, jestli nevíš, zdali máš skutečně namontovaný smart meter. Máš li vstup do domu přes tři fáze, je nutné na všechny tři fáze dát toroidní transformátory, kdy snížíš napětí z 240 – 250 V na 215 V. Kdo bydlí v paneláku, stačí si dát za hodiny jenom jedno trafo na snížení napětí, pokud tam vede jenom jedna fáze. Potom si vezmeš silné orgonity a postavíš je k trafu. Rozhodně tě potom nemohou odposlouchávat ani se na osoby dívat přes antény, rozuměj elektrorozvod v bytě.
   Stínění od sousedů od smart metru je možné udělat měděným plechem na který dáš vrstvu šungitu. Plech je nutné přes kondenzátor 100nF uzemnit.
   Každému v dnešní době doporučuji okamžitě dát pod postel šungit nebo aspoň pod hlavu pod matraci. Vysílají dost „nepohodlné“ jinak řečeno nebezpečné energie na lidi. Dnes jsou lidé, kteří nedají ani v noci šungitovou čepici z hlavy a jsou naprosto v pohodě.
   Mám to potvrzeno od několika lidí…..
   Budeš li mít maroši otázky konkrétní, napiš je do mejlíku…..
   tm
   p.s. pokud vím, v česku a na slovensku zatím smart metry nemontují. Digitální není tohoto směru….

 11. Maroš napsal:

  Diki Tomáši!
  Nemyslím si, že som natoľko paranoický, ale – v deď, keď mi ten digitál namontovali, som sa skoro ráno okúpal, lebo som nevedel, kedy to prídu presne vymeniť. A po namontovaní som si neskôr uvedomil, že mi šuští a svišti niečo v ušiach – ako mechanický hardisk – niekto ho nepočuje, ja áno.
  Takže som myslel, že mi to drhne v PC. Po vypnutí PC – zvuky rovnaké – tak fajn – asi mi prechladlo ucho – lebo išiel som v ten deň na bicykli, a možno mi nejaká voda v uchu ostala od rána. Lenže už je tomu nejaká doba. Zvuk počujem aj okolo baráku v záhrade, ale bol som pár kilákov ďalej v prírode, a tam majú zvuky už inú charakteristiku. Takže neviem. Ale – keď som na ten ne-smart meter urobil hliníkový kryt zo starého tienenia pre PC monitor – zvuk sa 2 x zosilnel – potom mi to zaplo, že s tienením robím presný opak – zosilujem to do baráku. To zariadenie má evidentne vysielač – malý kruhový zosilovač a blikajúce diódy. Keď som ten kryt len priložil – ihneď začala blikať dióda pre zvýšený odber-výkon, hoci som mal zapnuté len digi hodinky v izbe, aj PC bolo vypnuté. U mňa je ten problém, že starý barák má ešte nástrešák, a tento merač nie je v plote, a navyše – je v okienku v stene – a v tom mieste teda len polovičná hrúbka muriva – a to smerom do izby.
  Čo sa týka tých fází – už ma vyzvali na inštaláciu predradeného ističa aj s elektronickým modulom – bude to zaplombované. Toto bude slúžiť ku tomu, aby ma mohli prípadne odpojiť z centrály a necvikať mi prívod na stĺpe. Z finančných dôvodov, a aj preto, že trojfázový nepoužívam, nechám si už len jednu fázu. Inak ich argumentácia – pretože nemám istič pred hodinami, mám neobmedzenú možnosť čerpania energie – dobrá hovadina, keďže na stĺpe istič je. Podľa mňa…… – predstav si krach burzy a predstav si krach energy burzy – nikto nebude vedieť dodávať, lebo nemá kde kupovať, lebo aj naši hlavne kupujú z Rakúska a Ukrajiny. Iste – vláda nakopne to, čo teraz tlmia, lebo výroba sa im neopláca. ale bude to trvať pár dní – a banky v prdeli. Oni prosto potrebujú pešiakov na odstrel – nám to vypnú, ale banky elektrinu dostanú. V pozadí môže byť aj free enegy revolúcia – takže súčasná loby krachne, a preto sa istia – aj novými zmluvami o odbere. Veď predsa inštalácia ističa nie je dôvod na novú zmluvu nie? Samozrejme – nie tak úplne, keď niekto vymyslel nové pravidlá a rozdiel v spoplatnení 1 a 3-fázových ističov. Lebo – my myslíme na el. šťavu ako produkt, ale oni na parazitovanie na zariadeniach – „distribúciou“ – ktoré si odsúhlasili v zákonoch a vyhláškach. A zároveň vytvorili duálny systém ktorý sa navzájom podporuje a zároveň – vyhovára jeden na druhého – výrobcovia-priekupníci a distribútori energie. Špiny!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *