Západ je šokován mapou raketových systémů NATO a Ruska

Rusko-NATO, nejnovější zprávy dne 17. ledna. Západ je šokován mapou raketových systémů Severoatlantické aliance a Ruské federace. Západní vydání The National Interest opublikovalo dokument, který vyhotovili experti z washingtonského Centra pro strategická a mezinárodní studia.

Na mapě jsou vyznačeny raketové «bubliny», které ukazují rozsah dopadu rozličných typů zbraní v Evropu, hlásí Jižní Federální agentura, odkazujíc se na Rambler/novinky.

Mapa ukazuje na potencionální dopad použití ruských zbraní za účelem zničení nepřátelských pozemních objektů, protiletadlových systémů a námořních zbraní, které se rozkládají podél území ruských hranic. Kromě toho na mapě můžete vidět rozsah akcí námořnictva NATO a stejně tak i polohu klíčových přístavů pro vyloďování, které mohou alianci přinést značné zvýhodnění ve vzduchu i na moři.

Analýza dat šokovala západní tisk, v kterém přišli k závěru: jestli bude vojenský konflikt mezi Ruskem a NATO i přesto pokračovat, bude to noční můra plná násilí a chaosu.

V NI připomínali, že seskupení čtyřtisícového vojska NATO se přesunulo k ruským hranicím za účelem obklíčení. Agentura však ujišťuje, že v případě konfliktu bude mít toto vojenské uskupení s pohybem na východ – do Ruska- neuvěřitelné problémy.

Запад шокировала карта ракетных систем НАТО и России

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 5

  • marek napsal:

   Lidi,kteří by se měli jít léčit a modlit k bohu za odpuštění,tak si to štrádují na módních molech po světě. 🙂 Jak to zpíval P.Nárožný v pohádce : ,,všecko naruby tu je“ !

 1. alojs napsal:

  No tak teď jsem šokován taky. No ale co je mně to platné, že ano.

 2. Liběna napsal:

  typický Palestinec a Zbabělý Muslim ?? https://www.youtube.com/watch?v=wWi0iKW4gTc

 3. «bubliny» napsal:

  A ted budou muset premyslet. Tohle zrejmne nedopadne dobre. Zadny kontinent nebude usetreny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *