Zde máte přístroj, kterým se můžete ochránit před koupí nebezpečných potravin včetně radioaktivity

…..v dnešní době je nutné aby se každý jedinec chránil sám před nebezpečím, které mohou způsobit potraviny a následné zdravotní problémy. Proto ho každému vřele doporučuji. Když neudělají testy státní kontroly a tráví Vás chtěně či nechtěně díky laksnosti, poříďte si ho sami….

11:54

Není problém ho objednat ve velkém a potom ho přeposlat lidem. Není vyloučeno, že dostaneme slevu….

Objednal jsem si ten nejlepší, stojí momentálně dle obrázku níže 164 US dolarů

Greentest & Greentest ECO

Das Unternehmen «ANMEZ» stellt ein einzigartiges, innovatives Gerät vor Greentest dient zur Bestimmung der Qualität von Gemüse und Obst und Greentest ECO zur Bestimmung der Qualität von Gemüse und Obst und Strahlung

Das Unternehmen «ANMEZ» stellt ein einzigartiges, innovatives Gerät vor Greentest dient zur Bestimmung der Qualität von Gemüse und Obst und Greentest ECO zur Bestimmung der Qualität von Gemüse und Obst und Strahlung.

 

… JEDER HAT PROBLEME WIE DIESE ..
WIR WISSEN, WIE WIR IHNEN UND IHRER FAMILIE HELFEN!

kaufe Greentest

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 19

 1. Co ve přístroj umí kromě radioaktivity? Mohl byste uvést popis v češtině, německy neumím.
  V jakém jazyce komunikuje přístroj,
  Děkuji.

 2. sibolet napsal:

  NATO mi stačí obyčejná intuice…Funguje precizně a ZADARMO..

 3. LDV napsal:

  Já jsem si pořídil tento, ruský výrobek, kominikace včeštině .http://www.dozimetry.eu/product.php?id_product=70

 4. Václav napsal:

  P. Tomáši taky bych měl zájem

 5. Maroš napsal:

  Tá omladzovacia kúra – stačí prestať chlastať!
  Poznámka – to, že žena pije, je poznať podľa rozšírených pórov, opuchnutosti a najmä – nedrží jej žiaden účes – vzhľad slamennej búdy – preto alkoholičky nosia krátke účesy. Zdroj – profesionálna kaderníčka. Prehrala súťaž, pretože jej modelka napriek upozorneniu – drinkovala večer v bare. Takže tak…

  K tým dozimetrom – po Černobyle?

 6. tauri napsal:

  Je fajn měřit si ovoce a zaleninu, až když ji koupím 😀
  A pochybuju, že v krámě nechají lidi píchat do věcí…Takže víme o tom, nakupujme u dobrých farmářů…nestojí mě to 4 tisíce 🙂

  • Jarek* napsal:

   Ten Váš přístroj stojí za ….. Tu to máte v přímém přenosu.

   • tomáš marný napsal:

    Vážený jarku,
    asi jste nepochopil, že hlavní důvod koupě přístroje je měření dusitanů, nikoliv rdioaktivity na to mám profesionální cejchovaný přístroj. Zde se jedná o jedy v potravinách. Nic jiného dostupnějšího na trhu není. Neházel bych to do jednoho pytle…..
    tm

 7. pavel napsal:

  tomáši, děkuji za článek a podíval jsem se na celou problematiku jinou perspektivou a chci se o ní podělit.
  Dobře, koupím si přístroj na 169 USD a budu všechno všude napichávat. Každá činnost by měla přinést užitek. Jaký užitek mi to přinese ? Zmatek. Každý obchod má jiného dodavatele a tudíž i kvalitu. Stane se ze mne štvanec po obchodech. Jak tento problém za mně vyřeší měřidlo za 169 USD ? Odstraní z mého organismu nějaké dusičnany ? Asi těžko. Ale já nejsem ovčan, který si nechá všechno líbít a chci se bránit. Jak na to.
  Příklad : kousne mně nějaký jedovatý had. Co bych měl vědět je to, co to bylo za hada. Ne proto abych ho změřil od hlavy až po ocas, ale abych mohl nasadit účinný protijed.
  Nahradím hada dusičnany a radioaktivitou a hledám odpověď na účinné protilátky. A ty skutečně existují např. ( http://www.rehabilitace.info/vyziva-a-jidlo/dusicnany-v-zelenine-kde-je-jich-nejvic-a-jak-na-ne/). Je toho na internetu více. Kdo hledá najde.

  Radioaktivita v jídle. Je to otázka stavu naší štítné žlázy. Prevence je v jídle a pití, které obsahují jód. Pozor však na jodidovanou sůl !!! Tady to neplatí ! Naše příroda nám dává unikátní vodní zdroj přírodního jódu a ten se jmenuje Vincentka. Pokud štítná žláza dostane svůj potřebný příděl přírodního jódu , radioaktivita potravin nebude mít na tělo takový účinek.
  Občane braň se a zbav se strachu a nepodléhej panice.
  pavel

  • tomáš marný napsal:

   Milý pavle,
   nejlepší je všechno si pěstovat na zahrádce a pít hodně čisté vody, která jedy z těla odvádí. Nebudu přece kupovat potravinu, která je otrávená a proto ji nekoupím. Raději pošlu na ně kontrolu na danný obchod. Osobně kupuji velmi málo potravin v obchodech. Vše u zemědělců a u lidí, kteří mají domácí chov prasat a krav. Ještě jsou mezi námi. Raději dám pěstitelům zvířat při nákupu masa o 2-3 tisíce víc a vím, že se i oni uživí a budou to dělat dál. Kupuji vždy velké zásoby do mrazničky tak na půl roku…..
   tm

 8. pavel napsal:

  OK tomáši, tomu rozumím, ale pokud mám možnost nakoupit potraviny mimo TESKO a spol, tak to dělám. Jsem vegetarián a kromě ryb ( pouze kapr) nejím. V mase je nejvíce dusičnanů, ať je to z prodejny nebo od soukromníka. Je to dáno krmivem – siláži , která je ve stavu fermentace a dusičnany se dostanou do masa touto cestou. Nejhůř jsou na tom kuřata ( za 5 týdnů 1 kg kuřete),nejlépe krůtí maso. Není moc možnosti na výběr. Takovou šanci nakupovat od soukromníků má jen málo lidí žijících ve městech . Těch ,kteří provdávají svoje přebytky zeleniny a ovoce je málo. Zemědělské trhy , které se pořádají ve velkých městech také nejsou spasením. Setkal jsem se již s tím, že prodejce tvrdil,( např. v Praze a Ostravě) , že jsou to jeho produkty a prodává svoje přebytky a nebyla to pravda. Když jsem ho upozornil, že neříká pravdu, přestal se se mnou bavit ( nakoupil to v MAKRO a nebo v Polsku). Také nechci nakupovat jedovaté potraviny a proto hledám z toho zla to nejmenší. Už tak můj nákup v obchodě si vyžaduje hodně času, protože jednak upravuji čárkový kód a každé zboží, které kupuji po prvé, studuji na obsah emulgátorů. Některé emulgátory jsou záměrně schovány za jiným názvem (E 621 glutaman sodný = kvasnicový extrakt).
  Všechno je v přístupu k možnému a nemožné řešit jinak – protijed.
  pavel

 9. pavel napsal:

  Milý tomáši,
  nevím proč jste můj poslední příspěvek nepřijal. Nevím co na něm bylo špatně. Doufám jen, že celé povídání o toxických potravinách není jen reklama na prodej nějakého zvláštního udělátka a můj příspěvek byl proti prodejnímu záměru. Pokud je to tak, pak jsem ztratil důvěru v tento blog.
  pavel

  • raja napsal:

   Dobrý den,
   byl pouze později schválen.

  • tomáš marný napsal:

   Milý pavle,
   já rozhodně přístroje neprodávám, ani nemám zájem je prodávat. Nepotřebuji tento druh obživy či výdělku. To jste mně velmi špatně odhadl.
   Když tam ale někdo napíše sprostá slova, jsem na to alergický. Sám sprostě nehovořím a když mám odsouhlasit přízpěvek kde je nějaký vulgarismus, neodsouhlasím ho většinou. Přístroj má známá v Německu a je s ním naprosto spokojena. Nedá se objednat v Rakousku a velmi špatně v Čr. Firma ho zde nezašle. Každý si ho může zajet objednat do Německa, tam jsou k dostání. Opakuji, přístroj na měření dusitanů je vynikající a na radioaktivitu je zbytečný. Až ho budu mít, příští měsíc si jedu pro něho do Německa, dám Vám vědět. Uděláme testy ve Švajcu, kde mají laboratoř o které se zde lidem ani ve snu nezdá.
   Nemám také zájem podporovat nějaké špatné produkty či o nich psát. Nabídek jsem na placenou reklamu dostal hodně, ale zatím jsem nic nezveřejnil, protože jsem nebyl o produktech přesvědčen…..
   tm
   10:29 korekce
   Odstranil jsem jeden přízpěvek hned ráno asi od jiného pavla, který tam používal vulgarismy, ale asi jste to nebyl vy, protože jsem si až nyní přečetl přízpěvek ráji. Včera jsem nebyl na netu od rána až do dnešního rána a přízpěvky byly dopředu připraveny a automaticky zveřejněny. Nesedím celé dny u počítače. Takže se omlouvám vlastně za problém, která vznikl omylem a vlastně ani neexistuje…..
   tm

 10. pavel napsal:

  tomáši, děkuji za vaší odpověď .
  Hezký den
  pavel

 11. Jan napsal:

  Dobrý den, píšete, že se dá velmi špatně sehnat v ČR, ale hned první výsledek googlu, ukazuje, že se dá sehnat velmi snadno. Seriozní prodejna s elektrosoučástkami ho běžně nabízí s dopravou zdarma. https://www.gme.cz/greentest-eco

 12. Mihal napsal:

  Ekotester Soeks je multifunkční přístroj pro rychlou analýzu obsahu dusičnanů v čerstvé zelenině a ovoci
  http://kontrola-potravin.ectaco.cz/index.php

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *