Ze slunečného Soči odjela kyselá Merkelová

…..nevyplatí se z lidí dělat blbce a už vůbec ne z člověka, který má velmi vysoký IQ a perfektní tajné služby….

05:55

Ze slunečného Soči odjela kyselá Merkelová

Zamaskovat rozmrzelou vizáž se německé kancléřce při odjezdu z ruského Soči moc nedařilo. Důvodů zveřejňovaných bylo hned několik, ale prosákl i důvod, proč se za poslední měsíc německá Frau Kanzler zmítá v protiruské hysterii více než před tím. Důvod se jmenuje Barbarossa-2 a podpisy pod ním.

Pro zpřehlednění situace je třeba se vrátit do roku 2014 v australském Brisbany na setkání G-20. Tehdy ruský prezident předčasně jednání opustil. Možná neviděl důvod proč opakovat něco, co nelze dokázat, že něco někde není, protože to tam není. Šlo o ruskou armádu na jihovýchodě Ukrajiny, no a samozřejmě o Krym. Ale měl tam být přítomen i jiný moment, moment posměšného německého vyhrožování Rusku a zveličování jeho vojenských slabin „západními partnery“.  Naštěstí,  ruští liberasti neumějí zrovna držet jazyk za zuby a tak si museli tahat triko. Tím tehdy něco přece jen prosáklo.

Kdo chce ten ví, jakým úžasným růstem Rusko prošlo i přes značné potíže a to nemohlo nezanechat stopy na vztazích západní Evropy vůči Rusku. A zatímco se Evropa polehounku hroutí, Rusko vzrůstá podle většiny parametrů. A Andělku čekají volby, takže v souvislosti s pošramocenou politickou pověstí s migranty  se snaží honit „body“ kde může.

Takže setkání v Soči se stalo přerušením tříletého celibátu nevkročení do Ruska a prezident Putin vedl na pobřeží Černého moře čtyřhodinový rozhovor s německou kancléřkou Angelou Merkel. Tisková konference byla opravdu překvapivá, protože Merkelová nedodržela ani tu povinnou míru doplomatického protokolu. Aniž by se slovem zmínila o upálených obětech v Oděsse, na které vzpomínali Rusové po celém světě, začala něco deklamovat o porušování práv homosexuálů v Čečensku. Osobně se domnívám, že Ramzan Kadyrov to s nimi dokáže pořešit sám, bez přispění západních mocnosti. A byla to právě Oděssa, jejíž památku Putin na tiskové konferenci Merkelové připomněl.

Ruský prezident neblafuje, když má žolíka v rukávu

Během rozhovoru ale mělo proběhnout i to, co na tiskové konferenci rozhodně zaznít nemohlo. Merkelová měla podle dobře informovaného zdroje na schůzce říct: «Ale Vladimíre, Vy přece blafujete, vždyť nemáte dost sil soupeřit s USA. Vaše rakety prostě do Ameriky nedoletí.» A měla to být podobná slova, která nejspíš  v jiném sledu ale v podobném smyslu zazněla před 2,5 lety v Austrálii.

Tentokrát ale, po zhruba tříminutové pauze, kdy se Putin upřeně díval na kancléřku (a nejspíš si to leckdo dokáže představit v zářivých barvách), vytáhl z aktovky plán vypracovaný  v Pentagonu a schválený a podepsaný VŠEMI ČLENSKÝMI ZEMĚMI NATO (tedy i zástupcem ČR). Plán má velmi «originální» pracovní název Barbarossa-2 (ruské zpravodajské služby se docela vytáhly). Podle tohoto plánu, bylo Rusko rozděleno na konkrétní sféry vlivu a podle toho mělo být okupováno některými zeměmi Aliance v klíčových centrech. Jak dlouho Rusko ten plán má v rukou, lze jen těžko odhadout, ale hysterická rusofobní nervozita Angely Merkel trvá zhruba měsíc. Ten plán totiž navíc potvrzuje, že to není Rusko, kdo si přeje válku, ale opak je pravdou, tentokrát podepsanou zástupci všech členských zemí agresora.

«Je to Váš podpis?», zeptal se Vladimír Vladimírovič.  Blonďatá Makrelka zrudla a jen přikývla hlavou.

…«Takže si řekněme, možná, že do USA rakety nedoletí, ale k základnám NATO na území Německa doletí zcela určitě, za to vám ručím. Pravda, může se stát, že se sem tam něco sekne a a netrefí, takže místo základny dopadnou někde v Mnichově nebo ve Frankfurtu. To už je ale vis major», měl říct podle důvěrného zdroje ruský prezident.

Tím bylo setkání ukončeno a paní kancléřka se s velmi kyselou vizáží odporoučela ze slunečného Soči.  Teď uvidíme, za jak dlouho a jak zareagují ti pod tou čtyřcípou hvězdou.

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 8

 1. Mayor napsal:

  Já jen doufám,že v RF se ví,že normální Čech je proti neokapitalismu ze Západu a nechce nikoho napadat.Kdo to za nás podepsal?Který zrádce?

 2. Stenly919 napsal:

  Na fb jsem viděl takový příhodný vtip, kdy vedle sebe sedí Merkelová s putinem a merkelová říká, ,,jsem proti oslavám konce války u vás v Moskvě na Rudém náměstí 9. května“, a putin jí odpovídá ,,chcete ji v Berlíně “ ? Vtipné je to, že to vtip ani být nemusí..

 3. Maroš napsal:

  https://www.greenmushroom.sk/anonymous-varuje-svet-tretia-svetova-vojna-prichadza/

  „Ach jenom né další válku, už je to zase tady!“ – psychopati počítali s 3WW a napadnutím SSSR už v roku 1954
  Studená válka v oblacích [Dokument]

 4. Nula napsal:

  🙂 Mayor rusi tu mapujú mentalitu ľudí – či sa nechali úplne „počarovať“, alebo ostali v podstate buď ako hostia, alebo turisti … 😉
  K článku: Merkelová je používaná ako provokatér – s emočne „nadanými“ ľuďmi v politike to je veľmi jednoduché. V súdnictve si na túto „slabosť“ dávajú bacha a chaz/mafia zas ľúbi jedine takých ľudí – dobre sa vydierajú, úplne ako v tureckej telenovele 🙂 Bordel bude, sami si robíme smetisko. Od posledného voliča až po konečný obraz „vy/voleného“ v politike. Aj upratovanie bude, ale najprv tie všetky smeti bombami rozhádžu po každom dvore a balkóne aby si čo najviac ľudí ten tvoriaci bordel všimli, a až keď budú zasypaní po vrch okien smetím sedieť v tme doma na zadku, potom začnú tužiť po svetle človečiny. Európa bude s ruskom a amerikou len dovtedy dobre, kým bude odoberať. Proste nemá na veličiny a tak je jej súdené byť tržnicou či materiálnou, tak aj duchovnou – nič viac a vždy tak bolo. Ale nemusí, pokiaľ sa každý jedinec v nej nad tým zamyslí a zmení prv seba ?! Takto to tu bude vždy ako na hokeji medzi amerikou a ruskom, kde čitatelia/pozorovatelia tipujú kto vyhrá a kde sa súperi ťahajúc pozornosť „fanušikov“ na svoju stranu budú medzi sebou nadúvať, kto ma lepších „strelcov“, alebo „obranu“… 🙂 Už si ani nevidim cez ploty na susedovcov, pretože jeden je pravičiar a druhý ľavičiar a ja trčím obyčajne v strede… Pretože ja netipujem a nehašterím sa, ja chcem žiť v kľude a vnímať život bez príčiny zdetštelosti z ega, a jeho dôsledkov 🙂

  • Maroš napsal:

   Nula – ahoj, ten admin na „medzi“ mi to už filtruje tak, akoby už stratil súdnosť, svedomie, a „prestávam chápať“, o čo mu ide – ako by bol z inej planéty. Mám 100 chutí to tam zabaliť – nech sa to zadusí samo – nebude to posledné médium, ktoré niekto v záverečnej – v zmysle timingu – potopil. Existujú takí kapitáni, ktorí potopia vlastnú loď – tak, ako niekto iný podpáli vlastný barák. Dosť možné, že to bola dlhodobo plánovitá provokatívna činnosť – na odkrývanie opozície – a zber IP-ečiek. Trolli mi vadia najmenej. Myslím, že to tam už viacerí vycítili tiež… ???
   A možno má niečo za ušami a niekto mu to „pripomenul“…

   • Nula napsal:

    Ahoj Maroš. Ja som dostal úplný ban, keď som začal dokazovať, že vychádzame úplne zo zlých vzorcov v operačných programoch od judaismu, cez katolicizmus až po islam. Tak isto sa týkaju vedy a ostatných foriem rozvoja mozgu. Admin na medzi.. nevie, čo koná a jeho ego to nepripusti, že by sa mohol mýliť. Je to komerčná stránka – nejde tam o bádanie. Skôr myslím, že Poláček tam čerpá info a potom ho podáva ďalej cez slobodné rádio ako svoje objavy /nepripomína Ti to niekoho správanie? :)/ Sama sa tá stránka zrúti do seba – už len tým, že podadministrátori tam vystupuju pod rôznymi nickami a vedú/ťahajú popind k článkom na silu a kam si prajú – prvky juda systému. Alebo: prišiel osobne kúzelník a s adminov spravil komparz aby úmyselne držali ľudí v dual vnímaní hmotného – je predsa nepríjemné, keď niekto z hľadiska začne ostatným vysvetľovať ako jeho „kúzla“ fungujú…. 🙂 Neviditeľné diania sa ťažko opisujú a tak je to na človeku, či sa chce za svoju časovú úsečku života len čudovať, alebo to nepremárniť a na niečo tu príjsť. To je zákon bytia. Dualita má zákon existencie a na jej jadre fungujú tu všetky systémy odťahujúce myseľ od presvedčenia sa, nahradením to za presviedčanie v niečo…. Tomáš sa tu aspoň snaží orientovať v celopriestore od politiky, cez duchovné sféry po hmotné vnímanie, na ktorom žiaľ dnes funguje podľa môjho prieskumu už okolo 85 perc. obyvateľstva.

 5. sibolet napsal:

  Formanuv filmový muzikál HAIR o tom vypovídal.. https://www.youtube.com/watch?v=bQ03OR9IHRw

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *