Zemětřesení o síle 7.8 zasáhlo ruskou Kamčatku – USGS

Silné zemětřesení o síle 7.8 na ruském poloostrově Kamčatka způsobilo nebezpečí tsunami, které však nyní již pominulo, uvedl americký geologický výzkumný ústav a americké středisko pro tsunami v Pacifiku.

Zemětřesení udeřilo v úterý v 11:34  (2334 GMT v pondělí) asi 200 kilometrů od města Nikolskoje na ostrově Bering u poloostrova Kamčatka. Epicentrum bylo západně od Attu, nejzápadnějšího a největšího ostrova skupinky ostrovů nacházejících se blízko Aljašských Aleutských ostrovů.

Zemětřesení bylo velmi mělké, jen 10 kilometrů pod mořským dnem, což by zesílilo jeho účinek, ale bylo daleko od pevniny a nebyla zaznamenána žádná okamžitá hlášení, žádné ztráty nebo poškození.

Kamčatská pobočka ministerstva pro mimořádné situace v Rusku varovala, že by Nikolskoje mohly zasáhnout vlny až do výše 50 cm (1/2 / 2 stopy).

Americké výstražné centrum pro tsunami v Pacifiku předtím varovalo, že „nebezpečné vlny tsunami mohly zasáhnout pobřeží v okruhu 300 km (186 mil) od epicentra zemětřesení.“ Později však uvedla, že na základě všech dostupných dat hrozba tsunami pominula.

Zpočátku bylo hlášeno zemětřesení o síle 7,7, poté bylo revidováno na 7,4 a nakonec aktualizace ukázala sílu 7,8, což je velké zemětřesení, které je obvykle při zasažení země nebo její blízkosti schopné způsobit rozsáhlé a závažné škody.

Zemětřesení následovaly četné otřesy, včetně několika, které přesáhly stupeň 5 Richterovi škály.

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 25

 1. julio napsal:

  V týchto končinách sú zemetrasenia bežné, je to sopečná oblasť, i keď takto veľké nie sú pravidlom. Viac znepokojivé by mali byť opakujúce sa zemetrasenia v Montane, oblasti Yelowstonu (6.júla 2017, mag. 5,8).

  • mahonny napsal:

   Nepanikárte, tie zemetrasenia sú pravidelné a boli aj väčšie a tisíce v jednom týždni.. Vulkán si len odprdkáva, bude trvať stovky rokov kým praskne, dvíha sa len pár cm ročne a gejzíry a hlavne to veľké jazero tlmý/ oddiaľuje výbuch..

   Na wikipédií sa dočítate, že yellowstone vybuchol už mnohokrát nie len pred 650 000 rokmi.. ale 10 krát potom, samozrejme menšie erupcie. Je to len zastrašovanie ľudí, ako je napríklad: presún/ migrácia bizónov za potravou či praskajúce cesty, z dôvodu vysokej teploty podzemných vôd..

   Komory nie sú až tak natlakované, ako „vedci“ tvrdia, predstavte si keby vyhlásili POPLACH.. vznikla by nekontrolovateľná panika, vykrádanie obchodov, zastavili by sa banky, pumpy, preplnené cesty.. to vláda nesmie dopustiť. Najhoršie je na tom to, že aj keby mal nastať zajtra výbuch, tak to nikdy nepovedia, už len z 1 hľadíska a tým je: depopulácia obyvateľstva.

 2. irile napsal:

  Dnes i v Peru 6,4 st.
  Něco divného se tady děje…Pozoruji to pár týdnů.
  V noci není klid,velký rámus, jako když jezdí celou noc těžká obrněna auta,nemaji však odkud kam …
  Snad jako by to šlo ze shora z nebe.
  Černé mraky nad náma, že by něco schovavaly ?
  Pozorujete někdo z Vás také noční zvuky neznámého původu?
  ( pokud to nejsou ty nově spuštěné vysílače na ovládání mysli…)

  • macko napsal:

   Nie, sú to len halucinácie.. to chcel dosiahnuť tento systém tým neustálym manipulovaním počasia, potravín, vody, pôdy, vzduchu, vlnami a negatívnou energiou.

   Počasie už nebude nikdy také ako predtým, nevieme rozlíšiť kedy sadiť a kedy zberať úrodu, nevieme rozlišovať klamstvo od pravdy, sme zmagorený.. čas sa blíži/ súženia 🙂

  • Sys napsal:

   Pozorovala, resp. slýchávala jsem minulý rok totéž. Bydlela jsem v místech dost vzdálených jak od železnice, tak od dálnice. Přesto byl v noci slyšet takový rachot, jako by několik hodin v kuse někde blízko projížděl nákladní vlak. Jindy jako by se v mracích přemísťovaly letky snad z celého světa. Někdy to vážně vzbuzovalo hrůzu.

   • mahonny napsal:

    A počul to aj niekto iný okrem vás ? Prípadne keby to bolo počuť aj u zvierat (psov), tak tie by s istotou zavýjali ako zvykne od rozhlasu/ ozvien a pod.

    • Sys napsal:

     Ano, občas to vzbudilo i kamarádku, u které jsem bydlela. Kolikrát jsme vylezly ven na verandu a zkoumaly, odkud hluk jde a co to může být. V domácnosti byl pes i kočka. Těm to nevadilo.
     Psi nevyjí, když jsou na nádraží a projíždí vlak. Ani když letí letadlo. A ty zvuky byly téměř totožné, jen trvaly neuvěřitelně a nepřerušovaně dlouho.

     Ještě ve svém původním bydlišti v Praze jsem v noci denně slýchávala jiný zvuk. Tenkrát jsme si o tom psali na Osudu a bylo nás víc, co jsme to slýchávali, někteří i v hájence na samotě u lesa. Zvuky připomínaly bzučení drátů vysokého napětí. A nebylo před nimi úniku. Bzučelo to v uzavřených prostorách, venku, se zacpanýma ušima, prostě pořád. K ránu to přestalo.

  • Milan napsal:

   Žádné halucinace Irile nemáš!

 3. irile napsal:

  Děkuji za odpověď.Pozvala jsem si k tomu hukotu 2 kamaradky, staly jsme v noci na terase a poslouchaly odkud to může být.Jen mě napadlo hvězdné války,byla cerna obloha i v noci.
  Trvalo to pet hodin,pak začal den …

  • Sys napsal:

   Jj, přesně tak, rovněž nás napadly hvězdné války 🙂
   Začínalo to cca v 00.30 až v 01.00 hodinu a trvalo to minimálně do 3.00 hod.
   Bůhví, co s náma provádějí za experimenty – viz má odpověď mahonnymu.

 4. irile napsal:

  Ne,mam halucinace a asi i moje dvě kamaradky,co tam staly se mnou a nekolikrat jsme vyšly v noci ven a zkoumaly jsme zvuky…
  Jinak pracujeme ve zdravotnictvi,tak si zajdem na vyšetření .
  Tu noc jsme měly službu 👽
  A radeji nebudu popisovat, co se děje i jiné dny 😉,protože by to někdo nemusel unést.

  • Dita napsal:

   Irile, napiš o tom, všechny to zajímá,opravdu.
   Často teď jsem unavená, jako kdyby někdo zapnul obří fén a vysával spolu s vodou z půdy i naši energii.
   Dita

  • Sys napsal:

   Moc bych si přála vědět i jiné děje. V té záplavě nepovzbudivých dějů a informací mě už málo co překvapí.
   Irile, prozraďte něco. On se sem do diskuze už stejně nikdo vracet nebude 🙂

 5. Milan napsal:

  Takže moc rad bych poprosil nejen o vysvětlení pana Tomáše ale hypotéz je hned několik! Blíží se asteroid n říjnu a tak žádnou paniku! Nebo odhalení našeho mimozemského původu přichází a přijde kontakt! Co je spojeno s Naszca a nálezem původních obyvatel? Tajemství Amenti zda se tu mozaiku pravdive popsalo! Teď je čas a pokud to dává najevo i Schumanova resonance vypadá to na konec otrokářství a bestií ……

 6. Milan napsal:

  Menší info mám ze máme sledovat oblohu kde zatím prý uvidime hodně flotil UFO

 7. irile napsal:

  Zitra v noci se sem pokusim ještě něco napsat.Dnes nestíhám.
  Mám toho na několik knih…
  Kontakty probíhají i v noci ve spánku.

 8. mikessska napsal:

  Tak ten divný zvuk byl u nás slyšet taktéž. Není tak častý a je opravdu v noci, kdy je všude klid a ticho. Dálnici sice slyšíme a železnici také – ale to převážně v zimním obdobím, kdy se zvuk šíří rychleji. Jinak jsou tu lesy, které zvuky pohlcují.
  Seděli jsme s kamarádem u něj na zahradě, přijeli jsme z práce, cca kolem půlnoci a že si dáme pivko…seděli jsme cca asi hodinku a půl, když najednou odkudsi ten šílený, nepříjemný „hluk“. Kamarád ještě trošku špatně slyší, takže jsem jej musela upozornit na to, že bych ráda věděla odkud se bere. Letadlo to být nemohlo, stíhačka už vůbec ne, vlaky a auta dle zvuku opravdu člověk pozná. Trvalo to minimálně 15-20 minut, a pak z čistajasna zase ticho. Říkala jsem si, že to byla možná vážně nová „zbraň“ proti lidem. Nejhorší na tom je, že lidé o tom vůbec neví, někteří ani neslyší – viz kamarád (až na upozornění co je to za tón a že trvá delší dobu) a když o tom někomu říkáte, tak si dotyčný ťuká na čelo, že byste se už neměli dívat na to sci-fi. Já jim ráda odpovídám: „Pod svícnem je největší tma…“
  Takže děkuji, trocha se mi ulevilo, že to neslyšíme jenom my, ale že se opravdu dějí tyto šílenosti a přeji nám hodně lásky, abychom i tyto negativní energie dokázaly přetransformovat 😀 Na nás nemají 🙂

 9. irile napsal:

  Pry se tyto zvuky v nasi lokalitě vyskytuji častěji.
  Dnes mě o tom informovala kamaradka.

  Chci se s Vami podělit o jednu zahadnou akci.
  Konala se kolem Mikuláše r.2016.
  Meli jseme předvánoční přednášky a prodej ezoter.zboží. atd. Jeden den probehla instalace stánků.Druhy den mela být akce pro veřejnost.
  Tu noc po 1.h do 2.h se me stalo,ze jsem byla nekym,něčím… zbuzena.Otevrela jsem oči a pak zavřela a pred ocima mě běželo něco jako film, v rychlosti se promitala před očima neznámá pismena v různých geometrickych tvarech .jedno pismeno za druhým.Vzdy jsem jedno precetla,hned naskocilo dalších a další a tak to trvalo mnoho minut.Četla jsem jedno za druhym a když jsem ho nedocetla nové se neobjevilo.
  Jako bych vedela odkud se to načítá …
  Když jsem čtla ,byla jsem naprosto vzhůru.
  Šla jsem k oknu a pomyslela,ze jsou s velkou lodi zde,nad celým velkoměstem.
  Druhy den akce začala…
  Říkám kolegovi,to zas byla noc!
  On:,,to mi povidej,mel jsem návštěvu…“
  Vytáhli ho z tela,levitoval dlouho nad tělem a neco se s nim dělo.
  Pak rikal,ze divný je dalších kolega,ten ma tělo zde a je jinde…Chodil jak spící , jeho zena to potvrdila též ,ze i ona v noci
  Za mnou prislo mnoho klientů a sami od sebe me začali povidat,ze se v noci nad mestem a s nimi neco dělo …
  Prijela jsem domů a rekla jsem si,ze tobyla poslední akce.
  Par týdnů po tom jsem v noci se vzbudila sedim

  na posteli a otevřené oči ,vidim opět ty same znaky a opět jsem senacitala …
  Co se u mě od té doby stalo
  ?
  Už se téměř nezastavim…Mám nekolik zaměstnání.Téměř okamžitě jsem se rozhodla stahnout z medialniho,veřejného zivota.
  Velice málo podávám info a procuji v tichosti,tak jak je v dané chvíli třeba.
  Nyni jsem par týdnů byla bez jednoho telefonu a urcitych lidi bez kontaktu a věřte , ze to funguje tak jako kdysi….,
  žiji i bez mobilu( tedy jeden je ,ale zase na jiné kontakty).
  Ti přátelé také prestali mít zajem něco veřejně sdělovat …
  Ostatni klienti nevím.
  Cim dál casteji v mracich vidim velké znamení jako lodě .
  Supercely,co jsou u nas skoro kazdy den ,jako by něco překrývali.
  Dostavam info behem noci,když je klid ve sférách…
  Obcas je ucast na konferenci,kde jsou různé rasy.
  O lidstvu se na jedné rozhodlo.Vystoupila jsem peoti tomu ze lidé n budou zachráněny,odmitam jim dát valky …
  Jako bych byla argumenty prevalcovana a byla me ukazana budoucnost…Co jak bude ,aby to lide pochopili a zároveň u toho prosli zkouškou…
  Když si nikdy nestrčite prst do ohně ,nevíte jak pálí.Když se jin trochu posolíme,už víte a máte v paměti tu bolest od ohně.
  Tak to je,co se nam v životě děje a nelíbí,má to všel“ svůj důvod a vyšší cíl.
  Videla jsem část budoucnosti,nez se sem začali valit do Evropy uprchlíci…Chodila jsem mezi nimi a onue neviděli.Citila jsem tam bolest,utrpeni a beznaděj.
  Píší o tech, co šly pěšky matky s dětmi na zádech…
  Byli to něčím vyvolsno tsk masově ze se v tom ztratilo mnoho a zakryli se jiné věci…
  Naštvat lid v Evropě se da lehce…
  Tim vyvolat energie nenavisri,strachu,hněvu atd…
  A co je tím živeno?

  Jednou to bylo dost drsné i na mě.
  To co přišlo,bylo nehumanoidniho charakteru.I doma zvířata dost reagovala a tim mě pomohla se dostat z jejich pole.Mam doma něco,co v tu chvíli reagovalo a ozilo,ze zacalo pulzovat a vysilat energ.vlny na ochranu a dost možná i na záchranu,abych nebyla vytazena z tela do pryč …
  Pak se neco hodně soatneho odehrálo na politic.poli.Ovlivnilo to dění až do současnosti.
  Vime mnozí o loutkach,vime o manipulacich a ovládání.
  Víme,ze už nikdy nebude tak jak včera a vše ma svuj vývoj a načasování.
  Pokud se ma neco otevřit,něco se má změnit,tak vězte,ze se na tom všem pracuji už hodně dlouho.Kdyunevyjde plan A,je tam B a mařič,tam frkne E a hned se hleda nová varianta.
  Pokud někdo necemu neveri,rika,ze to je blbost atd… Tak mu odpovim,ze když nevi on,neznamena to,ze to neexistuje!

  • Sys napsal:

   Lidstvo se nechalo zatáhnout do velmi nečisté hry. Ta konspirace proti lidstvu je tak ohromná a dlouhodobě plánovaná (včetně variant A, B, C atd.), že ji lidstvo hodně dlouho nedokázalo odhalit. Teď, dá se říct, je odhalena, ale jen pro část obyvatelstva. A z té části jí část věří a část uvěřit nechce, zdá se jim to nemožné a nesmyslné.
   No, zdá se, že jsme jako celek propadli. Mamon nás ovládá, ztratili jsme jakékoliv hodnoty (mravnost, slušnost, solidaritu, národní hrdost atd., atd.) Jsme naprosto odděleni od přírody a jejích zákonů. A ztratili jsme pud sebezáchovy. Skáčeme na špek siosatankým návnadám.
   Mám tomu rozumět, Irile, tak, že i ta celoplanetární siosatanská síť je řízena jinými rasami?
   Jsme součástí počítačové hry ?
   Jinak děkuji, že jsi dodržela slovo a vrátila se sem. Díky !

 10. irile napsal:

  Je to řízeno v jistém řádu.
  Ovladani skrze pozlatka peněz,přesně tak sys.

  • Sys napsal:

   Já vím, ale tzv. GP je skupina lidí (vyvolených rodin), řídí svět tato skupina nebo i ona je řízena špatnými mimozemskými entitami?

   • raja napsal:

    GP=globální prediktor, je to osoba na vrcholku hierarchie těch, co řídí Matrix. Do něj vstupuje satan a on tak funguje jako prostředník jeho vůle…

    • Sys napsal:

     No, podle TM je GP skupina 23 „bratrů“, hlavní slovo má kardinál J. No a s tím Satanem to asi nikdo z nás neví jistě. Pořád jsou ve hře mimozemské entity.
     Proto jsem chtěla vědět od irile trochu více. Protože ona říká něco o konferencích ras a to zdaleka není sama.
     Ono to otročení lidí může jet klidně po dvou liniích.

     • tomáš marný napsal:

      Milá sys,
      dovol, abych odpověděl za ráju. Globální prediktor, čili GP – KARDINÁL JUDAS, který je bývalý kněz z německého Würzburgu, kde dělal kazatele. On sám je představitelem 6 padlých andělů a jejich zájmů. Přes 22 bratrů nechává stanovené úkoly 6 padlými anděli, předávat dál po světě na různé politiky, illumináty, svobodné zednářské lóže, které vedou pod určitou hierarchií celý svět v jejich kolejích. Je nutné si uvědomit psané! Padlí andělé vyvinuli rasu ANIMUS nebo také ANDROID a ta nás má na planetě Zemi ukořistit, hlavně naše duše, aby dokázali „bohu“ neboli konstruktivní síle vesmíru, že měli lepší PLÁN…..
      tm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *