Zemřel jeden z největších zločinců americké vlády a poradce J. Cartera

Zemřel jeden z největších zločinců americké vlády a poradce J. Cartera

…..ZBIGNIEW BRZEZINSKI, který napsal naprosto hnusnou knihu jak postupovat proti slovanům a rusku. Tento polopolák z určitých důvodů kdysi odešel do USA aby mohl vrazit klín do společenství slovanské národnosti. ŽÁDNÁ ČEST JEHO PAMÁTCE….

08:54

Zemřel Zbigniew Brzezinski. Desítky let ovlivňoval americkou zahraniční politiku

Ve věku 89 let zemřel ve Spojených státech bývalý americký bezpečnostní poradce prezidenta Jamese Cartera a politolog Zbigniew Brzezinski. O úmrtí muže, který měl desítky let výrazný vliv na utváření americké zahraniční politiky, informovala v sobotu agentura AFP s odvoláním na Brzezinského rodinu.

Americký politolog polského původu Zbigniew Brzezinski

Americký politolog polského původu Zbigniew Brzezinski

FOTO: Pablo Martinez Monsivais, ČTK/AP

Dnes 7:19 – Washington

Brzezinski byl rodem Polák a za manželku měl Češku, neteř prezidenta Edvarda Beneše. Byl poradcem prezidenta Kennedyho, v letech 1977 až 1981 působil jako poradce prezidenta Cartera pro otázky národní bezpečnosti. Později pracoval jako hlavní poradce Střediska pro strategická a mezinárodní studia na Georgetownské univerzitě.

Brzezinski byl ve Spojených státech uznávaným expertem na komunismus a podporoval východoevropské disidenty. V době studené války v 70. letech byl v zahraniční politice USA považován za jestřába.

Jako politolog byl činný i v pokročilém věku. Postavil se proti americké invazi do Iráku v roce 2003, v loňských prezidentských volbách nepodporoval Donalda Trumpa a kritizoval jeho „vágní“ zahraniční politiku.

 Zdroj (1)  (2)

7 komentářů

 1. Smrt se nemá nikomu přát ale už aby za ním a Rockefellerem odešli další a další zloduši zotročující lidstvo takových vředu lidstva by se vyšší moc měla zbavovat rychlejším tempem

  Odpovědět
  • Žádný strach – už má místo u Havla jeho satanášů v jednom z nejstrašnějších pekel…

   Odpovědět
 2. Už aby se chystali Soros, Rotschild a další. Kotlů i paliva v pekle prý mají dost.

  Odpovědět
 3. Žádný Polák, ale Chazar, zednář- satanista!

  Odpovědět
 4. Byl to jen obyčejný polský tupec.

  Odpovědět
 5. Politolog Zbigniew Brzezinski pracoval v posledních měsících svého života na knize o spojení asijských říšských tradic se současnou politikou euroasijských zemí, oznámilo americké Středisko pro strategické a mezinárodní studie.

  Brzezinski pracoval v tomto středisku od roku 1981 a byl poradcem, členem řídící rady a spolupředsedou poradní rady tohoto analytického institutu.
  „V průběhu několika měsíců před svou smrtí pracoval Brzezinski na poslední knize, v níž rozebíral vzdorující říšské tradice v Asii a to, jak se odrážejí na zahraniční politice hlavních euroasijských zemí“, napsal prezident Střediska pro strategické a mezinárodní studie John Hamre na webových stránkách střediska. https://sptnkne.ws/e4Qe

  Odpovědět
 6. On byl prvoplánově blbý jako polák, svůj původ zapřít nemohl. Nikdy nic nepochopil, ničemu nerozuměl a „světovým globálním hráčům“ byl jen pro smích.

  Odpovědět

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PENĚŽNÍ PODPORA

Připojte se prosím k ostatním a staňte se i Vy sponzorem tadesca.

Potěší i částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení ČR: 3211078872 / 6800

Bankovní spojení SK: 2901269209 / 8330
IBAN: SK0683300000002901269209
BIC: FIOZSKBAXXX

Děkujeme.

Rubriky

Odběr článků e-mailem

Odebírejte novinky e-mailem

Dostávejte články a novinky z tadesca rovnou do Vaší emailové schránky!

Přihlášení k odběru proběhlo úspěšně!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento článek se svými přáteli!

Pokud se vám tento článek líbil, sdílejte jej se svými přáteli!