Změna systému začíná teď. Hrozivé zprávy ze zahraničí. Banky zavírají. Restart systému. Záměrné vypnutí elektrické energie

AKTUALIZACE 08:54   Aktualizace 16.04. 20:20 Přišlo další varování z jiného internetového deníku z Německa

00:05

UPOZORNĚNÍ: Rád bych upozornil všechny, že článek je přeložen z rakouského serveru, nen í to můj výtvor. Může to být pravda v dnešních dnech nebo za několik dnů. Určitě se to stane, je to mnoho let sioniosty naplánováno. Stačí si přečíst Calgeriho plán. 

Pro méně duševně zámožné dodatek upozornění: CHCETE-LI BÝT SPROSTÍ A VULGÁRNÍ DO DISKUZE, RADĚJI NEPIŠTE A ŠETŘETE SI ČAS NA POMLOUVÁNÍ NA JINÝCH WEBECH. PÍŠETE STEJNĚ SAMI O SOBĚ A UKAZUJETE SVOJI PRAVOU TVÁŘ…..

…..níže uvedený článek je překlad z rakouského deníku hartgeld.com, který lidem dává najevo celkové velikonoční dění. Dle různých insiderů se blíží katastrofa obludných rozměrů. Po velikonocích uvidíme, možná také neuvidíme, co se odehrálo….

tm komentuje a dodává:

Prosím berte článek jako jednu z možností, která může nastat, netvrdím, že tomu tak bude. Ale vzhledem k okolnostem, které naznačují neudržitelnost momentální situace, se mohou události dle níže popisovaného skutečně tak, nebo podobně, odehrát. A k tomu napsal jeden dobrý známý následující:

Náš stálý čtenář pavel blaheta napsal zajímavý komentář:

TM dnes jsem viděl na youtube.com rusky ozvučené video, kde ukazují tanky a vozidla na vagonech a do toho mluví komentátor toho videa, že po bombardování toho syrského letiště americkými Tomahawky, dostaly tankové jednotky, které jsou momentálně v Polsku, rozkaz naložit tanky a auta na vagony a cestovat do Německa. Je to staré asi dva dny – tak to možná může i souviset. Jestli je to tak, jak ten tvůj zdroj píše, tak asi chtějí mít své ozbrojené síly raději doma než v Polsku.

Je tedy lepší se na vše možné připravit…..

Změna systému začíná teď! Banky zavírají

Autor:  Walter K. Eichelburg
Datum: 14. duben 2017

Brzy začne nová epocha: zlatého standardu, monarchie a konce dnešního socialismu. Před tím ještě musí dnešní, politický systém zmizet. Zavřené banky a válka proti islámu přijdou brzy.

Začíná to

Ve svém předchozím článku „Velikonoční válka“ jsem psal o tom, že válka proti islámu má začít kolem Velikonoc roku 2017. Patrně krátce po těchto Velikonocích. V posledních dnech přišly čtyři informace od, do těchto věcí zasvěcených osob, především z oblasti vojenství v Německu, které všechny říkají, že banky po Velikonocích už neotevřou.

Zde je jedna z nich:
Podle mých zdrojů informací budou v nejbližších čtyřech dnech spolkobranou (bundeswehr, armáda Spolkové republiky Německo) domobranám předány informace o jejich vyzbrojení! Uzavření bank by mělo být nejprve provedeno regionálně pomocí výpadků dodávky elektřiny, aby bylo možné odpojit jednotlivé úseky kontrolovaně, a to v celé Evropě.
Pak by měly během dalších 18 hodin následovat všechny ostatní banky!
Pak by měly přijít velkoplošné výpadky elektřiny, sahající až do soukromí, které by měly trvat až 20 dnů! Výsledek toho je zřejmý.
S dalším odložením tohoto scénáře se nepočítá. Má to proběhnout teď.
Pochopte prosím, že svoje zdroje informací nesmím jmenovat.
Bylo mi pouze řečeno, že tato informace má nyní vyjít najevo!
Bez Vás, pane Walter von Eichelburg, by tato epocha nikdy nenastala!!
Přeji Vám a Vašemu štábu vše dobré.
Spolu to přestojíme!
Díky mnohokrát za všechno!!
A sláva budoucímu císaři!

V tom jsou vedle sdělení o výpadcích dodávek elektřiny a o zavřených bankách dvě důležité informace:

a) „S dalším odložením tohoto scénáře se nepočítá“: Už nebude žádný další odklad změny systému, začíná teď.
b) „Bylo mi pouze řečeno, že tato informace má nyní vyjít najevo!“: Mám čtenáře varovat ohledně toho, co přichází a jak to bude vypadat.

Tyto informace měly ke mně přijít kvůli jejich předání čtenářům. O tomto velikonočním víkendu pravděpodobně budeme svědky velkého teroristického útoku, patrně přinese letoun letecké linky MH-370 jadernou nálož na Manhattan. Nebo snad Severní Korea svou raketou udeří na Tokio. Zdroj informací, který o tom mluví, říká také, že hned potom banky zavřou a burzy se zhroutí.

tm komentuje: možná právě, že opět byl teroristický útok vyzrazen dopředu, tak k tomu nedojde. Stalo se to již mnohokráte…..

Zde jeden zdroj informací, který už několikrát dodal informace ze spolkobrany:

Právě jsem měl ještě jeden krátký kontakt se svým kamarádem v bundeswehru. Je to tady. Velký třesk je krátce před námi a bude obrovský. On se stále ještě domnívá, že se uvidíme koncem května, když zůstanu doma. Jeho slova: Co budeš dělat, když bude všechno zablokované a ty už se nedostaneš domů? Oni už nikoho nepropustí. Půjde to všechno tak rychle, že tak rychle vůbec nelze reagovat. Až uvidíš armádu, bude už na všechno pozdě.
Další jeho slova: V úterý budou banky zavřené a všude už má být zmatek. S okamžitou platností mi nařídil domácí vězení a řekl, že nežertuje. Znělo to všechno velmi povážlivě. Znám ho, ale takového jsem ho ještě nikdy nezažil.
Další zdroj informací v bundeswehru dodal podobné informace. Může se přitom přihodit všechno: přijdou Rusové, vojenský převrat nebo válka proti islámu. Na válku proti Rusku věřím méně, to by mohlo být odvádění pozornosti.

Válka proti islámu

Zde jedna další informace, která k nám dorazila:
Roznětkou pro celosvětovou válku islámu má být podle mých dosavadních informací zničení Skalního chrámu v Jeruzalémě spáchané pod falešnou vlajkou. Když pravověrní židé na tom samém místě určitě chtějí postavit svůj Nový templ. Do jaké míry jsou v tom zapleteni Mossad a chálif Obama, si jistě každý umí představit…
Zničen nebude jen Skalní chrám, nýbrž také symbolicky mnohem závažnější mešita Al-Aksá. Ano, přijde tam nový židovský Templ. Patrně budou zničeny také Mekka a Medina, jako pomsta za velký teroristický úder na New York, pokud k němu dojde.
Jedna událost o tomto velikonočním víkendu přijde skoro určitě:
a) velký teroristický úder, nebo
b) zničení mešit na Chrámové hoře.

Jakmile taková událost nastane, měli by lidé opustit města, také kvůli omezením dopravy, která provede vojsko. To vše proběhne velmi rychle. Je možné, že vojsko koncem května už opět bude moci přejít do stavu míru. Je také dost možné, že nám bude v hromadných sdělovacích prostředcích předstírána „světová válka“, jak je to popsáno v mém předcházejícím článku.
Banky zavírají
Že banky po Velikonocích už neotevřou, je nyní hodně jisté, protože nám o tom přišlo mnoho vzájemně podobných informací. Proto by se měly vyzvednout peníze z účtů, dokud to ještě jde. V pondělí pravděpodobně budeme moci v živém přenosu přihlížet tomu, jak to v Asii a v USA celý peněžní systém ztluče. Pak už neunikne ani myš.
Patrně v úterý pak přijde ten výše popsaný kompletní výpadek elektřiny v celé Evropě. Na venkově má trvat jen jeden den, aby zemědělství nebylo postiženo příliš silně. Ve městech, která pak budou zvenku uzavřena, má tento výpadek elektřiny zjevně trvat až do jejich znovudobytí od islámu. Jak je výše uvedeno, až 20 dnů. Všechny papírové peníze světa pak společně velmi rychle zaniknou, ceny zlata a stříbra by pak už v pondělí asi měly stoupat do gigantických výšek. Brzy potom přijde císař.

 

Zdroj: hartgeld.com

Další varování přichází dnes 16.04.2017 z redakce WATERGATE-Redaktion. Máme očekávat naprosté změny a krizi, která nemá obdoby. Situace je naprosto kritická….

Warum die KRISE kommt …

Lieber Leser,

wir von der Watergate-Redaktion möchten uns heute direkt an Sie wenden.

Spüren Sie es auch? Deutschland und die gesamte Welt befinden sich im Umbruch. Donald Trump attackiert Syrien und Nordkorea, die Türkei wird ein Unrechtsstaat und unsere Medien überschlagen sich gleichzeitig mit blindem Lob für die Kanzlerin.

Es scheint tatsächlich unausweichlich: Am Horizont wartet eine KRISE. Eine Krise, wie sie noch niemand von uns erlebt hat.

STICHTAG: 20.04.2017

Die Lage ist sehr ernst. Deswegen haben wir uns entschieden zu handeln. Am 20.04.2017 startet ein bisher geheimes WATERGATE.TV-Projekt. Es wird vielleicht auch Ihr Leben auf den Kopf stellen.

Bereits MORGEN erhalten Sie weitere Informationen. Bitte behalten Sie also Ihr Postfach im Auge!

Ihre WATERGATE-Redaktion

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 25

 1. trip napsal:

  cisar? to je prosim pekne nejaka konkretna osoba?

 2. Pavel napsal:

  TM dnes jsem viděl na youtube.com rusky ozvučené video, kde ukazují tanky a vozidla na vagonech a d toho mluví komentátor toho videa, že po bombardování toho syrského letiště americkým,i Tomahawky, dostaly tankové jednotky, které jsou momentálně v Polsku, rozkaz naložit tanky a auta na vagony a cestovat do Německa. Je to staré asi dva dny – tak to možná může i souviset. Jestli je to tak, jak ten tvůj zdroj píše, tak asi chtějí mít své ozbrojené síly raději doma než v Polsku.

 3. irile napsal:

  tome,to je zprava po ranu!
  dekujeme za info,letim kolem bankomatu za chvilku,tak vyberu,ale co budou platné penize,když uz nepůjdou pokladny-babisovky.Stejně sinic nekpupime k jidlu.
  U nás zasoby doma jen na par dní…

 4. netreba meo napsal:

  vacsina clankov tu: fajn, tento clanok je ale ciste psycho…
  pan walter ma asi probem 🙂

 5. jirik napsal:

  Zkoumali jsme „průhledné“ financování Jandovy neziskovky Evropské hodnoty. Výsledek? Posuďte sami
  http://vool.cz/jXv4A
  NEZISKOVKY POD DROBNOHLEDEM Financování politických neziskovek se věnuje čím dál větší pozornost. Mnohé z nich totiž svou činností a zdrojem peněz budí podezření, na což upozorňují i bezpečnostní experti. Často se jedná o propletence mnoha organizací, které si mezi sebou vzájemně přeposílají peníze. Patří mezi ně i kontroverzní lobbistický spolek Evropské hodnoty.

 6. Dozaj napsal:

  No jo-kvetou třešně. Ale kde jsou ty dvě devítky?

 7. Sys napsal:

  Dává i nedává to smysl. Myslela jsem, že má dojít k likvidaci bílé rasy za pomoci islámu a za tím účelem jsou muslimové do Evropy instalováni. V článku jde o válku proti islámu. To tedy znamená, že jdou proti sobě dvě frakce ? Jedna židosionistická a druhá monarchistická ? A co na to říká GP ? Na kterou stranu to kočíruje ?

  • Jarek* napsal:

   Svatá ty prostoto. G.P. to vše organizuje stejně jako zorganizoval komunismus a kapitalismus a posílal oba proti sobě. Čím více se lidé zabíjeli, tím více bouchalo ve Vatikánu šampáňo. Jejich největším potěšením je, když lidí šílí zoufalstvím. To je voda na jejich mlýn. Taková drobná otázečka k zamyšlení. Proč je u nás nasráno tolik polských farářů? Až Vám to dojde, tak na tom začněte stavět.

 8. Pavel napsal:

  Na stránkách HG se tyto šokující zprávy o restartu bankovního systému objevují pravidelně každý rok před Velikonoci. Tak např. předloni byly navíc hlášeny i pohyby vojenských nákladních vozidel převážejících do bank zásoby nově natištěných německých marek. 🙂

 9. lubo napsal:

  Pokud neotevřou příští týden banky Řecko postihne statní bankrot. A Ardogan od 16.4 má referendem neomezené pravomoci. Jak to těm byzantským mnichům vychází v předpovědích války na Bosporu.

 10. jirik napsal:

  Národní bezpečnostní agentura měla využít hackerských metod, aby se vlomila do globální bankovní sítě.
  Článek
  Americká vládní organizace Národní bezpečnostní agentura (NSA) má údajně na svědomí hackerský útok na globální bankovní systém, informoval zpravodajský web BBC.

  NSA měla tajně proniknout do systému Swift, který slouží k mezinárodnímu platebnímu styku, což by ji umožnilo sledovat soukromé platební transakce. Dopomoci ji k tomu měla hackerská skupina Shadow Brokers. Ta uniknuté dokumenty zveřejnila.

  Zástupci sítě Swift napadení systému popřeli, NSA ani americká vláda se k tomu zatím nevyjádřila.

  Podle mnohých odborníků jsou ale zveřejněná data věrohodná. Jejich cena na černém trhu by podle odhadů dosahovala dvou milionů dolarů (přes 50 milionů korun).

  Už loni se hackerům podařilo systém Swift napadnout a z bangladéšské centrální banky tak ukradli 81 milonů dolarů.
  http://vool.cz/AFxqw

 11. .lak napsal:

  http://pravyprostor.cz/sobotka-lze-tajne-k-nam-lifruje-uprchliky/
  Pomalu vám zhášejí životy a peníze bude to poslední v rozvojové zemi a exekutistanu za mrzké mzdy co vás může rozhodit zombíci.

 12. mahonny napsal:

  Pekné „sci-fi“, možno to bude súvisieť s príchodom antikrista – cisára ?!
  Prevrat sa neudeje z dňa na deň.. na to treba čas a mnoho prostriedkov. To že vypukne lokálny konflikt v KLDR je dosť mizivé a Rusi asi vedia čo robiť v Sýrií…

  Predstavený robia veľké ramená a činy sú kde ? Rozsievači mieru vedia ktorá bije.

 13. Já a Kačína napsal:

  Světový konflikt spustí atentát na vysokého státního činitele, k němuž dojde někde na Balkáně. “Ale tato jiskra je vhozená do sudu se střelným prachem na Balkáně. Vidím „Velkého“ padat, krvavá dýka je položena vedle,” popisuje Irlmaier.

 14. Nikča napsal:

  Normálně včera už zkoušeli EMP nebo nevim vypli proud po pulnoci hned 2x a ještě Mazec největší byli slyšet sirény hrozně jsem se lekla ale byl to požární poplach no hrůza…

 15. Hugo napsal:

  V utorok sa nic tak mimoriadne nestane. Slovensko bude pokračovať v debilnom smere.

  • tomáš marný napsal:

   Milý hugo,
   byl bych také rád, kdyby se nic nestalo, ale když se to nestane v úterý, v blízké době to asi bude pravda…..
   tm

 16. lubo napsal:

  Dnes 17.4 je doplnění toho článku. Kdo má zájem může si jej nechat strojně přeložit. Výpadek proudu a nepokoje v ulicích můžou byt až sekundární důsledek. Máme být PŘIPRAVENÍ, HLAVNĚ VNITŘNĚ!
  Od včerejška se mi v mysli zobrazuje téma- Je mi odpuštěno-. A odpuštění pasuje k tomuto velikonočnímu času. Znáte ten pocit být čistý jako miminko, tak rozumím tomu, být připravený vnitřně.

  • nepoviem napsal:

   „Bohužiaľ už nepoznám ten pocit byť čistý ako miminko, pretože som zanechal detské zvyky a stal sa zo mňa muž.“

   Práve preto by sme mali byť ako deti, tie vedia iba plakať a smiať sa – také nevinné by malo byť naše svedomie/ duša

 17. Pipa napsal:

  Clovece nevi co hulite za matros , ale uz to nehulte , tohle nepatri k realite ,jestli to delate za zvyrazneni svych stranek tak se ze slusnosti omluvte publiku.Jinak se stavate dalsim trolem , vcetrne vasich stranek…

 18. tomáš marný napsal:

  PÍPO,
  pípáte a melete nesmysly a k tomu všemu neumíte číst. Až se naučíte pořádně číst a uvažovat, můžete chodit na tyto stránky. Pravděpodobně „hulíte“ něco vy, nebo holdujete alkoholu a nemáte to v hlavě urovnáno. Bylo by dobré si přečíst raději tento text:
  A ve vašem textu hovoříte sám o sobě. Nastavil jsem vám zrcadlo…..
  tm

 19. lubo napsal:

  V článku je slovní spojení -Velký třesk- ten se požívá i ve spojení s pádem meteoritu. Něco jako čeljabinsk, ale věší. nemusí to být utok na Manhatton nebo Tokio. Ale pád velkého balvanu na zemi, co způsobí řetězovou reakci pádu bank a vojenských provokací v všeobecném chaosu a bez proudu, internetu, TV atd.
  Může to být na ten meteorit prostě navlečené. Nikdo za nic nemůže, skvělou demokracii nám zničil zásah z nebe. Lidé si začnou vyřizovat účty mezi sebou v občanských valkách a státy v 3.sv. I ten balvan na nás může byt navedeny uměle, proto letí od slunce, aby ho nebylo dobře vidět.
  http://almanach.cz/2017/04/astronomove-ve-stredu-se-k-zemi-priblizi-velky-nebezpecny-asteroid/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *