Zrada Fillona na voličích možná dosadí na prezidentský trůn Marine Le Pen, která se otevřeně přihlásila k odkazu Ch. de Gaulla

…..možná tímto tahem a zradou François Fillona byla automaticky dosazena na „trůn“ Marine Le Pen….

13:54

Zrada Fillona na voličích možná dosadí na prezidentský trůn Marine Le Pen, která se otevřeně přihlásila k odkazu Ch. de Gaulla

PAŘÍŽ | François Fillon jako zrádce zradil svůj předvolební program, který byl v bleděmodrém to, co slibovala Marine Le Pen a vyzval k podpoře globalistického devianta Emmanula Marcona. To ovšem mohou voliči Republikánů paradoxně odměnit podporou Marine Le Pen a to by mohlo i stačit na vítězství v druhém kole.

gaullistka Marine Le Pen | foto: euronews

 

Fillon vyzval k podpoře Macrona, neznamená to, že ho všichni pravicoví voliči podpoří, informují ParlamentniListy.cz.

Pro mnohé z nich byl tím – jak s oblibou Fillon říkal – prostě Emmanuelem Hollandem, tedy dědicem bývalé a ministrem zkrachovalé socialistické vlády. Zejména křídlo Nicolase Sarkozyho, bývalého prezidenta, které v krizové situaci, kdy Fillon hrál doslova o život (po provaleném skandálu své ženy Penelope), pravicového kandidáta podpořilo, nemusí mít zájem, aby zvítězil Macron.

Dá se tím pádem očekávat, že část, dosti značná, voličů Fillona se přikloní k Marine Le Penové; přesně v duchu snahy jejího aparátu utvořit „alianci patriotů“. Její vystoupení ve volebním sídle připomnělo, že Le Penová se přímo hlásí k odkazu generála a prezidenta Charlese de Gaulla, což pro neogaullisty nemusí být zcela bez významu.

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 20

 1. sibolet napsal:

  Aano,De Gaulle prosadil v roce 1967 výstup Francie z NATO,tak mu to Soroš barevně osolil hned rok NATO.. Doufám,že si LEPENKA přečte POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE https://www.youtube.com/watch?v=j19sBtUs7ls

  • sibolet napsal:

   Soudruzi z youtube zrušili učet,takže kopie jsou na DEMOKRATICKÉM RUSKÉM RUTUBE https://rutube.ru/video/97c295ed9960c1e37861fdbfc2441399/?pl_id=1182021&pl_type=user

   • Pavel napsal:

    Sibolete – já si ten rok 1968 dobře pamatuji a bylo to trochu jinak. De Gaulovi nikdo nic nesolil, on si to osolil sám. Spojil nějaký bezvýznamný zákon s hlasováním o důvěře a poněkud mu to nevyšlo. A sám odstoupil. On francouzský prezident má zákonodárnou iniciativu a nemusí nechat hlasovat parlament, nýbrž může vyhlásit o svém zákonu celonárodní hlasování a to mu zlomilo vaz. Prostě hrál vabank u hry o prakticky nulovou sázku a prohrál. A upřesnění – Francie tenkrát nevystoupila z NATO, jenom z jeho vojenské části. V Alianci zůstala politicky a i nadále její zástupci jezdili na summity NATO. Soroš tenkrát nic neznamenal. Rozhodně v té době jsem o něm nic neslyšel a nečetl. A to jsem se tenkrát (vlastně od prosince 1967 dostal i k francouzskému tisku – Le Humanité). Byl to sice deník jejich komunistické strany, ale dozvěděl jsem se z něj například o den dříve než z Rudého Práva, že máme nového generálního tajemníka strany – tenkrát byl v prosinci 1967 zvolen A. Dubček. Našim soudruhům to trvalo o den déle, než to zveřejnili.

    • sibolet napsal:

     Díky za upřesnění,jen ty studenské nepokoje ve Francii v roce 1968,to JISTĚ ted chápu,jako sorosovinu..

 2. Franta napsal:

  Podle astrologa Antonína Baudyše vyhraje volby Marine Le Penová. Od 23.4. do 7.5. má ve svém horoskopu jasný triumf a stěhování.

 3. jirik napsal:

  Něco o českých kandidátech na prezidenta –
  Po prezidentských volbách může ČR čekat překvapení. Jiří Drahoš by se nebránil rozmístění u nás americké armády.

  Volba prezidenta České republiky se blíží. Přibývají kandidáti, roztáčí se předvolební kampaně. Objevily se první průzkumy. Pokud by se hlasování uskutečnilo nyní, první kolo by vyznělo ve prospěch současné hlavy státu Miloše Zemana. Za ním se drží dvojka „antizemanů“ Michal Horáček a Jiří Drahoš.
  https://cz.sputniknews.com/nazory/201704245177079-prezidentsky-kandidat-okupace-Cesko/

  • jirik napsal:

   A tohle by zas chtělo vládnout v rusku –
   V závěrečné pasáži rozhovoru se Navalnyj vyjádřil také k situaci v Sýrii. „Rusko by se mělo v boji proti Islámskému státu připojit k mezinárodní koalici. Pokusem pomáhat Asadovi Putin jen způsobuje další problémy. Mimochodem, rozpor mezi Trumpem a Putinem jsem předpokládal. Putin potřebuje nepřítele a chce být vůdcem protiamerické a antievropské části světa,“ říká Navalnyj, který sice odmítá návrat Krymu Ukrajině, ale existenci sankcí chápe. „Porušili jsme tabu a vyvolali jsem válku v Evropě.“
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nejvetsi-vyzyvatel-Putina-promluvil-Jeho-slova-o-sankcich-Rusy-sokuji-484972

 4. Melichar napsal:

  Obávám se, že žabožrouti vystrašení z možných změn Mařenku nezvolí. Možná až za pár let, až bude ve Francii ještě hůře. Stejně tak se obávám, že u nás zvítězí koblížkožrouti, než jim za několik měsíců dojde, co ve volbách provedli. Čas skutečných změn ještě asi nedozrál. Ač to nerad připouštím, bude muset být mnohem hůře, než se lidi proberou.

  • Pavel napsal:

   Melichare tvé obavy z českých voleb sdílím – máš bohužel pravdu a bohužel si myslím, že velká většina těch blbců co dá hlas ANO na to nikdy nepřijde, že udělali blbost. Jak chceš blbovi vysvětlit, že je blb – to snad ani nejde. Nebo máš nějaký manuál na to?
   U těch Francouzů bych si nedovolil tipovat. Oni jsou nám mentálně dost blízcí (a i když jsou již hodně „naředěni“ slimáky a arabáči) tak mohou překvapit. Vzpomeň si jak u nás média tlačila Fišera a spícího knížete – jak oni si přáli, aby právě tito dva byli ve finále. A potom jak hrůzná kampaň proti Zemanovi se rozjela – právě to mne donutilo změnit názor a vůbec jít k těm volbám a dát hlas právě jemu. „Kde udělali soudruzi z NDR chybu?“ – Oni to prostě přepískli a nasrali tím národ. Ke stejnému efektu může dojít i ve Francii. Když takový pablb jako Hollande někoho doporučí, tak to může být pro dotyčného také „polibek smrti“. Stejně tak si neumím představit, že by voliči Melenchona dali svůj hlas Macronovi. Jak říkám – podle mne je to otevřená partie. Asi jako v šachu koncovka dvou koňů proti dvěma střelcům. Obyčejná náhoda to může rozhodnout.

  • inkvizitor napsal:

   Nejhorší na tom všem je to, že lidé u nás jsou povětšinou tupí a zmanipulovaní médii. Mám na pracovišti 3 další kolegy, všichni vysokoškoláci a ty zajímá hlavně to, jak hrála Dolní Lhota s Horní Lhotou fotbal, či kde se nejlépe nakupují sádroví trpaslíci. Papouškují jen to, co včera slyšeli na Nově ve zprávách. Docela tragédie. S takovým materiálem vidím naši zemi ztracenou už dopředu!

   • tomáš marný napsal:

    Milý inkvizitore,
    naprostá pravda…..
    tm

    • sibolet napsal:

     bla bla bla bla

     Pane sibolet,
     nechápu, proč mně posíláte ty debiloviny od nějakého outsidera, který jenom lže, vše otáčí a nemá lidem co říci, já ho neposlouchám a stačilo mně, co mně napsali lidé do mejlíků. Pak také nechápu, proč chodíte na web tadesco, když mně na jiných webech údajně pomlouváte, jak mně také někdo napsal. Jednejte s lidmi tak, jak chcete, aby ostatní jednali s vámi…..
     tm

   • Melichar napsal:

    Žel mám i takového příbuzného. Nadává na politiky (kromě Babiše) a na kdeco, když ho usměrním a chci poskytnout data, přejde na jiné téma, protože přeci v Blesku či na Nově nic takového nebylo. Vše jiné je nad jeho chápání. A takových lidí je naprostá většina. Není si s kým popovídat, protože ty bláboly od většiny známých už nemůžu poslouchat. Možná mají mnozí „alternativci“ stejné zkušenosti.

 5. Netreba Meno napsal:

  Pan Marny, pri vsetkej ucte: nezdielam vas optimizmus (podla mna zial vyhra prave Fillon –
  ved po 2.kole uvidime koho pocit a poznanie je spravne), ktory – ten optimizmus – je navyse v rozpore s tymi pesimistickymi predpovedami vasich rakuskych katastrofickych „zdrojov“, ktorymi nas tu permanentne strasite … strach je predsa destruktivna energia, pozor na to (… zial konstruktivnej sile vesmiru…)

  skutocne nerozumiem, ako niekto, kto dokaze pisat take clanky, ako serial „Vesmirne zakony“ ci „Rozhovor s indigovou divenkou“, ci serial o Jemene, ci skvele a jedinecne prednasky (napr. o konstatne PI),
  ktore su skutocne hlboke a mudre, dokaze sucasne preberat absurdne nazory – zrejme psychicky naruseneho p.Alberta, ci ako sa ten ten vas katastroficky rakusky zdroj vola…

  jedine potom, ze by ste skusal nasu bdelost, vtedy mi to dava aka tak nejaky zmysel 🙂

  • tomáš marný napsal:

   Vážený meno,
   je také nutné dát na stránky co se píše na jiných webech a nedávat tam jenom své vlastní. Není to katastrofický scénář, dotyčný ví také více než ostatní. Vím že má „dráty“ k dost vysokým špičkám lidí, kteří řídí politiky. Že mění tito lvysoce postavení lidé ze dne na den svoje rozhodnutí, je u nich normální.
   Před lety jsem také psal na osudu.cz data od lidí (setkání s 13 právníky u Vídně), kteří stojí za vysokými vůdci bank. Skoro vše co jsem napsal se postupně do dnešního dne splnilo. Negativní úroky, zabavování peněz lidem při „krachu banky“, placení daní za jiné firmy, když jste byl u nich zákazníkem a danná firma zkrachuje, nemožnost si vybrat veškeré uložené peníze najednou z banky a mnoho jiného. Napadli mně tam údajní „PRÁVNÍCI“ té či oné banky, že straším lidi a dodnes se nikdo z nich neomluvil. Smutné jak jsou slepí.
   To že se to či ono dnes nebo zítra nesplní, nemějte obavu je to připraveno, jsou to možné vhledy do krátké budoucnosti. Vím to z jiných zdrojů. Lépe se připravit a být rád, že zatím můžeme žít „relativně“ v klidu. Pak Vás nemůže nic překvapit. Rozhodně nestraším lidi, jenom je neustále upozorňuji na neustálé nebezpečí, které na nás číhá.
   Je to asi tak, jako když maminka říká svému 6 letému dítěti neustále, že když jde přes ulici, musí se pořádně rozhlížet, aby ji nepřejelo auto. Myslíte si že maminka straší své milované dítě????? A to pořád a záměrně????
   Rozhodně nikoliv. Upozorňuje svého miláčka, na kterém mu záleží, aby se vyvaroval možného nebezpečí A PŘIPRAVIL SE NA NĚJ. Tak jako já Vás neustále datuji o možnostech které jsou na všechny děti (lidstvo) připraveny jako ty nebezpečné střely (auta) na silnici. Není dobré v dnešní době usnout v eufórii, že se to nestane a jít bezhlavě přes cestu. Možná párkráte budete mít štěstí a přejdete bez rozhlížení ale…..
   Nestalo se to v Evropě, jak psal, ale v USA. Proč se o tom nepsalo nikde v tisku????? To kdyby to bylo v Rusku, Moskvě a jiných městech, týden by se o ničem jiném nepsalo.
   Píši to z toho důvodu, milý meno, aby lidé byli neustále ve střehu…..
   Děkuji za dotaz a Váš přízpěvek do diskuze tak jako za čas strávený na stránkách tadesco.cz….
   tm

 6. jirik napsal:

  CARACAS – Masové demonstrace proti vládě venezuelského prezidenta Nicolase Madura si vyžádaly další dvě oběti, informovalo v pondělí večer místní ministerstvo vnitra. Celkově tak během téměř měsíc trvajících protestů zahynulo 24 lidí.

  Střelnému poranění krku podlehl ve městě Mérida v severozápadní Venezuele představitel tohoto města. Šest dalších osob utrpělo těžká zranění. V sousedním městě Barinas zastřelili 54letého demonstranta.

  Důvodem protestů je rozhodnutí Nejvyššího soudu o omezení pravomocí opozicí ovládaného parlamentu. Mezi požadavky opozičních předáků figuruje i vypsání předčasných voleb.
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10237-chaos-ve-venezuele-demonstrace-sili-je-hlaseno-24-obeti

 7. jirik napsal:

  „Moje otázka je následující: kdyby Rusko nazvalo jednoho z kandidátů nadějí generace, nebylo by obviněno ze zasahování do francouzských voleb?“, zajímala se novinářka.

  Politico uvádí, že Mogheriniová jako odpověď na tuto otázku s úsměvem ukázala palcem směrem k Lavrovovi: „Sergeji, nechcete odpovědět na tuto otázku?“ https://sptnkne.ws/emkK

 8. Franta napsal:

  Ve Francii se objevují informace v médiích, které potápějí Macrona. Ve Valeures actuelles uvádějí, že Macron na stanici Beur FM, když si myslel, že je mikrofon vypnutý, hovořil v podstatě o plné podpoře radikálních islamistů – podpořil svého kolegu Mohameda Saou, o kterém se např. na Twitteru objevují informace, že sympatizoval s imámem Tarikem Chadlioui (Ibn Ali), který radikalizoval „kamikadze“ z Bataclanu. http://www.hlavnespravy.sk/analyza-francuzskych-prezidentskych-volieb-este-nic-nie-je-iste-ako-sa-patriot-macron-v-relacii-preriekol/980012

 9. jirik napsal:

  „Přeju si, abychom měli mírové vztahy se všemi zeměmi, chci je s USA, chci je s Ruskem, chci je s Velkou Británií,“ prohlásila Le Penová ve vysílání televizní stanice TF1. Kromě toho zdůraznila, že si váží všech států.
  https://cz.sputniknews.com/politika/201704265186888-Le-Penova-mirove-vztahy/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *