10 Projevů, podle kterých poznáte, že jste rodičem duchovně probuzeného dítěte

Výchova dítěte vyžaduje oběti, vaši stálou pozornost a hodně vaší energie. Věci se však ještě více zkomplikují, když je dítě, které vychováváte, výjimečně duchovně nadané. Musíte být připraveni čelit neobvyklým výzvám. V tomto článku jsou vypsané projevy, podle kterých poznáte, že vaše dítě není zrovna běžné. Znalost těchto projevů kouzelných dětí sahá až do starověku, kdy lidé věřili, že dítě může sestoupit z božských nebo vílích světů a díky tomu mít speciální znalosti a mimořádné duchovní dary. Tomu ostatně mnoho lidí věří ještě dodnes a není to zrovna myšlenka k zahození.

9 Znamení, že máte kouzelné dítě
Z kouzelných dětí rostou budoucí duchovní učitelé, léčitelé, média, věštci, jasnovidci, intelektuálové a moderní čarodějnice. Jsou to vzácné duše a jejich rozvoji se dá buď napomoci, nebo jim to dost brutálně zkomplikovat a zpomalit. Pokud jste rodič takového dítěte, máte velký úkol, protože vychováváte bytost, která má potenciál změnit osudy mnoha dalších lidí a dějů v budoucnosti. Na vás také z velké míry záleží, jestli se jim to podaří, protože představujete jejich odrazový můstek, jejich životní základ, ze kterého budou čerpat a který si ponesou celý život.

1. Dítě má živé sny, které si pamatuje a umí je převyprávět
Říše snů je velmi zvláštní. Nejsilněji duchovně probuzení lidé mají vždy k povyprávění zajímavé příběhy, které zažili ve snu. Vědomé zapamatovatelné snění je jedna z nejslibnějších magických schopností, protože se může postupně rozvinout do lucidních snů, astrálního cestování a jasnovidectví.

Začíná to takto:
Dítě se v noci probouzí z intenzivních snů. Je vzrušené, nebo vylekané, protože to pro něj bylo, jakoby se to stalo doopravdy.
Dítě má tendence ráno vyprávět, co zažilo ve snu. Dokáže převyprávět sny s podrobnostmi a popsat jich i několik, jak šly za sebou. Pamatování si snů způsobuje silně aktivní šišinka mozková.
Když je dítě silně nadané, prožívá velmi intenzivní a obvykle děsivé sny, díky kterým se může bát chodit spát a snažit se zůstat déle vzhůru.

 

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ: https://aluska.org/10-projevu-podle-kterych-poznate-ze-jste-rodicem-duchovne-probuzeneho-ditete/

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

 1. Maroš napsal:

  A sme opäť pri matrixe – programe Ega – či bude materiálne, alebo duchovné! Takže to nie je v dieťati, ktoré sem prišlo na materiálny svet automaticky ako prevtelená duchovná bytosť – ale v matrixe materializmu – ktorý toto duchovno potláča! A kto je hlavným šíriteľom materializmu na svete?! Odpoveď poznáme…
  otázka teda nie je v tom, či dieťa je, alebo nie je duchovná osobnosť, ale ako ho dokáže materiálna spoločnosť vrátane rodiny – preprogramovať!

  „Základní škola Roberta W. Colemana v Baltimore v americkém státě Maryland vyzkoušela jiný přístup k dětem, které by si zasloužily být pokárány. A zdá se, že překvapivě funguje.
  Přestože byste si možná mysleli, že posadit takové dítě na chvíli na zem, aby přemýšlelo a meditovalo, nemusí být právě nejúčinnější, opak je pravdou a jim se tato strategie nesmírně osvědčila.

  Místo toho, aby musely zůstat po škole, vzali jim věci nebo je poslali do ředitelny či za dveře, tyto děti posílají do speciální meditační místnosti.

  Loni nechali děti meditovat předtím, než si na vánočním večírku rozdali dárky. A vidět jejich takových klidných vykouzlila všem přítomným úsměv na tváři.“

  http://pi-centrum.e-shoper.net/clanky/684-skola-nahradila-tresty-meditaci–vysledky-jsou-ohromujici/

  This School Sends Kids to Meditation Instead of Detention And the Results Are INCREDIBLE!
  https://www.youtube.com/watch?v=ZzjKJK00tT8
  Canada: Meditation in class for improved learning results? (Learning World: S5E28, 3/3)
  https://www.youtube.com/watch?v=1Fq9Wid9ECU
  School replaces detention with meditation
  https://www.youtube.com/watch?v=Adg-S2hY07w

  Čiže – duchovno – duchovnú polohu-nastavenie človeka – treba udržiavať, a nie „vedecky“ exaktne = materiálne – skúmať a hodnotiť!
  Tak ako je Stvoriteľ neobsiahnuteľný, tak je aj Duch neobsiahnuteľný! Vedomie je neobsiahnuteľné! Tak už do prdele s testami a kategorizovaním – to je podstatou SEGREGÁCIE! Hodnotenie ľudí_“zvierat“ podľa akýchsi exploatačných vlastností – a opäť hádajme kto to v tomto otrokárskom systéme vymyslel a zaviedol!

  Aj „vy“ ezoterici ste zmagorení predstavou vlastnej výnimočnosti! Bažíte po ocenení – lenže ocenenia rozdávajú zvieratám tí, ktorí vlastnia Farmu Ľudstvo! Základ je sa oslobodiť – to je životný cieľ – nie dosiahnuť matrix-programové ciele Ega! Bodka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..