11 způsobů jak očistit šišinku mozkovou od vápníku a aktivovat ji

11 Ways to Decalcify the Pineal Gland

Tento návod vám poskytne startovní bod pro cvičení a cesty, jak pomoci šišince mozkové s odvápněním. Vaše šišinka mozková, často také označována za 3. oko, je malá endokrinní žláza nacházející se ve střední části vašeho mozku. Souvisí s ajna (čelní) čakrou a její kvality jsou především spojovány s psychickými a spirituálními schopnostmi a jevy.

Vaše šišinka mozková produkuje množství látek a hormonů, které mají na svědomí pocity štěstí a klidu, euforie, odpočatosti, také civilizované jednání, rovnováhu emocí a psychické jevy. Jedná se o přirozené stavy bytí, ale kvůli špatnému stravování, vlivu prostředí, dominanci levé hemisféry a nejrůznějším chemickým látkám, se kterými přicházíme do styku, má většina lidí kalcifikovanou šišinku mozkovou.

Stvořitel dal lidem přirozené možnosti opravy VŠECH „onemocnění“ a dysfunkcí. Existují různé doplňky, strava, cvičení a další praktiky, které můžete zařadit do vašeho životního stylu a odvápnit šišinku mozkovou a uvést ji tak do původního stavu. Jakmile začnete vědomě pracovat se svojí energií čakry třetího oka, začnete vnímat realitu opačným způsobem, než jak jste byli naprogramováni ji vnímat.

Následující seznam není seřazen podle žádného pravidla. Zjistěte, co vám nejvíce vyhovuje a začněte u toho. A pamatujte si, trpělivost a důslednost je klíčem ke všem spirituálním a metafyzickým pracím.

 1. Snižte příjem masa. Maso, především jeho těžší formy jako je hovězí nebo vepřové, je velmi kyselé. Kyselé pH není pro proces odvápnění šišinky vhodné.
 2. Pijte alkalickou nebo destilovanou vodu. Alkalická voda obsahuje správné ionty a destilovaná odstraňuje z těla těžké toxiny.
 3. Vyhýbejte se fluoridu. Fluorid je pro lidský organismus toxický. Používejte zubní pasty bez obsahu fluoridu. Kohoutková voda v USA je většinou fluorovaná, pijte tedy raději alkalickou a destilovanou vodu.
 4. Sungazing. Přijímání sluneční energie při západu či východu slunce je pro zdraví šišinky obzvláště blahodárné a napomáhá jejímu odvápění.

  11 Ways to Decalcify the Pineal Gland

 5. Jezte více zeleniny. Čím více alkalické stravy budete přijímat, tím lépe budete vyživovat šišinku mozkovou a další důležité části vaší bytosti. Jídlo, které vyrostlo ze slunečních paprsků je nabíjející a očistné pro šišinku.
 6. Vyhněte se rtuti. Rtuť je extrémně toxická. Většina vakcín a zubních plomb obsahuje rtuť. Pokud máte v zubech rtuťové plomby, nechte si je u zubaře nahradit keramickými, které ji neobsahují.
 7. Uchovejte si kontruktivní myšlenky a vyhýbejte se destruktivním situacím. Tohle se zdá být samozřejmé, ale vaše mysl má skutečně neuvěřitelnou sílu. Myšlenky mohou být také toxické.
 8. Užívejte modrozelené řasy a další superpotraviny bohaté na chlorofil. Tohle je podobné jako jezení zeleniny, akorát je to silnější nášup. Další vhodné superpotraviny jsou chlorella, spirulona, mořský mech a pšeničné klíčky.
 9. Jezte bylinky. Bylinky jako je pelyněk, vojtěška či petržel mají úžasně léčivé vlastnosti. Můžete si z nich uvařit čaj nebo si je přidat do salátu.
 10. Nepoužívejte fluorescentní žárovky. Standartní, levné žárovky se neshodují s přirozeným světelným spektrem. Vaše šišinka mozková je citlivá na světlo. Je také důležité spát v kompletní tmě.
 11. Přikládejte si na čelní čakru denně krystal. Meditování s krystalem je energeticky velmi dobré pro šišinku. Další oblíbené kameny jsou ametyst, čistý křemen, sodalit a lapis lazuli.

přeložila: raja

zdroj: 1

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

12 Komentáře zapnuto "11 způsobů jak očistit šišinku mozkovou od vápníku a aktivovat ji"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
áťa 77
Host

Velmi důležitý článek. Moc děkuji!

oko magnetem
Host
oko magnetem

Tato vebova stranka poskytuje velice zajimave informace.

zdeněk540
Host
zdeněk540

A samozřejmě pravidelné chození do přírody. 🙂 Mě hodně pomohlo i energetické léčení u stromu, aluška má na blogu návod.

oko magnetem
Host
oko magnetem

Mate Pravda. Mam to take vyzkousene.

Renne
Host
Renne
Trošku o tej destilovanej vode Všeobecne sa destilovaná voda neodporúča k pitiu a to z dôvodu, že sa nepovažuje za charakter pitnej vody. Jej konzumáciou môže dôjsť k poškodeniu črevnej výstelky a to tým, že destilovaná voda neobsahuje žiadne ióny a ani minerály. Je potvrdený negatívny účinok na metabolizmus vodného a minerálneho hospodárstva a rovnako tak poruchy stálosti vnútorného prostredia zo zmenami sekrécii hormónov. Vyššie močenie vedie následne ku stratám iónov z vnútorného prostredia. Nesprávne rozdeľovanie vody v organizme a pokles hladiny elektrolytov môže mať za následok až funkčné poruchy vnútorných orgánov. Z týchto dôvodov sa jej konzumácia považuje za… Číst vice »
oko magnetem
Host
oko magnetem

Souhlasim s Vami pani/pane Renne. Pouzivame filtrovanou vodu na misto destilovane.
Pit vodu jetom tehdy kdy je zizen.

jozo
Host
Jo jo i kdyz tyhle stranky mam rad obcas me znich boli bricho smichy 1-zeru hlavne hovezi a veprove ve velkem 2-piju a to dost hlavne pivo vino a tvrdej 3-fluorid nemam protoze nic co to obsahuje nepouzivam tedy ani na zuby 4-jde dost tezko splnit kdyz nam na hlavu sypou stale chemtrais a tak za par minut je ze slunneho dne polosero bez slunce 5-zelenia?? Co to je? Neznam nejim. Je to jedovate pro muj organismus. 6-zubni pastu nepotrebuji stejne se zuby zase zaspini 7-nemam zadne destruktivni myslenky jsem snilek fantasta a radovanek. proc byt nastvany a delat radost… Číst vice »
Dozaj
Host
Dozaj

Stačí být jen Tady a Teď. -)

oko magnetem
Host
oko magnetem

Vazeny pane jozo, mate velice zajimavy koncept zivota. Musim se optat. Jite kurata a vejce a co takhle ryby s jikrama?

sibolet
Host
sibolet

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!