2. AluTalk / Kód pro harmonizaci buněk (video) DOPORUČUJI

….. Aluška konečně udělala video, na které spousta z nás dlouho čekala. Moc jsem se těšil, až vám ho budu moci ukázat. Daný kód je výborný a víme, že opravdu funguje ….
5454
Prostřednictvím dnešního povídání se můžete seznámit s univerzálním kódem, který můžete kdykoliv použít pro energetickou harmonizaci vašich buněk. Kód má rozsáhlé možnosti působení, jeho použití není ničím omezené a je zcela bezpečný.
2. AluTalk / Kód pro harmonizaci buněk
https://www.youtube.com/watch?v=cuhTdk5tjDc&feature=youtu.be
Další návody pro zlepšení kvality vašeho života a harmonizaci vaší bytosti najdete v knihách Svítání a zejména Anděl strážný, která se specializuje na energetickou tématiku a napojení na vlastní zdroj. Knihy jsou skladem a k dispozici přes https://alueshop.webnode.cz/knihy/

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

  1. Jara napsal:

    Ahoj,přátelé. Tadesco se sem tam trochu odmlčí,nevím čím to je,možná i kvůli nedostatkům financí,proto jsem se rozhodl příští týden alespoň trošku přispět. Ale co chci říci nyní,co se děje ohledně zdraví a harmonizace. Vždy,od ůtlého dětství mě osobně pomáhala s harmonizací příroda. Les a ničím nesvázaná,neregulovaná řeka. Stromy,byliny,voda,ryby a ptáci v čisté,harmonické přírodě.Ta mi dávala zdraví,sílu a nezávislé,samostatné myšlení.Léčila,uzdravovala. Ale na co chci i tady upozornit. Jaké nástrahy a léčky nám neustále připravují. Náš stát se začal po r.1989 rozvíjet jiným směrem.Lidé byli nadšení. Ale neuvědomují si,jaké síly jsme pod rouškou domělé ,,svobody a demokracie“ vpustili do naší nádherné domoviny. Jde o drogy,drogové závislosti,včetně ,,léků“ a s tím doslova související dluhy,dluhové pasti,závislost a lehkou ovladatelnost parazitů. Kdysi se začalo s Tramalem,lékem. Prodávali jej studentům a žákům,sváděli,po něm přišly tvrdé drogy ,závislost a celková destrukce a s nimi i ,,Dluhové pasti“. Málokdo mi někdo dnes uvěří,že i to bylo součástí plánu,dopředného plánu,jak náš stát ,naše děti i rodiny takto ovládat a manipulovat, ničit. Toto stále neustává. Zapojují se do tohoto systému i vysokoškoláci,magistři, v rámci ,,podnikání“. Tramal byl doplňován marihuanou a velkým množstvím návykových léků od farmaceut. firem. Po nich přišla řada na tvrdou drogu. Ale na co chci upozornit zejména rodiče. Místo marihuany se k nám začaly dovážet ve velkém další omamné látky původně z rostlin,jako ,,předehra pro silnější drogy“. A posloužil nyní i KRATOM. Kratom , (Mitragyna speciosa) je tropický strom s listy s psychoaktivními ůčinky pocházející s Malajsie a tamních okolních zemí. Dokonce magistři jej doporučují tak,že uvádí,že ,,navyšuje chuť k práci“ a je mnohem lepší než konopí…sladká to slova pro otroky v montovnách. Místo Vůle a aktivity opět nabízejí náhražku, Kratom. Jenže podnikaví magistři a jejich pomocníci tento Kratom mnohonásobně zesilují ve svých laborkách a prodávají silný koncentrát ve formě prášku. Pak pokračují dál a do tohoto prášku, pod hlavičkou Kratom přimíchávají i tvrdší drogu, aby získali závislost a návyk a rozmnožovali tak řady svých stálých klientů, drogově závislých a jejich výnosných kšeftů. Tito lidé jsou stále několik kroků napřed před policií ( o hloupých zpolitizovaných poslancích ani nemluvě). Tak se velmi dobře přidržují v práci i ovce v montovnách a uměle je přidržují při životě a otrocké práci. Jsou lehce manipulovatelní a poddajní. Je velmi lehké vyhnat tyto do ulic. K tomu slouží i Kratom. V rukách zla zlý nástroj. Podnikání magistrů,kšeftařů,zneužívající přírodu a její síly pro skutečně nemocné.

  2. jintrovert napsal:

    Kód „Hvězdný prach“ též občas používám a citelně mi pomáhá ☺ Příjemné povídání,poslouchání…A Cobra je mnohem víc,než jen nějaký „pán co chaneluje“ ☺ 😉

  3. Anan napsal:

    Dlouho mě obtěžovala bolest pohmoždění žebra. Použila jsem kód a bolest odešla ihned. Budu ho používat častěji i na jiné problémy. Děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.