2. AluTalk / Kód pro harmonizaci buněk (video) DOPORUČUJI

….. Aluška konečně udělala video, na které spousta z nás dlouho čekala. Moc jsem se těšil, až vám ho budu moci ukázat. Daný kód je výborný a víme, že opravdu funguje ….
5454
Prostřednictvím dnešního povídání se můžete seznámit s univerzálním kódem, který můžete kdykoliv použít pro energetickou harmonizaci vašich buněk. Kód má rozsáhlé možnosti působení, jeho použití není ničím omezené a je zcela bezpečný.
2. AluTalk / Kód pro harmonizaci buněk
https://www.youtube.com/watch?v=cuhTdk5tjDc&feature=youtu.be
Další návody pro zlepšení kvality vašeho života a harmonizaci vaší bytosti najdete v knihách Svítání a zejména Anděl strážný, která se specializuje na energetickou tématiku a napojení na vlastní zdroj. Knihy jsou skladem a k dispozici přes https://alueshop.webnode.cz/knihy/

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

3 Komentáře zapnuto "2. AluTalk / Kód pro harmonizaci buněk (video) DOPORUČUJI"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jara
Host
Ahoj,přátelé. Tadesco se sem tam trochu odmlčí,nevím čím to je,možná i kvůli nedostatkům financí,proto jsem se rozhodl příští týden alespoň trošku přispět. Ale co chci říci nyní,co se děje ohledně zdraví a harmonizace. Vždy,od ůtlého dětství mě osobně pomáhala s harmonizací příroda. Les a ničím nesvázaná,neregulovaná řeka. Stromy,byliny,voda,ryby a ptáci v čisté,harmonické přírodě.Ta mi dávala zdraví,sílu a nezávislé,samostatné myšlení.Léčila,uzdravovala. Ale na co chci i tady upozornit. Jaké nástrahy a léčky nám neustále připravují. Náš stát se začal po r.1989 rozvíjet jiným směrem.Lidé byli nadšení. Ale neuvědomují si,jaké síly jsme pod rouškou domělé ,,svobody a demokracie“ vpustili do naší nádherné domoviny.… Číst vice »
jintrovert
Host
jintrovert

Kód „Hvězdný prach“ též občas používám a citelně mi pomáhá ☺ Příjemné povídání,poslouchání…A Cobra je mnohem víc,než jen nějaký „pán co chaneluje“ ☺ 😉

Anan
Host

Dlouho mě obtěžovala bolest pohmoždění žebra. Použila jsem kód a bolest odešla ihned. Budu ho používat častěji i na jiné problémy. Děkuji.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!