2. AluTalk / Kód pro harmonizaci buněk (video) DOPORUČUJI

….. Aluška konečně udělala video, na které spousta z nás dlouho čekala. Moc jsem se těšil, až vám ho budu moci ukázat. Daný kód je výborný a víme, že opravdu funguje ….
5454
Prostřednictvím dnešního povídání se můžete seznámit s univerzálním kódem, který můžete kdykoliv použít pro energetickou harmonizaci vašich buněk. Kód má rozsáhlé možnosti působení, jeho použití není ničím omezené a je zcela bezpečný.
2. AluTalk / Kód pro harmonizaci buněk
https://www.youtube.com/watch?v=cuhTdk5tjDc&feature=youtu.be
Další návody pro zlepšení kvality vašeho života a harmonizaci vaší bytosti najdete v knihách Svítání a zejména Anděl strážný, která se specializuje na energetickou tématiku a napojení na vlastní zdroj. Knihy jsou skladem a k dispozici přes https://alueshop.webnode.cz/knihy/

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
AnanjintrovertJara Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Jara
Host
Jara

Ahoj,přátelé. Tadesco se sem tam trochu odmlčí,nevím čím to je,možná i kvůli nedostatkům financí,proto jsem se rozhodl příští týden alespoň trošku přispět. Ale co chci říci nyní,co se děje ohledně zdraví a harmonizace. Vždy,od ůtlého dětství mě osobně pomáhala s harmonizací příroda. Les a ničím nesvázaná,neregulovaná řeka. Stromy,byliny,voda,ryby a ptáci v čisté,harmonické přírodě.Ta mi dávala zdraví,sílu a nezávislé,samostatné myšlení.Léčila,uzdravovala. Ale na co chci i tady upozornit. Jaké nástrahy a léčky nám neustále připravují. Náš stát se začal po r.1989 rozvíjet jiným směrem.Lidé byli nadšení. Ale neuvědomují si,jaké síly jsme pod rouškou domělé ,,svobody a demokracie“ vpustili do naší nádherné domoviny.… Číst vice »

jintrovert
Host
jintrovert

Kód „Hvězdný prach“ též občas používám a citelně mi pomáhá ☺ Příjemné povídání,poslouchání…A Cobra je mnohem víc,než jen nějaký „pán co chaneluje“ ☺ 😉

Anan
Host
Anan

Dlouho mě obtěžovala bolest pohmoždění žebra. Použila jsem kód a bolest odešla ihned. Budu ho používat častěji i na jiné problémy. Děkuji.