21.000 Kč sociálních dávek v ČR pro migranty … zakázaný projev poslance Parlamentu ČR , PhDr. Zdeňka Soukupa

Je to hotové, vetřelci budou v ČR dostávat 21.000 Kč měsíčně. Tyto „sociální dávky“ se jim budou doplácet z našich daní. Není to zákon, ale dohoda Ministerstva financí, pro místní rozvoj a vnitra! Kolik máte za celoživotní práci Vy?
A je na pováženou, že to můžeme slyšet jen z undergroundu ve slovenštině …

Zdroj: 1

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

16
Komentujte

avatar
16 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
jirikditjentakJana BMikessska Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

US výsadkáři si zacvičí u nás
Čeští výsadkáři z brigády rychlého nasazení mají už dnes začít na území ČR osmnáctidenní cvičení, kterého se následně zúčastní i tři stovky Američanů. Vláda, která o přijetí příslušníků cizích armád rozhoduje, přitom o společném cvičení bude rozhodovat na poslední chvíli.
vyšlo v Právu 19 dubna 2017

.
Host
.

Bohu co je boží, císařovi co je císařovo a co by jste chtěli plánovaní kafíři privilegovaných. To by je asi museli fan cluby vašíků co dětem udělali důchod v 72+ leda políbit blaničtí rytíři. http://www.dortydorticky.cz/img/smilies/47.gif http://pravyprostor.cz/sobotka-lze-tajne-k-nam-lifruje-uprchliky/ Pomalu vám zhášejí životy a peníze bude to poslední v rozvojové zemi a exekutistanu za mrzké mzdy co vás může rozhodit zombíci. . Nevolit žádné spolčence stávajících parlamentních firem stran na vlastní zisk z kterých je výsledek světového čerstvého ocenění rozvojové země za mrzké mzdy v zadluženém exekutistanu. Kdokoliv jiný by patrně nenapáchal takové škody za doživotní válení abolicovaných šperků. Žeňte je od koryt.… Číst vice »

dit
Host
dit

Zdravím,
to není jenom těch několik tisíc , to je zdravotní péče, bydlení, vzdělání, ústupky, privilégia na školách, možnost se zapojit do politického dění u nás, přes různá uskupení a spolky a tak dále a taky v buduucnu i jejich důchodyi starobní i invalidní v případě potřeby, přípsěvky na jejich potomky a že jich buou mít hojně… co teprve jejich neověřitelná identita posléze i potvrzená neověřená identita posvěcená tím čipem v dokladech v budoucnu.

dit
Host
dit

…mám tam překlepy, ale snad to přelouskáte a pochopíte na co poukazuji.

dit
Host
dit

Je to přesídlování se vším všudy i se slučováním rodin. Plebs bude sloužit plebsu odjinud a ustupovat.

Maroš
Host
Maroš

To bude hlavne aj zábava!

„95 z těchto obětí byly děti, které po tomto výbuchu zčásti uhořely zaživa. Sebevražedný bombový útočník se v sobotu ráno probudil, aby se rozhodl, že si zabije pár šíitských dětí.“
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10204-cnn-nazyva-95-zmasakrovanych-syrskych-deti-asadovymi-priznivci

Mikessska
Host
Mikessska

Tak to je něco. Tak proč jim rovnou nezajistí práci v Continentále? 12 hodinové směny – tam furt někoho shánějí. Peníz by byl sice menší – 18.000,- kč – ale to zase není o tolik a budou vytvářet hodnoty. Je neuvěřitelné, že to poslancům projde. Možná, že ne. Třeba v budoucnu budou souzeni za vlastizradu. Já ty lidi zde nechci. Je mi líto, NECHCI. Ať sluníčkáři odplachtí za migrantama do jejich zemí a tam je naučí, jak hospodařit a tvrdě na tom makat. Kdyby to alespoň byly lidé rozumní, ale migranti mají povětšinou IQ tykve a o selským rozumu si… Číst vice »

Mikessska
Host
Mikessska

A píšu v zádech, protože oni jsou ještě tak podlí, že s Vámi nebojují tváří v tvář. Ale povětšinou v přesile – hezky 5 na 1. A když je migrant sám (což se fakt nestává) tak na Vás nebude útočit ze předu…počká si, až se k němu otočíte zády. Takže ani žádná hrdost, chrabrost – tyto vlastnosti oni vůbec nemají. Jsou to podlí, zákeřní lidé.

Jana B
Host
Jana B

Originální text na: http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/projev-poslance-zdenka-soukupa-ktery-v-poslanecke-snemovne-nemohl-zaznit.html Přidávám podstatné z diskusí u tohoto článku: Olga Vránová · Střední zdravotnická škola 6.9.2016 http://www.psp.cz/…/stenprot/049schuz/s049007.htm… 13.9.2016 257. Informace předsedy vlády o skutečném postoji k migraci a k dohodě Evropské unie s Tureckem Navrhovatelem tohoto budu je poslanec Zdeněk Soukup, k podání informace byl vyzván předseda vlády Bohuslav Sobotka. Prosím, aby se navrhovatel a předseda vlády dohodli, kdo vystoupí s úvodním slovem. (Premiér přistoupil k mikrofonu.) Pane premiére, já bych vás poprosila, jestli se můžete dohodnout, protože je navrhovatel a vy jste byl vyzván také. Jestli na dohodě… Dobrá, tak s přednostním právem premiér. Prosím, pane premiére,… Číst vice »

jentak
Host
jentak

o Velikonocích jich to Itálie zase přivezli 10 000 kousků, třeba jedna loď 1600 migrantů, z toho 80 nezletilých a 80 žen…… /no prostě samé ženy a děti jak nás přesvědčují média../
http://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=599841

jirik
Host
jirik

Jidáš řekl, že je u nás jen 12, slovy dvanáct imigrantů. Jiný údaj říká, že je u nás kolem sto tisíc těchto cizinců. EU nám letos přikazuje přijmout tři tisíce cizáků. Je-li jich tady jen dvanáct, co konkrétně dělá těch 1500 ziskovek, které jsou velmi dobře placeny? Zač tyto peníze dostávají? Co dělá takový Rozumek a zač je placen z našich daní? Kdo tedy jsou ti imigranti v Praze, Brně, budoucím muslimském sídlišti blízko Teplic, a v Karvinné, kde dostali zadarmo byt a dávky, které jsou dvakrát vyšší než české důchody. Bohušu a Andreji, proč ty peníze nedáte našim penzistům,… Číst vice »

dit
Host
dit
jirik
Host
jirik

Vláda zasedla a ke šťastným zítřkům je opět o kousek blíž! Náš statečný premier a jeho hvězdný tým totiž právě schválili Strategii udržitelného rozvoje do roku 2030.
Jó, takových aktivistických keců už tu kolikrát bylo.. O nic nejde, stejně už ta parta bere za kliku a jejich nástupci si s tím materiálem… no řekněme hlavu dělat nebudou, mávne poučený čtenář otráveně rukou a článek přeskočí po přečtení nadpisu. To ovšem přijde o zásadní informaci: Ministři totiž, podle premiéra Bohuslava Sobotky, dostali za úkol sladit plány svých resortů s koncepcí nevládních organizací.

Ano, slyšíte dobře.
http://www.rukojmi.cz/clanky/3781-vladni-strategie-udrzitelneho-rozvoje-do-roku-2030-jen-dalsi-aktivisticke-kecy

jirik
Host
jirik

Podívejte se na obrázky a plačte. Plačte nad tím, jak lehce, ochotně a zbaběle jsme se vzdali toho nejcennějšího, co naší předkové budovali, pro co bojovali a za co umírali skoro dvě tisíciletí. To, co uvidíte, není dočasné. To je na furt. A bude to horší, mnohem horší. Je jen otázka krátkého (velmi krátkého) času, kdy se něco podobného objeví u nás. Podobné týpky potkávám v Praze denně. Ještě izolovaně a v malých skupinkách, ale již jsou zde. A přicházejí denně v nejasných počtech a s nejasným statusem za třeskutého mlčení našich papalášů a zřejmě s jejich tichým souhlasem.
http://zvedavec.org/prispevky/2017/04/7240-viden-o-vikenduna-brehu-krasneho-modreho-dunaje.htm