Rozpad SRN? Bavorsko slavnostně otevře centrálu své pohraniční policie

…..no a máme to tady, rozpad Shengenu, o kterém jsem říkal, že nemá dlouhého trvání, se také vyplnil. Rozpad Německa je také před námi….

12:54

 

PASOV | Největší německá spolková země Bavorsko, která sousedí s Českou republikou a Rakouskem, dnes v Pasově slavnostně otevře ředitelství své vlastní nově zřízené pohraniční policie. Na slavnostní ceremonii promluví bavorský premiér Markus Söder a bavorský ministr vnitra Joachim Herrmann. Informují ParlamentniListy.cz.

Bavorská vlajka – Svobodný stát Bavorsko

Bavorská policie bude působit vedle spolkové policie, která je za ochranu hranic primárně zodpovědná. Cílem bavorské pohraniční policie je zvýšit bezpečnost v pohraničí větší hustotou kontrol, informuje zmíněný web a dále píše:

Jedním z hlavních dílčích cílů je zvýšit do roku 2023 počet příslušníků zemské pohraniční policie na 1000 mužů a žen, což bude dvojnásobek stavu, s nímž nyní bavorští pohraničníci začínají. Dnes otevřená pasovská centrála má koordinovat nasazování pohraničníků.

Po proslovech zástupců bavorské vlády dnes slavnostně převezme klíče od úřadu první šéf bavorské pohraniční policie Alois Mannichl.

Bavorská pohraniční policie bude mít k dispozici moderně vybavené hlídkové vozy, infračervené kamery, zařízení pro automatické čtení státních poznávacích značek a také speciální policejní drony.

Na česko-německém pomezí se často pašují drogy i zboží jako cigarety a oblast také poznamenala nelegální migrace.

Bavorsko chystá kromě zřízení pohraniční policie také vlastní azylový úřad, jehož úkolem bude například zrychlit vyhošťování odmítnutých žadatelů o azyl. Rozhodování o jejich žádostech ale zůstane v pravomoci Spolkového úřadu pro migraci a uprchlíky.

Bavorský azylový úřad zahájí svou činnost 1. srpna, tedy zhruba měsíc po pohraniční policii. Bavorská vláda o obojím rozhodla ve stejný den, letos 23. března.

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Marošsibolet Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Len zamyslenie – Bavorskí Illumináti NIČ?! ??? Zjavne ide o ich systém bŕzd a protiváh MOMENTÁLNE NEREALIZOVATEĽNÉHO ich plánu Európskeho Kalifátu – kvôli prebúdzajúcemu sa silnému odporu – a to by tento plán mohlo zmariť – v tomto čase je jasné, že plán multikulti a islamizácie treba pozastaviť!, pretože odpor verejnosti je tak veľký – že hrozí krach sociálneho systému a nezvládnuteľná, teda skutočná revolta – nie riadená revolúcia, ale spontánny odpor – čo by znamenalo odmietnutie multikulti natrvalo – a to sa /IM/ nesmie stať – takže im to v tomto desaťročí nevide. Čiže – „pufrujú“. Shengen bol skryto… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

„Bavorské pivo“…
Pôvodný trenčiansky „beerfest“ Pohoda /1997/ postupne ovládli sponzori – dnes je plne v rukách bratislavských /pezinských/ sio-“kultúrnikov“!
„Mimochodom minaret bude aj tento rok a bude dokonca aj na maďarskom festivale Sziget. Vybrali ho ako jedno vizuálne umelecké dielo zo Slovenska. Priznám sa, že to prekvapilo aj mňa.“ !!! Islamizačné intelektuálne zázemie!
https://www.aktuality.sk/clanok/603775/michal-kascak-slobodny-festival-je-zazrak-bude-minaret-a-pussy-riot/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality_koktejl&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2