3. světová válka již probíhá !! VIDEO

12:54

V České republice jsme zdánlivě „za vodou“. Myslíme si, že se nás to netýká?

Média opět mlčí. Proč? Nedostala totiž pokyn na rozpoutání celo-kontinentální občanské války.

Války mezi původními obyvateli Evropy a odvezenou invazní armádou pod označením „uprchlíci“ a projektu Multikulturalismu.

Již na začátku roku o tom debatovali v Maďarsku, viz doktor László Bogár:

Otevřený a politicky nekorektní rozhovor.

Doktor László Bogár se vyjádřil v přítomnosti Zsolda Bayera na adresu demokratických lobbistů a aktivistů hájících globalismus a současný trend multikulturalismu a to poněkud, bez té tradiční uhlazené politické korektnosti. Elitní maďarský ekonom v pořadu televize Echo TV zmínil poslední trendy v evropské politice a opravdu, nešetřil kritikou k událostem souvisejících s vrcholící současnou evropskou migrační krizí. Na kterou je třeba dnes hledět soudně z obou stran a především bez nebezpečné pokrytecké asymetrie a nesmyslné sociální demagogie. Je nejvyšší čas si sundat růžové brýle a přiznat si že realita je zcela jiná, než byla ta naivní idea na počátku.

Zde další útoky nezačleněných a nepřizpůsobivých bojovníků, kteří útočí na policisty.

Situace je v Londýně čím dál tím hustější a čeká se jen, až přeskočí jiskra a zažehne se tak boj, skutečná válka.

 

 

Miriam Shaded (syrské křesťanské kořeny) demaskuje „náboženství míru“

 

 

Foggio, Itálie – zatím poklidný protest „migráčků“

 

Zdroj (1)

Loading...

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirikpépé Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Do operací v Sýrii byla nasazena unikátní ruská zbraň s extrémní palebnou silou a více než výmluvným názvem: Terminator 2. http://www.eurasia24.cz/vojenstvi/item/2502-terminator-je-v-syrskych-ulicich-jde-z-nej-strach-foto A čím je Terminator 2 tak mimořádný? Především ohromující palebnou silou, kterou je schopný v jednom okamžiku vypálit na cíl. Ačkoliv je BMPT postaven na tankovém podvozku, postrádá klasickou věž s hlavním kanonem, střílejícím ve zhruba desetisekundových intervalech. Namísto toho je vybaven modulem s dvojicí 30mm rychlopalných kanonů 2A42 s kadencí přes 500 ran/minutu. Pro spolehlivé zničení chráněných cílů, obrněných vozidel, ale i vrtulníků je připravena k okamžitému odpalu čtveřice řízených střel 9M120 ATAKA s dostřelem 6000 metrů. A… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Je masová migrační vlna objektivní skutečností nebo je uměle vyvolaná skupinou zločinců, kteří usilují o světovládu a zničení národních států? Jde o spiknutí?

Je nutné schválit v roce 2018 celosvětový zákon „Globální kompakt o migraci“ (Global Compact for Migration), který tuto migraci zlegalizuje a bude ji celosvětově povzbuzovat nebo je třeba odhalit nadnárodní spiknutí, které za celou záležitostí stojí, a přísně odsoudit všechny, kdo se na něm podílejí včetně národních politických loutek, které se zločinci kolaborují?
http://zvedavec.org/komentare/2017/07/7310-jak-se-stal-pro-bandu-zlocincu-sen-o-migraci-skutecnosti.htm

pépé
Host
pépé

Děkuji tome,váš pépé

jirik
Host
jirik

Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku je to asi o 14 procent více. Jen za poslední dva dny připlulo do Itálie kolem 12 000 migrantů, převážně z Nigeru, Súdánu, Tuniska či Etiopie. http://www.rukojmi.cz/clanky/4187-italum-praskly-nervy-a-papalasum-eu-nevydareneho-klonu-rvhp-uz-z-toho-cvaka-z-prdelky-ze-chteli-dovolit-aby-udrzovane-zahradky-evropy-mely-znicit-hordy-chranenych-divocaku PS: Moderátorka Světlana Witowská v pondělním Interview ČT24 přivítala místopředsedu komunistů pro ideologii Josefa Skálu. Pár slov padlo i k uprchlické krizi. Velmi tvrdých slov. „My sami jsme kolonií těchto západních zemí, takže nevidím důvod, proč bychom měli asistovat tomu šílenému nápadu a otevírat dveře migrantům. Od nás odchází asi patnáctkrát víc peněz do zahraničí, než k nám přichází z evropských fondů,“ řekl kategoricky Skála a… Číst vice »

Pin It on Pinterest